IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> japanese
Shinobi-sama
post Sep 8 2004, 15:55
Post #1


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




ieliku sho topiku sheit jo man liekas ka tur zemaak neviens nenorullees.... tatad gribu pajautaat kaadas ir katra sheit postotaaja jap valodas zinaashanas... yeb kaa saciit lai paska savu liimeni.. vai te kaac vispaar ir kas teiksim.. 30 procentus no animes vareetu saprast arii bez subtitriem... cik taalu sniedzas juusu zinaashanas gramatikaaa un vai varat teiksim lasiit briivi lasiit japaaniski textus kas ietver sevii 1&2&3&4 grade kanji.... personiigi es zinu 60 no 1 grade un kaadus 20 no 2 grade.. taakaa esmu ja ne nulle tad bisku vairaak kaa nulle... jo lasiit ir viena lieta un saprast ir pavisma cita...

P.S. tautu luudzu nekautreeties par savaam zinaashanaam.. man tikai gribas zinaat vai anime ir devusi dzinuli juusu speejaam.. btw ceru ka katrs ieteiks kaut ko no savas pieredzes un vareesim maaciities viens no otra


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Sep 8 2004, 16:02
Post #2


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




hm......jaapadomaa......hkm..es teiktu ka mans zinaashanu liimenis iz LJOTI tuvu nullei.speeju atpaziit biezjaak un vienkaarshaakos vaardus..bet ceru ka ar laiku tas mainiisies smile.gif vismaz pa paaris vaardiem


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Sep 8 2004, 16:48
Post #3


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Nu man aizkerjas tie biezaak lietotie vaardi taapat kaa citiem cool.gif Bet nu gadaas ka pamekleeju dziesmu vaardus un tulkojumu angliski
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Sep 8 2004, 17:24
Post #4


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Hmm... Kanji es var teikt gandriiz nemaz nemaaku lasiit, tikai kaadas atsevishkjas ziimes =D Bet es varu lasiit/rakstiit hiraganu biggrin.gif
No pashas valodas es saprotu gandriiz tikpat maz kaa no krievu valodas (t.i. lasiit/rakstiit nedaudz maaku un tad veel paaris teikumus pateikt un atsevishkjus vaardus, un ta veel saprast sho to)... bet taa vispaar ne diez ko daudz, kaa jau cilveeks kas japaanju valodu tikai caur datoru var iemaaciities biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Sep 8 2004, 18:23
Post #5


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE (Kikyou @ Sep 8 2004, 05:24 PM)
Hmm... Kanji es var teikt gandriiz nemaz nemaaku lasiit, tikai kaadas atsevishkjas ziimes =D Bet es varu lasiit/rakstiit hiraganu biggrin.gif
No pashas valodas es saprotu gandriiz tikpat maz kaa no krievu valodas (t.i. lasiit/rakstiit nedaudz maaku un tad veel paaris teikumus pateikt un atsevishkjus vaardus, un ta veel saprast sho to)... bet taa vispaar ne diez ko daudz, kaa jau cilveeks kas japaanju valodu tikai caur datoru var iemaaciities biggrin.gif

ja ir veeleme tad ar datoru pilniibaa pieteiek... nu pagaidaam
piemeeram iipashiem entuziastiem iesaku "power japanese" var novilkt caur edk2 tiiklu un man pasham arii ir sharings..... nu vienkaarshi burviiga programma iesaaceejiem.. tagadinj pac seezhu pie "kanji gold" pagaidaam labaakais bezmaksas softs ko esmu atradis.... aa existee veel 555 vai kaa vinju tur sauca tas ir pirmo 555 kanji learning tool taakaa tas ir html... jeb book tad "kanji gold" ir neiazvietojams jo taa jau ir programma kuraa var drilleeet visus oficaalos 6 grade(ap 2000) kaa arii veel paildus 8 un 9 grade (plus veel 3xxx kanji) nu bet ja kaac sasniedz ariii pirmos 5 grade tad jau arii tas ir pretty reasonable.... un ja var ieteikt vaardniicu tad labaakaa ir "jdic" pirmaamkaartaaam ir par velti un otraam kaartaam taa vaardniica ir standarts 90% softiem jap valodaa linku npostoshu jo atrast vinju ir viegli un savaakt lietoshanai arii ir vienkaarshi ja saprot angliski... zheel ka vinja nav kaa binary install... bet nodaljaam jaavaac bet ja sajeedz tad viss ir "peace of cake"
taalaak ja kaadam sagaadaa gruutiibas darbiibas vaardi un to formas tad existee taac tool kaa "NJstar Japanese Word Processor v5.0" prograamaa ir maksas bet tas nav sheerslis jo tur ir "werb generator" kas nogenerees visas werb formas kaadas ir... piebildiishu ka tur var ievadiit gandriiz jebkuru simbiolu virkneejumu galvenais lai tikkai beigtos kaa darbiibas vaards.... tas ka maksas ir poh jo nekur vinjsh neuzraada briidinaajumu par terminja beigaam nu ja nu gadienaa tad registraa existee viena vieta kur existee datums ko var mainiit peec sirdc patikas
jaa un wer jaaievada kaa "dictionary form" pagaidaam baigi parociigi ... jo es drriiz vairs i to nelietoshu jo visiem darbiibas vaardiem existee stingra sisteema kaa vinji tiek veidoti... un iemaniities ir tikkai praxes jautaajums

P.S. ja man liktu izveeleeties starp valodaam tad ko maaciities... japaanju vai vacu vai franchu vai veel kaadu kur existee sazin cik laiki un n tie nosaciijumi kaa ats ir latvieshu un krievu valodaam tad es vienbalsiigi dodu prieksroku Japaanju valodai.. .jo taa ir valoda ar striktu teikumu uzbuuvi un ir vienkaarsha..... nu vieniigasi kas biedee tautu tie ir kanji... bet arii tie ir sistematizeeti... un ja paarzin visus 214 bushu tad raxtiit kanji jau probleemas nesagaadaa... visi kas teix ka jap valoda ir gruuta vai sarezgiita lai vispirms saliidzina valodas no tehniskaas puses un peec tam saak muldeet ka vinja ir gruuta mees varam buut laimiigi ka maakam piemeeram to pashu krievu valodu jo krevu valoda patiesiibaa ir ljoti gruuta tas mees no beerniibas esam drilleeti vinjaa tapee sakam ka vinaj ir viegla tagad jau existee vesela paaudze kas tikkai vienu latvieshu valodu vien zina un angliski ar gruutiibaam lasa.... mans viedokklis ir ka letinju valoda izmirs... esmumu kosmopoliits tapee tas ir saprotams tapee zinaat taadas valoadas kaa anglju krievu japaanju spaanju portugaalju itaalju un franchu ir daavana... cilveeki maacities runaat sveshaa meelee joar latvieshu valodu var tikkai sapuut latvijaa.. lai piedod karstasiniigie patrioti bet ar pashreizeejo Latvijas politiku un nostaadni 2 paaudzes tas ir saakot no 91 liidz 2045 gadam latvijaa izlietot savu potenciaalu nevarees... aaarzemes ir paradiize...
OKEJ AIZGAJU JAU OFFTOPIKAA 
すまんすまん!そして 日本語の勉強してをがんばれ下さい、けどうまだお前たちの日本語は話せ。 suman suman! soshite nihon-go no benkyoushite wo ganbare kudasai, kedou mada omae-tachi no nihon-go wa hanase (piedod piedod! maacieties jaapaaniski un sakiet ko pashlaik maakat)


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Crash
post Sep 8 2004, 18:59
Post #6


Unregistered









No galvas zinu tikai nedaudzus vaardus, bet citaadi vienk nereti lietoju eletronisko vaardniicu un kau kas jau aizkjeras arii galvaa no taa visa wink.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
neziniitis
post Sep 8 2004, 19:17
Post #7


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 28
Joined: 29-August 04




nu nezinu vai kaadu tas interesees bet mans liimenis nav 0 tas i vesels viens vards tikai nezinu ko tas noziimeeja uudeni vai uguni sad.gif nu labi nevienu neapmaaniisu zinu 0 man ir vaardniica bet nezinu vai taa ir ķīniešu japāņu vai vēl kadas aziaatu tautas


--------------------
Only after we have lost everything we are free to do enything
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Sep 8 2004, 21:32
Post #8


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Nzzkaapeec mani pievelk tas viss japaanju staffs - austrumu ciinjas (pats kaadreiz gaaju), samuraji (arii filma Peedeejais samurajs, par Azumi un Zatoichi nemaz nerunaajot..), valoda kaa taada smile.gif, ierochi un protams ka anime cool.gif. Gan jau ir veel kautkas, tikai praataa nenaak.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tostermaize
post Sep 8 2004, 22:14
Post #9


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 371
Joined: 1-September 04
From: Riga




mans līmenis šajā jomā iskrin mīnusos


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Sep 9 2004, 08:28
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Es paslaik tikai maku pateikt kadus 30 vardus japaniksi, bet pusi nesaprotu ko nozime:).Rakstit es maku kadus 10 hlirogrifus smile.gif.Es jau negribu lielities bet ziemassvetkos iesu macities uz japanu kursiem ta ka ar laiku iemacisos gan runat, gan rakstit, gan lasit japaniski.... smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ramiel
post Sep 9 2004, 11:41
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 167
Joined: 9-September 04




eh kur tie japanju kursi notiek ?
gribeetos to gna uzzinaat un velaak varbuut arii iesaakt maaciities kaartiigi smile.gif


--------------------
Don't suffer from insanity,enjoy every minute of it...
(\_/)
(O.o) This is Bunny. Copy Bunny to your signature
(> <) to help him achieve world domination.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Sep 9 2004, 12:05
Post #12


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Nez.. es zinu labi ja kaadus 10~20 vaardus.. nu "zinu" kaa vini izrunaajas.. smile.gif Par raxtiibu pagaidaam nav ne jausmas... tongue.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Sep 9 2004, 12:08
Post #13


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE (JaYzZ @ Sep 9 2004, 08:28 AM)
Es jau negribu lielities bet ziemassvetkos iesu macities uz japanu kursiem ta ka ar laiku iemacisos gan runat, gan rakstit, gan lasit japaniski.... smile.gif

taa nav lieliiba bet apsveicam paraadiiba.. bet saki kur vunji notiks mosh masn ar izdomaas aziet uz jamiem.. jo uz datora viss ir labi bet bez praktiskas sarunas nekas labs neiznaaks... pastoties uz mani no mals var padomaat ka esmu nojuudzies.. kaut ko buldureeju pie sevis nesaprotamu.. un runaajos ar sevi.. bet par cik neviens apkaart ar maniim nerunaa jap tada atliek tikkai monologi... un ar anglju valodu ar taa bija... kameer pac nedrillesi visos iespeejamos veidos tameer rezultaatu nebuus.... universitaate ir daudz taadu kas itkaa maacaas angliski bet kad nonaak liidz runaashanai tad tikkai speej lauziitaa valodaa no lapinjas runaat..
tapee mosh vareetu ieviest atsevishku sadalju kur vareetu tikkai japaaniski saraxtiities.. nu pox ka tikkai kanaa es jau ar nevaru lieliities ka nez ko maaku bet primitiivus teikumus uzcept es protu.. tapee ja saaksim drilleet kopiigi tad buutu feini mosh kaac var POL uztaisiit par sho teemu


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Sep 9 2004, 14:54
Post #14


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Taa jaunie cilvki smile.gif. Kursi notiek Rupniecibas iela.... tongue.gif!Es par tiem kursiem neko ipasu nezinu jo vecaki man pasi saka tev ir jaizvelas kur tu gribi braukt uz USA,Zviedriju,Angliju...A es teicu ka nafig man tajas stulbajas valstis jabut...Beigas pateicu ka gribu uz Japanu smile.gif!Vecaki koma tur :DDD...Bet beigas viss ok no ziemassvetkiem jaiet uz kursiem un pec 12klases brauksu prom uz japanu...(es nelielos es vienkarsi saku) smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Sep 9 2004, 14:56
Post #15


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Raqqaman taaa par kursiem ir taa uzvani uz 118 un vini pateiks... smile.gif!Bet prikolsi ir tads ka tie kursi ir loti dargi.... sad.gif!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 13:28