IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

48 Pages V « < 44 45 46 47 48 >  
Reply to this topicStart new topic
> Zīmējumi un krāsojumi, no sushi ledusskapja un pieliekamā
edg
post Sep 22 2008, 23:11
Post #676


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Sushi @ Sep 8 2008, 00:56) *

Nu, varētu būt, ka būs mazāk darbi, jo vasara beigusies.

Labākie darbi top matemātikas (fizikas, literatūras, kas nu kuru garlaiko) stundu laikos. Vasara beigusies = vairāk laika zīmēšanai.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 23 2008, 20:19
Post #677


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




QUOTE(edg @ Sep 22 2008, 23:11) *

Labākie darbi top matemātikas (fizikas, literatūras, kas nu kuru garlaiko) stundu laikos. Vasara beigusies = vairāk laika zīmēšanai.


Es zinu, tā ir. ¦D
Ja man būtu skaneris, tad te bez maz katru dienu parādītos jaunumi ar rūtainu/strīpainu fonu. =w=


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Nov 15 2008, 13:31
Post #678


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Heh, man vakar nebija internets un sagribējās paķēpāties paintā. XD Variet darbus īpaši neņemt vērā, vienkārši, beidzot tak kaut kas ir jāieliek~
IPB Image
I do hate moe, but you know, I'm not talking about The Simpsons.
IPB Image Moe rocks.
IPB Image >w<
IPB Image
Oh wow, we're stuck together, baby. o_o


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Nov 15 2008, 15:28
Post #679


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




stuck together forever , baby!
man patīk tā bilde ar meiteni kurai galvā acs. 8)


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Karamele
post Nov 15 2008, 16:18
Post #680


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 695
Joined: 7-December 05
From: huhu




Acs! Acs! Jā! <3

Tev vēlarvien mani jāapzīmē ar acīm. Lol 'I hate moe' XD Ak paints, man patīk.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Nov 15 2008, 18:51
Post #681


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




mjaaa, stuck together ir vnk apburošs smile.gif


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Nov 15 2008, 22:31
Post #682


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Ļoti patīk.. Vai man tikai tā liekas, vai arī esi uzkačājusi skilu? Izskatās kaut kā bik pareizāk un ēdamāk, kaut arī loti vienkārši


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shatako
post Nov 16 2008, 19:17
Post #683


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 251
Joined: 19-August 05
From: Latvija, Rīga




MOE ROCKS, BABE. XD tiešām riktīgi ātrie, bet ir ok. (tajā īpašajā intonācijā) a tas pēdējais gribot negribot... atgādina to dienu kauguros atceries nu tad, kad bija baigi warm. XDDD tajā mmazajā mo bildē viņam piestāvētu teikt "moe is watching" XD 2. zīmī baigi labā ideja. patīk. nebiju tev neko teikusi par šito.. prieks par tevi, mās, ka esi sensejos. XDD (SHATAKO IS BACK IN BLACK)


--------------------
IPB Image
!FAT ANIMALS ARE HORNY! C:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 17 2008, 02:56
Post #684


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Moe tev var nepatikt, bet tev labi sanāk!
Par tiem "stuck together" es domāju... kā viņi peld, sēž autobusā, gultā griežas uz otriem sāniem, ...? Un kādam ... jābūt, lai visu mūžu runātos, pieskartos un dzīvotu kopā ar cilvēku, kuram acīs var ieskatīties tikai caur diviem spoguļiem? Ar ko viņi aizvieto sejas izteiksmes valodu? Kurn un ņerkst? Ļoti jātic otram cilvēkam un sev (iedomība?), lai nesāktu šaubīties un gribēt ieskatīties otram acīs pēc apstiprinājuma. Es nespētu iedomāties neko līdzīgāku ticībai dievam, ja man durtu ar dakšām ribās.
IPB Image


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dmonster
post Nov 17 2008, 10:28
Post #685


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 498
Joined: 16-February 05




"Arvīds arī nezina, kas ir otrā pusē!"

IPB Image

Piedod, ka ar šo sabojāju tavu postu edg, tas patiešām liek aizdomāties. Bet, runājot par to pašu, uzticība kā tāda arī, ja mēs nevelkam paralēles ar dievu, kādam, ko nekad vai knapi esi tik redzējis, man ļoti saistās ar beznosacījumu draudzību. Tu nevari viņu nomainīt pret citu, ja tev viņš nepatīk, nevari aiziet prot, bet visos tavos labajos brīžos viņa/š būs klāt, dzirdēs visu, ko dari, varbūt piebalsos un priecāsies tev līdz. Tev vienmēr būs kāds ar ko parunāt pat, ja to negribi.

Jebkurā gadījumā jaukas bildes.


--------------------
Lulvat? Tas galīgi nav man nopietni domāts.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 17 2008, 18:44
Post #686


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(dmonster @ Nov 17 2008, 09:28) *

Piedod, ka ar šo sabojāju tavu postu edg, tas patiešām liek aizdomāties.

Šodien aizgāju uz Nelss, bet neatradu tur griestos skrūvējamu āķi... Kāds var palīdzēt?

P.S. Tavs posts arī liek aizdomāties. Mēs nekad līdz galam nezinām, kas tur uz muguras ir. (Vismaz, ja tev nav rokas, spoguļi, smaguma sajūtas, ...)
IPB Image

QUOTE(dmonster @ Nov 17 2008, 09:28) *

pat, ja to negribi.

pat, ja viņa uzskati atšķiras no tavējiem, pat, ja viņš tev uzspiež šos uzskatus. Tā nav beznosacījumu draudzība - tā ir piespiedu draudzība. Beznosacījumu draudzībai draugam nav jābūt vienmēr klāt, lai noticētu taviem piedzīvojumiem un dzīvotu tiem līdzi, labiem un sliktiem.
IPB Image


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tramvajs
post Nov 17 2008, 23:29
Post #687


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 138
Joined: 25-June 06
From: 5. tramvaju depo Brīvības ielā 191




Čali, Nelss ir pagātnē. Tagad visu var atrast Depo.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Nov 18 2008, 01:18
Post #688


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




ar draudzību man gan šis darbs īpaši nesaistās. drīzāk cīņubiedri nevis draugi. draugi skatās vienā virzienā, bet cīņubiedri sedz viens otra aizmuguri, tādējādi pārredzot abi kopā visus 360°. nav nozīmes, kas ir otrā pusē un nav pat laika mēģināt noskaidrot - svarīgi tikai, ka no otra dzīvības ir atkarīga paša dzīvība, tāpēc jāaizsargā gan sevi, gan otru.


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Nov 19 2008, 00:44
Post #689


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Ayumi, paldies!! 8]
Kara, dankešūnis! Ahh, bet tu nekad man to neatgādini. XD Un tad, kad tas notiek, tev pašai būs jānāk ar vairākiem marķeriem. XD Ok?
Tenma, paldiesis. Vispār jau tur nevajadzētu tik ļoti iedziļināties. Bija domāts tas process, kad viņi ir tik ilgi jau kopā, ka paliek bez maz par vienu cilvēku. Tas nav tā, ka tas viens tagad nezin, kas tad īsti atrodas tajā otrā pusē. =w= Za to tik forši, ka šitā runājās par manu darbu. BEIDZOT!! WOOOHOOO! Iedzersim par to!
Paldies, edg! A vispār jau man nav nekas pret kawaii moe zīmēšanu. Mani kaitina tās loli-čanenes animēs, kuras vienmēr ir gandrīz vienādas. Bet vispār, man ir tāāāā noriebušies gandrīz visi anime stereotipi. Wahh.. it īpaši tie veči, kuri patīk gandrīz visām pārējām čarenēm no tās animes. Ai nu moe moe ir noiets etaps. Kas attiecas uz ''stuck together''.. XD tad jau tu varētu arī prātuļot par to meiteni ar trešo aci. Kā viņa velk cepuri, kad ziemā auksti. Vai viņai vispār neaug mati, vai arī apkārt tai acij aug, tikai ir noskūti. Kāpēc tur nav skropstas utt. -w- Ātras idejas ir ātras. (vispār, tā ar aci radās kārtējajā klades malā.. ) Un ideālais beznosacījumu draugs ir tiešām ģeniāls. XD Es to zīmējumu saglabāju.
Tramvaj, nekāds Depo, tava vieta ir tramvajā! :3
Shatako, a kāpēc atgādina to dienu? XD Aahahahaaa.. paldies.
dmonster, man patīk tas zvērēns, ko tu tur ieliki. Bet.. tas vairāk domāts tā, ka tu jebkurā mirklī no tā otra cilvēka vari tikt vaļā. Tas teksts.. vai man dieniņ, to es ierakstīju tikai deviantartā.. ''..but if it's not ok with you, we can try out that plastic surgery called breaking up''. Vai kaut kas tāds. Tas tikai tā simboliski - tas zīmējums. Vārdu spēle, drīzāk?
Paldies par komentāriem!! OuO



--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Nov 20 2008, 15:42
Post #690


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




QUOTE(Sushi @ Nov 18 2008, 23:44) *
Tenma, paldiesis. Vispār jau tur nevajadzētu tik ļoti iedziļināties. Bija domāts tas process, kad viņi ir tik ilgi jau kopā, ka paliek bez maz par vienu cilvēku. Tas nav tā, ka tas viens tagad nezin, kas tad īsti atrodas tajā otrā pusē. =w= Za to tik forši, ka šitā runājās par manu darbu. BEIDZOT!! WOOOHOOO! Iedzersim par to!
hm... palieku pie sava - cilvēki, kas ir kopā diez vai būs otram uzgriezuši muguru


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

48 Pages V « < 44 45 46 47 48 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 09:38