IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

7 Pages V  1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Mūsdienu Bērni, Thing that s.cks!
GoldLeader
post Jan 5 2007, 15:16
Post #1


Magepunk
**

Group: weirdo
Posts: 77
Joined: 27-October 05
From: The Holy Vault 13




Kad mēs augām, tad tā nebija. Smieklīgi skan, bet tā nu ir rūgta patiesība. Ideja rakstīt man ienāca galvā, sēžot autobusā, un braucot uz Taurupi, kad man aizmugurē 1.5 stundas sēdēja divi piektklasnieki (Laikam. Varbūt sīkāki) no Suntažiem un braši apsprieda to, kā labāk ar sūdiem apsmērēt meiteņu tualetes sienas, un vai to darīt ar rokām, jeb kaut kur dabūt lāpstu. Kaut ko tik daiļu vienkārši nevarēja palaist garām.

Tātad – pirmkārt, sīkie maitas ir iedomīgi, izlutināti pakaļas, kas domā, ka viņiem visu dzīve liks uz paplātes, un, ka viņi tādēļ ir pasaules naba. Ļaunākais, ka šiem 8 – 13 (ar iespējamām izmaiņām gan uz augšu, gan uz leju vecuma robežās) gadus vecajiem kretīniem liekas, ka tas ir pilnīgi normāli.

Reiz, kādā tusā man sagadījās ar vienu tādu sadzert. Tur bija jauka metālistu kompānija, un šī meitene. Viņa sākumā likās tīri normāla, cik nu normāls var likties piecpadsmit (or whatever – vecumam šobrīd tiešām nav nozīmes) gadus veca, patoloģiski sadistiska būtne, kas tā vien meklē brīdi, kad tev iekost. Mēs runājām par dzīvi, par problēmām, dzērām alu un tamlīdzīgi.

Viņa iesāka savu domu daudzmaz loģiski : „Mani vecāki mani nemīl, jo man ir cukura diabēts! Viņi man nenopirka istabai tādas tapetes, kā es vēlējos, un par manu pabalsta naudu nopirka brālim uz ziemassvētkiem rotaļu garāžu ar mašīnām, kas izmaksāja 30 latus! Un tā bija pabalsta nauda!” Mēs, kā līdzjūtīgi un, par nelaimi, loģiski domājoši cilvēki nodomājām, ka viņai tiešām ir problēmas, un centāmies viņu uzmundrināt. Kādi stulbeņi mēs bijām, ka tā darījām. Atgādiniet man būt jaukam tikai pret cilvēkiem, kuru galvā ir kaut pāris grami smadzeņu, savādāk es nobeigšos.

Tagad ir laiks pieturēties pie krēsla. Kad es viņai pajautāju: „Nu, un vai vecāki tev kaut ko uz ziemassvētkiem nopirka?” šis perversais izdzimums, kuru sātans nelaistu ellē, jo viņa tur vienkārši nogalinātu visus dēmonus ar savu nekaunīgo stulbumu atbildēja: „Jā. Datoru. Par 600 ls.” D’oh. Stab, STAB, Stab!

Un arī tapetes. Šī....radība, redz, bija gribējusi oranžas, bet veikalā neesot bijis. Viņas vecāki (kuri ir vai nu a) stulbi, b)izmisuši vai c) fano par Parisas Hiltones dziesmām) ir staigājuši pa citiem veikaliem, safotografējuši tapetes viņas istabai, un bildes rādījuši viņai. Šai, izlutinātajai būtnei, kuras eksistence ir dabas brīnums, kaut vai dēļ tā, ka viņa nav aizmirsusi elpot, esot patikušas tādas, ar horizontālām baltām strīpām. Kad viņas vecāki devās tās iegādāties, tādu tur nebija, un viņi nopirka tapetes ar vertikālām baltām strīpām. Un lūk – tādēļ viņas „ļaunie, riebīgie” vecāki viņu nemīl. Can you imagine that?

Lielais vairums to pretīgo mazo kverpļu ir audzināti pēc „bērnu tiesību normām” kur jebkāds sods par izdarīto ir vardarbība ģimenē. Yah right. Es nesaku, ka bērnus vajadzētu sist, bet drūmā tonī paskaidrot, ko viņi ir izdarījuši nepareizi, kāpēc viņi jāsoda, un uz cik ilgu laiku viņi a) nedabūs kabatas naudu, cool.gif netiks laisti tusēties vai c) nevarēs spēlēt kompi vai kko tamlīdzīgu, ko pavada viegls „slap on a head, just to prove the point” tomēr gan vajadzētu. To nu viņi ir nopelnījuši točna. Ar attieksmi: „Ak nē! Tu izdauzīji logu, nogriezi kaķim galvu, piekāvi 3 klasesbiedrus, un apvainoji skolotāju! Kas tev šeit pietrūkst? Vai tu mājās izjūti neapmierinātību? Vai tev palielināt kabatas naudu, un kaut ko iegādāties?” izaug tikai deģenerēti kretīni, kas uzgrūžoties vecākam cilvēkam nolamājas, un nodirš tevi no piektā stāva.

No, really, vislabākā izeja būtu vienkārši visus viņus par katru debīlismu, ko tie izdara, uz gadu nosūtīt uz ogļu raktuvēm, kur puse no viņiem nosprāgtu, bet tie, kas atgrieztos varbūt būtu labāki cilvēki. Mums jau tā pietiek mazgadīgo urļiku, kas diršās uz nebēdu! Citējot piecgadīgu urlēnu: „Ei, pidoras jobanutij! Daj pjaķ kopejek na sigareti! A to tak pa mordu dam!”
Un tad vēl kāds tāds kretīns māca, kā man pareizi dzīvot, un skaidro savu attieksmi pret dzīvi, jo viņam, lūk, esot „Dzīves pieredze”

Jā, gan, pieredze, kā izdīkt māmiņai naudu, lai klausītos vēl vairāk notrulinošās pusdolāra dziesmas. (Interesanti, ja tam idiotam piedzims bērns, kā viņš to nosauks? 25 centi, vai?) Man kāds no mazajiem stulbenīšiem skaidroja, ka „dziesmā” (kaut gan es to tik lepnā vārdā nesauktu) „Candy Shop” ir iekļauta baigā jēga, jo tur dzied par bordeli. OH NOES! Par bordeli. Un jēga? Mācām 10–gadīgajiem krutajiem „Nigga Pimps” pirkt vēl viņa albūmus, jo diženā dziesma par to, kā viņš ved kaut kādu, ne mazāk debilu, čiksi uz bordeli ir abnormāli kruta, ja?

Par visādiem 11-gadīgiem pankiem, gotiem un EMO, kas mums te ir lielās varzās pateicoties nolādētajam Tokio Hotel: „Bils! JĀ!! ES VIŅU MĪLU!” Visdebīlākais par šo tēmu bija problēmvēstule žurnālam Sīrups: „Mīļais Sīrup! Es nevaru dzīvot! Esmu iemīlējusies zvaigznē! Sūtu viņam vēstules katru nedēļu, bet viņš neatbild. Es dēļ viņa graizu rokas. Šī zvaigzne ir ģeniālais mūziķis Bils no Tokio Hotel. Ko man tagad darīt? Esmu izmisumā!” Pēc šāda teksta izlasīšanas, rodas sajūta, kas līdzīga tai, kuru iegūstam izsrāpējot sev acis, blenderī tās sajaucot ar divas nedēļas veca, puvuša kaķa līķi, un tad to visu izdzerot. Pat jāsāk lamāties mongoļu stilā: Lai nolādēta tā sēkla, no kuras izdīga tas koks, no kura galdnieks uztaisīja to gultu, kurā Bilu ieņēma.

Un tagad iedomājieties, ka šīm unikālajām dabas būtnēm, kas ir spļāviens civilizācijas sejā, arī būs bērni. Un ka Latvieši ir viena, no gudrākajām tautām (pēc vidējā IQ rādītāja) pasaulē. Tas nozīmē, ka, piemēram, ASV ir vēl debīlāki sīči. Man rodas vēlme nopirkt bisi, un piespiest valdību atļaut stulbo, nē, stulbo nebūs īstais vārds – izcili degradēto un kretīniski stulbo „mazo mīļumiņu” medības.
Beigsim uz priecīgas nots: vismaz labi ir tas, ka kaut kad viņi visi nomirs.

Ja jums mans raksts nepatika, tās ir tikai jūsu problēmas. f.ck Off. Komentāros aizstāvēšu savu viedokli ar visrupjākajiem lamuvārdiem, kādus zinu. biggrin.gif Ja patika, super, supportojiet mani, un sūtiet man naudu. Peace Out. GoldLeader.



--------------------
Legal Disclaimer: This post is brought you by "Teh SourceTM: A History in Spam" Foundation. © 2005-2005 All right reserved. Contact info: 08-00-SA-PAM. Call now and we'll send you a signed picture of Zerg Licking his Elbow (18+). Prizes are limited in numbers. Teh Source is not suitable for children below age 3, and is dangerous to pregnant women, people with heart disease, Bill Cosby and WizO_Sith. Abuse it at your own risk. Teh Source doesn't exist, can't exist, but it is. Got it? I thought so. You're not enough idiotic to Enter Teh Source. Follow the white rabit, but you may aswell cook it. What now, spam? Viva la revolution, Viva la spame!!!111!1111ShifTYoneTwo!1
Reply With Quote
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragana
post Jan 5 2007, 15:36
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 172
Joined: 9-March 06
From: yume no sekai




Mwah, man nepatika.
Tu izklausies pēc kaut kāda večuka(piedod, man nav tik ģeniāls salīdzinājumu krājums kā tev - varu tikai pielietot yaoi mangās salasītus sfx.), tikai večuki tā sūdzas par bērniem...
Vispār jau tev piekrītu, sīkie ir drausmīgi, ja netiek maigi izvaroti(tad viņi ir cute), bet... man pašai ir trīspadsmit gadu.
Ah, es vispār nezinu, ko gribu pateikt. Jo jaunāki, jo drausmīgāki, bet sūdzēties nevar, neētiski liekas.


--------------------
Hey, the world is pretty, isn't it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 5 2007, 15:46
Post #3


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




es, kaa par lielu paarsteigumu shoreiz piekriitu goldijam. atliek tikai cereet, ka vismaz muusu pashu Taka audzinaas beernu taa, lai shams izaug par cilveeku. Man te japaanaa diemzheel iz jaadziivo ar tieshi taadiem siichiem.

Pasaulei taisniibu!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seila
post Jan 5 2007, 15:48
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 406
Joined: 6-March 05
From: Rīga




Njā viena no retajām reizēm, kad nākas piekrist Goldijam gandrīz par simts punktiem. Kāpēc gandrīz? Nu kaut vai tāpēc, ka neviens pagaidām nevar būt pilnīgi pārliecināts, ka sīkie izaugs par sabiedrībai nederīgiem elementiem.


--------------------
The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jan 5 2007, 17:08
Post #5


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Man, turpretī, šķiet tīri interesnats fakts, ka visi šie deģenerāti, dzīves pabērni un citi frīki vienmēr pulcējas un spieto tieši ap Goldiju. Now ain't that funny.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seila
post Jan 5 2007, 17:15
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 406
Joined: 6-March 05
From: Rīga




QUOTE(GM @ Jan 5 2007, 18:08) *

Man, turpretī, šķiet tīri interesnats fakts, ka visi šie deģenerāti, dzīves pabērni un citi frīki vienmēr pulcējas un spieto tieši ap Goldiju. Now ain't that funny.


Vai arī pats goldijs vienmēr patrāpās tā netīšām viņu tuvumā laugh.gif rolleyes.gif


--------------------
The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jan 5 2007, 17:20
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




QUOTE(Sigfa @ Jan 5 2007, 14:46) *

es, kaa par lielu paarsteigumu shoreiz piekriitu goldijam. atliek tikai cereet, ka vismaz muusu pashu Taka audzinaas beernu taa, lai shams izaug par cilveeku. Man te japaanaa diemzheel iz jaadziivo ar tieshi taadiem siichiem.

Pasaulei taisniibu!

Datoru par 600Ls toč nepirkšu (pašam tāds noderēs), un oranžas tapetes arī. Problēmas rodas no tā, ka senči normāli ar bērniem nekomunicē, neko kopīgi nepasāk, bet aizstāj to visu ar dārgām mantām. Stunda kopā uz slēpēm ir daudz noderīgāka nekā oranžas tapetes.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ray
post Jan 5 2007, 17:43
Post #8


Unregistered









Piekrītu, kaut vai tāpēc, ka braucot sabiedriskajā transportā nu TĀDAS lietas var saklausīties, ka vienkārši žoklis atkaras. Vecāki sīkos nepieskata bet dod tik piķi un pērk viskautko, lai tikai netraucē, kā rezultātā veidojas visatļautība mājās, skolā, uz ielas un jebkur. Un sīkie domā ka tas ir normāli. Īsāk sakot vecāki pārāk maz laika velta bērnu audzināšanai. Nah tad taisīt bērnus, ja netaisās audzināt?
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Jan 5 2007, 17:59
Post #9


Unregistered









QUOTE(GoldLeader @ Jan 5 2007, 16:16) *

Un tagad iedomājieties, ka šīm unikālajām dabas būtnēm, kas ir spļāviens civilizācijas sejā, arī būs bērni. Un ka Latvieši ir viena, no gudrākajām tautām (pēc vidējā IQ rādītāja) pasaulē. Tas nozīmē, ka, piemēram, ASV ir vēl debīlāki sīči.


Nabdzinjsh uzkjeeries uz valsts veidotaas propogandas dry.gif
Tu tieshaam domaa, ka tas taa ir? Pamodies no sapnja...Vai aizbrauc uz kaut kurieni aarzemees...Mees te dziivojam kaa sunji...Neviens nekaa negrib dariit un visi tikai niid, ka nemaacoties un nestraadaajot nevienam nav naudas...
Kaadreiz kad veel bija PSRS, tad beerniem veertiibas un audzinaashana tika iekljauta skolas un beernudaarza programmaa. Taapeec veel mazliet skjita, ka beerni ir kaut cik veel saprotami un ko veel meegjina savaa dziivee sasniegt.
Un nevajag tik slikti izrunaaties par ASV un aarzemu siichiem...
Labaak dereetu apskatiities uz muusdienu jaunatni...IIpashi Latvieshiem...Tie patieshaam paarspeej visus...Gjeerbshanaas...domaashana...uzvediiba...Ir lietas ko apbriinot ph34r.gif
Galiigi bez jekaada meerkja...tikai kaadu izdraast...fanot ar kaadu grupu...iemiileeties kaadaa zvaigznee...Iespaidiiga pateereetaaju kultuura, kur aarvalstis naakonee varees paardot visus savus meeslus, jo visi buus palikushi tik stulbi, ka neviens vairs nekaa nerazjos un negribees dariit...Tagad vienkaarshi ir citas veertiibas.
Taapeec man savaa zinjaa aizvien vairaak saak iepatikties Krievi. Kaadreiz kad es maacijos skolaa, tad bija citaadaaka vide, kad cilvekus, ja tas bija resns vai tam nebija pareiza garuma mati, vai leetais apgjeerbs muguraa kaa bomzim, tad to konkreeti toaletees piekaava. Asinis peec stundaam aiz skolas stuura teceeja straumeem un visiem tas skjita interesanti.
Tachu Krieviem shaada izdariiba ir kultuuras sastaavdalja un tie reti pieljauj taadas perveersiibas un uzvediibu. Un tie izaug par kaut ko. Atceros sevi, kad saaku maaciities augstskolaa. Briiniijos, kad grupaa visi tikai Sergeji, Ivani u.c.
Tachu tagad kad saaku straadaat izraadaas, tieshi elektriibas jomaa, ka priekshaa visur tikai Krievi, protams arii Latvieshi, bet domaajat vadoshos Amatos? Vieniigi ja kaadam Latvietiem ir sava firma, citaadi visi galvenie inzjenieri un domaataaji ir Krievi. Buuvnieiibaa projekteeshaana un celtnieciiba, kaa arii pasuutiitaaji - tikai Krievi. Jo tie kaut kaadaa veidaa speej sevi shaajaa apkaart notiekoshaa bardekaa saorganizeet un tomeer nepazust, kaa to dara Latvieshi. Paskataas pashi kaadu darbu Latvieshi dara Riigaa. Visi nabadzinji tikai valsts iestaadees un apkalposhanas sfeeraas. Un tie tavupraat ir tie gudrie Latvieshi. Nekljuusti smiekliigs.
Latvieshi pamazaa atgriezjas savaa iistaa formaa - maza nieciiba, kas nekaa negrib un neprot. Taa ir latvieshu iistaa forma. Un taa veesturee izsenis ir bijis. Arii pirmas Latvijas laikaa. Veesture atkaartojas laugh.gif
Taaka nav ko skumst. Nevajag njemt piemeeru no saveejiem un vaig meegjinaat, neskatoties uz citu teikto, savaa dziivee ko sasniegt. Kaut vai iedraudzeeties ar tiem pashiem Krieviem, ja juti ka tev apkaarteejie ir vieniigi neveiksminieki.
Bet Latvieshi kaa vienmeer pieraadiis, ka tie neizmirs...Tie tikai eksistees muuzjiigi...Nevis dziivos.
Taaka diez ko nenjemies skumt par saveejiem un meegjini savest kaartiibaa savu dziivi. Meegjii shaa raibaa savieniibaa atrast savu vietinju. Un paareejie lai sitas kaa gribas, arii tiem bija dota iespeeja.
Pats atceros sevi, kad gaaju augskolaa un apkaarteejie draugi bija laimiigi, jo bija briivaa laika un naudas no haltuuraam. Ehh mees te krute vechi, katru dienu tusojam un sapaziistam visaadus cilveekus. Katru dienu kaada jauna meitene ko panjemt priekshaa. Bet tu kaa idiots seedi pie graamataam un maacies.
Vai atnaak ciemos kaada draudzene un staasta, cik tai dziive skaista...Tik daudz puishu ar kuriem guleet, visi mani grib un esmu laimiiga, buushu jau paarguleejusi ar visu savu klasi pamatskolaa.
Bet uz jautaajumu ko dariisi veelaak, atbilde parasti ir aatri kur nomirt pie 30, jo tad tachu dziive ir galaa.
Un tad kad pasham jau driiz tuvojas 30, tu jau saac ar zjeelumu skatiities uz tiem nabadzinjiem, kam nav darba, kas visu savu dziivi velta alkaholam un bezjeedziigiem tusinjiem. Arii tie vareeja tagad straadaat labi atalgotu darbu un buut neatkariigi no visa apkaarteejaa. Tagad ir kaads arods, tu juuti, ka ir kaut kas ko labi proti un to ka tevi kaadam vajag. Tas man dziivee bija svariigi. Tachu to kaadu dziivi izveeleeties, der atstaat katra pasha zinjaa.
Tagad man ir daudz maz eksistencei pietiekosha nauda un ceriibas. Nav vairs to nacionaalistisko ideju, kad izaugshu liels un buushu noderiigs Latviesu tautai, iniidiishu Krievus & stuff. Bet zinu aptuveni kaada ir dziive un meegjinu tajaa ko sasniegt. Iesaku tev arii mazaak skumt par citiem un meegjinaat ko vairaak izdariit pasham. Dabiskaa atlase panjems savu dalju un to beernus cool.gif

Jedem das Seine! Von Hermann Klenner

LAIN - Death Song - Marilyn Manson
IPB Image

This post has been edited by Shumins: Jan 5 2007, 18:02
Go to the top of the page
+Quote Post
Seila
post Jan 5 2007, 18:01
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 406
Joined: 6-March 05
From: Rīga




QUOTE(Ray @ Jan 5 2007, 18:43) *

Piekrītu, kaut vai tāpēc, ka braucot sabiedriskajā transportā nu TĀDAS lietas var saklausīties, ka vienkārši žoklis atkaras. Vecāki sīkos nepieskata bet dod tik piķi un pērk viskautko, lai tikai netraucē, kā rezultātā veidojas visatļautība mājās, skolā, uz ielas un jebkur. Un sīkie domā ka tas ir normāli. Īsāk sakot vecāki pārāk maz laika velta bērnu audzināšanai. Nah tad taisīt bērnus, ja netaisās audzināt?

Nu nav jau tikai vecāki pie visa vainojami. Vainojama ir valsts kura nemaksā vecākiem pietiekami, lai tiem būtu laiks ko pavadīt kopā ar bērniem. Bieži vien bērna vecāki raujas divos darbos, lai tikai būtu tā nauda ko iedot bērnam un veltīt arī sev. Un tā laika jau nav vairs. Vakarā vecāki pārnāk no darba noguruši. Un viņiem ir ērtāk iedot naudu bērnam, ja tas lūdz. Pie tam nav jau tā, ka tikai bagātie un izlutinātie bērneļi irrupji un neciešami. Lielākai daļai no viņu nav ne tās naudas ne vecāku, kuri iegrimuši darbā tos pieskatītuun tad arī rodas mazie urļiki kuri par pusdienu naudu pērk cigaretes un alkoholu un tusējas apkārt pa naktīm, jo viņus vienkārši neviens nepieskata. Goldija minētais patiesībā ir mūsdienu jaunatnes viena no redzamākajām aizberga pusēm.


--------------------
The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Jan 5 2007, 18:59
Post #11


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Haha, lai gan es pati vairāk vai mazāk piederu pie tā izlutināto kverpļu bara, nevaru nepiekrist. Atvainojiet, piedodiet, lai gan es tekoši runāju divās valodās un lamāties māku vismaz četrās, man goda vārds trūkst lamu vārdu, lai aprakstītu to, cik stulbi un aprobežoti viņi ir.

Nu ko, ielikšu arī piecas kapeikas no savām kartupeļu smadzenēm.

Tagad jau ir par vēlu visu mainīt. Ko ta šamiem padarīs - ja pa vecai modei iedos pērienu, tad sāks brēkt, ka tas ir pret bērnu tiesībām, rezultātā tevi iesūdzēs tiesā par vardarbīgu izturēšanos. Ja viņiem sāc kā pieaugušiem cilvēkiem (kādi viņi domā, ka viņi ir) skaidrot, ka, velns parāvis, kaut kur tak ir robeža, tad šamie tev tikai pasmiesies sejā un paķers vēlvienu šņabja pudeli no ledusskapja.

Vaina ir gan pieaugušajos, gan bērnos. Pieaugušie pārāk naivi uzskata, ka nu viņu bērns jau nav tāds kā pārējie. Un bērni? Viņi vienkārši tādi ir un to neapzinās.

Un nē, es neapgalvoju, ka pati būtu tā gudrā, kas visu saprot. Pret saviem vecākiem izturos kā pilnīga maita, ar to nelepojos, bet man ir slinkums savu attieksmi mainīt.

Ā un par tām tapetēm runājot... Kas nevarēja vienkārši krāsojamās tapetes nopirkt un pofig kādā tonī nokrāsot? Tādā veidā es pie savām sarkanajām sienām tiku.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Jan 5 2007, 19:35
Post #12


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Sakarā ar šo tēmu, manuprāt, kā naglai uz galvas būs raksts no kāda plaši pazīstama interneta portāla Latvijā -
http://krutums.nemirst.lv/index.php?c=kom&rid=307


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Jan 5 2007, 19:46
Post #13


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Es pats skola palidzeju dažreiz vadit stundas... 1, 2, 3 un 7 klase.
Ja nu 7 klase vel ir normali berni...
Treša sava vairuma ir idioti...
Es atceros, kad macijos 1 klase, man bija teicami matematika, otra klase mes jau zinajam reizinašanas tabulai, trešaja... es aizmirsu ko mes jau zinajam...
Bet viņi pat trešaja klase ar grutibam salik un atņem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jan 5 2007, 19:55
Post #14


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
Es atceros, kad macijos 1 klase, man bija teicami matematika, otra klase mes jau zinajam reizinašanas tabulai, trešaja... es aizmirsu ko mes jau zinajam...
Bet viņi pat trešaja klase ar grutibam salik un atņem.


Vot tu mums točna nes prieku sirdī, veļikij inteļigent. Es pat uzdrīkstētos tavu reizināšanas un skaitītprasmes spēju dēļ nosaukt tevi par tikpat gudru vīru kā Ēriks Stendzinieks... vai vismaz Dudels Zilberšteins...

This post has been edited by GM: Jan 5 2007, 19:58


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Jan 5 2007, 22:34
Post #15


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Diemžēl Keydan ir pilnīga taisnība - par izglītības līmeni Latvijā jau vairs nav pat jāsatraucās - to pakāpi esam jau palaiduši garām, tagad jāsaķer galvas un jāmeklē šaujamie un duramie, lai to cienīgi piebeigtu.

This post has been edited by Niks: Jan 5 2007, 22:34
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V  1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 18:10