IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

> Argento Soma
Skabais
post Mar 12 2004, 23:56
Post #1


Unregistered









tikko ka beidzu maratona skatities 2. puslaiku

esmu sajusma par so gabalu biggrin.gif

esmu pavadijis savas bernu dienu naktis ar kabatas lukturiti un Velsa, Azimova, Strugatsku utt gramatam zem segas dry.gif

arkartigi reti ieks anime paradas kaut kas no "zinatniskas fantastikas" - nu ta - par zvaigznu celojumiem, svesam civilizacijam, nakotni

protams, ka ir cupu cupam tadi "komiksu" limenu gabali (ar to es "nenomelnoju" - ari tadi sava stila ir labi)

ar to es tikai gribeju pateikt, ka sa gabala pamata ir "zinatniskas fantastikas" cienigs sizets

BRIDINAJUMS!!! - ja nu kads sataisas skatities - rekinieties, ka 1. puslaiks (aptuveni 1-15) ir izstieps, atstaj pat diezgan pliekanu iespaidu (bet skatams ir - nepametu pec pirmajam epizodem), tacu 2. puslaiks to atsver ar uzviju

p.s. ja kads ir samo redzejis - varbut var padalities ar kadiem anime nosaukumiem, kas vel varetu pavilkt uz Sci-Fi - no savas puses es piemetu klat GITS un Gene Shaft
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Replies(1 - 2)
Batou
post Mar 13 2004, 01:09
Post #2


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




paskatiisimies, njemot veeraa, ka arii es esmu savas beernu dienas pavadiijis ar Velsu, Azimovu un braaljiem Strugackiem smile.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Oct 23 2008, 19:33
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Zinātniskā fantastika literārā formā nav ķērusi manu aci, varbūt tas vēl nākotnei, bet šo seriālu noskatījos ar interesi, jo

Galvenais varonis mani mulsināja- es viņu tā arī nevarēju īsti saprast
Bija vērojama korupcijas, diskriminācijas un nesapratnes problēma no interesanta aspekta
Seriāla gaitā tika radīta mistērija, kas saglabājās līdz beigām.
Paustas interesantas domas un idejas.

Vispār jau diez ko ūberīgs tas seriāls nav, bet es ar prieku ieliku 9


This post has been edited by FuschichO: Oct 23 2008, 19:33


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 04:16