IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

17 Pages V « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> The Art of Mortals, and here we are...
xikes
post May 10 2005, 06:59
Post #46


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Whoa .. nebiju gaidiijis, ka shii bilde tik loti iepatiksies.. smile.gif
Rebel, necenties liidzinaties citiem.. necentites jau no pasha saakuma saliidzinaat savus darbus ar citu darbiem.. Vienkaarshi izteelojies kaut ko un ziimee..Galvenais, ka beigaas patiik tev pashai. Es domaaju, nevis patiik, kad blakus noliek kaadu cita cilveeka darbu, bet vienkaarshi,kad skaoties uz savu bildi rodas gandariijums par vaveikto.. wink.gif Gan ar laiku buus labi..
Vispaar jau es veelaizvien experimenteeju ar stiliem.. Parasti, kad skatos kaadus citu ziimeejumus, to kas man patiik panemu sev(meeginu kaut kaa liidziigi ziimet). Taa savaacu sho to no viena stila, sho to no otra.. un taa nu es ziimeeju, kaa ziimeeju..
Anyway.. naakoshaa bilde..
image


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dmonster
post May 10 2005, 14:25
Post #47


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 498
Joined: 16-February 05




QUOTE(rebel @ May 9 2005, 17:53)
QUOTE(dmonster @ May 8 2005, 09:05)
Mēģināji tutorialus?

esmu skatiijusies,bet taa nopietnaak - man ir dazhas graamatas ar wissaadaam lietaam par ziimeeshanu un tieshi mangu ziimeeshanu..man gluzhi wienkaarshi shkjiet,ka tas,ko es uzziimeeju neatbilst tam,kaa biju to izteelojusies un tam,kaa es gribeetu wareet..gribeetos wareet taa,kaa te daudzi war
*


Tur diemžēl atliek tikai opcija: train, train, train.
QUOTE(rebel @ May 9 2005, 17:53)
tagad jaw kaadas 2dn straadaaju pie wienas bajsaas idejas..nez,ja tas sanaax,tad buushu lepna!
*


Es strādāju tagad pie viena A3 darba 3 - 4 dienas un man ir tikai galvenā tēla sakārtojums gandrīz gatavs. Tāpēc neuztraucies, ja tu vienkārši gribi uztaisī pēc iespējas labāku darbu.


--------------------
Lulvat? Tas galīgi nav man nopietni domāts.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post May 10 2005, 16:12
Post #48


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




wow..nju shii chixa ir wnk lieliska... /taa tajaa ziimeejumaa,protams happy.gif / .. skajstiigi... taadas waru skatiities weel un weel... biggrin.gif


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post May 12 2005, 21:35
Post #49


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Waaa... *_* Pēdējais arī smuks.
Tikai tās rokas... itkā aizliktas aiz muguras and all, bet nav nedaudz par garu?... bet varbūt man tā tikai izliekās.
Tā nūja reāla.. happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post May 13 2005, 07:03
Post #50


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Veel kaads cilveeksman arii teica, ka rokas esot par garu.. tad jau laikam taa arii buus tongue.gif Vispaar man pasham liekas, ka galva ir nedaudz par lielu.. bet nu, ja reiz tas nekriit tik loti aciis.. tad laikam ir ok happy.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post May 13 2005, 11:19
Post #51


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(xikes @ May 13 2005, 06:03)
Veel kaads cilveeksman arii teica, ka rokas esot par garu.. tad jau laikam taa arii buus tongue.gif Vispaar man pasham liekas, ka galva ir nedaudz par lielu.. bet nu, ja reiz tas nekriit tik loti aciis.. tad laikam ir ok happy.gif
*


imo ar taam pa garu rokaam taa tikai liekas taapee ka kaaju apakshdalja bildee neietilpst. njemot veeraa vispaareejaas slim proporcijas i okej.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post May 13 2005, 11:40
Post #52


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Galva bik par lielu.. Un seja ar tāda mazliet par vienkāršu izskatās.... Bet acis viņai patiešām ir skaistas...

Labs darbs.. bet iepriekšējo darbu tu tik ātri nepārspēsi! smile.gif


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post May 27 2005, 11:50
Post #53


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Neseno lietaino dienu iespaidaa..
image


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post May 27 2005, 12:06
Post #54


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




huh huh.gif laps... tiešām laps...

bet nu bez kritikas netiksi cauri. Pirmais kas iekriit aciis ieraugot bildi ir tam seedošajam labās rokas (plaukstas) ēnojums... kautkā nedabīgi tomēr liekas. Varēji vismaz īkšķi gaišāku atstāt. Un vispār viņam plaukstas ir par lielu priekš viņa ķermeņa.
Otrkārt kas ir aiz tās seksīgās meitenes? Tukšums? Bet nu pieņemu ka mājas siena... bet nu vismaz varēji kautkā bik nokrāsot, paēnot...
Vēl viena intresanta lieta ka viss ūdens tek iekšā mājas pagrabā. Bet tas pagraba logs sasodīti labi un sīki ir uzzīmēts! Malacis!
Būtu labāk ja tas vīriešu kārtas pārstāvis (kurš manuprāt izskatās pēc tevis =) ) būtu atstutējies pret sienu un pārdomātu dzīvi, skatoties uz savām rokām teiktu - jā, ar šim rokām es kādreiz turēju savu mīļoto... kapēc viņa aizgāja prom? Kapēc viņa mani pameta? Ko es tādu izdarīju? Bet mīļotā aizskrējusi gabaliņu tālāk, apgriezusies un ieraugot viņu sāk pārdomāt vai ir pareizi rīkojusies... sāk domāt vai neatgriezties pie viņa un par visu neatvainotos... Lietus līst un valda klusums.. abi domā viens par otru... kāpēc?...
uhh.. offtopicā aizgāju... Bet nu bildei turpinājumu gan gribētu.. smile.gif
Hmm.. ar botām ar kautkas nav bik kārtībā.. ar papēdi... hmm.. kautgan ar bikšu galiem kautkas nav.. tādas bik nelīdzenas, ja pieceltos, ta viņam priekšā būtu daudz garākas nekā aizmugurē. Pats pamēģini šitā apsēsties, priekšējie gali uzreiz uz augšu paceļās nevis otrādāk..

Bet nu darbs tiešām ir ok! Vienkārši izcili! Cermas ka mana kritika nesabojās tavu pašapziņu. Darbs tiešām ir ok! Lepojies ar to!


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post May 27 2005, 12:22
Post #55


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Uh.. plaukstas ir muuziigaa sodiiba.. Saakumaa bija par mazu, tad peec n-tajaam dzeeshanas reizeem dabuuju atkal kaut cik liidziigas plaukstaam, vairs necelas roka dzeest aaraa un ziimeet bish mazaakas smile.gif
Nu vispaar jau bij domaats, ka meitene ir vienkaarsha garaamgaajeeja, kas nejaushi ieluukojusies shkjeersielinaa un ieraudziijusi ko neparastu. Kas attiecas uz otru personazu, tad vinsh vienkaarshi gremdeejas savaas skumjaas (par ko? nezinu..) un vientuliibaa, tomeer domaa par kaut ko gaishu..par saviem sapniem.. Meiteni vinsh (veel) nemaz nav pamaniijis.
Heh, to pagrabu, kad 1.x uzziimeeju arii man likaas bishku diivaini, ka lietus laikaa tur vareetu pildiities uudens, bet tad nejaushi Riiga taadu pashu (vai liidziigu) konstrukciju ieraudziiju.. cool.gif
Njaa, par tukshumu aiz meitenes.. laikam kaut ko vajadzeeja.. nez tur bij, it kaa, iela..


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post May 27 2005, 17:36
Post #56


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




O_O! Smuki...
Māja man patīk kā ir uzzīmēta... *_* Un lietus...
Starp citu, tas džeks tur kautkādu maģisku lodi rokās? o.o
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maakoniitis
post May 27 2005, 23:02
Post #57


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 42
Joined: 14-February 05
From: Ventspils




Uj.. .darbs ir smuks un dziljdomiigs!
Man liekas, ja aiz taas meitenes buutu vel pamatiigs puulis ar ljaudiim, kur ar galvam uz leju chaapo kaut kur (nu tipa ar cilveekiem paarpildiita iela), bet tikai meitene vinju ierauga... nju taa... bet nu tas manas domas...


--------------------
Taisni uz priekšu jau nevar nekur tālu aiziet...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post May 28 2005, 00:23
Post #58


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




WOOOOOOOOW! *es sajuusmaa happy.gif *
ej-Tu-nost-waapaac-ku-waren-smuki-ir-bajgi-forshi-shejt-jaw-ir-liela-doma!
hehe..wareni,atshkjiras no Tawiem ieprieksheejiem ziimeejumiem,lajkam ar to,ka kkaa wajraak staasta par sewi tas atteels,newis ka wienkaarsha biude,bet,ka tur warbuut ir saakums un turpinaaajums..luuk TAADAS bilzhas man patiik weelwajraak par taam ieprieksheejaa,kuras arii ir smuukinjas..


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Red Devil
post Jun 5 2005, 01:21
Post #59


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 110
Joined: 17-September 04




xikes estev kaa tavu darbu veerotaajs un kaa gamers un game developers varu teikt ka tev ir jaakljuust par fantasy JRPG speeles maaxlinieku, ja kas atrastu arii kaadu kas ziimeejumiem dos ariii tre6o dimensiju wink.gif


--------------------
Freedom is never given. It's won.



"We go to war not to die for our country but to make others die for theirs."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Jun 7 2005, 01:33
Post #60


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




Wow! tev vienkaarshi super tie ziimeejumi! laugh.gif
kaut es speetu tik forshus kermeniishus ziimeet! dry.gif


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

17 Pages V « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 15:42