IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Mirušo kaķu balle..., Wisi spamo, par ko es sliktaaks?
Shumins
post Jan 20 2007, 02:13
Post #1


Unregistered









"Mirušo kaķu balle":

EPISODE 1

1935.g. vasara.
Mazs ciematiņš laukos, vēl dziļākos laukos tur - maza pamesta mājiņa. Nolaista tiktāl, ka draud tuvākā laikā sabrukt. Tā vismaz vietējie runā.
-Esot kaut kāds tur brīnums, kas jau gadiem stāv šķībi, bet negrib gāzties.
Logi sen bērnu izsisti, tagad tikai aiznagloti dēļiem, caur kuriem nikni svilpo vējš. Griestiem tek ūdens - normāls ” ūķis” kā jau tagad daudzi laukos. Koka grīdas un sienas pamazām sāk pūt no mitruma, radot degunam nepatīkamu pūšanas aromātu.
Taču šajā dieva pamestā un pūstošā namiņā mājas sev atradušas vairākās kaķu ģimenes. Pārtikas pietiek. No tuvējām māju misenēm gana, peļu arī netrūkst. Galvenais, ka jumts uz galvas, kur neviens netraucē. Spriež peles un atkritumus noēdušies runči laugh.gif
Un katru vakaru tur iegriežas zēns no tuvējā ciemata. Riebīgā mamma tam neļauj mājās turēt dzīvniekus.
-Sarodieties blusas un māja pilna spalvām.
Bet mazie pūkainie mīļumi sīkam ļoti gāja pie sirds. Un tas katru brīvo brīdi pavada spēlējoties ar tiem. Nebūtu tikai tā skola ar iedomīgiem klases biedriem. Tad tas visu savu brīvo laiku varētu pavadīt te. Pieaugušie puikas saklausījušies pilsētnieku stāstos, tagad mēģina izlikties par tikpat gudriem - velkot smēķus un runājot riebeklīgas, pie kam neaizmirstot iekaustīt mazākos cool.gif Tas nemaz nešķita interesanti mazākiem.
Vienu vakaru mazais Sergejs, kārtējo reizi domājot jaunas kaķu spēles gāja ciemos pie saviem mīļumiem. Tikai šim vakaram vajadzēja būt savādākam par iepriekšējiem. Bez spēlēm un rotaļām.
Meklējot aizvien jaunās pīpēšanas vietas tie uzgāja mazu mājinju. Mazu pamestu mājiņu. Nolaista tiktāl, ka draud tuvākā laikā sabrukt. Tā vismaz vietējie runā. Esot kaut kāds tur brīnums, kas jau gadiem stāv šķībi, bet negrib gāzties.
Mazais izbijās. Ne tik daudz par sevi, bet par saviem draugiem. Sazini dievs, ko šie var izdarīt, kad ieraudzīs māju pilnu kaķu. Spīdzinās un mocīs tos. To nevarēja pieļaut! Nodomāja mazais un ātri ieskrēja grūstošā ēkā, un ar visu savu kaķu mafiju paslēpās pagrabā. Tā bija slepena slēptuve, lauku pagrabs - nomaskēts virtuves grīdā. Šī vieta mazo vēl nekad nebija pievīlusi, kaut vai, kad mājās slepus kāds iegāja nokārtot savas vajadzības...
Krutie puikas jau vilka otro smēķi, jo saruna bija pamatīgi interesanta. Esot pilsētā tāds Reperis - Ozols. Dziedot slavenas Repa dziesmas. Un tur tam ir savs rajons dry.gif .
Tā visi gudri prātoja un iztēlojās sevi par Ozolu, līdz atskanēja sauciens.
-Puikas, reku tas mazais krievelis, kaķu draugs! Ko tas te meklē?
-Atkal aplipis ar kakju spalvām un galīgi nosmērējies!
-Ķeram ciet to, varbūt tam kādas kapeikas kabatā - smēķiem būs laugh.gif
Pa to laiku mazais jau bija paspējis paslēpties. Puikas ieskrēja ēkā un lai kā censtos ko atrast, neviena nebija.
-Kur tas krievs atkal ielīdis? Lien laukā, sitīsim tevi vairāk kad atradīsim...
Mazam sirds vai leca no mutes laukā, taču tas mēģināja neizdvest nevienu skaņu, apķēris sev apkārt savus pūkainos draugus. Brīžam pat sirds puksti likās jau pietiekami skaļi, lai tie to nodotu.
Pagrabs bija pa slapjš un sasmacis. Taču tā bija pati drošākā vieta. Apkārt tikai skanēja aši soļi, kas aizvien kļuva gausāki. Tika apgāzti daži skapji, ar kājām spārdītas durvis - bet pamazām arī tie trokšņi norimās. Puikas neatraduši meklēto izgāja uzpīpēt. Skatoties oglīšu liesmās kādam radās ideja, un tā sejā parādījās smaids.
-Zināt, veči? Slīkstošu kuģi pamet žurkas, bet degošu māju, hmm, krievi?
-Super, kam ir manas šķiltavas? ph34r.gif
Ātri no laika zoba sagraustā matrača, kuru bomži pat gulēšanai jau sen vairs neizmantoja - un saplēstām mēbelēm, tikai uzmeistarots neliels ugunskurs.
-No šā tas sabīsies, un muks ko kājas nes, tad mēs to pārmācīsim ;p
Sacīts darīt un uguns pamazām sāka pārņemt matrača driskas. Dūmi bija tik kodīgi, ka visi uzreiz izmuka laukā. Klepodami tie uzsāka sarunu.
-Šādus dūmus neviens nevar izturēt.
-Bet varbūt tas jau aizskrējis sen prom?
Puikas apstaigāja duumu apņemto ēku, bet neviena nemanīja.
-Ejam prom, tas sīkais mūs ir piemānījis, sadosim tam rīt skolā.
Taču uz skolu Sergejs vairs neieradās.

2011.g. rudens.
Bija drēgns rudens vakars kad gāju majās no skolas. Rokas neprātīgi sala.
Ak, es dumjā, atstāju cimdus mājās. Tagad varēšu atsaldēt rokas, tā man vaiga, ka galva nestrādā mad.gif
Pie jauniem zābaciņiem lipa klāt lapas un dubļi, svārki skolā sasēdēti ar krunkām, pusdienās aplēju savu topiņu ar zupu - likās bija mana šausmīgākā diena dzīvē.
Tā sevi gānīdama pamanīju netālu sev priekšā vairākas cigarešu oglītes. Sirds aiz šausmās gandrīz apstājās.
Tūlīt mani aplenca vecāko klašu meiteņu bariņš.
- Atdod telefonu! Atrausies ja nedosi!
Biju apjukusi, nekas tāds man dzīvē nebija gadījies. Sirds sāka neprātīgi dauzīties un trīcēt rokas. Cauri galvai skrēja dažādas domas, kā tajās filmās, kad varoņi palēnināti redz attēlus un acu priekšā nozib visa dzīve. Atcerējos visus savilktās Ost melodijas un Anime bildes uz telefona, gan to cik grūti to bija nopelnīt pa vasaru strādājot kafejnīcā, apkalpojot iedomīgus večus, kas visu laiku gribēja mani apčamdīt.
Bet visu manu prātuļošanu pārtrauca sitiens par degunu.
-Maita atdod telefonu!
Jutu kā roka satver manus garos matus. Iestājās panika. Neatceros kā atbrīvoju sevi, bet attapos mežonīgi ātri skrienot pāri laukam uz meža pusi. Aizmugurē dzirdēju skaļus kliedzienus, bet nelikos tos dzirdam – tikai skrēju. Kā dzīvnieks, ko mēgjina nokjert un saplosīt.
Skrienot ieraudzīju mazu mājinju. Mazu pamestu mājiņa. Nolaistu tiktāl, ka draud tuvākā laikā sabrukt. Tā vismaz vietējie runā. Esot kaut kāds tur brīnums, kas jau gadiem stāv šķībi, bet negrib gāzties.
Skrienot iekšā pa tumsu apgāzos uz pelnu kaudzes. Labi, ka toreiz sevi neredzēju. Seja un rokas visas melnas. Skrienot pa lauku pat pazaudēju vienu zābaku. Taču to dienu man gribējās kaut kur paslēpties, kaut peles alā. Kaut tikai mani neatrastu. Skrēju nosmērējusies tālāk un basā kāja aizķērās aiz nedaudz atvērta cauruma grīdā. Attapdamās, ka tas varētu būt pagrabs, tūlīt tajā paslēpos.
Dzirdēju ieskrienam pārejās meitenes, kas šķīla šķiltavas, lai izgaismotu istabas.
-Te neviena nav. Laikam būs ieskrējusi mežā nabadzīte.
-Viņai esot jauns telefons, pēdējais Yuko modelis, uz kura tā skatās kaut kādas multenes.
-Tad vajadzēja skriet ātrāk un būtu to viņai atņēmusi, nevis tagad muldējusi.
-Nositīšu to maitu, kad dabūšu rokā!
Sēdēju sarāvusies un man nemanot gar vaigiem bira asaras. Taču tad sajutu roku uz sava pleca
-Nebaidies! Tevi te neviens neatradīs...

IPB Image
(Da Capo)

(Apnika spamot, cik tad var, bet tālāk bija ieplānots weird stuff, pazuda shizo doma rakstot shos sviestus)
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 20 2007, 02:53
Post #2


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Neteeree savu (un potenciaalo lasiitaaju) laiku diskusijaas! Raksti staastus!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragana
post Jan 20 2007, 13:15
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 172
Joined: 9-March 06
From: yume no sekai




Pilnīgi piekrītu edg.

Diezgan interesanti, jo pēc manas teorijas te visam forumam vajadzētu būt pilnam ar Otaku no Story, bet šitas pats pirmais, kur galvenais varonis ir otaku.
Vāks, es gribu vēl daudzas EPISODEs...


--------------------
Hey, the world is pretty, isn't it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Jan 20 2007, 22:50
Post #4


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Neuztveriet neviens par uzbraucienu, bet tā šķiet, tas ir vislabākais, ko šai forumā esmu lasījusi...
Ja spamo šitā, tad varu nokristīt Spamu par dievišķu un sākt to pielūgt.
Lūdzu turpini.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Jan 21 2007, 21:04
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




OOo...tev ir talants! O.o tagad tikai vaJag taa pat turpinaat! happy.gif



--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Jan 21 2007, 21:09
Post #6


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




ļoti labi, Shumin, turpini, lūdzu!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Jan 21 2007, 21:18
Post #7


Unregistered









Nez man gan pasham nevisai...Nebuutu noedit, droshi vien to izdzeestu dry.gif
Vareeja labaak un garaak, atsevishkjaas vietaas vareeja mazliet vairaak iedziljinaaties, bet slinkums dara savu. Uznaaks iedvesma ko iemest, tad taa arii dariishu. Kameer nav noskanjojums, tikmeer labaak nekaa nekustinaat. Nu bet prieks par komentaariem, tachu iesaku atveert jebkuru citu normaalu graamatu - un shamais taapat kaa man skjitiis garlaiciigs Craps - banaals staastinjsh no galvas, kuraa taapat nekaa jedziiga nav laugh.gif laugh.gif laugh.gif
BTW ieniistu kakjus. Tas ir tikai staasts wink.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Jan 21 2007, 22:29
Post #8


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




QUOTE(Shumins @ Jan 21 2007, 20:18) *

Nez man gan pasham nevisai...Nebuutu noedit, droshi vien to izdzeestu dry.gif
Vareeja labaak un garaak, atsevishkjaas vietaas vareeja mazliet vairaak iedziljinaaties, bet slinkums dara savu. Uznaaks iedvesma ko iemest, tad taa arii dariishu. Kameer nav noskanjojums, tikmeer labaak nekaa nekustinaat. Nu bet prieks par komentaariem, tachu iesaku atveert jebkuru citu normaalu graamatu - un shamais taapat kaa man skjitiis garlaiciigs Craps - banaals staastinjsh no galvas, kuraa taapat nekaa jedziiga nav laugh.gif laugh.gif laugh.gif
BTW ieniistu kakjus. Tas ir tikai staasts wink.gif

es tev iesaku izlasīt George Orwell: Why I write eseju. nu vismaz pāris reizes.
rakstīšana ir kā slimība. savu darbu noniecināšana piederas pie lietas. nebaidies mazliet pasviedrēt smadzeni un uztapini tā pamatīgāk šito gabalu.
a man patīk kaķi, bet ir alerģija no tiem biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kentaishi
post Jan 22 2007, 03:25
Post #9


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 10-May 06
From: Behind your shade.




Kaķi ir vienīgie zvēri kuri man tiešām patīk, a vot putni... grr... atšaut visus kā vienu...

Stāsts tīri interesants, gribās zināt. kas notiks tālāk. Neapšaubāmi būtu grūti neizdarīt minējumus, bet nu ^^ Davai atrodi to savu šizīgo domu un raksti.


--------------------
IPB ImageIPB ImageIPB Image



IPB ImageKentaishi
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Noriass Gato
post Jan 22 2007, 11:14
Post #10


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 68
Joined: 17-September 05




Visai jauks gabals, tikai...

1935.g. vasara. + Reperis Ozols... ??? Vai nav domāts 95?

Citādi interesants sākums...

No kļūdām, erm, laiki teikumos sanāk kā kuro reizi, lēkā no pagātnes tagadnē un atpakaļ. Bet ar laiku un piestrādāšanu no kļūdām tiek vaļā.


--------------------
Vēl novērots, ka itkā bērnišķīgas anime filmas piesaista ar diezgan sarežģītiem personāžu raksturiem, domām par labā uzvaru jebkādiem līdzekļiem, ("mērķis attaisno līdzekljus") un patiesu cilvēcību, labā un ļaunā relativitāti.
Uzvarēt par katru cenu? Bet vai tā pašam varonim neizrādīsies par augstu?
Tas, ka ļaunumu nav iespējams iznīcināt uz mūžīgiem laikiem, bet tikai ierobežot, bet tāpat arī uzvarot ļaunumam labo neizdodas iznīcināt pilnībā.

"As long as stars continue to be born, war wil not end.
The darkness calls to the light, and the light calls again to the darkness.
...but along with death... there is always hope and rebirth..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Jan 24 2007, 21:29
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




bija tiiri labs gabals un juus veel komenteejaat, ka mani smaidini manaa textaa bojaajot staastu! mad.gif

Ljaunie cilveeki dry.gif

P.S. nabaga catgirl niideetaaji! ph34r.gif Nost ar jums! laugh.gif

This post has been edited by Catgirl: Jan 24 2007, 21:30


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
metaphor
post Mar 2 2007, 14:34
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 141
Joined: 27-February 07




QUOTE
bija tiiri labs gabals un juus veel komenteejaat, ka mani smaidini manaa textaa bojaajot staastu!

tu vienkaarshi nevareeji paraadiit/pasniegt situaacijas. tu uzraksti skumju/beediigu teikumu, bet teikuma beigaas ir lol smailinsh. nevar tacu taa. smile.gif
starpcitu shumin, tev iznaaca dieviigs staastins happy.gif

This post has been edited by metaphor: Mar 2 2007, 14:35


--------------------
what does it mean?
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Oct 25 2007, 08:51
Post #13


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




un tālāk? tur varētu izvērst elegantu spoku stāstu, varbūt pat ar romantisku ievirzi. vai gadījumā, ja tas gads bij domāts 95., tad piemēram var gadīties, ka mazais kaķu puika, kā drūmais vientuļnieks dzīvo tur vēl līdz šai baltai dienai nofeikojis savu nāvi.


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Sep 11 2009, 18:34
Post #14


Unregistered









Vienu vakaru sēdēju internetā un skatījos AMV, kas parasti ir labs iedvesmu avots.

Aizskatoties 20x "Utena - Allegretto", kur fonā ir Utena un mūzika - Bond remix [Karl Jenkins - "Palladio"].



Ienāca prātā interesanta doma par jauna stāstiņa uzrakstīšanu.
Tas varētu būt par Aristokrātiem, piemēram, Vācija 1780-1820 gadi.

Jauns puika no Aristokrātu ģimenes pieradis pie visatļautības izvaro skaistu lauku meiteni, kuru arī pēc tam nogalina, jo nespēja panākt, ka tā iemīlas tajā. Un protams Hercogistes zemnieki sadumpojas par ko tādu un sākas moru dumpis. Pa ceļam uz mājām no saviesīga pasākuma citā hercogistē viņam un tā vecākiem naktī karietei uzbrūk strakojušies zemnieki. Tiek nogalināti viņa vecāki un brāļi, bet pašam izdodas izglābties. Nodeg pils ēka un liekas, ka viss beidzies. Taču citas hercogistes ar armijas palīdzību apspiež dumpja veidotājus.
Un nākas vienam atsākt kārtības ieviešu savā miestā no jauna, cīnoties ar citiem konkurentiem, kuri mēģina vienoties ar ķeizaru, lai atņemtu viņa dzimtai tiesības vadīt hercogisti.
Jāceļ ekonomika, jāsoda nepaklausīgie un daudz tusiņu mājās ar alkaholu.
Varētu mēģināt iejusties cilvēkā, kuram pieder liela vara un iespējas, un atklāt dažādu mazo zemnieku cilvēku likteņus laikā, kad cilvēks ar naidu sirdī mēģina nostiprināt savas varu.
Karš ar Napaleonu, daudz duelēšanas, slepkavības un asaru.
Nobeigšu vienu el. projektu un sākšu rakstīt, un protams ielikšu to arī te :3

Ctādi nepatīk sabiedrībā valdošais romantiskais uzskats par to laika posmu. Es to mēģināšu parādīt citā gaismā. Tumsonībā un beztiesībā, samirkušu asinīs un vīnā cool.gif

Man liekas būs labs, un šis rakstiņs man likās pārāk naivs un to vairs neturpināšu.



Un šo topic noslēgt... Liekas noedit man to neļauj sad.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
aruka_sei
post Oct 20 2011, 20:11
Post #15


Arheologs
******

Group: Chuunin
Posts: 642
Joined: 17-October 11
From: Latgale, Dagda




foršs stāsts happy.gif gribās redzēt arī turpinājumu smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 14:09