IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> sh*t happens..., so what?
Isabel Carmin fon Edelhain
post Oct 15 2007, 23:20
Post #31


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Viena lieta, kas nepatīk ir sejas profilā. Kautkas ar žokli nav lāgā, bet citādi neredzu kur piekasīties.

This post has been edited by Isabel Carmin fon Edelhain: Oct 15 2007, 23:21


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Oct 16 2007, 00:46
Post #32


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




Uuuhh.... pele..... faaakkk....
Tavas kompozīcijas ierullē! Ja tas Tev dabas dots nevis mācīts, tad cepuri nost!
dodu 9 no 10!
Piekrītu Isabel Carmin..


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nothinga
post Oct 16 2007, 16:01
Post #33


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 226
Joined: 22-May 07
From: sapņa beigas. punkts.




Darbi labi. Man gan šķiet, ka rokas par tievu, īpaši pie pleciem un tas liek pašiem pleciem atgādināt jocīgas bumbiņas, bet savādāk ir sal'dizinoši labi. Man patīk detaļu izstrādājums. Sejām profilā, džekam pakausis manuprāt neriktīgs, mazliet par pieplacinātu. Dažviet der piestrā'dat pie matiem, bet tā anatomija, laba.
Citu neko īpaši neievēroju ^^

Tik uz priekšu!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cilveeks
post Oct 16 2007, 19:22
Post #34


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




QUOTE(kakene @ Oct 15 2007, 21:35) *

cilveeks es neteiktu ka skukis pazut! Kadu tad tu gribetu fonu vienkrasainu??


nee, bet ja tu meiteni zaljaas dreebees liec uz zaljganiiga fona skukis vnk pazuud...
es ceru ka tu ar vaardu "pazuud" nesaproti to ka meiteni pat ieskatoties nevar ieraudziit..!?

QUOTE(nikitaa @ Oct 15 2007, 18:12) *

Cilvēk Es nesaprotu kā zīmējumā fons var būt plakans... Īsti neizpratu tavu domu gājienu, bet es uzskatu ka ja nav 3d, tad fons var būt plakans, tam vienkārši ir jābūt plakanam, jo tā ir domāta siena.. ohmy.gif
so whatever, ja nepatīk, nav mana problēma - tā teikt gaumes lieta, bet man tavs teiktais liekas diezgan nesakarīgs. Tikai nevajag domāt ka es par saviem darbiem esmu baigā sajūsmā vai ka es nemāku pieņemt kritiku, bet šajā gadījumā es vnk nespēju izprast tevis izteikto nolikšanu. huh.gif
o jā, un man liekas ka tas cilvēks pat pārāk daudz lec ārā no pārējā fona.


ja vinja staaveetu pie sienas tad taa gaisma kas naak no augsheejaa, kreisaa stuura izgaismotu griidu uz kuras vinja staav un tas radiitu iespaidu ka vinja staav pie sienas, bet tagad izskataas ka fons ir vnk plakana, random bilde...

P.S. nevienu nenolieku taa kaa nevajag aardiities... wink.gif

This post has been edited by Cilveeks: Oct 16 2007, 19:30


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nikitaa
post Oct 16 2007, 20:59
Post #35


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 81
Joined: 3-September 07




Temna Paldies, prieks ka patīk. Par tām krūtīm - hmm... laikam jau arī bija domāts iespīlēts apģērbs viņai, bet acīmredzot neiznāca kā vajag... smile.gif
Zaleco Itkā jau neesmu nekur speciāli mācījusies, vienīgais mēģinu pati iezubrīt anatomiju, kas man vēl joprojām tā riktīgi nesanāk.. sleep.gif Bet lai nu kā, paldies.. wink.gif
Nothinga Tnx - zināšu pie kā man tagad jāpiestrādā. wink.gif
Cilvēk Es, protams, no zīmēšanas pagaidām nejēdzu pat ne pusi ko vajadzētu (labs nāk ar gaidīšanu), bet man liekas ka fonam ir jābūt saistītam ar pašu cilvēku, man laikam īpaši labi nepatiktu ja metenei zaļo drēbju vietā, piemēram, būtu spilgti violeta. Ok, kājau teicu tā ir gaumes lieta un nav man tā pieredze tik liela lai es zinātu kā tās lietas ir pareizi jātaisa.
Par nolikšanu es nezinu gan. Respect ja tu būtu sākumā tādu komentu uzrakstījis kā tag - visu paskaidrojot, bet kad bez paskaidrošanas pasaka ka darbs bezmazvai ir totāli, galīgi garām, galīgi bezgaumīgs s****, tad nav īpaši patīkami, lai gan tev, protams visas tiesības to bija teikt. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Red Devil
post Oct 16 2007, 22:24
Post #36


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 110
Joined: 17-September 04




viss ir vnk super un pats peedeejais darbs - ar virsuu kriitosho meiteni ir super, bet paareejos taas pozas taadas neplastiskas ( baigi gudri ). Bet ir labi wink.gif Keep em' coming!


--------------------
Freedom is never given. It's won.



"We go to war not to die for our country but to make others die for theirs."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cilveeks
post Oct 17 2007, 14:46
Post #37


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




QUOTE(nikitaa @ Oct 16 2007, 20:59) *

Temna Paldies, prieks ka patīk. Par tām krūtīm - hmm... laikam jau arī bija domāts iespīlēts apģērbs viņai, bet acīmredzot neiznāca kā vajag... smile.gif
Zaleco Itkā jau neesmu nekur speciāli mācījusies, vienīgais mēģinu pati iezubrīt anatomiju, kas man vēl joprojām tā riktīgi nesanāk.. sleep.gif Bet lai nu kā, paldies.. wink.gif
Nothinga Tnx - zināšu pie kā man tagad jāpiestrādā. wink.gif
Cilvēk Es, protams, no zīmēšanas pagaidām nejēdzu pat ne pusi ko vajadzētu (labs nāk ar gaidīšanu), bet man liekas ka fonam ir jābūt saistītam ar pašu cilvēku, man laikam īpaši labi nepatiktu ja metenei zaļo drēbju vietā, piemēram, būtu spilgti violeta. Ok, kājau teicu tā ir gaumes lieta un nav man tā pieredze tik liela lai es zinātu kā tās lietas ir pareizi jātaisa.
Par nolikšanu es nezinu gan. Respect ja tu būtu sākumā tādu komentu uzrakstījis kā tag - visu paskaidrojot, bet kad bez paskaidrošanas pasaka ka darbs bezmazvai ir totāli, galīgi garām, galīgi bezgaumīgs s****, tad nav īpaši patīkami, lai gan tev, protams visas tiesības to bija teikt. smile.gif


es vnk biju shokeets par to ka kakene domaa ka labaaks fons nemaz nevar buut, taapec mosh sanaaca bik asi... wink.gif fona bilde pati par sevi varbuut arii nav nemaz tik slikta vnk nejiet kopaa ar meiteni... rolleyes.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nikitaa
post Nov 11 2007, 22:10
Post #38


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 81
Joined: 3-September 07




Red devil Uhh, paldies.. smile.gif
Cilvēks ok, es tagad pēc laiciņa skatos uz to darbu un nevaru tev nepiekrist - fons patiešām ir bik nepiemērots. Jāatvainojās ka sāku burkšķēt pretīm, jo tev bija taisnība.. sad.gif Tmēr gribas piebilst, ka kakene nebija nekur mineejusi, ka labāka fona nevar būt.
Un te būs daži darbi kuri man galīgi nepatīk. Šajā es labi apzinos, ka smagi nolaidu garām ar drēbēm... ;___;
IPB Image
Un šie te domāti naruto fanarti. Nu ko lai saka - vareni draņķīgi fanarti. XD
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image

This post has been edited by nikitaa: Nov 11 2007, 22:18
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Nov 12 2007, 03:15
Post #39


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




es zinu, ka mani par shito nolinchos, bet es gribeetu noraadiit, ka mums ir paraadiijies jauns AeonSeraph biggrin.gif

Tu rulz, darbi ir vairaak nekaa lieliski... gaidaam kraasinjas :3


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mishelin
post Nov 12 2007, 08:11
Post #40


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 219
Joined: 20-July 06




Vieniigaa lieta pie kaa piesieties ir ka sejas visos 4 melnbaltajos ziimeejumos ir pilniigi identiskas biggrin.gif
Un tieshi no priekshas smile.gif PAstudee galvas anatomiju un saac ziimeet citos lenkjos, taa buus interesantaak skatiities smile.gif
toties foliage ir ljoti labs smile.gif

This post has been edited by Mishelin: Nov 12 2007, 08:13


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa De Šarlote
post Nov 12 2007, 08:55
Post #41


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 454
Joined: 17-April 07




Pirmais darbs ir vienkārši burvīgs, tur nav kur īsti piesieties....

Pārejie arī baigi labi ar ko tas vispār ir zimēts ar zīmuli tā vismaz man liekās.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Misa
post Nov 12 2007, 11:41
Post #42


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 311
Joined: 12-November 06
From: ?




wow..ideāli fanarti. tik labus sen nebiju redzējusi. ^o^
man patīk, it īpaši hinata ^^


--------------------
IPB Image
Nori Nori Nori~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nothinga
post Nov 12 2007, 17:33
Post #43


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 226
Joined: 22-May 07
From: sapņa beigas. punkts.




Nevajag pasāi sevi nolikt, to zidarīs citi ^^
Pirmajā darbā no pēdējajiem man patīk apģērbs, tikai jostasvietai vai nu to jostu vajadzēja augstāk vai arī kaut kā savādāk to lakatu klāt likt, arī krokojums tieši jostasvietā daudz par liels, manuprāt. Zobenu būtu derējis priekšā likt, nevis aizmugurē. savādāk izskatītos, visdrīzāk - labāk. Man arī šķiet, ka acis derēja bik zemāk, savādāk teju uz pieres uzliktas.
Par fanārtiem - Naruto esmu saktījusies tikai tik daudz, cikbrālīts sērijas paŗādijusi, tādēļ kā katru tēlu sauc - nezināšu, tāpat arī cik līdzīgi viņi ir īstajiem. Bet varu pateikt kā izskatās no mana viedokļa kā vienkārši random tēli. Atvainojos jau iepriekš, ja izteikšos neprecīzi un nokritizēšu kaut ko no orģināltēlu īpašībām.
Pirmajā no fanārtiem - seja nav īsti riktīga, vai nu acis par mazu, vai deguns par zemu manā skatījumā, varbūt mute pārāk izceļas, pāŗejo noliekot ēnā. Mazliet skaidri nevar saprast labo (pacelto) roku tieši pie pleca. Zinu, ka priekšā audums, tomēr šādā stāvoklī esot rokai, tam jāizskatās mazliet savādāk. Kaut kas nav kārtībā ar vidukli vai krūtīm. Ja viduklis paliek tāds pats, tad krūtīm jābūt mazliet zemākām, savukārt, ja gribi mainīt vidukli, tad tam jābūt īsākam, savādāk nedabīgi garš sanāk. Un, ja ir pazeminātā jostasvieta, būtu tā kā jābūt redzmiem kaulu izcilnīšiem. Mazliet neriktīgi arī kreisās rokas pirksti, mazais un tam blakus stāvošais. Vai nu apslēp viņu, vai mazo nedaudz saīsini, nedabīgi citādāk izskatās ^^
Nākamais fanārtos (otrais): šis jau labāks, varbūt tādēļ, ka poza cita. Vienīgi - kakls šķeit par garu, galva atrodas mazliet par augstu. Rokas ir nedaudz par īsu, ēlkoņi atrodas pārāk augstu. Tiem būtu jaātrodas tur, kur sākas gurni, aptuveni. Uz priekšu ejošā kāja šķiet mazliet par tievu, tāpat arī roka, aks piespiesta ķermenim. Krkliņam mazliet jocīgs krokojums un atkal viduklis šķiet par garu. Varbūt tikai tāds efekts rodas dēļ citām lietām ^^
trešais fanārts - atkal viduklis. Mazliet esi paŗcentusies un izskatās, ka viņai būtu četras krūtis. Viduklis pats mazliet par garu, derētu ne tik krasa pāreja no ribām uz vēderu, tad zudīs iepriekšminētais efekts. Roka ar šalli (atļausōs to nodēvēt tā) mazliet nedabīga. varbūt audums pie vainas, jo tam būtu jāizskatās, manuprāt, mazliet savādāk, ja tas apvij roku, bet šādi tā izskatās mazliet kropli tieva. Otra sanākusi labi (uz vēdekļa). Pleci atkal bumbiņas ^^
ceturtais fanārts: teju visas jau iepriekšminētās kļūdas - viduklis par garu, manuprāt, pleci mazliet bumbiņas, pie ēkrmeņa piespiestā roka par tievu, kājas par tievu.

Kopumā ēmot darbi man patīk ^^ Ceru, ka īpaši neņemsi pie sirds manu detalizēto kļūdu norādījumu ^^ Tās ir tikai kļūdas pēc manām domām, vietas, kur turpmāk der mazliet pievērst uzmanību. Tās var arī ignorēt(tāpat kā mani) ^^
Labprāt redzētu darbu krāsainās versijas, varbūt izksatītos savādākas ^^ Tev labi padodas detaļas, kas ne vienmēr ir redzamas citu darbos.
Piekrītu zeloco ^^ vēl mazliet un tu tiešām jau būsi lieliska māksliniece ~^ Tā tik turpini! =^.^=


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nikitaa
post Nov 12 2007, 18:06
Post #44


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 81
Joined: 3-September 07




Zeleco Lielumlielais paldies par labajiem vārdiem, bet par to aeonseraph - he, he, man pašai smiekli sanācās par to ko teici. smile.gif Tam puisim darbi jau ir pilnīgi citā līmenī - daudz, daudz augstākā nekā man.... biggrin.gif
Mishelin Pateicos. Par sejām man tev jāpiekrīt, es tagad arī to daru (mācos galvas proporcijas), lai varētu uzzīmēt atšķirīgas sejas. Jāteic, ka vienkārši tas nav.. wink.gif
Alexa paldies, bet oij, pirmajam ir daudzas vietas kur piesieties... dry.gif man pašai vismaz tā liekas. Un, jup - pārējos es zīmēju ar zīmuli, pēc tam photoshopā bik līnijas patīrīju.
Misa +___+ Man ir patīkams pārsteigums ka kādam tie darbi vispār var patikt... Paldies! smile.gif
Nothinga Ou, jē... Tas garais teksts ir tieši tas ko man vajag... Vispār jau es tev nevaru nepiekrist ka tie fanarti izskatās pēc vnk random tēliem. Tieši tāpēc arī man pašai liekas ka tie darbi s.cks, vaj arī es pati esmu neriktīga, jo nespēju cienīt savus darbus. Un tā jau ir problēmas sakne. blink.gif Jāsak tev paldies, ka veltīji laiku un sameklēji kļūdas tajos darbos. Tiešām novērtēju to. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Nov 12 2007, 18:42
Post #45


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Bāc! Pēdējās bildes nudien ir lieliskas!!! Salīdzinot ar pirmajām, tavas prasmes ir pamatīgi uzlabojušās, ar ko arī apsveicu. Es nekad neesmu bijusi spējīga izdomāt iteresantu apgeerbu un šajā prasmē tu mani viennozīmīgi esi pārsitusi. Klanos tavā priekšā. Kas attiecas uz darbiem kopumā- tev noteikti jāpastudē dažādas pozas, galvas pagriezieni utt. Jo lielāka asimetrija pozā, jo tā parasti ir interesantāka un dinamiskāka. Pateikšu priekšā, ka vairāk vajadzētu manipulēt tieši ar mugurkaulu un gurnu/plecu slīpumiem un pagriezieniem.

Ganbate jo!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 00:59