IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Vagrant Story, kas ir spēlējis un ko par to domājat?
Martins
post Jul 30 2004, 13:30
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 18
Joined: 30-July 04
From: The World. Joprojām nevaru izlogoties.




user posted image

Ir tāda 1999. gada PSOne spēle "Vagrant Story". Un ja man būtu jāizvēlas, tad šī būtu manu visu laiku mīļāko spēļu top trijniekā. Gan mākslas, gan sižeta dēļ. Neskatoties, ka ir pagājuši pieci gadi, kopš pirmo reizi to izspēlēju, tik vai tā pa laikam ielieku konsolē un paspēlēju. Es varētu daudz stāstīt, kas man šajā spēlē patīk, bet to varbūt vēlāk smile.gif

Pašlaik vienkāršs jautājums. Vai kāds no klātesošajiem ir spēlējis "Vagrant Story" un ko varat par to sacīt?

P.S. Piedodiet, ja klātpieliktais zīmējums tāds paliels.


--------------------
[ i miss you / but i havn't met you yet / so special / but it hasn't happened yet ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
silent1
post Aug 2 2004, 12:47
Post #2


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 20
Joined: 24-June 04




Ir spēlēta un ļoti patika, bet diemžēl toreiz man bija pieejama tikai viena 'latgalītes edition' (talking about pirates & quality...) un kaut kur vidū vienā vietā uzkārās. sad.gif
Orģinālā kaujas sistēma un ieroču modificēšana man likās īpaši pievilcīga, un, protams tēli un modeļi likās visai 'eksotiski' (tai laikā bija tikai miglaina nojausma, kas anime īsti ir).


--------------------
kimi wa... dare?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaffa
post Aug 4 2004, 18:26
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 14-May 04
From: Aizkraukle (bedre)




speelluks bij normaals uz ps bet nepatika man mezzss nevareeju iziet nee nu kaut kas tizls.Bet nu jaa tad jav es krietni mazaak zinaaju par speeleem un par RPG kaa taadu biggrin.gif Starp citu speelei bij diezgan labs sizzets
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Martins
post Aug 5 2004, 17:50
Post #4


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 18
Joined: 30-July 04
From: The World. Joprojām nevaru izlogoties.




Sniegamušu mežu es atceros gan. Mai arī besīja. Pirmajā iziešanas reizē, kad Ešlijs vēl tāds pavājš (nav bruņas sataisītas un savāktas burvestības) tur gāja diezgan grūti. Bet, ja paņēma karti un sāka zīmēt uz papīra kurp ved kura eja, tad varēja iziet galu galā. Pēc meža ir laba sižeta aina ar Sidniju un Grisomu, zo, ja tev ir kaut kur noglabāts, izvelc un pamēģini iziet.


--------------------
[ i miss you / but i havn't met you yet / so special / but it hasn't happened yet ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Aug 12 2004, 09:43
Post #5


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Heeeh nu labi, nepamaniji nekas traks, shaadu topiku jau biju labu laiku atpakal aizsaacis ... Par sho gaami ... PS1 Vagrant Story CD joprojaam staav plauktinaa ... Tiesa jau sen kaa PS1 jau nava maajaas, bet tas nav shkeerslis uz EPSX emulatora uz PC iet uz urrraaa. Jaa pirmajaa reizee ejot ir diezgan pagruuti tiesa teikshu nu jau 3 reizee pat peedeejais boss nespeej neko izdariit tiesa inventaaraa jaatur visdazhaadaakie ieroshi, jo ir iespeejams nokluut vietaas kuras 1 reizee vienkaarshi nevareeja nokluut... un tur ir diezgan speeciigi juniti Vainu shiva vai nu, kaa Golden shiva laikam taa ... o pat ritmaa sanaaca biggrin.gif vinu vareeja atakot tikai ar specefisku metaalu savaadaak paoiet 1h kameer nomushii ....
Shizhets vienkaarsh labs, zheel ka hdd nobruka taa man bija seivs uz 11 izieshanu ... mad.gif bet tas nekas moshak buus apneemiiba tagad visu saakt no saakuma un pareizi jau saakt ....


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaffa
post Aug 12 2004, 13:01
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 14-May 04
From: Aizkraukle (bedre)




jaa ssi speele man arii plauktinnaa staav bet negribaas iipassi speeleet jo man nav normaala emu uz XP.Tas man liedzspeeleet normaalaa kvalitaatee un sabojaa visu speeles prieku sad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Aug 27 2004, 12:38
Post #7


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Nu bet vai tu pameeginaaji EPSX emulaatoru.


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Guest
post Aug 27 2004, 14:44
Post #8


Unregistered









ir man dazzi emu bet vai tiessi ssis nezinu varbuut, bet taapat ja nemaldos man grafika neapmierinaaja.Kautgan geims kaa jau teicu normaals.
Go to the top of the page
+Quote Post
enigmo
post Jun 7 2007, 09:47
Post #9


Unregistered









jup, šamēja gan ir kruta spēle... man viņa arī starp top rated! cool.gif Un pilnībā piekrītu par snowfly forestu... pain in the ass for first time! biggrin.gif es arī zīmēju karti! biggrin.gif Starp citu kāds ir izgājis to underground, tipa kad ir izieta spēle tad iegūst key, lai town tiktu underground un tur 100tiem cīnu! dry.gif tur arī bija tie pēdējie drakoni!

This post has been edited by enigmo: Jun 7 2007, 09:48
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Jun 7 2007, 13:37
Post #10


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




QUOTE(enigmo @ Jun 7 2007, 09:47) *

jup, šamēja gan ir kruta spēle... man viņa arī starp top rated! cool.gif Un pilnībā piekrītu par snowfly forestu... pain in the ass for first time! biggrin.gif es arī zīmēju karti! biggrin.gif Starp citu kāds ir izgājis to underground, tipa kad ir izieta spēle tad iegūst key, lai town tiktu underground un tur 100tiem cīnu! dry.gif tur arī bija tie pēdējie drakoni!

Jā, es gribu pierādīt, ka esmu all time labākais konsoļu geimeris, so, esmu izgājis to "underground", es pat izgāju torni, kas atverās pēc "underground", kurā jācīnās, uz laiku šķiet, ar uzbūstotām bosu versijām (ieskaitot arī tos bosus, kuri ir tajā "underground").
Bet principā, lai kā arī man šis gabals bērnībā patika, augot cilvēks saprot, ka pagraba tīrīšanas simulātors (pārliec kasti no viena plaukta uz citu, noindē/nosit žurku vai kādu tarakānu, aizslēdz/atver durvis, papilinot "skābi" pat krāsainus uzplaiksnījumus a.k.a. maģiju var redzēt) mums tomēr nav vajadzīgs.

This post has been edited by Sērfijs: Jun 7 2007, 13:53


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
enigmo
post Jun 7 2007, 15:23
Post #11


Unregistered









Nu es arī būtu izgājis ja man nebūtu bijis parādījies pc! biggrin.gif nu tad pasaki uz kadām platformām tu esi spēlējis ''labākais geimer''? un apmērām cik spēles esi zigājis un cik laika pavadījis pie spēlēm? ph34r.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Jun 7 2007, 15:37
Post #12


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




Kāds laikam sarkasmu nesaprot.


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
gamerdude555
post Jul 6 2007, 17:56
Post #13


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 16
Joined: 22-December 05




go and argue on gamefaqs or something, Im sure you'll meet like minded gamers over there....

This post has been edited by gamerdude555: Jul 6 2007, 17:56
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zidane
post Apr 23 2012, 14:02
Post #14


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 24
Joined: 5-May 10
From: Rīga




Es ar esmu spēlējis Vagrant Story un tā man paliks atmiņā pagaidām kā labākā ps1 Rpg spēle, pat vēl joprojām šo spēli spēlēju uz ePSXe emulatora.
No sākuma spēle izrādījās grūta bet vienlaicīgi interesanta, esmu izgājis laikam 3 spēles apļus.
Nodalījums kurš patika man visvairāk bija Iron Maiden B3.


--------------------
I come from the DarkSide!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 10:11