IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

> Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan, meemas shausmas
ShinChan
post Apr 11 2005, 18:46
Post #1


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
un es vēl varētu turpināt līdz bezsamaņai (visi šie attēli ir tikai no pirmās sērijas, jo tālāk vienkārši vēl nav nosubots)

Patīk? Man arī biggrin.gif
Neizplūstot garos spriedelējumos (bilde runā košāk par jebkuriem vārdiem) pateikšu tikai to, ka Dokuro-chan ir guro, loli, schoolkids drama, comedy-ecchi viens liels mish-mash no visa kā. Neiedomājami asiņaina, neiedomājami absurda neiedomaajami neķītra parodija par virkni anime žanru. Anime sižetā kinomīļi pamanīs, ka jauki tiek apspēlēta Terminatora tematika un ne tikai.
Iesaku visiem, kam patik anime a la Hale nochi Gu un Excel saga, un kuriem, likās, ka abos minētajos šovos ir par maz asiņu. Un noteikti jāskatās tiem, kas vēlas zināt ko nozīmē "Pipiru piru piru pipiru pi!"

Te būs pieietama pirmā sērija (es vilku no The Triad, par subu kvalitaati neko daudz nepateikshu)



--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
Replies(1 - 14)
Wiper
post Apr 11 2005, 20:34
Post #2


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 135
Joined: 1-October 04




Gmm, es shodien noskatiijos pirmo epu. Manas domas - es labaak skatos South Park tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Apr 11 2005, 20:35
Post #3


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Oh, well.
Ja Hale nochi Guu man patika, tad shis manupraat ir paaraak jau skarbs. Patiesiibaa Hale & Guu bija tikai absurdas situaacijas un paranojisks jaunietis. Te tam visam klaat ir vienkaarshi briesmu lietas pieliktas.

Shaadas animes mani iisteniibaa atbaida no japaanju animaacijas fenomena vispaar.

aa, <edit> vieniigaa vieta, kur smeejos bija pashaa saakumaa, kur nevainiigais engjeliitis pavedina puisieti un vinjaa ciinaas labais un seduktiivais velninjsh. Viva, libido, haha! smile.gif


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Apr 11 2005, 20:58
Post #4


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Man arī šķiet, ka šī anime ir gaumes lieta. Vizuāli tā protams nav izcila, taču humora ziņā vienkārši lieliska (protams, ja patīk tāds humors).Šī ir viena no labākajām parodijām, ko man ir nācies redzēt. Neko darīt, esmu es Montey Python un Southpark humora cienītajs, no tā arī izriet simpātijas pret šo gara darbu. No vienas sērijas paaragri spriest, kas no šova iznāks, taču sākums daudzsološs.

P.s. Tas puisis kuru, kā redzams screencap'os, galina nemitīgi tiek atdzīvināts.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nuin
post Apr 11 2005, 21:02
Post #5


Kakashi-sensei
******

Group: Chuunin
Posts: 658
Joined: 28-December 04
From: new world




Vai tad taa ir parodija. Luuk piemeers Exel saga un Puni Puni Poemi luuk taa ir parodija. blink.gif
Tad veel taads jautaajums, ko tu tomaa ar vaarda parodija? wink.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Apr 11 2005, 21:11
Post #6


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Nuin @ Apr 11 2005, 20:02)
Vai tad tā ir parodija. Lūk piemērs Exel saga un Puni Puni Poemi lūk tā ir parodija. blink.gif
Tad vēl tāds jautājums, ko tu tomā ar vārda parodija? wink.gif
*


blink.gif blink.gif blink.gif
Kā var skatīties šo anime un nepiefiksēt, ka tā smejas par tik daudzām lietām? Kas tavuprāt ir domāts ar Excalibolg? Te tak uz katra soļa ir par kaut ko pasmiets it īpaši par standarta schoolkids animeem.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nuin
post Apr 11 2005, 21:18
Post #7


Kakashi-sensei
******

Group: Chuunin
Posts: 658
Joined: 28-December 04
From: new world




Taadaa gadiijumaa parodijai ir jaabut izteiktai. Piemeeram es, vismaz man taa shkjiet, nekur neesu redzeejis anime, kur shkjelj galvas, lai pasmietos. dry.gif
Kaa es noprotu tur tas notiek biezhji, un jo biezhaak, jo banaalaak. tas vienkaarshi aatri apniks. blink.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 11 2005, 23:21
Post #8


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Triad irc bots, man naak ar 200kb/s:

#the-triad@irc.enterthegame.com Vajag pievienoties tam chanam tajaa serverii.
!list Triad|nemui Vajag uzrakstiit shitaa, lai paarliecinaatos, ka Dokuro-chan veel aizvien ir 12. peec numura. Tam buutu jaaizskataas shaadi: -Triad|nemui- #12 430x [233M] [Triad]_Dokuro-chan_-_01-02.avi
/msg Triad|nemui xdcc send #12 Ja Dokuro-chan izraadiijaas citaa, numuraa, tad te jaaieraksta numurs.

Veel neesmu atvilcis, taapeec nepateikshu, kaa tur ar to kvalitaati, vai kaadas manas domas par to visu...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Apr 12 2005, 00:15
Post #9


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




Te var apskatiities nelielu saliidzinaajumu Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan Comparisons
No taa skatoties, man labaak patiik Froth-Bite versija, pagaidaam veel velkaas gan The Triad gan Froth-Bite, un no taa cik daudz no nepabeigtajiem failiem var redzeet Froth-Bite man tomeer nedaudz labaak patiik typesettings, un karaoke pilniigi vienoziimiigi Froth-Bite ir labaaks [itiipashi ED], kingofbeer atkal pieraada ka vinjsh ir viens no labaakajiem karaoke veidotaajiem.
Bet galiigo izveeli, kurai grupai sekot Froth-Bite vai The Triad, izlemshu kad buus abi novilkushies un ciitiigaak saliidzinaati.


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Apr 12 2005, 00:37
Post #10


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Pipiru piru piru pipiru pi biggrin.gif

Man patika, sen nebiju šitā smējies! Gaidu nākamās epas! He he.. Nē, bet patiešām labs... Jāredz vismaz oriģinilitātes dēļ...

Piru piruu... tongue.gif


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 12 2005, 02:59
Post #11


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Revol @ Apr 11 2005, 23:15)
Te var apskatiities nelielu saliidzinaajumu Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan Comparisons
*


Man, skatoties tos saliidzinaajumus, labaak patika Triad, jo tekstu vieglaak lasiit. Triad maajas lapaa (Te)bija rakstiits, ka vinji daudz runaajot, taapeec ljoti aatri jaalasa. Un arii bildes kvalitaate manaam aciim labaak izskataas, jo atteels asaaks nekaa Froth-Bite, tomeer nav tik artifaktu pilns kaa Angelic-Anime.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 12 2005, 03:35
Post #12


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Peec Shinchan bildeem spriezhot, baidiijos, ka taa anime buus kaut kas neturami drausmiigs, tomeer vinja bija vienkaarshi reeciiga. Tiesa, tur ir gan melnais humors, gan nepieklaajiigs humors. Atreekties var tieshi taapeec, ka taadus jokus izvairaas raadiit, taapeec veel nav nodrilleeti. Veel kas: tie joki ir taadi, ko meedz saukt par "stulbiem jokiem" (kas man tik ljoti patiik), intelektuaalo humoru nemekleet!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Apr 12 2005, 07:07
Post #13


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Nezināju, ka tik daudziem patik schoolgirls anime. Manuprāt tā jau ir parodija pati par sevi.
Jautrākais tas, ka japāņiem, šķiet, sācies ideju izsīkums, ja jau sākuši spiest no amerikāņiem un angļiem. Šis nav pirmais Southpark/Monthy-Python-style gabals.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Apr 12 2005, 09:50
Post #14


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




Te var palasiit nedaudz siikaaku saliidzinaajumu starp Triad un Froth-Bite, bet jaanjem veeraa ka Froth-Bite ir atsaukushi savu reliizi un driizumaa sekos v2, siikaak par to var izlasiit vinju maajas lapaa http://www.froth-bite.com/


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
chorniJ
post Apr 14 2005, 12:48
Post #15


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 11
Joined: 5-April 05




eu shitaa vareetu buut labaa tas peec pirmajiem iespaidiem(peec bildiiteem) zeel ka neesmu redzeejis sad.gif sad.gif sad.gif


--------------------
who don't kill me makes me stronger.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 April 2024 - 14:47