IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Hayate No Gotoku!, Mazās parodijiņas.
Sushi
post Apr 4 2009, 19:07
Post #1


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




IPB Image
Angliski: Hayate the Combat Butler
Tips: TV
Sēriju skaits: 52
Kategorijas: Action, Comedy, Parody, Romance

Anime ir par sešpadsmitgadīgu puiškānu, kam diezgan neveicas. Viņa vecāki slikti pelna un to naudu izmanto stulbiem, nevajadzīgiem sīkumiem. Tāpēc Hayate sāka strādāt jau agrā bērnībā, lai palīdzētu ģimenei. Tā nu Hayate ir kļuvis riktīgi stiprs, ātrs, izveicīgs un skillzots. Tomēr, šo īpašību dēļ, Hayates vecāki savu dēlu pārdevuši jakuzām, milzum lielā parāda dēļ.
Viņš tiek vaļā no ļaunajiem, turklāt, vēl izglābj trīspadsmitgadīgo Nagi (yaay loli) no laupītājiem, kura izrādās ļoooti bagāta. Un tā Nagi paņem Hayati pie sevis lielajā VILLĀ par savu personīgo virssulaini, (un vēl mazajai loli meičai Hayate PATĪK) lai viņš varētu jakuzām atmaksāt lielo parādu.
Uuuun tā visādi parodiju pilnie notikumi notiekās visu 52 sēriju gaitā. (teica suši, kas pati redzējusi tikai septiņas sērijas haaa)

Bet man, godīgi sakot, šī anime patīk simtreiz labāk, nekā Lucky Star. Lai arī šīs abas animes tiek salīdzinātas parodijas žanra dēļ, man Hayate No Gotoku liekas labāks dažādu iemeslu dēļ. Lūk tā. Un, kas jums labāk patika? Lucky star vai Hayate?



--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Apr 4 2009, 19:36
Post #2


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Jā... Hayate no Gotoku ir intensīvāka par Lucky Star.

Kādas pirmās 20 sērijas man super patika. Pēc tam vienkārši patika. Kopumā ļoti labs seriāls. Nez kas vēl būs 2. sezonā, kura drīz sāksies.
Ļoti labas OP/ED dziesmas. happy.gif

Galvenā frāze: "I like 2D girls". laugh.gif

This post has been edited by Hikaru: Apr 4 2009, 19:37
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Apr 4 2009, 23:43
Post #3


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Nez, tikko, kā sāka iznākt, centos skatīties, bet man ātri vien apnika. Kkas nepiesaistīja vienkārši. Kaut kad būs jāpamēģina vēlreiz noskatīties. smile.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Apr 5 2009, 14:21
Post #4


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Ka tevi divi deviņi! Man likās, ka jau ir topiks par pirmo sezonu! Anyhow, cita studija, cits stils, it kā tuvāks oriģinālam, tomēr nezinu, nešķiet pārāk smieklīgi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 5 2009, 15:33
Post #5


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Sushi @ Apr 4 2009, 19:07) *

(un vēl mazajai loli meičai Hayate PATĪK)

Kāds negaidīts pavērsiens! dry.gif Bet, ja Niks nav šīs animes fans... ir vērts padomāt - varbūt tiešām ir skatāma. No otras puses, Hikaru saka, ka laba, tātad nav skatāma! Sushi? Vai ir vēl kāda anime bez Lucky Star, ar kuru var salīdzināt, piemēram, kāda, kas skaitās labāka par šito? huh.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Apr 5 2009, 21:09
Post #6


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Oi, oi, es pirmajai sezonai ieliku 10/10! Un otrā varētu beigās tomēr būt pat labāka par pirmo, anyhow, edg, I am not happy (varu saderēt, ka reti kuram "aizies").

This post has been edited by Niks: Apr 5 2009, 21:10
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Apr 9 2009, 15:12
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




QUOTE(edg @ Apr 5 2009, 15:33) *

Sushi? Vai ir vēl kāda anime bez Lucky Star, ar kuru var salīdzināt, piemēram, kāda, kas skaitās labāka par šito? huh.gif


Jebkura cita parody žanra pārstāve..? ¦D Bet par to ''labākumu'' es patiesi nevaru pateikt. Gaumes, gaumes.
(godīgi sakot, pirmo reizi skatos parody animi, kas ir tik gara)

This post has been edited by Sushi: Apr 9 2009, 15:13


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 03:39