IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

4 Pages V  1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Ko jūs domājat par drošību vispār? ( ielas, skolās
Nuin
post Nov 4 2005, 15:03
Post #1


Kakashi-sensei
******

Group: Chuunin
Posts: 658
Joined: 28-December 04
From: new world




Man nepieciešams jūsu viedoklis.
Vai drošība ir svarīga (jā vai nē)
Ko jūs domājat par drošību vispār? ( ielas, skolās, utt)


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Nov 4 2005, 15:07
Post #2


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Par droshiibu... Tas atkariigs, kaa to njem! Vispaar Riigaa jaw nekaada labaa droshiiba nav. Labi, naktiis man nav ljoti neomuliigi staigaat, vnk jaabut droshai un piesardziigai. Celju droshiiba... tik daudzi paarkaapj tos noteikumus! Vispaar valda taada kaa nekaartiiba! Tachu nav jaw arii tik traki! rolleyes.gif
Nu labi, jaagaida naakamie komenti, tad arii redzees.

Aaa! un veel skolaas... nu mums skolaa nav iipashi droshi! Kaut arii tur seezj dezjuranti un taas sardziites. Vienreiz, kad pati biju dezjurante, skolaa (mums nemanot) iegaaja kkaads piedzeeries vecis. Labi, ka muus nevainoja, jo tad veel bija normaalais direktors!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Nov 4 2005, 15:19
Post #3


Unregistered









salidzinot ar to kas notiek pasaule,mes vel varam justies drosi vismaz pagaidam. musu majas neietriecas lidmasinas, nesprakst vilcieni un autobusi, pasnavnieki nespridzina cilveku parpilditas vietas. skolnieki neapsauj savus klasesbiedrus. tas vis vel ir tikai pagidam bet tas nenozime ka kautkas tads mus neapdraud. mes visi varam tikt apdraudeti bet tadel jau nevajg krist panika un dzivot ar domu ka tik kautkas ar mani nenotiek.

ar mums tika uzspridzinats unversalveikals "centrs" paris dienas cilveki vairijas no lielveikaliem bet gaja laiks un neviens par to vairs neaizdomajas.
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Nov 4 2005, 15:26
Post #4


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Nu ja! Piekriitu! Varam buut prieciigi par to, kas ir!
Mums nav cunami, Katriinas un veel kaa tos tur sauca! Tpu tpu tpu! Jaapieklauvee pie koka!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Nov 4 2005, 15:40
Post #5


Unregistered









QUOTE(Shumins @ Nov 4 2005, 15:32)
Skolaas ir viena liela probleema...Tur liidz 9. klasei jaamaacas visiem, tajaa skaitaa potenciaaliem izvarotaajiem, slepkavaam un citaam sabiedriibas pabiraam...
Taapeec arii paarsvaraa pamatskolaa notiek vislielaakaa vardarbiiba, un tur jau neko navar paliidzeet...Ja nu vieniigi izveidotu skolu tiiklu, kur cilveekus atdaliitu...normaali -> potenciaali agresori (maaciibas aiz resteem lai jau laikus pierod)...
Peeteriitis paarsit Anninjai ar kreeslu degunu, tachu skolaataaji pasmejas...Peeteriitim straujsh raksturs  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif
Kaadreiz skolaas bija labaak, jo piespiedu skola prasa civilizeetu cilveeku upurus, un ja taadi idioti netiks nodaliiti no paareejiem jau 10-12 gadu vecumaa, bet tikai ielikti cietumaa ar 18...Naakamais nogalinaatais klases biedrs ir tikai laika jautaajums.... mad.gif
*



un kada tad tavuprat butu sistema kas nosak vai tu busi potencialais noziedznieks vai ne, ir cilveki kas jauniba nodarbojas ar visadam fignam bet gal rezultata izaug par pilnigi normaliem cilvekiem? viss mainas tu nevari paredzet kada bus cilveka turpmaka atistiba tikiai no ta ka vins uzvedas pusaudzu gados.
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Nov 4 2005, 15:50
Post #6


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Man shkjiet, ka pusaudzju gados TIK traki nav... Skolotaaji taados gadiijumos izmet no skolas, vaino vienkaarshi sliktu uzvediibu, kas iespeejams, ir tikai pubertaates vecuma deelj! Taads skolas, kur taa tur aiz resteem taapeec arii nav! Ja beerns ir vnk psihiski slims, vinju aizsuuta, kur vajag!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Haji
post Nov 4 2005, 16:28
Post #7


Unregistered









..naa.. ja tādus mazos 'potenciālos noziedzniekus' jau no sākuma bāzīs aiz restēm, tad viņiem vienalga apziņā vai zemapziņā iesēdīsies doma, ka ja jau viņi no bērnības nekam neder, tad nav jēgas kaut ko labot, jo tā liktenis ir lēmis, ka viņi ir izredzētie sliktie (gluži kā citi jau kopš dzimšanas jūtas dieva svētīti). Latvijā (un īstenībā ne tikai) ir lielas problēmas ar skolotājiem un to profesionalitāti. (t.i. šajā sakarā runājot - vēl jo projām (un diez vai kādreiz būs citādi) pastāv mīluļu sistēma. a.k.a. - pret tiem, kas nepatīk izturas nelabvēlīgi, kaut arī pret visiem būtu jāizturas vienlīdzīgi. (bet nevainosim tikai pedagogus. arī paši bērni bieži vien ir izaudzināti par tādiem līdējiem, ka tiem, kam šādas nepatiesas emocijas liekas nepieņemamas tiek atstāti otrā plānā, kam seko (jau atkal) kaut kādas mazvērtības sajūtas, vēlēšanās vismaz ar kau ko izcelties utt.)

aa.. nu ja - par to drošību - kā jau iepriekš arī tika minēts: par 'vispārējo' - Latvijā vēl nav tik traki - ārvalstīs ir arī nedrošāk.. bet ja saistībā ar 'pašmāju' noziedzības līmeni, tad ir kā ir - pašvaki
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 4 2005, 17:45
Post #8


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Droshiiba ir svariiga liidz noteiktam liimenim. Citam tas ir augstaaks, citam zemaaks. Es, ejot paari ielai, parasti paskatos, vai nenaak mashiina, bet biezhi paljaujos uz dzirdi un dazhreiz uz veiksmi. Tas ir saistiits ar katra cilveeka individuaalo riska slieksni. Taadi cilveeki kaa es, var vazaaties vakaros pa Riigu (zinu, ka ir taadi, kam vieniem nepatiik). Jaa, man biezhi prasa naudu, bet neesmu savas dziives laikaa shkjiiries vairaak nekaa no 30-40 santiimiem un tam pasham tipam es iedevu 50 alinjam, bet vinjsh man atlikumu saaka mekleet, jo pudele tik daudz nemaksaa... Pa galvu arii nav gadiijies dabuut. Taatad - Riigaa droshiiba ir ok. Ja taa padomaa, ar tiem mashiinbrauceejiem gan Riigaa taa ir, kaa ir. Te jau nav Valmiera. Man paaris reizes ir gadiijies gandriiz tikt notriektam. Vienkaarshi - Riigaa mashiinbrauceeji nezin, ka gaajeejam vienmeer taisniiba. Un tik daudz blondiinju... Jaa, vaja droshiiba ir skolaas. Bet no vienas puses tam ir savs labums - cilveeks iemaacaas, ka dziive nav rozhu lauks. Toereetiski rozhu laukam buutu jaabuut savu vecaaku maajaas, bet skolaa buutu jaabuut gruuti. Protams, nepaarspiileejot. Bet ljoti reti jau kaads sadomaa klasesbiedru sadurt ar dakshinju vai tamliidziigi.

Nomirt var jebkuraa briidii un visstulbaakajos veidos. Taapeec nav ko paarspiileet ar droshiibu! Kraasnii liist arii nav gudri...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Haji
post Nov 4 2005, 18:03
Post #9


Unregistered









QUOTE(edg)
Nomirt var jebkuraa briidii un visstulbaakajos veidos. Taapeec nav ko paarspiileet ar droshiibu!

tā jau ir. man (par laimi) arī nav gadījies tā pa īstam no kāda ciest fiziskus pāridarījumus..
bet ir jau arī tāda lieta kā psiholoģiskā vardarbība.. nav jau patīkami, kad kāds (arī pilnīgi sveši cilvēki!) izsaka kaut ko patiešām aizskarošu, un varētu likties, ka - ai, kas tad tur - aizmirsīsi un viss.. - bet tā diemžēl nenotiek..

..bet ja runā par autobraucējiem.. lai cik ļoti uzmanies.. nav droši..
es pārsvarā vienmēr eju pāri ielai tikai pie zaļās gaismas - izņēmums ir naktī, kad visur mirgo dzeltenais (es tā nedaru tāpēc, ka man būtu bail!! - tam ir cits iemesls).. bet še tev - mani ar' vienreiz no kājām notrieca! tiesa gan, šoferītis pats savu vainu atzina un pat laipni piedāvāja aizvest uz tuvāko medicīnisko palīdzību vai jebkur citur, kur vajadzētu..
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Nov 4 2005, 18:14
Post #10


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(Haji @ Nov 4 2005, 17:03)
...
..bet ja runā par autobraucējiem.. lai cik ļoti uzmanies.. nav droši..
es pārsvarā vienmēr eju pāri ielai tikai pie zaļās gaismas - izņēmums ir naktī, kad visur mirgo dzeltenais (es tā nedaru tāpēc, ka man būtu bail!! - tam ir cits iemesls).. bet še tev - mani ar' vienreiz no kājām notrieca! tiesa gan, šoferītis pats savu vainu atzina un pat laipni piedāvāja aizvest uz tuvāko medicīnisko palīdzību vai jebkur citur, kur vajadzētu..
*


atceros gadiijumu kad pazinju notrieca pie zaljaas gaismas. pietam aizbrauca / bezsamanjas deelj neacceraas kas uzbrauca / jamam nekaadas apdroshinaashanas / mugurkaula trauma / vairs nevar straadaat savaa specialitaatee. lie-lis-ki.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 4 2005, 19:00
Post #11


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Church @ Nov 4 2005, 17:14)
QUOTE(Haji @ Nov 4 2005, 17:03)
...
..bet ja runā par autobraucējiem.. lai cik ļoti uzmanies.. nav droši..
es pārsvarā vienmēr eju pāri ielai tikai pie zaļās gaismas - izņēmums ir naktī, kad visur mirgo dzeltenais (es tā nedaru tāpēc, ka man būtu bail!! - tam ir cits iemesls).. bet še tev - mani ar' vienreiz no kājām notrieca! tiesa gan, šoferītis pats savu vainu atzina un pat laipni piedāvāja aizvest uz tuvāko medicīnisko palīdzību vai jebkur citur, kur vajadzētu..
*


atceros gadiijumu kad pazinju notrieca pie zaljaas gaismas. pietam aizbrauca / bezsamanjas deelj neacceraas kas uzbrauca / jamam nekaadas apdroshinaashanas / mugurkaula trauma / vairs nevar straadaat savaa specialitaatee. lie-lis-ki.
*


Njaa. Redz, ka gadaas visaadi arii pie zaljaas. Droshi vien, ka tas bij` Riigaa.

Es domaaju, ka vairumam cilveeku ir kaa Haji. Kad kaut kas nelabs notiek, tad pret droshiibu paraadaas iipashi speeciiga attieksme.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Nov 4 2005, 19:27
Post #12


Unregistered









QUOTE(Haji @ Nov 4 2005, 18:03)

..bet ja runā par autobraucējiem.. lai cik ļoti uzmanies.. nav droši..
es pārsvarā vienmēr eju pāri ielai tikai pie zaļās gaismas - izņēmums ir naktī, kad visur mirgo dzeltenais (es tā nedaru tāpēc, ka man būtu bail!! - tam ir cits iemesls).. bet še tev - mani ar' vienreiz no kājām notrieca! tiesa gan, šoferītis pats savu vainu atzina un pat laipni piedāvāja aizvest uz tuvāko medicīnisko palīdzību vai jebkur citur, kur vajadzētu..
*



ja nu kam negadas, luksafora zala gaisma vel nedod tev 100% ka tu vari drosi iet pari ielai. es princepjali ignoreju satiksmes noteikumus, nejau tapec lai kadam kautko paraditu bet tapec ka tika es pat ar savu veribu var noteikt ir bistami iet pari iela vai nav.
Go to the top of the page
+Quote Post
Haji
post Nov 4 2005, 21:17
Post #13


Unregistered









QUOTE(sipps)
ja nu kam negadas, luksafora zala gaisma vel nedod tev 100% ka tu vari drosi iet pari ielai.  es princepjali ignoreju satiksmes noteikumus, nejau tapec lai kadam kautko paraditu bet tapec ka tika es pat ar savu veribu var noteikt ir bistami iet pari iela vai nav.
domāju, ka neviens neiet pāri ielai tikai atkarībā no noteikumiem.. vienmēr jau arī pats novērtē situāciju.. problēma visbiežāk ir tur, ka šoferīši slimo ar road rage un/vai ne vienmēr ir skaidrā. Tādus vienkārši nevar paredzēt.. - līdz ar to arī zūd daļa no drošības sajūtas.
Go to the top of the page
+Quote Post
AKIRA
post Nov 4 2005, 21:56
Post #14


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 73
Joined: 16-October 05




es nejuutos droshi! man bail no balsiim... nu no taam kas man vislaik seko un chukst ausii lai es visus nogalinu vai fiziski iespaidoju!!! es itkaa apzinos ka ja nebuus pasaulee vairs cilveeku tad balsis arii pazudiis un iestaasies pasaules miers... ....AIZVERIES!!! (ui! to es ne jums es to balsiim gribeeju teikt! tongue.gif )


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki
post Nov 4 2005, 22:33
Post #15


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 321
Joined: 16-February 04
From: Rīga, Imanta




QUOTE(Shumins @ Nov 4 2005, 14:32)
Skolaas ir viena liela probleema...Tur liidz 9. klasei jaamaacas visiem, tajaa skaitaa potenciaaliem izvarotaajiem, slepkavaam un citaam sabiedriibas pabiraam...
Taapeec arii paarsvaraa pamatskolaa notiek vislielaakaa vardarbiiba, un tur jau neko navar paliidzeet...Ja nu vieniigi izveidotu skolu tiiklu, kur cilveekus atdaliitu...normaali -> potenciaali agresori (maaciibas aiz resteem lai jau laikus pierod)...
Peeteriitis paarsit Anninjai ar kreeslu degunu, tachu skolaataaji pasmejas...Peeteriitim straujsh raksturs  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif
Kaadreiz skolaas bija labaak, jo piespiedu skola prasa civilizeetu cilveeku upurus, un ja taadi idioti netiks nodaliiti no paareejiem jau 10-12 gadu vecumaa, bet tikai ielikti cietumaa ar 18...Naakamais nogalinaatais klases biedrs ir tikai laika jautaajums.... mad.gif
*


Skolās varbūt bij labāk, bet īstā vardarbība gāja vaļā profenēs, kur krietna daļa nokļuva no tiem, kurus nevēlējās redzēt viduskolas klasēs. Kādreiz man viens cilvis pastāstija par vienu tādu iestādi. Kautkas stipri līdzīgs "Mehāniskajam apelsīnam", ja kāds to ir lasijis . Apmēram tādi "bērni" tur bija topā. Skolotāji sen bija atmetuši ar roku viņus pāraudzināt un katrs brīvs brīdis kad viņu nebija klāt tika lietderīgi izmantots vājāko atspārdīšanai un apņirgāšanai. mad.gif Un tā neesot bijusi nekāda grūti audzināmo iestāde. Viņš teica ka, ja tajā laikā būtu bijuši piejami šaujamieroči, viņš būtu rīkojies tāpat kā tie kas apšāvuši savus klasesbiedrus.
Domāju ka kautkādai psiholoģiskajai testēšanai komplektējot klases jābūt. Ja jau tādā vecumā parādās izteiktas sadistiskas tieksmes kas jau iet pāri parasto palaidnību līmenim, nedrīkst citus padarīt par viņu upuriem. Vainu viņiem vajadzīga psihoterapija, vai lai saliek viņus vienā klasē, lai kārtīgi iedauza viens otram empātiju pret citu cilvēku. wacko.gif


--------------------
"And so long as the irresponsible explore unknown
lands, we need never fear..."

"Not too late?
- Everyone is still alive. Inside of you.
I might be able to do it. Another universe. A universe where everyone is still alive. I'll create it out of myself. Take me to everyone.
- Are you really sure?
I'm not alone. I'm going back to everyone.
The other universe inside me has started to move forward in time. ... beyond the time."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 21:31