IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

15 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mani darbi, Vareetu buut vairaak komenti
Cilveeks
post Sep 15 2006, 18:33
Post #1


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




shitaajaa atteelaa bisk paspeeleejos ar krekla textuuru.... bet vispaar man nedalec kas man ar to roku ir nepareizs... kaac pasaka luudzu....
IPB Image

un shito es ziimeeju pirmo... ja kaac redz kaadas kljuudas vai nepilniibas pasak.... tikai nesak to ka galva pa lielu, to pac zinu...
IPB Image

i'm 14... and beginner in anime art... please comment... and sorry for bad quality of images... i dont have skaner.... wink.gif biggrin.gif

aaa... un neveerteejiet luudzu 10 ballju sisteemaa..

This post has been edited by Cilveeks: Oct 25 2006, 11:42


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Sep 15 2006, 19:48
Post #2


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Zīmējumi tīri labi priekš iesācēja - prieks redzēt, ka vismaz viens iesācējs izmanto ēnas.
Angļu valoda gan nav. "I'm 14. I'm a beginner in anime art. Please comment. Sorry for bad quality of images, I don't have a scanner," ir tas, ko tu gribēji teikt. :D

This post has been edited by Kikyou: Sep 15 2006, 19:50
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hypnotize
post Sep 15 2006, 20:02
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 141
Joined: 15-November 05




nu jaa...diezgam labi darbi...man patiik kaadas tev kustiibas/...vismaz nav miera staajaa staavoshi zaldaatinji bet kkas dziivaaks...un man patiik ,ka ir duadz detalju....
piestraadaa vairaak pie plaukstaam...un taas man skjiet ir nedaudz par mazu..un arii pimajam acis laikam paaraak tuvu vien aotrai...smile.gif


--------------------
IPB Image
neskaties acīs - tās var hipnotizēt
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cilveeks
post Sep 15 2006, 20:02
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




QUOTE(Kikyou @ Sep 15 2006, 19:48) *

Zīmējumi tīri labi priekš iesācēja - prieks redzēt, ka vismaz viens iesācējs izmanto ēnas.
Angļu valoda gan nav. "I'm 14. I'm a beginner in anime art. Please comment. Sorry for bad quality of images, I don't have a scanner," ir tas, ko tu gribēji teikt. biggrin.gif


eee... paldies.... bet tas ir tas pac ko es uzrakstiiju tik bishk bishk savaadaak, takaa nevajg teelot baigi gudro... mad.gif (speciaali nemainiishu pret tavu (pareizo!?)versiju, jo esmu baigi lepns.... biggrin.gif )

QUOTE
nu jaa...diezgam labi darbi...man patiik kaadas tev kustiibas/...vismaz nav miera staajaa staavoshi zaldaatinji bet kkas dziivaaks...un man patiik ,ka ir duadz detalju....
piestraadaa vairaak pie plaukstaam...un taas man skjiet ir nedaudz par mazu..un arii pimajam acis laikam paaraak tuvu vien aotrai...


nu jaa... ar aciim kkas nebij riktiigi... bet taa vispaar bij pirmaa reize kad taada stila acis ziimeeju tapee nesanaaca ideaali... bet vispaar paldies... wink.gif

edit: veel komentus... (luudzu).. nu laps i pameeginaashu veel kkadu atteelu shovakar uzskriceleet... (kaarteejaas 3stundas no manas dziives tiks veltiitas ziimeeshanai...) .... wink.gif

This post has been edited by Cilveeks: Sep 15 2006, 20:09


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Sep 15 2006, 23:05
Post #5


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Ka jau Kikyou teica priekš iesacejam zer gut! tongue.gif
Vajag stradat pie formam un IPAŠI pie rokam.
Good luck!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cilveeks
post Sep 15 2006, 23:23
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




QUOTE(Keydan @ Sep 15 2006, 23:05) *

Ka jau Kikyou teica priekš iesacejam zer gut! tongue.gif
Vajag stradat pie formam un IPAŠI pie rokam.
Good luck!


paldies... njaa, rokas viss gruutaakaas.... dry.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cilveeks
post Sep 16 2006, 17:23
Post #7


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




shitajaa darbaa pacentos uzziimeet pareizaas [pro]porcijaas... biggrin.gif ko domaajat!?

IPB Image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hypnotize
post Sep 16 2006, 17:42
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 141
Joined: 15-November 05




man patiik...manaams progress...tieshaam proporcijas daudz labaaks...var redzeet, ka esi pacenties..un poza arii laba...
bet seja man nepatiik....wink.gif


--------------------
IPB Image
neskaties acīs - tās var hipnotizēt
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cilveeks
post Sep 16 2006, 17:49
Post #9


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




QUOTE(hypnotize @ Sep 16 2006, 17:42) *

man patiik...manaams progress...tieshaam proporcijas daudz labaaks...var redzeet, ka esi pacenties..un poza arii laba...
bet seja man nepatiik....wink.gif


galva bij mazaaka nekaa citaam bildeem, tapee seju bija gruutaak izziimeet, bet vispaar paldies... happy.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 16 2006, 17:55
Post #10


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




priekš iesācēja labi;(bet ēnoju es arī, jau pašā sākumā, tā kā par to tēmu nekomplimentēšu wink.gif )
Tāks, es domāju, ka nevajag izcelt savu ēnojumu ar tiem iezīmētiem laukumiem, tādus daži izmanto, ja piestrādā pie saviem darbiem ar photoshop. vai arī to var darīt tā kā kikyou savā pēdējā darbā, tās līnijas gan ir redzamas. bet acīs nekrīt.
Es gan iesaku šādas līnijas vispār nevilkt, bet tās tikai manas domas.
piemērs(tapis paint)

IPB Image
nju, kurš labāks?
vienkārši tā līniju vilkšana it kā saka: ''ŗedz kāds es kruts, es ēnoju"

proporcijas priekš iesācēja labas, bet pie tām vajag piestrādāt; man arī sākumā ar tām kautkā negāja; kakls bija kā godzillai happy.gif; tev šī problēma attiecināma uz krūtīm, tās nav vienā līmenī (no krūštura izkrita laikam XD)


aa un par tavu sigu: (nenoturējos sleep.gif )

visai smieklīgs, man liekas, ka daudziem šķiet, ka tu esi geys, ja jau tik traki noliedz biggrin.gif

pie tam šitādas lietas ir visai stulbi kliegt, tādā veidā tu nostādi sevi to dažu murmuļu līmenī, kas visiem pa labi un pa kreisi saka, es esmu geys, es esmu geys... (it kā kādam tas šausmīgi interesētu... dry.gif; nee, dažiem jau interesē, bet tas neskaitās biggrin.gif ) (tas tāpatkā es visiem pa labi un pa kreisi stāstu, ka man ir pāri 40 un es esmu vecis..., tāpat visi zin, ka tā tas nav; tāatad, ja tu saki, ka neesi taatad esi;'tas ir tāds kā vecs joks... )


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cilveeks
post Sep 16 2006, 18:01
Post #11


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




QUOTE(Tigra2 @ Sep 16 2006, 17:55) *

priekš iesācēja labi;(bet ēnoju es arī, jau pašā sākumā, tā kā par to tēmu nekomplimentēšu wink.gif )
Tāks, es domāju, ka nevajag izcelt savu ēnojumu ar tiem iezīmētiem laukumiem, tādus daži izmanto, ja piestrādā pie saviem darbiem ar photoshop. vai arī to var darīt tā kā kikyou savā pēdējā darbā, tās līnijas gan ir redzamas. bet acīs nekrīt.
Es gan iesaku šādas līnijas vispār nevilkt, bet tās tikai manas domas.
piemērs(tapis paint)

IPB Image
nju, kurš labāks?
vienkārši tā līniju vilkšana it kā saka: ''ŗedz kāds es kruts, es ēnoju"

proporcijas priekš iesācēja labas, bet pie tām vajag piestrādāt; man arī sākumā ar tām kautkā negāja; kakls bija kā godzillai happy.gif; tev šī problēma attiecināma uz krūtīm, tās nav vienā līmenī (no krūštura izkrita laikam XD)


aa un par tavu sigu: (nenoturējos sleep.gif )

visai smieklīgs, man liekas, ka daudziem šķiet, ka tu esi geys, ja jau tik traki noliedz biggrin.gif

pie tam šitādas lietas ir visai stulbi kliegt, tādā veidā tu nostādi sevi to dažu murmuļu līmenī, kas visiem pa labi un pa kreisi saka, es esmu geys, es esmu geys... (it kā kādam tas šausmīgi interesētu... dry.gif; nee, dažiem jau interesē, bet tas neskaitās biggrin.gif ) (tas tāpatkā es visiem pa labi un pa kreisi stāstu, ka man ir pāri 40 un es esmu vecis..., tāpat visi zin, ka tā tas nav; tāatad, ja tu saki, ka neesi taatad esi;'tas ir tāds kā vecs joks... )


paldies par kritiku...
lab lab... ielikshu veelaak bildiiti kuraa es blenzhu uz pliku veci un man nestaav.... tongue.gif tongue.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 16 2006, 18:05
Post #12


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




QUOTE(Cilveeks @ Sep 16 2006, 18:01) *




paldies par kritiku...
lab lab... ielikshu veelaak bildiiti kuraa es blenzhu uz pliku veci un man nestaav.... tongue.gif tongue.gif


varbūt viņš vienkārši nebij tavā gaumē XD
arī ja tu pasklatītos uz 60 gadiigu sievieti tev diezin vai stāvētu...(lai gan.. a ko ar tevi var zin)

Btw, tu liecies interesants; negribi CO pievienoties?


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cilveeks
post Sep 16 2006, 19:10
Post #13


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




QUOTE(Tigra2 @ Sep 16 2006, 18:05) *

Btw, tu liecies interesants; negribi CO pievienoties?


varbuut citreiz... wink.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Sep 16 2006, 20:01
Post #14


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




piekriitu, prieksh iesaaceeja ljoti labi... atteelos ir dinamika, kas parasti iesaaceejiem nav (parasti bildes sastaav no viena kokaina cilveecinja). piestraadaa nedaudz pie eenojuma kvalitaates (taisi viendabiigaakus, lai neredz shviikojumu vai arii tieshi preteeju straadaa taa, lai shis shviikojums izskataas peec stila elementa), paziimee atsevishkji kjermenja detaljas (piem, rokas) vai citas vietas, kas tev liekas, ka neizdodas..
kopumaa varu teikt tikai komplimentus, bet neaizmirsti: "treninjsh, trenjsh un veelreiz treninjsh" biggrin.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cilveeks
post Sep 16 2006, 20:58
Post #15


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




QUOTE(zeloco @ Sep 16 2006, 20:01) *

piekriitu, prieksh iesaaceeja ljoti labi... atteelos ir dinamika, kas parasti iesaaceejiem nav (parasti bildes sastaav no viena kokaina cilveecinja). piestraadaa nedaudz pie eenojuma kvalitaates (taisi viendabiigaakus, lai neredz shviikojumu vai arii tieshi preteeju straadaa taa, lai shis shviikojums izskataas peec stila elementa), paziimee atsevishkji kjermenja detaljas (piem, rokas) vai citas vietas, kas tev liekas, ka neizdodas..
kopumaa varu teikt tikai komplimentus, bet neaizmirsti: "treninjsh, trenjsh un veelreiz treninjsh" biggrin.gif

ar eenojumu tikshu galaa... ar rokaam buus gruutaak... vispaar paldies.... happy.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

15 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 13:19