IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Anime: Made in latvia?, Pašreizējais projektu stāvoklis
Haikis
post Aug 24 2007, 16:42
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 267
Joined: 9-June 04




Uz doto brīdi visi iepriekš apspriestie projekti šajā pavedienā ir pamesti un netiek turpināti. Pavedieni ir slēgti un liekie, izdzēsti.

Nākotnē ir cerības uz vienu vai diviem māksliniekiem, kas varētu atsākt darbu pie anime stila zīmētas filmas Latvijā, tomēr nekas nopietns pagaidām netiek apspriests.

Iespējams ir vērts papildināt esošo pavedienu ar potenciālajiem komiksu zīmētājiem Latvijā.

Ar cieņu,
moderators?

This post has been edited by Haikis: Aug 24 2007, 16:43
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 24 2007, 20:03
Post #2


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Komiksi ir indivuduaali projekti. Tie var mieriigi seedeet useru galerijaas. Anime projekts iipashi atdalaas tieshi taapeec, ka vienam cilveekam to paveikt ir gruuti, un straadaat vairaakiem ir iespeejams. Paseedeesim, pagaidiisim, varbuut kaut kad paraadiisies kaads, kas speej un grib novest projektu.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Aug 24 2007, 20:57
Post #3


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Un ko tie potenciālie spētu izdarīt - gandrīz visi viņi zīmē tik slikt, ka gribās šamiem purnus izšķaidīt par to vien, ka publicē tādus draņķus netā. Un, pat ja dabūsiet labus māksliniekus, viņi nav animātori - protams, var jau ar skeneri un ķepu to darīt, bet rezultāts būs tāds, ka skatītājiem piemetīsies galvassāpes, ja vispār gribēs kaut ko tik sliktu skatīties, turklāt tas būs murgs visiem tapšanā iesaistītajiem, jo pat pie tikai 6 kadriem sekundē minūti gara animācija prasīs 360 kadrus - daži cilvēki to neuzzīmēs saprātīgā laikā. Vajag patiešām fanātisku projekta vadītāju, kas spētu citus iedvesmot, labu režisoru, jēdzīgu scenāriju un animātorus, kas prot strādāt ar vismaz CorelDRAW vai, vēl labāk, piemēram, Blender, vai pat ko nopietnāku.

This post has been edited by Niks: Aug 24 2007, 20:58
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 25 2007, 02:04
Post #4


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Paskaties ruupiigi kaadu animes simto vai divsimto seeriju. Tur var redzeet izcilus piemeerus, kaa ar viltiigu rezhiju panaakt, ka jaaziimee ljoti, ljoti maz. It iipashi vecaam anime. Un taadu ziimeetaaju, kas vareetu paaris desmit bildes uzziimeet, mums ir. Probleema liidz shim, cik atceros, bija tieshi taa, ka visi baraa kaut ko muld, bet neviens taa iisti neko nedara - nav cilveeks, kas reaali vadiitu. Bija meegjinaajumi, bet fail.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Aug 25 2007, 03:45
Post #5


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Jebkurā gadījumā zīmēt ar roku, IMHO, ir neprāts - vienīgais saprātīgais risinājums, kā kaut ko puslīdz labu uztaisīt bez milzīgiem cilvēkresursiem, ir izmantojot vektorgrafiku vai 3D modelēšanu, turklāt, ceru, ka neesi aizmirsis, ka zimējot ar roku, nav iespējams uzzīmēt nekļūdīgi - gala rezultāts būs attēls, kas ideālā gadījumā nedaudz raustīsies, turklāt, ja tev īsti neaizgāja, tad vidusmēra mūsdienu anime vienā epā ir aptuveni 35k kadru, protams, zīmējot ar roku var veidot starpkadrus, tomēr apjoms tik un tā būs mērāms simtos, pat ja tā būs tikai dažas minūtes gara animācija - pasaki to kādam + faktu, ka par to nemaksā, un tevi ratā nepasūtīs tikai vājprātīgais.
P.S. Tā stap citu, man vienmēr ir riebušies tie fiksie režisoriņi, kas pamanās izbraukt uz animējamā apjoma samazināšanas, jo nav iespējams samazināt ieguldīto darbu, kaut ko nezaudējot - tā nu šī pasaule ir iekārtota (man likās, ka tu esi fizmats, tādēļ tev tam būtu jābūt pašsaprotamam).
UltraUpdate: ak šī svētā zobu šrubēšana - atkal jau izdomāju ko neprātīgu tās laikā. http://en.wikipedia.org/wiki/Adobe_Flash - ar šo daži jēdzīgi programmētāji kopā ar burtiski saujiņu labu mākslinieku un dažiem cilvēkiem, kas visu pārrauga un dzen pārējo varzu uz priekšu varētu mēģināt uztaisīt, piemēram, http://en.wikipedia.org/wiki/Visual_novel

This post has been edited by Niks: Aug 25 2007, 04:22
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 26 2007, 04:59
Post #6


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Neuztraucies, man aiziet. Ja tu buutu lasiijis manu postu, un ieveerojis, ka es uzsveru vecas animes, saprastu, ka man pie kaajas tas perfekcionisms, ko tu tik ljoti miili. Varbuut es to nepietiekami uzsveeru. Vecaas animees stuff meedz buut vienkaarshots liidz izsmiekla liimenim. Ir cilveeki, kam tas riebjas, bet ir, kam neruup. Es anime skatos deelj sizheta nevis vizuaalaa baudiijuma. Vizuaalais baudaams imo ir zem desmit animeem visaa pasaulee visos laikos. Kaut kaadiem latvieshu klekseetaajiem tajaa laucinjaa nav ko mekleet. Vai tu jebkad esi cereejis uz preteejo? Sizhetu gan es ticu, ka var izdomaat. Ja latvieshi vareetu uztaisiit kaut ko Sexy Commando liidziigu, es buutu laimiigs.
P.S. Reiz runaaju par visual novel ar LeoR, bet shamam ir aptruucies ziimeetspeeks. Nav vairs postu no vinja.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Haikis
post Aug 28 2007, 12:16
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 267
Joined: 9-June 04




Jā, atdzīstu! Pirmais projekts, ko aizsāku feiloja.

This post has been edited by Haikis: Aug 28 2007, 12:37
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LMstrike
post Nov 13 2007, 07:20
Post #8


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 23
Joined: 30-October 06




Ja gadījumā atrodas cilvēki, kas grib izlikt mežonīgi daudz laika, darba un sava talanta, tad es ar esmu in. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
4IGAANC
post Dec 7 2007, 23:43
Post #9


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 24
Joined: 1-January 07
From: Riga




Latviesiem jau ir savs anime, piemeram, Dilli Dallijs vai ta multenite par kuci (sunu meiteniti) no Izgudrotaju Ciema?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Dec 9 2007, 05:32
Post #10


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(4IGAANC @ Dec 7 2007, 22:43) *

Latviesiem jau ir savs anime, piemeram, Dilli Dallijs vai ta multenite par kuci (sunu meiteniti) no Izgudrotaju Ciema?

Latviešu multfilmas:
http://www.apollo.lv/upload/video/247/uzpasaka03.jpg
http://www.ltv1.lv/files/lote%20un%20bruno%20uz%20tilta.jpg
http://www.apollo.lv/upload/2006-10-30/859...wide_102989.jpg

Anime:
http://www.fandm.edu/Images/anime.jpg

Var saskatīt atšķirību zīmēšanas stilos?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlaMo
post Dec 20 2007, 17:15
Post #11


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 5
Joined: 31-October 07




es ieteiktu, komandai, ja taada jau ir, saakumaa izveidot mazu klipinju, liidz 10 sekunes garu ar kaadu interesantu notikumu kur mijiedarbotos divi personaazi (pat bez fona). un tad pashi vareetu noveerteet, vai buus iespeejams sataisiit ko vairaak vai nee.... pats kaa animators, vairaak gan 3D, zinu, ka nemaz tik viegli, kaut vai vienkaarsotaa (bet baudaamaa) variantaa, tas nav, un kur nu veel 2D kur viss ir jaaziimee ( pat kaadas garmatainas anime meitenes nolekshana no jumta ( smukas nolekshanas) var izraadiities par klupshanas akmeni... Ja ar taam 10 sek. veiksmiigi tiktu galaa... tad cepuri nost smile.gif lai veicas...

This post has been edited by BlaMo: Dec 20 2007, 17:16
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LMstrike
post Dec 21 2007, 11:23
Post #12


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 23
Joined: 30-October 06




Cerams uz jauno gadu būs kaut kas ko parādīt.smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Dec 21 2007, 20:12
Post #13


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(LMstrike @ Dec 21 2007, 10:23) *

Cerams uz jauno gadu būs kaut kas ko parādīt.smile.gif

amv?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LMstrike
post Dec 22 2007, 04:46
Post #14


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 23
Joined: 30-October 06




Kind of. Tik paša zīmētu. Bet darba līdz nelabumam vēl daudz..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronin
post Jan 5 2008, 12:38
Post #15


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 5
Joined: 4-January 08




Skatoties Makoto Sinkaja darbus var pārliecināties, ka viens pats var uztaisīt pat 20 minūšu garu Anime, īsfilmu, personāžu kvalitāte nav 10/10 , bet pati filma ir aizkustinoša. Bet tiesa, makoto Sinkajs ir monstrs un ģēnijs ja runa iet par Anime. Tāds cilvēks laikam spēj eksistēt tikai viens vienā laika telpā biggrin.gif
Iesaku noskatīties "Voices from a Distant Star". Visu grafisko daļu darīja viņš pats, varbūt saņemot minimālu palīdzību.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 21:45