IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Hunter X Hunter, Hunter X Hunter
Ghoul
post Aug 19 2005, 10:10
Post #1


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Parasti neskatos seriaalus, kuri ir garaaki par 26 seerijaam, bet Jushiro Sakaki atsauksmju ( LJOTI labu ) par Hunter X Hunter mangu, piespieda mani skatiitiities sho animi ( tai ir 62 seerijas neskaitot chetras OVA daljas ).


Saakumaa shizets attiistaas leenaam, bet staasts ir ljoti speeciigs. Neskataties uz to, ka galvenais varonis ir beerns ( forsh dzeks )!!!!! Shii nav anime, kur galvenie varonji uzvar vienmeer un visus, tiek izmantotas arii sapraatiigaakas strategjijas, piemeeram beegshana!!!!!! smile.gif
Visu veel neesmu noskatiijies, bet patiik. Taatad ko juus domaajat par sho animi??????
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Aug 19 2005, 12:07
Post #2


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




peedeejaas daudzepu ovas, teixim Greed Island, rada bik citu noskanju, nekaa pirmais TV batchs. overall baudaams shows imho. man savulaik patika.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Aug 20 2005, 09:28
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Plānoju šo kādreiz noskatīties. Pirms 2 gadiem biju redzējis 1. sēriju - iepatikās animācija.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Aug 20 2005, 09:51
Post #4


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(Hikaru @ Aug 20 2005, 09:28)
Plānoju šo kādreiz noskatīties. Pirms 2 gadiem biju redzējis 1. sēriju - iepatikās animācija.
*


Animaacija ir laba, nezinu kaapeec, bet atgaadina Trigun ( laikam viens no chariem Leorio ). Sho animi tieshaam ir veerts skatiities!!!!!!!! smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Aug 22 2005, 17:41
Post #5


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




es arī redzēju pirmo epu, bet kaut kā vēl nevaru piesēsties un noskatīties tālāk, lai gan vēl četras epas stāv uz disiem... unsure.gif
taču sākums intriģējošs... cool.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Aug 22 2005, 23:53
Post #6


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Mani kaut kā nepievelk viņu saprātīgās stratēģijas, nedaudz paskatījos, nepatika.Kā nekā katram sava gaume.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Sep 8 2005, 16:50
Post #7


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




he,he,he... kāds ir ievērojis, ka viņi visu laiku dodas uz DOLES salu!!! Darbība notiek Latvijā!!! happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Sep 8 2005, 16:55
Post #8


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(Lija @ Sep 8 2005, 16:50)
he,he,he... kāds ir ievērojis, ka viņi visu laiku dodas uz DOLES salu!!! Darbība notiek Latvijā!!! happy.gif
*


laugh.gif taisniiba, Latvija pamazaam kljuust populaara!!!!!!! Yeeey!!!!!! laugh.gif Skatos taalaak un seriaals patiik ar vien vairaak un vairaak!!!!!!
Tigra2 par taam gudraakaam strateegjijaam, ja tu domaa beegshanu, tad iisti nesaprotu, kas tev tur var nepatikt ( saakumaa shizets attiistaas leenu, pameegjini paskatiities taalaak, varbuut patiks ), ciinjas shinii anime ir gudri izdomaatas, nevis vienkaarsha klapeeshanaas!!!!!! Autors vispaar ir ljoti piestraadaajis pie pasaules un chariem!!!!!!
Kaads nezin cik daudz graamatu ir HxH mangai???????? wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Sep 8 2005, 17:52
Post #9


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




es saku: Man patika
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaladin
post Sep 12 2005, 17:56
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 346
Joined: 15-October 04
From: Tanelorn




Oh, man patīk(vismaz mangā) Tur ir superīgs universs, kurš pilns ar daudziem miniuniversiem, piem. kā pareizi iepirkties izsoļu pilsētā(whatever was it's name), vai arī lielā cīņu torņa kauju sistēma, kaut tas pats ūberpowers NEN. Ah, un maga/anime ir ļoti maldinoša, sākumā liekas, ka viss ir par Hunteriem, tad izrādās, ka viss ir par NEN, tad vispār izrādās, ka lielais prikols ir Greed island. Ah, un chari arī ir forši, lai kā jums galvenais dzeks - Gons - atgādinātu Son Goku, viņš nav ūberpowers(vēl ne), kau ir dažās paralēles, anjweej, ir vērts...


--------------------
Geeks rock!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Jun 13 2007, 10:56
Post #11


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Neslikts kidy action. Patikaama animaacija aka Trigun, Cowboy beebop stilaa. Simpatizee galvenaa varonja tieshums nez dziivee taadu raksturu laikam nesamkleet tomeer cool.gif Vispaar ne shedevrs ber skatiities intresanti stabils 7 nieks uz noslieci palielinaaties uz 8


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 April 2024 - 13:41