IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Vai go ir miris?
hateshinai
post Nov 24 2006, 21:24
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 10
Joined: 25-October 06




Pirms gada te rosijaas baigaa aktivitaate. Te peekshni, apluukojot kiseido, visiem otakuieshiem gandriiz vairs nav nesen speeles bijushas. Kas taa pa lietu? Noskatiijaas hikaru no go, aizraavaas un viss? Zheel zheel... Ja kaads veel speelee, tad luudzu dodiet zinju!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Dec 1 2006, 02:57
Post #2


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




paklusums gan te taads iestaajies... dahaadu iemeeslu deelj droshi vien, bet nu jaa, sausais atlikums ir ka peedeejaa laikaa nekas iipash nenotiek ><

kaads tev liimenis?


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Dec 1 2006, 13:02
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(hateshinai @ Nov 24 2006, 20:24) *

Noskatiijaas hikaru no go, aizraavaas un viss?

Nevis viss, bet viss rāpo uz priekšu... biggrin.gif
Noskatījos hikaru no go (ap 2002/3. gadu), tad airāvos, tad noskatījos vēl reiz, tad aizrāvos vēl vairāk un nopirku Go dēli, tad vēl noskatījos un nopirku Go grāmatas...kaut līdz augstam līmenim vēl netiku...
Bet tagad mazliet viss iemiga. Atmoda būs pēc nezināma laika. Piemēram man šobrīd baigi jāmācās, ka nav laika intensīvi spēlēt go. Kad uzradīsies laiks, būs jāieņem jauna uzlādes porcija un jāatsāk spēlēt. biggrin.gif
Bet lai darītu kaut ko nopietni aktīvu, vajadzīgs augsts līmenis... Varbūt vajadzīgs kāds eksperts, kurš veidojas Japānā, baigi ceļot sev go līmeni... lai varētu palīdzēt pagrūst uz priekšu visus mazliet...
Kiseido nepārāk gribās spēlēt. Spēlējot Kiseido un spēlējot dzīvajā tomēr ir atšķirīgs efekts.

This post has been edited by Hikaru: Dec 1 2006, 13:07
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Noriass Gato
post Dec 1 2006, 13:24
Post #4


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 68
Joined: 17-September 05




Viss leikas atduras kop'8igu tusiņu ar go spēlēsanu iztrūkumā


--------------------
Vēl novērots, ka itkā bērnišķīgas anime filmas piesaista ar diezgan sarežģītiem personāžu raksturiem, domām par labā uzvaru jebkādiem līdzekļiem, ("mērķis attaisno līdzekljus") un patiesu cilvēcību, labā un ļaunā relativitāti.
Uzvarēt par katru cenu? Bet vai tā pašam varonim neizrādīsies par augstu?
Tas, ka ļaunumu nav iespējams iznīcināt uz mūžīgiem laikiem, bet tikai ierobežot, bet tāpat arī uzvarot ļaunumam labo neizdodas iznīcināt pilnībā.

"As long as stars continue to be born, war wil not end.
The darkness calls to the light, and the light calls again to the darkness.
...but along with death... there is always hope and rebirth..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Dec 1 2006, 20:26
Post #5


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Noriass Gato @ Dec 1 2006, 12:24) *

Viss leikas atduras kop'8igu tusiņu ar go spēlēsanu iztrūkumā

Un es esmu paarliecinaats, ka taa ir. Kaadam ir jaauznjemas pateikt: vietaa X dienaa Y pulksten Z satiksimies un speeleesim. Ja kaads netiks, tad _naakamreiz_ meegjinaat uzmineet citu vietu, bet neljaut pasaakumam atcelties taapeec, ka viens vai dazhi netiek. Bet te nu es lienu offtopikaa galiigi, un pats nemaz nezinu go noteikumus...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hateshinai
post Dec 2 2006, 23:31
Post #6


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 10
Joined: 25-October 06




Liimenis? Es gan nezinu. Peec kiseido pashlaik ir 15k, lai gan es nezinu, gandriiz vai katru dienu mainaas. Vari apskatiities pats (logname - Kyoushu).

Ar prieku uzspeleetu pret kaadu no jums, sliktaakajaa gadiijumaa - kiseido.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Dec 9 2007, 04:49
Post #7


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(4IGAANC @ Dec 8 2007, 19:26) *

Es varu derēt, ka jūs to spēli spēlējat, nevis tāpēc, ka būtu interesanta, bet tāpēc, ka nāk no Japānas.

http://otaku.lv/index.php?showtopic=1580


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 March 2024 - 12:22