IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

9 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Final Fantsy VII, visparīgs ieskats
Andromens
post Sep 21 2005, 13:23
Post #1


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




Ir novērots ka pēc filmas skatīšanas ( Final Fantasy VII: Advent Children ) daudziem gribas ievērtēt arī spēli. Tad nu lūk es iedomājos dot vairāk informācijas par spēli lai rastos priekšstats.
Tātad spēle pasaulē nāca 1997. gadā uz PSX kā graujošs jaunums. Visas iepriekšējas FF sērijas spēlēs bija piesaistītas NINTENDO un attiecīgi tās bija 2D. Zināšanas pēc, Ff VI nemaz tāds īsts nepastāv. Par FF VI nosauca amerikāņu tulkoto FF III, tāpēc par pēdejo pirms 3D ēras uzskatīsim FF V, kur vizuālās detaļas ir tālu no mūsdienu standartiem.
Lūk pāris screenu.
imageimage
imageimage
Tik tāl par lielo soli uz priekšu. FF VII screens skatīt zemāk. FF VII pārseidza pasauli ne tikai tai laikā jau ar visai izsmalcinātu grafiku un izcilākajām CG filmiņām uz to brīdi ( SQUARESOFT vienmēr paceļ latiņu ar savām CG filmiņam tas ir labākais kas pasaulē tiek radīts), bet ari ar to ka sižets vairs nebija balstīts uz 4 kristāliem. Visas FF sērijas spēles ir nesaistītas, tie nav turpinājumi, bet visām ir vienots princips, to tā nevar izstāstīt, bet kā piemēru var minēt to ka vienmēr iepīts ir mīlas stāsts un vienmēr ir bijis mehāniķis CID utt. Tādu momentu ir ļoti daudz tāpēc īsti FF cienītāji spēle visas daļas, tas rada pilnīgaku baudījumu kā arī you get familiar with it. Man tiešām ir grūti to izskaidrot, kas nav spēlējis tas nesapratīs. Tagads tuvāk par pašu FF7, tātad te vairs nav 4 elementālo kristālu, bet ir kas jau arī drusku redzēts par planētu un tās dzīvības spēku kuru šeit sauc par LIFESTREAM. Tas ir dzīvības spēks no kā sastāv viss dzīvais uz pasaules. Dzīvajam mirstot dzīvības spēks nonāk atpakaļ pie planētas un tā rada jaunu dzīvību. Tas ir jauks veids kā tēlaini aprakstīt arī mūsu reālās pasaules dzīvības ciklu. Bet lūk uzradās cilvēki, kas radīja tejnoloģiju ar kuru no zemes var iegūt LIFESTREAm un pārstrādāt MAKOENERĢIJĀ, savukārt tā ir ļoti labs energoresurs. Tikai problēma tāda ka dēļ tā lēnām mirst planēta jo LIFESTREAM neatgriežas pie tās, bet tiek pārstrādāts un zaudēts. Negribu aziet detāļās par Cloud un Sephiroth, tad jau tiks zaudēts prieks spēlēt. Bet nu pateikšu ka Clouds sakumā strādā kā algotnis teroristu grupējumā AVALANCHE, šis grupējums cīnās pret MAKOREAKTORIEM. Clouds ir ientresēts tikai naudā, grupējuma ideāli un mērķi viņam neintresē. Bet kā SOLDIER:1st SOLDIER viņš ir neiaizstājams. Tā nu BARETS ( AVALANCHE līderis ) noalgoja Cloudu. Viss sākas Midgar city. Tad vēl tā nebija izpostīta, bet pazīstama kā lidojoša pilsēta, jo visi turīgie ļautini dzīvoja labu gabalu virs zemes uz plaksnēm kas bija balstītas uz lieliem pilāriem. Pārejei dzīvoja lejā mūžigā naktī. Pasaulē valda matērijas, tas ir spēka avots. Viņas rodas kondensējoties LIFESTREAM ( dabiskās matērijas), bet nedabiskās taisa kondensējot MAKOENERĢIJU. Ir Summoni un dažādi skili kā ari maģiajas. Maģijas tradicionali FF ir sadalītas 3 pakāpes vai nu ar ar kārtas nummuriem vai nu ar advasnētāku spela nosaukumiem, piemēram FIRE-FIRA-FIRAGA, vienā no screenshoteim var redzēt Bolt2, tā arī FF VII progresē melnā maģija ( ar kārtas nummuriem ). Tad nu šis matērijas var izmantot un attīstīt, viss kas nav parasta ieroča izmantošana vai ITEMS kā ari LIMITBRAKES ( FF VII unikālie powerupi ) nāk no matērijām.
Spēli iesaku visiem RPG faniem. Spēle pati par sevi nav grūta, bet nu lai izietu puslīdz perfekti ar visiem navarotiem izpētot katru sižetisko sīkumu ir japapūlas ( kaut ar spēlei ir lineārs sižets ). Nobeigumā pāris screenshotu.
image
image
image
image
image
image


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Sep 21 2005, 13:53
Post #2


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Nedaudz papildināšu par matēriju, tā kuru var nopirkt veikalos un ir brīvi pieejama vairākos eksemplāros ir radīta caur Mako enerģiju, bet Life stream radītā matērija ir īstā matērija nu tjipa Knights of the Round, mime (ja nemaldos) un vēl pāris.
Un, es varbūt kļūdos, bet FF VI nav tulkots FF III, vienkārši FF VI Amerikā iznāca kā FF III (tāpat kā FF IV kā FF I), jo pirmās dāļas, kuras bija uz NES netika Amerikā izdotas un, lai amerikāņiem nešķistu, ka viņi ir kaut ko palaiduši garām līdz ar SNES Amerikā parādijās "pirmās trīs daļas".


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
One winged angel
post Sep 21 2005, 18:17
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 356
Joined: 1-September 05




Labi, vairs nespoiloshu, taapat Andromens dzēsh manus postus araa par spoiliem, lai nu kaa kaa jau mineeju postaa, kuru neviens nepaspeejaat izlasiit, speelee ir daudz secretu un minigeimu, tas ir SUPER, visi minigeimi ir ļoti interesanti, un ja gribas tos uzspeeleet atkaartoti, ir taada vieta, kur to var izdariit. Vietu sauc GS( ko noziimee burti neteikshu, citaadi saspoiloshu,) Tur arii bija dazhi questi... Veel kas, Secreti ir labi, ir secreti, kur var atrast Vissuperiigaakaas Materias, LimitBrakus. Divi sleepti chari. Ir arii secreti, kas vairaak atklaaj no sizheta un tas ir SUPER. Vienvaard sakot: SUPER!!!!!!!!!!!!!!!! Iesaku!!!


--------------------
Kewl, mans profils vel nav dzeests =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shoune
post Sep 21 2005, 19:22
Post #4


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 119
Joined: 13-July 05
From: tagad uz kadu laiku parvacos uz Londonu... =(




eu eu iedodiet ludzu Torrent adresi kur var novilkt FF VII speli uz datora.. ? plz


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Andromens
post Sep 21 2005, 21:11
Post #5


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




Tātad torrents vēlamajai FF VII versijai http://srs.targetpoint.com/external.htm?ur...26iht%3D-1#exit
Vēlama tapēc ka Ultimate Edition ir tieši paredzēta priekš pc, tajai līdz nāk visi iespējamie patchi utt, un tik un tā lai uz XP spēlētu dažreiz jāpielieto dažādi triki. Comon tai spēlei ir 8 gadi.
Ja kāds neteik galā ar torrentu vai arī vinjam ir DSL un viņs grib izmantot Open Garden iiespēju laipni lūdzu mēģināt mano noķert latvijas anime hubā animehub.no-ip.info:1606.
Tur mēdzu iegriezties, bet visai retu jo pēdējā laika nav vajadzības pec DC++.
Jebkurā gadijumā mani var atrast regulāri IRC ==? chat.118.lv #anime niks Andromens
niks ar lielo burtu tieši tāds ka te ir unikāls garām nepaskriesiet. Otaku ļaudis uz upload ir prioritāte došu iespeju novilkt ja jautāsiet.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Crio
post Sep 22 2005, 08:49
Post #6


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 19
Joined: 27-October 04




Nez, es ieteiktu nenjemt pc versiju, bet psx versiju. Ar emulatoru var grafiku kudish labaak uztaisiit - sevishkji 3d modeljiem.

Veel viens komentaars par sizhetu - pirmoreizi izejot var guut aptuvenu nojeegu kas tur notika, lai pilniibaa izprastu visu ir jaaiziet vairaakas reizes + jaatrod visi tie "sleeptie" notikumi utt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Sep 22 2005, 08:52
Post #7


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Nja.. Final Fantasy tieshaam nevar izstaastiit. Nevar arii saliidzinaat ne ar kaadu citu speeli, lai radiitu kaut cik pareizu iespaidu par sho speelu seeriju.. Vienkaarshi pasham jaapaspeelee.. smile.gif
Cid + Chocobo + Shiva + Ifrit + atminaa paliekoshi varoni + intersants sizets = FF..


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shoune
post Sep 24 2005, 09:29
Post #8


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 119
Joined: 13-July 05
From: tagad uz kadu laiku parvacos uz Londonu... =(




eu var ludzu kads pateikt, kur var novilkt PSX emulatoru prieks FF VII, man uz daotra neiet kad ierakstiju, laikam tapec ka XP windows...
Ludzu var kads pateikt kur var novilkt PSX emulatoru.. ??


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
One winged angel
post Sep 24 2005, 13:44
Post #9


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 356
Joined: 1-September 05




QUOTE(Shoune @ Sep 24 2005, 09:29)
eu var ludzu kads pateikt, kur var novilkt PSX emulatoru prieks FF VII, man uz daotra neiet kad ierakstiju, laikam tapec ka XP windows...
Ludzu var kads pateikt kur var novilkt PSX emulatoru.. ??
*



Pameklee Google, disku es tev iedoshu, vai arii ja slinkums mekleet sazinies ar mani, man ir arii visi plugini un BIOS


--------------------
Kewl, mans profils vel nav dzeests =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Oct 6 2005, 16:30
Post #10


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Šķiet, ka šajā forumā diezgan daudzi ir spēlējuši FF7 un cerams ir kāvušies arī ar Weapon`iem, tad man tāds jautājums, kurš Weapons jums šķita visgrūtākais?
Man personīgi Emerald, ar viņu es vismaz 60 reizes kāvos.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
One winged angel
post Oct 6 2005, 16:35
Post #11


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 356
Joined: 1-September 05




Ja tā godīgi, man ir kauns, ka es IISTS fanaatiķis, bet tā īsti neatceros nosaukumus weaponiem. Bet protams Ciinijos ar visiem, arii ar tiem neobligātajiem. Ja emerald weapon bija tas kursh uudenii peldeeja, tad man arii vinjsh likaas visgruutaakais. Vienkārši abstulbt, cik nereaali piemochiit bij taadu. Starpcitu, es izpeetiiju visus siikumus, iznjemot sho te: kas notiek kad pie shii Weapona Laiks izbeidzaas??? Un veel pagruuts likaas Ruby weapon, bet daudz vieglaaks nekaa peldeetaajs


--------------------
Kewl, mans profils vel nav dzeests =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Andromens
post Oct 6 2005, 17:24
Post #12


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




Eh man vēl ne Ruby ne Emerald nav izdevies pievarēt, možka es no nepareizā gala šaku jo es mēģinu emeraldu nolikt, bet nu kaut kas nelīmējas es viņam 9 x KORT ielaidu, aptuveni 1170 hp, ja ņem vēra ka viņi sit 13 reizes un manā gadījumā ~5k katrs. It kā emeraldam ir 1 miljons hp, bet nu redz šis nekrīt, es viņu mēģinu skaldīt ar vienu KORT un 3 jām MIME matērijām, kā arī vēl LAST MOVE piekombinēts.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Oct 6 2005, 17:31
Post #13


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Lai viņu uzveiktu vaig sakombinēt Bahamut Zero ar Quadra Magic, W-Summon un KOtR(vismaz lv2;3), tad maimo kāmēr nenomirsti, protams last move sakombinēta ar Phoenix tevi atvilks atpaļ, pēc tam gāz lauka ar w-summon 2x KOtR atkal maimo, nomirsti un atlikušās reizes ar BZ(ja BZ LV4), tad atlidos 8x, ar to vajadzētu pietikt.
A vel vajag to matēriju, kas Magic paaugstina Lv max.
Bet beigu beigās Emerald var arī ar Omnislash uzvarēt, ja pietiek pacietības, tikai tad liec mazāk kā 9 matērijas uz Clouda, lai šis pēc Emeralda Air Tam Storm izdzīvotu.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Andromens
post Oct 6 2005, 20:02
Post #14


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




Taktika jau laba,bet man tās matērijas pilnveidot jau da lampočki. Sephoroths jau tā neko nodarīt nespētu tikai weaponi ir palikuši. Ar pacietību ir tā ka vairs nav, jo ar omnislash ja mauc tad tie lāzeri tiek sisti, a viņi atjaunojas. Reiz 800k dzīvību noņēmu ar graviball vien ( mētāju itemus virsū). Un tad neveiksmīgas sakritības dēļ karoti noliku. Gribētu es acīs paskatīties tam kurš izdomāja ka quadra magic nestrādā kopā ar KORT. Paslaik to zaļo mūdzi vairs nav vēlmes skaldīt savi 30 piegājienu nu jau būs.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Oct 6 2005, 20:28
Post #15


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Lai nebūtu pārāk jāčakarējas ar matēriju uzlabošanu, var mēģināt uzvarēt Ruby, kad es pie viņa gāju, tad matērijas (lielākā daļa), kuras izmantoja bija LV 1.
Ar Ruby es dariju šādi, lai cīnītos izmantoju Cloud (loģiski), uzliku ieroci ar 8 slotiem un pie tam dubultu matērijas augšanu (šķiet Junonā varēja nopirkt). No matērijām izmantoju, tad kad viņš savus taustēkļus palaida, Hades un Rubijs kaut kādā stāvoklī līdzīgā miegam iekrita un tad KOtR ar w summon, šķiet, ka tas nekas, ka KOtR ir LV 1, caur mime viņš tāpat 2x brien ārā pēc kāda sišanas laika Ruby paliek ievainojams ar parastajiem sitieniem, bet Cloudam it kā nomirt nevajadzētu, nu bet ja gadās tad pēc atdzimšanas BZ ar Quadra Magic vajadzētu Ruby piebeigt.
Un KOtr vislabāk ar HP Absorb salikt kopā, tas garantēs sava veida nemirstību.

This post has been edited by Sephiroth: Oct 6 2005, 21:10


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

9 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 10:45