IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

7 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Kas ir milestiba ?
Sword
post Feb 2 2006, 01:35
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 18-November 05
From: Starp debesim un elli.




Kas isti ir ta milestiba mums katram ko ta nozīme?
Kadas ir tas pazimes ko ka lai izprot vai vina bija tā īstā vai nē?
Kāda tam visam jega?

sad.gif

šādas tēmas tiek apspriestas offtopikā. ja Tevi ir pametusi meitene, tā nav foruma problēma.

This post has been edited by Batou: Feb 2 2006, 03:55


--------------------
IPB Image
"Peace is a shadow of death, desperate to forget it's painful past." ©
Angels banished from heaven have no choice but to become demons
IPB Image
Be the Ultimate Ninja! Play Billy Vs. SNAKEMAN today!

IPB Image

http://www.erepublik.com/en/referrer/SwordZero
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Feb 2 2006, 01:42
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




Prichom tur otaku, rules, problems and suggestions?


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Feb 2 2006, 04:15
Post #3


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




vari palasiit ko es par to visu domaaju sheit: http://lastguru.livejournal.com/514.html


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 2 2006, 11:55
Post #4


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Ljoti labs apcereejums, lastguru! Kaa jau tev komentaaros ir teikushi - skaists apkopojums. Bet satur arii idejas, liidz kuraam edg nebija aizdomaajies. Tieshi, kur tu runaaji par pilniibu un vienotiibu ar pasauli, man galvaa novilkaas paraleeles ar konkreetiem cilveekiem. Labi jau ir, ka kaads to uzraksta, jo man ir dazhas iipatniibas, kas traucee izprast citus cilveekus. Pirms kaada laika es biju paarliecinaats, ka visi cilveeki dala pasauli taapat kaa es - "es-paareejie", bet pirms kaada meenesha es beidzot pilniibaa paarliecinaajos, ka lielaakaa dalja dala to - "es-saveejie-paareejie". Tieshi taapeec, ka nenodalu cilveekus saveejos un sveshos, es varu uzsaakt sarunu ar pilniigi sveshu cilveeku par personiigaam teemaam, tajaa pashaa laikaa nesaprotot, ko draugs no manis sagaida. Patiesiibaa, es nicinu nodaliijumu "es-saveejie-paareejie". Kaaapeec uztureet taadu "saveejo" personu loku? lastuguru, tu mineeji, ka cilveeks meklee draugu loku, kursh vareetu veidot pilniibu. Un, jaa, viss, ko tu runaaji baazeejaas uz cilveeka veelmi mekleet pilniibu. Tur arii buus visa atshkjriiba, jo es nemekleeju pilniibu. Nu paskaties uz manu avataru kaut vai. Es tiecos peec sevis uzstaadiitiem dziives meerkjiem, bet ne peec pilniibas vai ideaala. Ko dariishu, ka dziives meerkji beigsies? Uzstaadiishu jaunus. Jo dziive ir tev daavaats laiks un iespeejas, kuru tev atljauts nobumbuleet, kaa vien veelies. Egoisms. Tomeer, jaa ir paareejaa pasaule, kura mani priecee, taapeec es censhos ietureeties taas normaas - lai neizjauktu to, kaada vinja man patiik. Ja ir "saveejie" tad ir "sveishie". Un "sveshie" vienmeer saistiiti ar paarspiileetaam aizdomaam un nosleegtiibu. Manupraat, taa ir vienkaarshi drausmiiga atshkjirshana - paarlieka uzticiiba pret paarlieku nosleegtiibu. Cilveeki tachu realitaatee nedalaas labajos un ljaunajos.
Par miilestiibu cilveeces pirmsaakumos. Cilveeks meklee miilestiibu tajaa pasaulee, kaadaa vinjsh atrodas. Kad dazhi cilveeki ilgi ir nosleegti atdaliitaa telpaa, vinji saak sajusties tuvi savaa starpaa. Vinjiem var justies juutas pret cilveekiem, par kuriem vinji pirmiit pat neiedomaajaas, ka var justies tuvi. Iespeejams, ka pirmatneejaa sabiedriibaa cilveeki taapat mekleeja miilestiibu savaa baraa, savaa dzimtee. Bet, jaa, nenoliedzu, ka miilestiiba tikai muusdienaas ir tik populaars fenomens, un divu cilveeku divvientuliigaa, iedomaataa utopija kaadreiz cilveekiem vienkaarshi likaas nejeedziiba.
Vispaar man ir gruuti kaut ko iipashi apshaubiit no taa rakstiitaa, jo nemekleeju mieru ar pasauli. Kaa jau esmu mineejis pirms kaada gada, esmu nedaudz psihlologjisks mazohists. Man patiik, ka ir nemiers, ka ir probleemas. Tam ir robezhas, protams. Tomeer ideja paliek - negribu mieru. Miers man saistaas ar garlaiciibu.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Feb 2 2006, 12:21
Post #5


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Vari mierīgi nicināt arī mani, edg, tikai man tas nerūp. Man vienmēr ir, bija un būs dalījums "es-savējie-pārējie". Neuzskatu sevi par tik nevērtīgu lai izliktos katram pretīmnācējam. Tu esi dzīvē pārāk maz aplauzies, lai to saprastu. Var jau arī saprast - neko nedarot, aplauzties pagrūti smile.gif

Mīlestība ir individuāls pārdzīvojums, neuzskatu par vajadzību plašāk izteikties, gan jau mūsu visgudrie "ar viedokli par visu" saģenerēs te ne vienu vien lapu smile.gif

Īsti gan neizprotu kāda jēga izkliegt savu sāpi pa visu internetu - tiešām palīdz??

This post has been edited by Taka: Feb 2 2006, 12:39


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sword
post Feb 2 2006, 13:06
Post #6


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 18-November 05
From: Starp debesim un elli.




Palīdz bet maz. Gribas zinat ko citi doma un ka pasiem ir aro krāšno lietu MĪLESĪBU.


--------------------
IPB Image
"Peace is a shadow of death, desperate to forget it's painful past." ©
Angels banished from heaven have no choice but to become demons
IPB Image
Be the Ultimate Ninja! Play Billy Vs. SNAKEMAN today!

IPB Image

http://www.erepublik.com/en/referrer/SwordZero
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Feb 2 2006, 14:00
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




Keep it simple, stupid.
Mīlestība ir sekss.

Hah!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Blackout
post Feb 2 2006, 16:22
Post #8


Gimme More
****

Group: weirdo
Posts: 294
Joined: 4-November 05
From: Riga




QUOTE(bypass @ Feb 2 2006, 13:00)
Keep it simple, stupid.
Mīlestība ir sekss.

Hah!
*



LMFAO XDDD Es Piekriitu! Ljoti vienkaarshi izskaidrojams taadiem cilveekiem XD


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Feb 2 2006, 16:47
Post #9


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Par mīlestību iespējams runāt ļoti daudzos slāņos. Nesen te bija topiks par subjektīvismu. Tad lūk mīlestība ir lielisks cilvēka subjektīvās domāšanas un uztveres piemērs. Nemūžam otrs cilvēks vārdu mīlestība un mīlestību kā zināmu jūtu (to kādas neironu sinapses un ķimiskas reakcijas notiek organismā lai runā speci) izpausmi neizjutīs un nesapratīs kā es. Es mīlu viņas krūtažu viņa manu humora izjūtu, jē, mēs viens otru mīlam. Punkts. Patiesībā vārsds mīlestība spēj aptvert tik daudzas lietas un reizē būt arī pilnīgi neko neizsakošs. Manuprāt, pirmsākumos šo vārdu radīja lai apzīmētu cilvēka piesaisti, pieķeršanos kādai lietai vai dzīvai būtnei, un vairāk vai mazāk tas tā ir palicis arī līdz mūsdienām, vienīgi klāt nācis zināms romantisks uzslāņojums, tipa, "mīlas mokas", "lielā mīlestība", "aizliegtā mīla", taču mēs labi saprotam, ka bez vairāku nodaļu gara paskaidrojoša izklāsta šie vārdu salikumi neko nenozīmē, līdz ar to mīlestība ir kā nodaļas nosaukums, kas pats par sevi neko neizska, taču dod norādi par nodaļas saturu.

P.s. Nu jau pats nesapratu par ko samurgoju. Atgādinājums sev: Nevar vienlaicīgi rakstīt nopietnas lietas un spamot forumā.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Feb 2 2006, 18:12
Post #10


Unregistered









es mūždien pieķeros cilvēkiem. Jautājums tikai – kāpēc un kāpēc tik ļoti?! Un pieķeršanos piedevām man vēl patīk jaukt ar mīlestību. Varbūt, ka daļa patiesības tur ir, ja es pieķeros kādam, man viņš ir dārgs un tātad – es viņu mīlu. Nu ja! Mīlu! Bet kā es mīlu? Vai tā, kā mīl tikai vienreiz mūžā? Vai mīlestības stiprums atkarīgs no tā, ko esmu gatavs darīt viņas labā? Es nezinu... reizēm iešaujas prātā neatbildami jautājumi, uz kuriem tomēr meklēju atbildes. Vismīļākais un visgrūtāk atbildāmais jautājums ir: “Kāpēc?” J Gribas zināt, kas ir cēlonis, kādi ir iemesli tam, ka sekas ir tādas un tādas. Tādos gadījumos lieti noder šis jautājums! Bet, turpinot runāt par pieķeršanos, tā laikam ir daļa no iedomātās mīlestības. Ja pieķeros – izjūtu rūpes... bet kāda čorta pēc es gribu rūpēties??? Nafig man to vajag??? Varbūt, lai es gūtu gandarījumu? Galvu vēl vairāk sajauc fiziskā pievilkšanās! Nezinu īsti, kas nosaka, ka viens cilvēks fiziski ir patīkams, bet otrs ne, taču skaidrs, ka lielākā daļa fiziski nepievelk... vismaz ne sākumā. Var jau gadīties kaut kādi stulbi piedzeršanās atgadījumi vai citi, kad apkārt ir noskaņa, kas liek cilvēkiem iet sviestā... bet tas tā... kas nenotiek skaidrā prātā pie pilnas saprašanas, tas nav svarīgi... Tātad, fiziskā pievilkšanās, manuprāt, tā nav tikai fiziska ķermeņa vēlmju apmierināšana, bet tā ir arī garīgo vēlmju apmierināšana, jo apskaudamies, jūtamies pasargāti, kādam vajadzīgi, skūpstoties... nezinu, kas notiek galvā skūpstoties, bet vai tad mēs varētu ar to noņemties 2 stundas, ja tas kaut kādā veidā nebūtu saistīts ar smadzenēm?! Viss fiziskais tomēr ir saistīts ar mīlestību, jo tādā veidā mēs to izrādam. Vai ne tā?...
Go to the top of the page
+Quote Post
CirvjaKaac
post Feb 2 2006, 18:41
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 206
Joined: 13-January 05
From: Kačoku zāle




Mīlestība ir bioķīmisks process, kuram pēc nenoteikta laika perioda zūd efekts, ~1 gads. Šī "mīlestība" ir hormonu radīta sajūta, kas dažkārt ir tik spēcīga, ka ilgstoši laupa normālas spriešanas spējas un tās iespaidā cilvēki dara dažādas darbības, kas esot normālā stāvoklī, pašam liktos debilas un muļķīgas. (Domāju, ka topika aizsācējs ir "iemīlējies" biggrin.gif )


--------------------
Mainu mopēda pumpi un 6 flomasterus pret dzīvu sesku
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 2 2006, 21:16
Post #12


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Taka @ Feb 2 2006, 11:21)
Vari mierīgi nicināt arī mani, edg, tikai man tas nerūp. Man vienmēr ir, bija un būs dalījums "es-savējie-pārējie". Neuzskatu sevi par tik nevērtīgu lai izliktos katram pretīmnācējam. Tu esi dzīvē pārāk maz aplauzies, lai to saprastu. Var jau arī saprast - neko nedarot, aplauzties pagrūti smile.gif
*


Es nenicinu cilveekus taapeec vien, ka vinjiem piemiit kaada nicinosha iipashiiba. Kaada tur izlikshanaas? Jebko, ko es daru, es vienmeer gaidu vissliktaako. Ja tu man buutu labaakais draugs, es buutu gatavs, ka tu mani vari nodot. Redzi, arii neko nedarot tomeer cilveeks var palikt tik auksts. Katru cilveeku es veerteeju atsevishkji. Es varu neuzticeeties cilveekam, ko paziistu no beerniibas, tieshi taapeec, ka man ir slikta pieredze ar vinja uzticiibu. Nav taada jeedziena kaa draudziiba manaa praataa. Ir tikai cilveeki un pieredze.

QUOTE(Taka @ Feb 2 2006, 11:21)
Īsti gan neizprotu kāda jēga izkliegt savu sāpi pa visu internetu - tiešām palīdz??
*


Domu formuleeshana paliidz izprast pasham sevi. Jaa, uzrakstiito vareetu peec tam vienkaarshi izdzeest, bet zheel... Un patiik klausiities citu cilveeku idejas, lai vareetu piesliipeet saveejaas. Kaada starpiiba, vai tas tiek dariits krogaa vai internetaa? Man nav zheel, ka jebkursh to var izlasiit. Klaatienee tikai vieglaak savu viedokli aizstaaveet.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sword
post Feb 2 2006, 23:08
Post #13


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 18-November 05
From: Starp debesim un elli.




QUOTE(bypass @ Feb 2 2006, 13:00)
Keep it simple, stupid.
Mīlestība ir sekss.

Hah!
*


Nevar but mīlestība sekss. Tad tas butu vienkarši šķirties bet ja ir netikai sekss bet vēl kautkas ko tad ? Domā loģiski tas nesakas ar seksu un nebeidzās ar to.


--------------------
IPB Image
"Peace is a shadow of death, desperate to forget it's painful past." ©
Angels banished from heaven have no choice but to become demons
IPB Image
Be the Ultimate Ninja! Play Billy Vs. SNAKEMAN today!

IPB Image

http://www.erepublik.com/en/referrer/SwordZero
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Feb 2 2006, 23:18
Post #14


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




Milestības pirmsaakums - kjiimija, peec tam visbiezhaak tas ir pieradums vai arii bailes palikt vienam.
Manaa skatiijumaa miilestiba ir cilveeka dzivnieciskaa nepiecieshamiiba vairoties, kas vinjus saved kopaa a kjiimijas paliidziibu un peec tam taas ir bailes no palikshanas vienam. Tikpat labi palikshana kopaa ir sabiedriibas uzspiest uzskats, ka taa tam jaabuut, kaa viens cilveeks, a kuru te nesen pa shito teemu runaaju izteicaas - paraadiities a kaadu sabiedriibaa ir eertaak, taa var izvairiities no liekiem jautajaumiem. Manupraat, taas veeljoprojaam ir bailes, shinii gadiijumaa bailes nevis no palikshanas vienam, bet gan sabiedriibas aizspriedumiem. Un protams ir neerti vienmeer aizbildinaaties...
Protams veel ir iespeeja, ka peec kjiimiskaas miilestiibas izgaishanas, paliek draudziiba un ljoti tuva draudziiba, kas tiek uzskatiita par to pashu miiletiibu un shii draudziiba ar laiku kljuust par pieraduma izlikshanos, kas protams ir jauki, jo praktiski visiem cilvekeiem patiik uzmaniibas apliecinajaumi un kas tur veel.

Kas ir iista miilestiiba? labaak - kas nav iista miilestiiba? Ja ir nepiecieshamiiba ir miilestiiba, ja nav nepiecieshamiibas nav miilestiibas. Cik maniits to ka miilestiiba nav iista pamana tikai peec tam, kad miilestiiba kaa taada ir beigusies un ir palikusi kaa atminjas. Manaa skatiijumaa "iistaa miilestiiba" var buut tikpat labi dazhas minuutes gara vaishu vairaakus gadus gara, tas ir atkariigs not taa cik aatri attieciigais "miilesiibas" objekts liek vilties. dazhas minuutes garaa miilestiiba ir tik pat iista cik vairaakus gadus un gadu desmitus(gadaas ar taa) ilgaa miilestiiba, jo ir taas pashas emocijas un sajuutas. Taakaa,manupraat, tadas lietas kaa neiiista miilestiiba nepastaav.

Kaada jeega miilestiibai? Primaaraa - vairoshanaas, sugas turpinaashana. Sekundaarie - bailes.

p.s. manc nepiepuleejaas izlasiit to kas tur augstaka viss sarakstits izskatiijaas dikti gari, taapeem atvainojos ja atkaartojos. shitas taakaataa i mans uzskats pa to visu.


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sword
post Feb 2 2006, 23:26
Post #15


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 18-November 05
From: Starp debesim un elli.




Ir briži kad gribas palikt vienam jo visa pasaule izmainas. Pret to rodas naids pret visu kas vien pastav. Bet labi ja tev ir draugi kas atbalstis pec tas mīlestibas izzušanas, jo brīžiem negribas nekā.
Mīlestība nenozīme tikai vairošanos ir tadi cilveki kuriem tas nav svarīgākajs. Diemžēl tādu ir maz, pat pārāk maz. sad.gif


--------------------
IPB Image
"Peace is a shadow of death, desperate to forget it's painful past." ©
Angels banished from heaven have no choice but to become demons
IPB Image
Be the Ultimate Ninja! Play Billy Vs. SNAKEMAN today!

IPB Image

http://www.erepublik.com/en/referrer/SwordZero
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 04:48