IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

3 Pages V < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan, meemas shausmas
jurc
post Jul 4 2005, 22:01
Post #16


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Ja kas ir iznākusi otrā daļa, tb, 3-4 epa. kačājam šeit (torrent)
Suberi ir Froth-Bite, neesmu ne dzirdējis par tādiem ne redzējis, bet nu kam neciešās tie var novilkt, es būšu tajā skaitā =)


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jul 5 2005, 10:35
Post #17


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




wooooof, noskatījos. Vienkārši vienreizēja anime, pāris jokus nevar saprast, bet nu rēcīgs gabals. Nevienu brīdi nebija garlaicīgi. Ar nepacietību gaidu nākamās sērijas. Openings baig iepatikās happy.gif
Pāris screenshoti:
imageimage
imageimage
imageimage
imageimage
imageimage


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jul 10 2005, 00:59
Post #18


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Man pirmaa dalja ir no Triad. Visiem citiem, kam taa, te ir Triad subi: http://a.scarywater.net/triad/%5BTriad%5D_...-04.avi.torrent
DCC bots vismaz pagaidaam: /msg Triad|nemui xdcc send #13


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shoune
post Jul 13 2005, 15:42
Post #19


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 119
Joined: 13-July 05
From: tagad uz kadu laiku parvacos uz Londonu... =(




Paskatijos ehmmm..

nu ko varu pateikt, runajot par parodijam, ka es domaju, ka parodijam nav nekadas robezas, jo rupjakas un nekitrakas jo smiekligakas un stulbakas, et kas tur slikts, forss man patika, nu var salidzinat ar Excel Sagu, tikai Excel saga bija daudz daudz smiekligaka un daudz daudz asinu heh... =)
Tiem kuriem patik komedeijas, tad nav jegas sito skatities, jo sitas velk uz melno komediju(es pat nezinu vai var teikt komedija) =)


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Aug 13 2005, 15:11
Post #20


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Beidzot ir iznācis Dokuro-chan 05-06
Velkam te ---> http://a.scarywater.net/triad/%5BTriad%5D_...-06.avi.torrent


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Feb 23 2006, 16:02
Post #21


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




shitas pilniigi noteikti naf labs!
Zinu, ka kautkas shamo skatiijaas kameer es izklaidejeos ar alkoholu, bet nu zinieties, ja ews izklaideejaas ar alko un turpinu teikt, ka kautkas ir slikts, tad vizdriizaak, ka taa tieshama ir.
Tas, ka kautkaads pastulbakas skjukjis plandaas rinjkjii ar mizliigu milnu un vienaa laidaa dara vienu un topashu(nones tam puikam galvas dalju vaishu zhnjaudz) ir smiekliigi? Manc domaat, ka tas ir truli un ka trulaka vairs naf kur. Vieniigais pluss(cik nu es atceros) it tas, ka vinjsh tiiri smuki saziimeets...brr...


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 23 2006, 20:15
Post #22


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Shai anime ir svariigi lasiit liidzi tekstu. Alkohola iespaidaa teksti kaut kaa nelasaas. Bet vienalga neiesaku tev skatiities veelreiz, lai paarliecinaatos, ka tev nepatiik. Taa ir tiiri gaumes lieta. Manupraat shis seriaals ir gjeniaals.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mms61
post Jun 5 2006, 17:26
Post #23


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 658
Joined: 15-December 05
From: Look behind you...




Guro prieksh beerniem!


--------------------
IPB Image
Kon!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Winry
post Jun 5 2006, 18:25
Post #24


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 434
Joined: 1-June 05




Visu cieņu šitai animei, tāda iespaidīgā! biggrin.gif Var izrēkties tā riktīgi, un tas džeks pilnīgs āmurs........labā!Ar vājiem nerviem neskatīties vai arī maisiņu turēt blakus! tongue.gif tongue.gif
an patīka, tiešām! blush.gif


--------------------
"Describe your sorrows and desires, the thoughts that pass through your mind and your belief in some kind of beauty - describe all these with heartfelt, silent, humble sincerity and, when you express yourself, use the things around you, the images from your dreams and the objects that you remember." (Rainer Maria Rilke)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bladez
post Jun 5 2006, 18:32
Post #25


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




Nezinu kā daudziem, bet man šīs nu galīgi nepatika. Kā jau saka, gaumes lieta, bet man vispār šāda tipa animes nepatīk. Īstenībā man arī grafiskā ziņā likās diezgan pretīgi. sad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Jun 11 2006, 03:15
Post #26


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Bladez- same hiere! Es noskatījos divās pirmās sērijas un priecājos, ka nevilku torentu, bet gan youtubā skatījos. Man nu galīgi nepatika, šitais nav priekš manis. Tur, kur itin kā būtu jāsmejās, nav nekā smieklīga. Bikīt tāda...ķēmīga anime. Bet katram jau savs! rolleyes.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arfija
post Aug 1 2006, 18:46
Post #27


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 295
Joined: 9-December 05
From: ♥fluffy world♥




hihihii...blood comedy!waa..kaa patiik!!tik forsha!!yeehiii....Nu labi sizhets interesants,anime ziimeets labi (tikai peec mana skatiijuma!!(nu taas ir manas nepareizas domas atkal!))man baigi patika! dodu visas desmiot balles!

This post has been edited by Arfija: Aug 1 2006, 18:47
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Aug 2 2006, 20:51
Post #28


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Ouu sho animi shodien noskatiijos.. Man ljoooti patika, jo vinja bija tik nenormaali smiekliiga. Man patika tas, ka vinjiem baigi labi sanaaca uzziimeet smiekliigas sejas izteiksmes utt.. kopumaa baigi patika viss.
Dokuro-chan ir labais engjeliitis.. aa un openings ir forshs biggrin.gif man vinjsh tagad biezhi skan galvaa.
Kopumaa arii es dotu desmit belles...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arfija
post Aug 2 2006, 21:42
Post #29


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 295
Joined: 9-December 05
From: ♥fluffy world♥




njaa..es arii dodu pilniibaa 10/10!11 ne atpee ka nu tur nekas taa iipashi,iipashi,iipashi neaizrauj!!Tika forsha nime!
(domaaaju ka mani nesparataat)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sherrynd
post Sep 4 2007, 19:28
Post #30


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 11
Joined: 12-July 07




http://www.animenewsnetwork.com/encycloped...ime.php?id=8549

... Šķiet ka jau bija aizmirsts par šo interisanto(iespējams atbaidošo vai piemīlīgo)anime,bet kā izskatās ka jau 2.rā sezona tiek taisīta smile.gif Salīdzinot ar 1.o kaut kas sakrīt un turpinās,kaut nu līdz šim tikai 1 sērija,bet tiem kas sekos tam cītīgi līdzās vajadzētu sagaidīt vēl kādas.

Ja nu kāds ir redzējis šo vai kādu šis ir ieintresējis ... tad raxtiet atsauksmes


--------------------
When I'll die ... bury Me with my anime
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 15:36