IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> otaku.lv, how d'ya end up here??
Ginta
post Aug 10 2006, 10:58
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




happy.gif tad nu tā: pavisam īsi un konkrēti - gribētos lai Jūs padalaties savos dzīvesstāstos par tēmu: 'kā Jūs šeit nokļuvāt??

mans stāsts:
..klejojot pa internetu un uzkrājot informāciju par dažādiem anime tēmām un vēl šo to.., ievēroju, ka nereti uzpeld vārds otaku.. turpat kk ieraudzīju sarakstiņu at testiem, kas sola ietestēt vai un cik ļoti otaku tu esi.. domāju: ai tāpat nav ko darīt.. un šeku reku, man paziņo, ka esmu viens no tiem.. mana reakcija: wth??
apskatījos vecajā labajā wikipedia, lai saprastu, par ko esmu nosaukta.. bet jau atkal: wth??
beigās vienkārši paskatījos, ko citi var piedāvāt un kādā no i-search lapām ierakstīju 'otaku'..
un vola' - viens no meklēšanas rezultātiem bija otaku.lv (..sākumā gan bija diezgan liels pārsteigums, ka kaut kas tāds var būt arī vietējs un latviešu valodā..) apskatīju galeriju, palasīju dažus topikus un nolēmu, ka nevienam nebūs pārāk lieli iebildumi, ja šeit vēl kādu laiku uzkavēšos.. tongue.gif
end of story

p.s. varbūt tie, kas šeit ir jau no sākta gala (idejas autori un citi bīdītāji -starpcitu:paldies), var padalīties par to, kā radās doma, ka vajag/būtu lietderīgi.. un vai gadījumā neesat kādu brīdi domājuši, ka tomēr (vairs) nevajag.. ??

QUOTE
Hmmmm... man liekas , ka tāds topiks jau pastāv

Edit: e?? pastāv?? es visur izmeklējos, bet neatradu.. ja ir, tad parādiet, kur un tādā gadījumā lūdzu kādu, kas augstāk stāv šo topiku dzēst.. sleep.gif


This post has been edited by Ginta: Aug 10 2006, 12:20


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nuin
post Aug 10 2006, 11:12
Post #2


Kakashi-sensei
******

Group: Chuunin
Posts: 658
Joined: 28-December 04
From: new world




Hmmmm... man liekas , ka tāds topiks jau pastāv, well anyway nokļuvu te caur www.anime.lv virs banerīša bija uzraksts otaku un es nolēmu izmēģināt.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Aug 10 2006, 11:47
Post #3


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Apmēram kaut kā.. šo to rakstīju savā lapelē, tad uznāca apnikums, trūka laika, nebija spēka .. un vispār.. Taču daži (laikam Church, speriet ja tā nav) sāka īdēt Kā tā vispār varot un kaut kas ir jādara.. un tapa otaku.lv - slinkums ir pasaules virzītājspēks.

Tālākās idejas jau parasti ir kā mājas tikai ar realizāciju ne vienmēr veicas kā gribētos..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Aug 10 2006, 12:25
Post #4


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Atceros, tas bija sen. Vienreiz joka pēc ieraxtīju tvent meklētājā `anime` Un tā atradu roze.lv, kur arī radās ideja par otaku.lv


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Aug 10 2006, 12:39
Post #5


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




A man bija tā... (damn šitais točna kkur jau ir bijis) Mēs ar draudzenēm vienreiz joka pēc iegājām adresē roze.lv (tas bija dēļ vienas meitenes, kam bija tāds niks) un lūk, tur parādījās forša bildīte ar zēnu, kam pārgrieztas vēnas! Sushi bildīti izprintēja (un viņa, ja kas, vēl jo projām rotā mana rakstāmgalda durvis). Pēc tāda prāva laika (vairākiem mēnešiem) nolēmu atkal ieiet roze.lv.. tad tur parādījās tas dzejolis, uz kā uzspiežot, ieiet otaku.lv..
Tā nu sāku no otaku galerijām ņemt bildītes, jo biju sākusi fanot par anime. Paskatījos arī topikos.. izskatījās sirdij tuvas tēmas. Tā arī piereģistrējos kā Missy.
Drīz vien par forumu aizmirsu.. taču tad atkal pēc kāda laika iegāju tur (biju jau aizmirsusi, ka esmu tur reģistrējusies) un gribēju reģistrēties (jā, jā esmu stulba), bet vairs, protams , nevarēja.. Tā nu es apjēdzu, ka biju jau reģistrējusies ar niku Missy un nekads Sushi man nesanāca.. Oh well, paldies Yumei.. smile.gif
Tas viss. (bet šitais, man liekas, bija pie tās anketas.. nez kkur bija)


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Aug 10 2006, 12:40
Post #6


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(Roze @ Aug 10 2006, 11:47) *

Apmēram kaut kā.. šo to rakstīju savā lapelē, tad uznāca apnikums, trūka laika, nebija spēka .. un vispār.. Taču daži (laikam Church, speriet ja tā nav) sāka īdēt Kā tā vispār varot un kaut kas ir jādara.. un tapa otaku.lv - slinkums ir pasaules virzītājspēks.
...

bija roze.lv, kuraa pa laikam ieliki kaadu mazu gliitu apskatu, dazhus linkus, veel sho to, tad bij slinkums, lielais slinkums, vislielaakais slinkums, kura laikaa tu nedariiji tur neko neskatoties uz tirdiishanu (tieshi rozes.lv sakaraa, ne par forumu per se ;>), un tad bija roze.lv kas forwardeeja uz otaku.lv. pamanot forumu, peec pieraduma pieregjistreejos, lai nebuutu mans visur lietotais niks aiznjemts (tas laikam arii rezulteejaas pseido low-id), pusgadu-gadu nebiju sheit, liidz aiz dariit nav ko/baklaana sishanas eerai, kad saaku aizvien biezhaak te iegriezties. ;>
P.S.
roze, a runaajot tieshi par webu, par peidzhu ar rakstiem .. ko domaa par comunity's wiki variantu?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Aug 10 2006, 13:08
Post #7


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Nuuuu..... Mani atvilka aivvv. Haha. So blame him. Es mācījos ar aivvv vienā fakultātē, viņš man pateica, ka animes skatās daudzi cilvēki, sapazīstināja ar Yumi un tad jau panesās... Bet man šeit no sākuma nenormāli nepatika nav jau tā, ka tagad nenormāli patiktos, but anyway... Šejenieši bija pretīgi snobi, kas visus n00bus nolika gar zemi un paspārdīja pēc sirds patikas, hahah. Bet nu es jau arī bij' spameris, i suppose.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Aug 10 2006, 13:21
Post #8


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




QUOTE
roze, a runaajot tieshi par webu, par peidzhu ar rakstiem .. ko domaa par comunity's wiki variantu?

Patiesībā nav slikta ideja.. pamēģināsim..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Aug 10 2006, 13:31
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




Ha!
Nu bija taa...saakaas viss ar animefestu, kad es uzejot vinju saitu saaku pa iistam intereseeties par anime...nu attieciigi kaadu laicinju smagi ka4aajos pa dc++ ar visiem tiem anime utt...ar laiku pamaniiju, ka anime patiesiibaa ir diezgan populaari palikushi kautkaada iemesla peec, nu tad man logjiski radaas ideja radiit anime forumu smile.gif un logjiski, pirmais kas man ar to saaka asocieeties - savs irc kanaals, nu paarbaudiiju, vai #anime nav jau aiznjemts...un logjiski, vinjsh jau bija aiznjemts un logjiski ka forumaa staveja otaku.lv links...
Izklausas stulbas neka es domaju ^^


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Aug 10 2006, 14:10
Post #10


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Man Psychologa variants. Pamēģināju vai irc`ā nav tāds kanāls #anime, izrādās ka ir un topikā protams stāvēja links uz šo forumu.


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Aug 10 2006, 14:17
Post #11


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Standarta "Упал, очнулся, гибс" stāsts. Ieklīdu, piereģistrējos un veiksmīgi pazudu līdz kaut kā sanāca atklāt, ka pāris korifāni te aktīvi posto. The rest is, kā saka, history...


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seila
post Aug 10 2006, 14:20
Post #12


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 406
Joined: 6-March 05
From: Rīga




Ljipa pierunāja savā laikā reģistrēties ar domu, ka vajadzētu kādu spameri. Spamot nesāku. Sirdsapziņa neļāva. Un tad pazudu. pēc tam iepazinos ar raini, kura iepazīstināja ar visiem šejieniešiem. Tad arī panesās.


--------------------
The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dead Star
post Aug 10 2006, 14:56
Post #13


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 394
Joined: 23-October 05
From: the other side of the Gate




Kaut kad 2005. gada sākumā biju uzskrējusi šim forumam..Nu tā apskatījos,apskatījos un aizmirsu(diemžēl dry.gif pati uz sevi tagad dusmojos),bet vēlāk rudenī liels paldies Kagomei tā teikt no jauna atklāju šī foruma visus piedāvātos labumus un piereģistrējos.Bet Kagomi atradu caur veco dc,kur ar atplēstām acīm skatījos,cik gan daudz viņai ir anime stuff un tā.Kopš tā laika regulāri ik dienu iegriežos happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kirara
post Aug 10 2006, 15:02
Post #14


Neko youkai
*****

Group: Chuunin
Posts: 470
Joined: 6-February 06
From: Wenden




Man Shigeru paraadiija sho anime forumu.
Vinjsh man taisni raadiija useru galerijas taapeec, ka es pati ziimeeju anime stilaa un es vareetu arii likt savus darbus tur. Taa arii pieregjistreejos.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aven
post Aug 10 2006, 15:24
Post #15


Kaigan īpašums


Group: weirdo
Posts: -170
Joined: 21-November 05
From: Rīga => Vecmīlgrāvis




Mani atvilka Kenshin sakot ka ter infa par animefestu


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 06:42