IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> tha best anime soundtrack?
Rudoru-san
post Oct 11 2005, 21:59
Post #46


Tidus
****

Group: Chuunin
Posts: 159
Joined: 1-July 05




Man patīk Bleach openingu (visu triju) soundtracki, viens bija "Asterisk", otrais "D-tecnolife" un trešais "Ichirin no Hana"! rolleyes.gif Vēl no Bleach "Houki boshi" ir labs. "Happy people" gan nav ieteicams... wacko.gif
Mans mīļākais soundtracks pagaidām ir "Barairo no Sekai" no GetBackers...
Ha, ha, pie viena arī "Ike Ike!" no Ichigo 100%! cool.gif


--------------------
IPB Image
Thank u
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pinky
post Oct 13 2005, 20:44
Post #47


animens
*****

Group: Chuunin
Posts: 347
Joined: 12-May 05
From: Latvia, Riga.




oi, Love Hina - Stop, Stop - reaalais rokenrols happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ChunkY
post Oct 14 2005, 17:10
Post #48


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 29
Joined: 14-October 05




QUOTE
Man patīk Bleach openingu (visu triju) soundtracki, viens bija "Asterisk", otrais "D-tecnolife" un trešais "Ichirin no Hana"!  Vēl no Bleach "Houki boshi" ir labs. "Happy people" gan nav ieteicams...


Pilniigi piekriitu


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Oct 14 2005, 22:12
Post #49


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




No Bleach dziesmām man tikai Asterisk patika! Lieliska dziesma! happy.gif Ā, vēl man ļoti patīk Ghost In the Shell: Stand Alone Complex OST un Cowboy Bebop OST! Yoko Kanno ir ģēnijs! smile.gif


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Oct 31 2005, 00:30
Post #50


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




pagaidaam miiljaakie man i bijushi:
Helsing OST un Black Heaven OST ( Bonus CD)


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Righorn
post Dec 1 2005, 19:52
Post #51


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 242
Joined: 11-February 05
From: Pie kompja




Vai obligaati jaarunaa par origjinaaliem japaanju saundtrakiem?
Man piem LJOOOOOOTI patiik vaacu Hellsing saakumaa trackinsh!!!(Flint-Aim4)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aven
post Dec 1 2005, 21:33
Post #52


Kaigan īpašums


Group: weirdo
Posts: -170
Joined: 21-November 05
From: Rīga => Vecmīlgrāvis




Elfen lied OST 4EVERR !!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Dec 1 2005, 23:55
Post #53


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Varbūt neesmu šī te multenīšu žanra guru, taču mūzikā gan jūtos kā zivs ūdenī, tādēļ noliksim visu pa plauktiņiem.
Parasti anime soundtreki ir kaut kas pagalam riebīgs, piemēram, elektronika vai otrs gadījums - puņķaina šķībača mēģinājumi kaut ko savārstītīt ar orķestra palīdzību, kas liktu tādiem OST guru kā Džonam Viljamsam vai Hansam Zimmeram saliekties krampjos no smiekliem.
Ir tomēr reti izņēmumi:
'Beck', kurā par mūziku kalpoja jauks roks un brīžiem pat kāds gards blūza gabals.
'Samurai Champloo', kurā gan bija manis nemīlētais apbižoto ielu bērneļu iztikas avots, proti, hip-hop, taču dažviet pavīdēja ekrānā redzamajam gluži kā radīti funk ritmi.
Un šodien pie Sigfa's gadījās nolūrēt kārtējo 'Bleach' epizodi un nāca apgaismība, ka arī tur reti, bet tomēr, šķībacainais kompozeris ir praties radīt ekrānā notiekošajam atbilstošu pavadījumu.
Tas gan nemaina faktu, ka anime soundtreki vairumā gadījumu ir primitīvi un neklausāmi bez gala, taču no ļoooti retajiem izņēmumiem - these 3 are da best.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Dec 2 2005, 00:36
Post #54


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(GameMaster @ Dec 1 2005, 22:55)
Varbūt neesmu šī te multenīšu žanra guru, taču mūzikā gan jūtos kā zivs ūdenī, tādēļ noliksim visu pa plauktiņiem.
*


Ne suu... tu nesaliki pa plauktiņiem. Lai atļautos tik vaļīgus komentārus par anime OST'iem, jābūt kaut minimālam anime skatītāja stāžam aiz muguras. Jā daudzos gadījumos un kā likums tie ir seriāli ar ep 50< OST'i ir pa roku galam taisīti. TAču pilmetrāžas anime, OVA'as un miniseriālos par mūzikas kvalitāti var tikai jūsmot.
Piemēram, Rurouni kenshin OVA'as, Jin Roh, vairākās Ghibli studijas filmās ir speciāli komponēti gabali simfoniskajam orķestrim. FLCL šova noskaņa ir tik lieliska lielā mērā pateicoties "the pillows" gabaliem. GITS gan šovā gan abos mūvjos ir teicams muzons, tā pat arī paranoia agent, Wolfs rain un vēl simtiem citu anime. Protams ja tu par mērauklu ņemsi minimālistu Filipu Glāsu, eksperimentātāju Maiklu Naimenu, manuprāt, nepārspēto mistiskās noskaņas veidotāju Andželo Badalamenti, klasiķus Enio Morikoni un Nino Rotu, vai arī citus holivudas un neatkarīgā kino smagsvarus, tad šņaipīties varēs par visu un visiem, taču kopumā anime izmantotās mūzikas kvalitāte ir simtreiz labāka par pavadījumu citās animācijas filmās un arī lielā daļā, mākslas filmu, nemaz nerunājot par TV paredzētiem izstrādājumiem.
Taču jāsaka, ka es nepraktizēju to, ko dažas labs šajā forumā, proti, es neklausos tikai anime ostus(es vispār tos klausos reti), jo uzksatu, ka mūzika vislabāk spēj dzīvot sakabē ar vizuālo materiālu.

This post has been edited by ShinChan: Dec 2 2005, 00:42


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Janus
post Dec 2 2005, 00:50
Post #55


CLRAWE
****

Group: Chuunin
Posts: 265
Joined: 24-March 05
From: Soul society




Guyver un tagadeja Bleach tituldziesmas ir labas, ko lai saka katram ir sava gaume. smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mungo
post Dec 4 2005, 23:20
Post #56


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 15
Joined: 4-December 05




Tiem, kam patīk Noir, Madlax, Hack osti, droši vien patiks arī Xenosaga - tā pati Yuki Kajiura.
Ļoti patika Wolf's rain mūzika iekš pašas animes - mūzikas celiņa disks arī ir jauks, tomēr pārāk attālināts no filmas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Dec 4 2005, 23:31
Post #57


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




Man patik Elfen Lied un Angel Sanctuary osti ^^
pagaidaam... nu un FF VII:AC ar tiiri labi soundtraki...


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Dec 5 2005, 14:57
Post #58


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(GameMaster @ Dec 1 2005, 22:55)
...vai otrs gadījums - puņķaina šķībača mēģinājumi kaut ko savārstītīt ar orķestra palīdzību, kas liktu tādiem OST guru kā Džonam Viljamsam vai Hansam Zimmeram saliekties krampjos no smiekliem.
*


Džonam Viljamsam galīgi garām, neinteresanta savārstīta orķestra mūzika. Star Wars ir vienīgais, kur viņš sacerēja normālu mūziku, un tas arī viss.
Atrodi kaut vienu rietumu seriālu, kur būtu tik laba mūzika, kā mākslas filmās vai anime seriālos. Anime seriālos ir tik laba mūzika (protams jāatrod seriālu ar labu mūziku), ko var pielīdzināt Hansa Zimmera lieliskajiem darbiem (no Hansa Zimmera "Broken Arrow" ost vēl joprojām kaifoju).
Ja nepatīk anime ost, nu tad nevajag skatīties tādus seriālus, kur ir tāda slikta mūzika. Bet jāpaņem tāds anime seriāls, kur ir laba mūzika, un izbaudīt to anime.
Kaut vai paņmet X TV anime seriālu - lieliska orķestra mūzika.
Piemēram Yuki Kajiuras mūzika ir mazliet savādāka bet tik pat kaifīga kā Hansa Zimmera mūzika.
Gundam SEED ost arī super mūzika. Favorite treki:
Gundam Seed - Seigi to Jiyuu.mp3
Gundam Seed - Kouhoushien.mp3
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Dec 5 2005, 16:07
Post #59


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
neinteresanta savārstīta orķestra mūzika


Pati nespēja novērtēt Viljamsu jau vien liecina par izpratnes trūkumu mūzikā (nez ko tu teiktu par Morrikoni vai Džeimsu Horneru) vai bet atšķirībā no anime's šķībačiem un, godīguma labad, arī no Zimmera vai Elfmana - Viljamsa darbi pasvītro uz ekrāna notiekošo, kas arī ir galvenais uzdevums labam OST. Katrai personāžu kustībai - pa akrodam vai notij. Tā ir māka, tā ir vecā soundtreku skola, ko dibināja laikos, kad Holivudā dominēja jau minētais Morikone un Elmērs Bernsteins, un kuru mūsdienās lieliski pārstāv tas pats Hovards Šors un Džeimss Horners. Par viņiem cerams būsi ko dzirdējis.
OST uzdevums nav patikt ausij kā atsevišķi baudāma kompozīcija, bet spēt radīt fonu pašai filmai. Tiesa, Viljamsa gadījumā katra kompozīcija ir arī atsevišķs baudījums, bet tur jābūt cilvēkam, kam zīlonis uz ausīm nav uzkāpis, lai spētu novērtēt.
No otras puses postēji noteikti tāpēc, ka aizkāru nabaga muzikālajā ziņā netalantīgos šķībačus no Japānas. Nu tad uztveru vēlreiz - atskaitot nelaiķus Fumio Hajasaka un Masaru Sato, japāņiem nav bijis neviens izteikts talants ne filmu, ne citā mūzikā.

PS: Gundam Seed treki izrādījās vien taurītes un vijolītes digitāli apstrādātas ar elektronisko beatbox'u fona. Mākslinieciskais līmenis - 0 (nu ok - 0.4 par centību).


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Dec 5 2005, 16:22
Post #60


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(GameMaster @ Dec 5 2005, 15:07)
QUOTE
neinteresanta savārstīta orķestra mūzika

.....pasvītro uz ekrāna notiekošo, kas arī ir galvenais uzdevums labam OST. Katrai personāžu kustībai - pa akrodam vai notij.
OST uzdevums nav patikt ausij kā atsevišķi baudāma kompozīcija, bet spēt radīt fonu pašai filmai.
....
*


Es tomēr nevaru skatīties filmu ar tādu mūziku, kura man nepatīk, pat ja tā rada ekrānā notiekošam atbilstošo fonu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 User(s) are reading this topic (4 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 12:17