IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Viedoklis., Neliels ieskats no malas. :)
bypass
post Aug 30 2005, 15:50
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




Laiku pa laikam iebrienot otaku.lv, skeptiski nolūkojos uz sadaļu "the anime project", tomēr atturos tur jaukties. Šodien iebridu un nolēmu izteikt savas domas. Kā nekā sadaļa te jau ir krietni labu laiku, gribēju redzēt, kas ir paveikts(lasi, kas nav paveikts).

Lasīju poll'u par to, ko taisīt mangu vai animē.
Es ļoti šaubos, ka jums izdosies izveidot "sakarīgu". Ar mangu vēl ir cerības, jo būtībā tur vajag labu ārtistu un labu ideju. Bet anime... nu, sorry, tas ir milzīgs darbs. Tur vajag patiesi labu ārtistu(s), mūziku (tur imo nederēs kaut kāds tunc-tunc standarta kolbass), sakarīgu sižetu, čarus un tā tālāk. Cik noprotu, jums nav ne tā pieredze, ne zināšanu.

QUOTE(tador)
lol Kai arii negulj
eniivei, iespeejams ka tomeer vareetu domaat par animes veidoshanu - ir precidenti, ka VIENS cilveeks uztaisa veselu (un pat ne iisu) animi...
jebkuraa gadiijumaa mums vajadzeetu izcelties un manga nav tas labaakaiz veids.

Jā, anime var uztaistīt maza cilvēku grupa, bet tad tie cilvēki ir specializējušies savā jomā un viņiem ir liela pieredze, bet, cik nojaušu, te pārsvarā sēž tīņi, so...
Ak, jā, es pat vienu divu-cilvēku darbu varu nosaukt: the voices of a distant star, kas ir patiesi skaists darbs.

Rezumējot:
Varu ieteikt neuzstādīt grandiozus mērķus, kurus reāli dotajā situācijā nevarat sasniegt.
Varu ieteikt netaisīt milzīgu komandu ar nefunkcionāliem piesēdētājiem.
Varbūt tiešām labāk sākt ar mangu?
Mans variants: Nosubot uz lv kādu animi vai nelielu seriālu. Tas būtu ļoti svētīgi + pieredze. Tā pat varētu kalpot savā ziņā kā animes popularizēšana iekš lv. Dubs gan varētu izklausīties diezgan smieklīgi biggrin.gif.
Sākiet ar kaut ko nelielu, tad lēnām advancējiet uz kaut ko lielāku.

Veiksmi! wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 30 2005, 15:57
Post #2


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Es pienjemu (ceru), ka taisiitaaju meerkjis nav uztaisiit baigi labu anime. Es pienjemu (ceru), ka projekta primaarais meerkjis ir uztaisiit Latvijaa pirmo anime, nevis maakslu. Taapeec arii nepieredzeejushi un mazaak talantiigi cilveeki var realizeet shito projektu.

Protams, mangu buutu vieglaak. Bet tur jau pazuud projekta jeega. Vienu mangu nemeedz taisiit vairaaki maakslinieki. Nee nu var jau... Bet es tomeer uzskatu, ka anime nav nereaals projekts, kameer autori neuzliek lielas ceriibas un prasiibas pret rezultaatu. Galvenais ir buut reaalistiem un nepadoties.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Aug 30 2005, 16:24
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




QUOTE
Es pienjemu (ceru), ka projekta primaarais meerkjis ir uztaisiit Latvijaa pirmo anime, nevis maakslu.
Trīs freimi, zaķis skrien, pirmais Latvijas animē. smile.gif

Man vienmēr ir bijisi nostāja: ja taisa, tad taisa, un ja ne lielu un grandiozu, tad vismaz mazu, bet kārtīgi.

Lai būtu tā kā tu saki, bet skatos, ka nekas jau netiek taisīts. Ledusskapis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Aug 30 2005, 16:25
Post #4


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Runājot par pieredzi, kā var dabūt pieredzi nepieredzējis cilvēks, ja nepieredzējis nevar darīt kaut ko lai iegūtu pieredzi.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dero
post Aug 30 2005, 16:27
Post #5


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 337
Joined: 17-June 05




varu sadereet, ka no taa projekta nekas nesanaaks, jo nejau visi tajaa ir liidz riiklai dzili! un droshi vien lielaakaa dalak, kas ir komandaa tadgad nepavisam nedomaa par un ap to.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 30 2005, 17:09
Post #6


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(bypass @ Aug 30 2005, 15:24)
QUOTE
Es pienjemu (ceru), ka projekta primaarais meerkjis ir uztaisiit Latvijaa pirmo anime, nevis maakslu.
Trīs freimi, zaķis skrien, pirmais Latvijas animē. smile.gif

Man vienmēr ir bijisi nostāja: ja taisa, tad taisa, un ja ne lielu un grandiozu, tad vismaz mazu, bet kārtīgi.

Lai būtu tā kā tu saki, bet skatos, ka nekas jau netiek taisīts. Ledusskapis.
*


Cik var noprast, toposhais scenaarijs nav neko iisais, liidz ar ko anime taisaas buut pagara. Bet taa pa iistam smuki uzziimeet iisu anime jau ir murgains darbs, ceru, ka vinji netaisaas smuki ziimeet garu anime.

Tu saki, ka nekas netiek taisiits. Shim te vajadzeetu buut kopsavilkumam: http://otaku.lv/index.php?showtopic=1793&st=0 Diivainaa kaartaa topika nosaukums par to neliecina, ne arii ir pinned vai kaadi savaadaak izcelts. "(Staasta) Statuss: Saakums ir diezgan pamatiigs..ir jau vairaak nekaa vajag(saakumam), lai gan tas ir tikai saakums.. shkiet arii leenaam turpinaas." Tas nav diez ko optimistiski, ka projekta vadiitaajs nav paarliecinaats, kas notiek ar projektu. Kaa arii mees nekur neredzam, kad un kaados tempos staasts tiek papildinaats. BET mums tomeer ir ceriiba, ka "shkiet arii leenaam turpinaas". Taa kaa mees neredzam reaalas iespeejas iesaistiities staasta sacereeshanaa (un zinaams, ka staasta sacereeshanai liels cilveeku bars ir vairaak trauceejoshs, nekaa paliidzoshs), tad mees paliekam uz ceriibas stara, ka kaut kas tomeer notiek. tongue.gif A ko mums? Lai tachu!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Aug 30 2005, 22:41
Post #7


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(Dero @ Aug 30 2005, 16:27)
varu sadereet, ka no taa projekta nekas nesanaaks, jo nejau visi tajaa ir liidz riiklai dzili! un droshi vien lielaakaa dalak, kas ir komandaa tadgad nepavisam nedomaa par un ap to.

no pirmaa meegjinaajuma visticamaak nesanaaks nekas cits kaa pirmais meegjinaajums. kaa zinaams, Первый блин комом...

otrais meegjinaajums vistacamaa arii izgaaziisies (otraas sisteemas efekts kaa zinaams no programmatuuras projektu vadiibas), bet nu treshais vareetu buut diez gan labs. cilveeki, atceraties, tas ir un paliek pirmais meegjinaajums, nav ko cereet ka tas buut kaut kas ekstraordinaars.

(mans subjektiivs viedoklis mo malas, ar tomaatiem luudzu nesviest)


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Aug 31 2005, 09:35
Post #8


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




QUOTE(lastguru @ Aug 30 2005, 21:41)
no pirmaa meegjinaajuma visticamaak nesanaaks nekas cits kaa pirmais meegjinaajums. kaa zinaams, Первый блин комом...

otrais meegjinaajums vistacamaa arii izgaaziisies (otraas sisteemas efekts kaa zinaams no programmatuuras projektu vadiibas), bet nu treshais vareetu buut diez gan labs. cilveeki, atceraties, tas ir un paliek pirmais meegjinaajums, nav ko cereet ka tas buut kaut kas ekstraordinaars.
*


Vairaak optimisma un gan jau tur pat no pirma meiginaajuma sanaaks... smile.gif No otraa tak to4

wink.gif Hmm...... vajaga man ar parakņaaties forumaa,
a to es vispar neko nezinu par projektu, tikai to ka grib taisiit animi rolleyes.gif


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Aug 31 2005, 11:13
Post #9


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Ok, teeloshu preses sekretaaru tongue.gif
Nu beidzot liidz vismaz daziem aizgaaja doma, ka 1. meeginaajumam nebuut nav obligaati jaasanaak perfektam un ideaalam. Citaadi te jau bija barinsh cilveeku, kas visi centaas pielabot, paarlabot, ieteikt kaadam jaabuut story, chariem utt, lai peec vinu ieskatiem anime buutu perfekta.
Kas attiecas uz kopsavilkumu. Vispaar man ar bija doma, ka vajadzeetu pinned topiku (kaa jau edg kaut kur citur ieteica), tikai, shkiet, taadas iespeejas ir vieniigi adminiem. Ta kaa es taads neesmu... tad ja kaads no mineetaas kaartas pieliktu savu dievishko pirkstu shinii sakaraa.. vai man pieshkirtu shiis sakraalaas speejas..
Huh.. kas jums nepatiik nosaukumaa? Tak nav jau oficiaalais iknedeelas padariito darbu rezumee kaadai studijai ar $60milj ienaakumiem meenesii..
Par staasta statusu. Necereeju, ka manis raxtiitais kaadam liks tik loti aizdomaaties. Jaa, es tieshi konkreeti neesmu katraa laika momentaa informeets par story raxtiishanas statusu, vai kaadu citu lietu, ko es pats nedaru. Nu bet, tak.. pirmaa nodala jau ir.. un es ticu, ka tiek genereets arii turpinaajums..
QUOTE
Ak, jā, es pat vienu divu-cilvēku darbu varu nosaukt: the voices of a distant star, kas ir patiesi skaists darbs.

Liidz Makoto Shinkai mums veel taalu bet gan jau.. smile.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 31 2005, 12:24
Post #10


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(xikes @ Aug 31 2005, 10:13)
Kas attiecas uz kopsavilkumu. Vispaar man ar bija doma, ka vajadzeetu pinned topiku (kaa jau edg kaut kur citur ieteica), tikai, shkiet, taadas iespeejas ir vieniigi adminiem. Ta kaa es taads neesmu... tad ja kaads no mineetaas kaartas pieliktu savu dievishko pirkstu shinii sakaraa.. vai man pieshkirtu shiis sakraalaas speejas..
*


Man liekas, ka tu esi subforuma vadiitaajs, taapeec tev ir shiis dievishkjaas speejas. Raksti privaato zinju Rozem un jautaa! Admini var arii neizlasiit tavu postu. Vajag buut uzbaaziigam - PM.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Aug 31 2005, 18:09
Post #11


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(bypass @ Aug 30 2005, 15:50)
Mans variants: Nosubot uz lv kādu animi vai nelielu seriālu.
*


Angliski subus lasīt vieglāk nekā latviski vai kādā citā valodā. biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Aug 31 2005, 18:41
Post #12


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Nu, piemēram es subus vispār nelasu tāpēc man ir vienalga kādā valodā tie ir.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Aug 31 2005, 19:03
Post #13


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(Tigra2 @ Aug 31 2005, 18:41)
Nu, piemēram es subus vispār nelasu tāpēc man ir vienalga kādā valodā tie ir.
*


Saproti jap. valodu???????

Var nosubot latvju valodaa, buutu jautri un forshi!!!!!!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Sep 1 2005, 10:40
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




QUOTE
Saproti jap. valodu???????

Var nosubot latvju valodaa, buutu jautri un forshi!!!!!!!!

Tieši tā, tas būtu jautri un forši.
Protams, eng subi un/vai dubs ir labāk. Tomēr kā eksperiments, manuprāt, tas būtu diezgan interesants, būtu jums pirmais lv subotais animē seriāls. Ja paņemtu kādu nelielu, labu animē uz ~13-24 epām nosubotu, es būtu starā un ne tikai es smile.gif. Ņemot vērā, ka ir diezgan daudz cilvēki, kam ar eng ir zināmas problēmas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 1 2005, 12:12
Post #15


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Es nezinu pat ko viņi īsti runā,bet man tas ir kaut kā skaidrs. Pēc tam es mierīgi varu visu precīzi atstāstīt. Varu skatīties arī azerbaidžāņu filmas...Es saprotu visu no sejas izteikmēm...kustībām...acīm... Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai anime būtu uzzīmēta kvalitatīvi, un lai tie, kas ierunā būtu labi iejutušies savā lomā.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 08:50