IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

4 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ko tu dari, kad tev ir skumji?, Izcili zils topiks!
Kikyou
post Jan 12 2010, 00:09
Post #1


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Parunāsim par JŪTĀM! ♥_♥
Daži brēc, līdz visa apkārtne noslīcināta, daži stūķē purnā šokolādi un uzaudzē sesto riepu, bet ko šādos brīžos dari TU?

Vienkārši gribējās zināt, cik mēs visi līdzīgi vai atšķirīgi. (Awwwwww...)
Ja esi pārāk mačo, lai uz tādu kuteklīgu jautājumu atbildētu, vari droši nepiedalīties.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Jan 12 2010, 00:24
Post #2


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Hmm... nezinu, tā kā es esmu deprimēts cilvēks pēc definīcijas, tad sanāk, ka viss, ko es daru (gandrīz) ir, kad man ir skumji.

Vislabāk ir nedomāt, vai ne? Tad var spēlēt spēles vai skatīties animu.
Ja tomēr jūtos emocionāli vai fiziski hiperaktīva, tad kaut kas jāuztaisa vai jāmācās.
Vissliktākajos brīžos jāraksta dienasgrāmata (jā, lol, bet to es daru jau no 6 gadu vecuma, tā ka tas ir ieradums) Bet tur var rakstīt arī priecīgas lietas, idejas, lai neaizmirstās un eksistenciālas pārdomas.


Bet vislabāk ir pa visu rajonu nolamāt kaimiņu kuci, tā lai visi dzird un ļauties histērijai, vārtoties sniegā. Alternatīvas ir sports- vislabāk sist kaut ko, piemēram bumbu.

Tā, standarts man šķiet- neko oriģinālu es nedaru diemžēl.

Pie viena, turpinot sporta tēmu, es joprojām aicinu interesentus spēlēt bumbu sestdienās. Lūgums cilvēkiem ar galīgi, galīgi līkām rokām nenākt.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 12 2010, 00:26
Post #3


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




klausos muuziku. stingu, smokie, ceppeliini, biitli, dimiters un ljenjingrad. tad peec kaada laika, vai arii ja nav pieejama muuzika, atgaadinu sev, ka no skumshanas labaak nepaliks un uzlieku jautraaku muuziku un dziivoju taalaak.

EDIT: lol, visi uzreiz kaa utis naak skatiities uz jauno galju.

This post has been edited by Sigfa: Jan 12 2010, 00:34
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post Jan 12 2010, 00:28
Post #4


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




Ūū, hell yeah, this is my opportunity to be gay.
f.ck yeah. Or similarly called - being a woman. Woohoo.


Tātad.
Hm, tad jau jādefinē, kas ir skumji brīži?
Kaut kā manā ikdienā man konfektes sliktie bērni nezog un kokā aiz apakšbikšu gumijas nesprauž, skumja tāpēc es generally neesmu.
Nekas major slikts arī nenotiek vispār. I'm a pretty happy person, if you're wondering.

Varbūt citreiz man ir anormāli garlaicīgi, esmu maizliet sadusmojusies (parasti, ja kaut kas ir noticies ne tā, kā plānots), bet arī tas īpašu neko neprasa. Hm.

Teiksim tā - kad esmu neomā, es klausos mūziku. Uzlieku labu džingliņu, iebāžu tos korķus ausīs un izliekos, ka pasaule priekš manis neeksistē. That's called me time.

Protams, citreiz, kad vienkārši nogurums no skolas un citiem darāmiem darbiem "spiež uz nerva", tad arī baigi patīk izdarīt kaut ko sevi-iepriecinošu un relaksējošu - ilgāka vannošanās, sevis saķēzēšana ar baigi stilīgo krēmu, kas pēc kaut kā garšīga ož, šokolādes iespraušana aiz vaiga (ak, laimes hormoni).

Nekas jau tāds, baigi super oriģināls, bet palīdz aizmirsties un atpūsties vismaz uz īsu brīdi, lai atkal var mesties pasaulei pie ragiem un censties to iekarot. smile.gif


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Jan 12 2010, 00:39
Post #5


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(Sigfa @ Jan 11 2010, 23:26) *

atgaadinu sev, ka no skumshanas labaak nepaliks un uzlieku jautraaku muuziku un dziivoju taalaak.

^ Mans variants.

QUOTE(FuschichO @ Jan 11 2010, 23:24) *

es joprojām aicinu interesentus spēlēt bumbu sestdienās.

VŪU!
QUOTE
Lūgums cilvēkiem ar galīgi, galīgi līkām rokām nenākt.

Fak. :C
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Jan 12 2010, 00:56
Post #6


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




ja uzkrājās negatīvās emocijas(par daudz skumjo brīžu, lol?biggrin.gif) , tad es tās vienkārši izlādēju. izbļaustīties arī nav aizliegts, galvenais neturēt neko sevī iekšā.
pēctam, kad esmu izlādējusies, paskatos kādu foršu filmu utml.


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Jan 12 2010, 01:24
Post #7


Unregistered









Ja kādreiz uznāk skumjas, tad aizeju uz bodi - nopērku standarta zelta alus četrpaku un iekārtojos mājās pie kompīša.
Otrs noizolējos no visas pasaules.

Tad, ja esmu saskumis, jo kāds man nozaga spēļmantiņu, skumjas un papildus dusmas, tad uzinstalēju Medieval 2 Kingdoms.

Medieval 2 Kingdoms : Crusades Intro

Izvēlos visvājāko Factions un iztaisos par visbriesmīgāko - agresīvāko diktatoru, kas iznīcina visu un nepiedod neko.
Karš un uzvaras savā mazā pasaulītē nomierina, nodzenot stresu. Un pēc izdzertā aliņa ir patīkams nogurums - uznāk miegs, un tad jau pamožotos nākamā dienā viss ir aizmirsts.

Taču, ja ir skumjas vienas pašas (nav naudas, rodas sajūta - life fail, kāds tevi aizvainot utt), tad rokos pa youtube, skatoties savus favorite AMV kā:

[AMV] Nostromo - Running Man HD 720p

Alkahols kombinācijā ar ļoti skaļu mūziku un zibsnījošām bildēm veicina adrelīna izdalīšanos, kas aktivizē atmirušās smadzeņu šūnas. Var visu pārdomāt un sakārtot galvā.
Vērojot citus smaidot un dejojot - pamanu, ka apkārt tomēr ir arī labas lietas. Tiek uzlādētas pozitīvās emocijas un pēc izdzertā aliņa ir patīkams nogurums - uznāk miegs, un tad jau pamožotos nākamā dienā viss ir aizmirsts.

Vai arī, ja blakus tīģeris, tad pašizojos ar to, pārrunāju dažādas muļķības - tīģeris uztaisa garšīgu paiku un tad jau arī dzīve paliek krāsaināka cool.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Jan 12 2010, 01:28
Post #8


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




Geimoju.
Then again, es geimoju arī, ja ir "kā parasti" vai ja ir priecīgi.

Ja nu ir baigi, baigi skumji, tad paklausos skumjo mūziku, līdz paliek pavisam skumji, paraudu un tad paliek labāk un pusgada ēmō limits ir izsmelts.


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Jan 12 2010, 01:50
Post #9


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Kad ir depresija, uzlieku depresīvo suni:
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
Kad depresijas līmenis nav gana palielinājies, paprasu citiem par mani veiksmīgākiem, kā viņiem iet. Tad skaudībai vajadzētu tālāk pukšķināt naida dzinēju.
Tad uzliekam metālu:
Pamīkstais, spalgais, elfiskais.
Folciskais, melodiskais
Haotiskais, slepkavnieciskais
Aziātiski mauciskais

Ar pēdējo dažreiz pietiek, lai uzlabotu garīgo. Viss ir atkarīgs no garīgā. Skumjas var pārstrādāt.
IPB Image


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Jan 12 2010, 02:08
Post #10


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Nu jā, kā „īsts vīrietis” es labu daļu no emocijām nostādu pie smuka imagināra ķieģeļu mūra, un nošauju tos ar imagināro AKM, problēma ir tāda, ka tas bieži vien notiek pirms gulētiešana. Zinu, ka tas īsti nav labi un savā ziņā lēni ievilks mani paranoiķu un šizofrēniķu bedrē, bet man ir pofig, gan vis būs ok. Tāda gan ir mūsu, tehnisko un loģisko cilvēku, daļa.
Bet arī es varu būt labsirdīgs, bet tas jau ir rezervēts priekš mīļiem dzīvnieciņiem, tuviem draugiem un ģimenei (un <insert love interest> ja tāda būs)
Ja dzīve ieskrēja FAIL posma, nekādu zaļu pret to man nav, saku domāt un analizēt, meklēju variantus kā paglābties.
Ja skumji vai depresija, nu tas ilgst 1-2dienas MAX, pēc tam es arī kauto jaunu vai labi aizmirsto veco gan izdomāšu. Šo procesu var patrinat ar liulziem.
Ja ir pārpildīts ar HATE, nu šeit ir daži varianti, reāli es barojos tā atklāti un nežēlīgi ļoti reti, vajag būt vispār par pilu retardu lai es saktu uz kadu kliegt, bet tā, man ir dažas asiņainas datorspelēs.
Mūzika man tikai lai nonāktu pie vajadzīgas produktivitātes vai ritma, retāk priekš BAD ASS feelings vai hard love.

This post has been edited by Keydan: Jan 12 2010, 02:10
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 12 2010, 03:03
Post #11


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(Kikyou @ Jan 11 2010, 23:39) *

QUOTE(Sigfa @ Jan 11 2010, 23:26) *

atgaadinu sev, ka no skumshanas labaak nepaliks un uzlieku jautraaku muuziku un dziivoju taalaak.

^ Mans variants.


tas, manupraat, ir raksturiigi tieshi vairaak introvertajiem purniem, jo vinji nejuutaas, ka buutu veerts savu beedu uzgruust kaadam citam, but maybe that's just me. muuzika gan ir ljoti izplatiits veids kaa censties pamainiit savu noskanjojumu uz vienu vai otru pusi, es briiniitos, ja kaads teiktu, ka taa nedara.

gan jau kaadu dienu mans praats sajauks man praatu un es sajukshu praataa, ieshu ielaas veezeejot noasinaatu skaarda miskastes vaaku un galinot cilveekus. sho dienu es gaidu ar aizvien lielaaku entuziasmu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MmmCokkies
post Jan 12 2010, 14:51
Post #12


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 17
Joined: 10-January 10
From: Liepāja




ahh, ja paliek skumji, tad parasti es satieku kādu no draugiem vai draudzenēm, tad izrunājam kas un kā.
Nedaudz paballējamies un skumīgais prāts ātri vien aizmirstas
Reizēm sanāk skumt vienam savās 4trās sienās, tad var aiziet galīgi ciet, bet atliek tikt uzliekt kaut ko smieklīgi vai pozitīvu un ir labi ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 12 2010, 15:56
Post #13


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Piedzeros kā lops. Izguļos. Rītos vienmēr viss ideāli, ja pieturas pie likuma: šņabi ar pienu nejauc.

QUOTE

QUOTE(FuschichO @ Jan 11 2010, 23:24) *

es joprojām aicinu interesentus spēlēt bumbu sestdienās.

VŪU!
QUOTE
Lūgums cilvēkiem ar galīgi, galīgi līkām rokām nenākt.

Fak. :C

+1


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lilion
post Jan 12 2010, 15:59
Post #14


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 315
Joined: 2-May 06
From: Braindead land




Es pačīkstu, kā mazs zaķītis, mani tad pažēlo vai uzmundrinoši sabļauj virsū.
Paklausos mūziku. Un ja tas nelīdz sāku, šūt, jo tad nevar domāt par to kāds mazs nelaimīgs zaķīts es esmu.
Nu ja kāds ir izvedis, tad es domāju par to ainu, kad Guts šķaida pretiniekus ar savu zobenu.

Sports priekš manis ir totāls vēē no tā drīzāk bojājas garastāvoklis.

Vēl cenšos nedomāt par problēmu. Ja viss augstāk minētais nelīdz eju dušā, un savācu savu apziņu kopā >:3

This post has been edited by lilion: Jan 12 2010, 16:02


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Jan 12 2010, 16:10
Post #15


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




Tā, ko gan es šobrīd daru? biggrin.gif

Iesākumam varu pateikt, ka neciešu pārmērīgi pozitīvi noskaņotus cilvēkus, kuri man cenšas iestāstīt, ka nav jēgas skumt un man būtu jājūtas labāk. No "cheer up! cheer up!" for me! Tas gan varētu rezultēties mērenā salikšanā pa ausīm un agresija man tiešām palīdz aizmirsties un tādēļ justies labāk rolleyes.gif Man vajag izbesīties un izskumt, kārtīgi sevī visu pārstrādāt, lai es varētu iet tālāk. Ja kaut kas tiek paslaucīts zem paklāja, tas agrāk vai vēlāk nāks ārā ar eksploziju. Manuprāt skumjas ir ieraušanās sevī, lai meklētu risinājumu situācijai, kas tās izraisījušas.

Mēdz būt mūzika, bet tāda, kura palīdz gremdēties melanholijā, nevis velk no tās ārā. Parasti Apocalyptica, Placebo, From Autumn to Ashes vai šis arī ļoti labi atbilst.

Arī izbļaušanās palīdz, bet diemžēl ir ļoti maz vietu, kur ar savu balsi es to varu atļauties darīt. Dziļi mežā un pie jūras vētras laikā ir samērā derīgi varianti.

Sensenos laikos mēdzu arī pa kādam dzejolim uzrakstīt, bet pagaidām mūza liekas nosprāgusi.


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 19:10