IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

7 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Kas ir milestiba ?
ShinChan
post Feb 3 2006, 00:26
Post #16


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Nu jau velk uz tīņu žurnālīšu problēmlapām. Laikam nav ilgi jāgaida līdz pirmajam "kā man savos 13 gados vislabāk veikt abortu mājas apstākļos?"

Jā, es esmu riebīgs.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 3 2006, 00:48
Post #17


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(ShinChan @ Feb 2 2006, 23:26)
Laikam nav ilgi jāgaida līdz pirmajam "kā man savos 13 gados vislabāk veikt abortu mājas apstākļos?"
*


Ja tam ir sakars ar anime, go for it! tongue.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CirvjaKaac
post Feb 3 2006, 00:49
Post #18


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 206
Joined: 13-January 05
From: Kačoku zāle




QUOTE(ShinChan @ Feb 2 2006, 23:26)
Nu jau velk uz tīņu žurnālīšu problēmlapām. Laikam nav ilgi jāgaida līdz pirmajam "kā man savos 13 gados vislabāk veikt abortu mājas apstākļos?"

Jā, es esmu riebīgs.
*



Word! Izklausās kā tīņa sirdsāpes pēc pirmās "mīlestības" zaudējuma...


--------------------
Mainu mopēda pumpi un 6 flomasterus pret dzīvu sesku
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Feb 3 2006, 00:52
Post #19


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(edg @ Feb 2 2006, 23:48)
QUOTE(ShinChan @ Feb 2 2006, 23:26)
Laikam nav ilgi jāgaida līdz pirmajam "kā man savos 13 gados vislabāk veikt abortu mājas apstākļos?"
*


Ja tam ir sakars ar anime, go for it! tongue.gif
*


un kaa tu to iedomaajies? pieliekot pie jautaajuma fraazi "jo beerninjsh trauceetu man skatiities anime"? biggrin.gif


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GunMetaL
post Feb 3 2006, 01:26
Post #20


hentai lion
******

Group: Chuunin
Posts: 666
Joined: 28-January 05
From: ZAFt headquarters




i'm in...

[0:18:32] Dmitry Golubev says: negribi izteikties: http://otaku.lv/index.php?showtopic=2625 ?
[0:24:09] Kurisuzeinisu aka InFerNo says: nepaaraak... taa miilestiiba ir paaraak gruuti raksturojama aprasktaama lai to tik vienkaarshi vareetu apspriest... katram taa naak savaadaak, citaa laikaa, citaa veidaa.... pat sajuutas kaa tas izpauzhas buut gruuti aprakstiit jo tadas prosto ir nez man bij tik ljoti neaprakstaamas... galgalaa tas taksh nav seks... to varbuut ir viegli aprakstiit, bet miilestiiba taksh ir vairaak emocionaalas juutas... kuras manpraat ir gruutaam aprakstiit.... zinu to ka ir nepaarvarama veelme atrasties kopaa ar personu kuraa ir ieķeeries... un veele lai vinjai viss izdotos un vinja justos labi... pat ja otra persona juutaas slikti, shajaa gadijumaa arii tu jutiisies slikti. esu dzirdeejis ka esot arii taa ka iemiilaas arii priekshmetos....
[0:25:14] Dmitry Golubev says: naudaa piemeeram...
[0:25:17] Dmitry Golubev says: biggrin.gif
[0:25:43] Kurisuzeinisu aka InFerNo says: njaa tas vareetu buut viens
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Feb 3 2006, 01:35
Post #21


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




QUOTE(ShinChan @ Feb 2 2006, 23:26)
Nu jau velk uz tīņu žurnālīšu problēmlapām. Laikam nav ilgi jāgaida līdz pirmajam "kā man savos 13 gados vislabāk veikt abortu mājas apstākļos?"

Jā, es esmu riebīgs.
*


Mazuliit tu negribi man kaut ko par sevi pastaatiit???



Miilestiibas nav - nebuus - nevajaga...
end of discusion... close topic...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Feb 3 2006, 01:50
Post #22


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Tauriņi runājot metaforiski... Bet , ka jau te tika minēts, ta ir tikai ķīmiska reackcija. Kā jau zvēriņiem mums ir raksturīgi meklēt vislabakos gēnus dzimtas turpināšanai un te nostradā hormoni. Ta-daa un tad planē mākoņos līdz misija vai nu tiek pabeigta vai nu izgāžas.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sword
post Feb 3 2006, 01:55
Post #23


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 18-November 05
From: Starp debesim un elli.




QUOTE(ShinChan @ Feb 2 2006, 23:26)
Nu jau velk uz tīņu žurnālīšu problēmlapām. Laikam nav ilgi jāgaida līdz pirmajam "kā man savos 13 gados vislabāk veikt abortu mājas apstākļos?"

Jā, es esmu riebīgs.
*



Tas pat bija smieklīgi un riebīgi.


--------------------
IPB Image
"Peace is a shadow of death, desperate to forget it's painful past." ©
Angels banished from heaven have no choice but to become demons
IPB Image
Be the Ultimate Ninja! Play Billy Vs. SNAKEMAN today!

IPB Image

http://www.erepublik.com/en/referrer/SwordZero
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sword
post Feb 3 2006, 02:08
Post #24


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 18-November 05
From: Starp debesim un elli.




QUOTE(EliminatoR @ Feb 3 2006, 00:26)
i'm in...

[0:18:32] Dmitry Golubev says: negribi izteikties: http://otaku.lv/index.php?showtopic=2625 ?
[0:24:09] Kurisuzeinisu aka InFerNo says: nepaaraak... taa miilestiiba ir paaraak gruuti raksturojama aprasktaama lai to tik vienkaarshi vareetu apspriest... katram taa naak savaadaak, citaa laikaa, citaa veidaa.... pat sajuutas kaa tas izpauzhas buut gruuti aprakstiit jo tadas prosto ir nez man bij tik ljoti neaprakstaamas... galgalaa tas taksh nav seks... to varbuut ir viegli aprakstiit, bet miilestiiba taksh ir vairaak emocionaalas juutas... kuras manpraat ir gruutaam aprakstiit.... zinu to ka ir nepaarvarama veelme atrasties kopaa ar personu kuraa ir ieķeeries... un veele lai vinjai viss izdotos un vinja justos labi... pat ja otra persona juutaas slikti, shajaa gadijumaa arii tu jutiisies slikti. esu dzirdeejis ka esot arii taa ka iemiilaas arii priekshmetos....
[0:25:14] Dmitry Golubev says: naudaa piemeeram...
[0:25:17] Dmitry Golubev says: biggrin.gif
[0:25:43] Kurisuzeinisu aka InFerNo says: njaa tas vareetu buut viens
*



Izjutas tiešām ir dažādas, katram savas. Par to var runat bet nav to isto vardu ka to pareizi pateikt un vai vispar var parizi pateikt. Visiem ķīnija liekas pie vainas. Tā ķīmija varetu ietekmēt tikai to gribešānu pec seksa.

p.s
Mīlestība nav seks, tas pat nav līdz;igs tam.


--------------------
IPB Image
"Peace is a shadow of death, desperate to forget it's painful past." ©
Angels banished from heaven have no choice but to become demons
IPB Image
Be the Ultimate Ninja! Play Billy Vs. SNAKEMAN today!

IPB Image

http://www.erepublik.com/en/referrer/SwordZero
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 3 2006, 02:13
Post #25


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(lastguru @ Feb 2 2006, 23:52)
QUOTE(edg @ Feb 2 2006, 23:48)
QUOTE(ShinChan @ Feb 2 2006, 23:26)
Laikam nav ilgi jāgaida līdz pirmajam "kā man savos 13 gados vislabāk veikt abortu mājas apstākļos?"
*


Ja tam ir sakars ar anime, go for it! tongue.gif
*


un kaa tu to iedomaajies? pieliekot pie jautaajuma fraazi "jo beerninjsh trauceetu man skatiities anime"? biggrin.gif
*


Vispaar daudz perversaak, bet tavs variants arii der biggrin.gif

Shaada probleema vareetu buut aktuaalaaka shim topikam:
"Miiljo bebriit! Pienjemsim, ka mani sauc N un es esmu iemiileejusies pusii B. Vinjsh visu laiku veelas ar mani sex, bet es gribu skatiities anime. ko dariit?"

A:
"Miiljaa N, Tavas veelmes vienmeer ir svariigaakas par Tava puisha veelmeem! Nepakljaujies sava puisha iegribaam, ja to neveelies! Suuti PM edg, vinjsh Tev paliidzees!"


"Man liekas, ka es miilu A, jo vinns man taa saka un vins ir visstilgiikaagais savaa klasee. Tomeer vins iet 11. klasee, bet es tikai 5. Vai tas ir normaali? Vinss ir man raadiijis anime, kur tas ir normaali, bet manas draudzenes saka, ka tas nav normaali. Vai es neesmu normaala? Man veel nav bijusas meenesreizes. Vai man buus beerninns?"

A:
"Tikai Tu pati zini, vai Tu puisi miili. Vinjsh to nezin labaak par Tevi. Gadu starpiiba Tavaa vecumaa ir shkjeerslis. Noteikti aizej pie savas skolas psihologa, direktora vai kaada no skolotaajiem, vai aizsuuti PM edg! Vinji labpraat uzklausiis Tavu probleemu un paliidzees. Meitenei Tavaa vecumaa ir mazas iespeejas palikt staavoklii, tomeer Tev veel nav pilniibaa nobriedushi dzimumorgaani, taapeec vari saslimt ar dazhaadaam ljoti nepatiikamaam veneeriskaam slimiibaam. Negaidi, kad paraadiisies slimiibas simptomi! Aizej pie sava gjimenes aarsta bet ne pie edg un izstaasti vinjam par savaam seksuaalajaam attieciibaam. Vinjsh Tev noteiks diagnozi un izaarstees, ja esi saslimusi, kaa arii pateiks, vai neesi staavoklii. Ja vinjsh tikai smejas un staro, tad tu esi aizgaajusi pie edg."

Es savaa laikaa esmu izlasiijis un paarsmeejis jeegu pie tik daudzaam probleemaam laugh.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Feb 3 2006, 02:25
Post #26


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Lija @ Feb 3 2006, 00:35)
Mazuliit tu negribi man kaut ko par sevi pastaatiit???
*


Tev, sirsninj, esmu gatavs atvērties kā zieds, kas rīta agrumā tvēris pirmos saules starus.

Piebilde edg tekstam: Puiši ir no Marsa, slimības no Venēras tongue.gif


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GunMetaL
post Feb 3 2006, 03:09
Post #27


hentai lion
******

Group: Chuunin
Posts: 666
Joined: 28-January 05
From: ZAFt headquarters




baigaa jeega turpinaat diskuteet ja lielaakajai daljai te miilestiiba asocieejas ar seksu biggrin.gif

love=romance=fellings.... dry.gif

taalaak sekos mezhoniigs daudzums ar meegjinaajumiem ieskaidrot kaadam velkaadu teoriju par miilu, un saviem uzskatiem par to...

taapat cilveeki ir dazhaadi un too uztveres arii, taa kaa kars vaarda miilestiiba buutiibu uztvers savaadaak...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Feb 3 2006, 03:30
Post #28


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




QUOTE(Sword @ Feb 2 2006, 23:26)
Mīlestība nenozīme tikai vairošanos ir tadi cilveki kuriem tas nav svarīgākajs. Diemžēl tādu ir maz, pat pārāk maz.  sad.gif
*



protams, ka tas nenoziimee tikai vairoshanos wink.gif bet tas ir miilestiibas pamatuzdevums.
Miilestiiba ir emocijas, emocijas kuras neietilps process, manaa galvaa seks un miilestiiba ir divas dazhaadas lietas, kuras nevajadzeetu iisti jaukt, kaa nekaa taas ir divas dazhaadas, em, dimensija , taa izsakoties.

QUOTE(ShinChan @ Feb 3 2006, 00:26)
Nu jau velk uz tīņu žurnālīšu problēmlapām. Laikam nav ilgi jāgaida līdz pirmajam "kā man savos 13 gados vislabāk veikt abortu mājas apstākļos?"

Jā, es esmu riebīgs.
*



Vai tad tur jau nav kautkas tamliidziigs? blink.gif Nju mani tas nepaarsteigtu ja buutu it sevishkji peec peedeejaas pastaigas gar vieteejo beernudaarzu, kad redzeeju divus 5-6 gadiigos sirsniigi suucamies pasleepushos aiz kruuma...

Un, nee, tu naf riebiigs - realists.


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sword
post Feb 3 2006, 13:32
Post #29


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 18-November 05
From: Starp debesim un elli.




Tagad daudziem vards mīlestība ir tikai vards. Par to var runat un strīdēties vai tas tiešām ir tā vai citādāk. Katram ir svas viedoklis un savs uzskats.
Tur būtu jajautā '' Paceliet rokas kas tic mīlestībai vispar?''
Es neticu ka var iemīlēties no pirmā acu skatiena, nu nejau abi uzreiz tas nav iespējams. Var iemīleties bet tikai ar laiku bet tas nav iespējams tada sabiedrība kurai tas liekas aizspriedumaini. JO GALVENAIS ATIECĪBAS NAV SEKS!!!!! Tad jau atiecībam nav vispār nekādas jēgas, vajag tikai ielist gulata ar vienu kas tev patik, tad ar otru u.t.t. Veinkarši vairosim cilvēku skaitu un viss ne?
Man vienalaga ko par mani domā citi tadi ir mani uzskati nu pie tiem es palieku.
sleep.gif sleep.gif sleep.gif


--------------------
IPB Image
"Peace is a shadow of death, desperate to forget it's painful past." ©
Angels banished from heaven have no choice but to become demons
IPB Image
Be the Ultimate Ninja! Play Billy Vs. SNAKEMAN today!

IPB Image

http://www.erepublik.com/en/referrer/SwordZero
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Feb 3 2006, 13:46
Post #30


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Man 12, manam puisim 67, jautājums Tev mīļais edg, vai mans puisis vēl būs dzīvs, kad man būs 18?

Būtībā ar šo es gribēju teikt, ka ir pienācis laiks forumā atvērt problēmu topiku, kurā mēs visi varēsim draudzīgi izteikt savas fundamentālos problēmu jautājumus, par to vai sex 11 gados ir labs, tā kā forumā tā pat ir 12-14 gadīgo pieplūdums, tad visdrīzāk agri vai vēlu arī viņiem radīsies kāds jautājums, līdzīgs šim par mīlestību.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 08:12