IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Anime: Made in latvia?, Pašreizējais projektu stāvoklis
Sigfa
post May 4 2009, 17:59
Post #31


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(FuschichO @ May 4 2009, 12:47) *

Viens salvijas kāsis un stāsts gatavs.

Nu vispār- ir cilvēki ar un ir cilvēki bez talanta izdomāt stāstus. Iesaku atrast tādu, kuram tie paši no mutes birst ārā. Tādu nav tik maz kā varētu likties. Mums tepat forumā ir daži cilvēki, kas aizraujas ar rakstīšanu. Nedomāju, ka viņi īpaši stīvētos uzrakstīt scenāriju.


drugs'R'bad; besides, zem salvijas nekaa dizhaa rakstiishana nesanaaks.

Un man patiik tava impliciitaa noraade uz sevi, lol.

IPB Image

she, inspiraacijai.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post May 4 2009, 19:00
Post #32


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




QUOTE(Sigfa @ May 4 2009, 17:59) *


Un man patiik tava impliciitaa noraade uz sevi, lol.



Nu nē- man scenārijus nepatīk rakstīt, bet tikai tulkot. khe, khe. Es neesmu no tiem, kas spētu izveidot salīdzinoši īsu, saspringtu, oriģinālu un aizraujošu sižetu. Es esmu oldschool.

This post has been edited by FuschichO: May 4 2009, 19:00


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post May 5 2009, 22:03
Post #33


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Starp citu mēs taču dzīvojam Latvijā!
Gan jau no latvju kultūvēsturiskā mantojuma var kautko derīgu izrakt :B
Piemēram, no Noras Ikstenas var pat šo to visai feinu izrakt. bija viens stāsts par melnu zīda šalli, kautkas tur "Atgadījums ar Karolīnu(?)(Neatceros īsti viņas vārdu)"
Tad vēl interesanti bija "Kauns Gravīķos", "Naģe", nu nav jau nekādi tur ultimatīvie šedevri, bet priekš latviešu cilvēka(kas savā būtībā ir sūdīgs literāts), ir pat ļoti feini darbi, ar odziņu.
Vismaz latviešu valodas skolotāja ir stāvā sajūsmā. XD
Un nedomāju, ka Ikstenas kundze ir tik dusmīgs džubars, lai neatļautu kādu no saviem darbiem mēģināt pārvērst animācijā, ja vien mīļi palūdz.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post May 5 2009, 22:15
Post #34


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




QUOTE(Tigra2 @ May 5 2009, 22:03) *

Starp citu mēs taču dzīvojam Latvijā!
Gan jau no latvju kultūvēsturiskā mantojuma var kautko derīgu izrakt :B
Piemēram, no Noras Ikstenas var pat šo to visai feinu izrakt. bija viens stāsts par melnu zīda šalli, kautkas tur "Atgadījums ar Karolīnu(?)(Neatceros īsti viņas vārdu)"
Tad vēl interesanti bija "Kauns Gravīķos", "Naģe", nu nav jau nekādi tur ultimatīvie šedevri, bet priekš latviešu cilvēka(kas savā būtībā ir sūdīgs literāts), ir pat ļoti feini darbi, ar odziņu.
Vismaz latviešu valodas skolotāja ir stāvā sajūsmā. XD
Un nedomāju, ka Ikstenas kundze ir tik dusmīgs džubars, lai neatļautu kādu no saviem darbiem mēģināt pārvērst animācijā, ja vien mīļi palūdz.


Šim es pilnīgi piekrītu. Bez tam ir kaudze citu jauku stāstu. Var jau kādu pasaku kaut vai ņemt, tikai tādu foršāku. Asiņainu pasaku letiņiem nav? Kaut ko brāļu Grimmu stilā...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Quaddro
post May 7 2009, 17:48
Post #35


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 3
Joined: 4-May 09




Es pameginasu uztaisit 10 sekunzu animaciju kur cilveks nolec no majas, lai redzetu vai tas tiesam ir tik gruti.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 18 2009, 02:09
Post #36


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




10 sekundes vairāk kā 10 dienās ir 20 minūtes vairāk kā 3 gadus un kapeikas.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
serleons
post May 22 2009, 21:41
Post #37


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 78
Joined: 13-May 08




isaak sakot vajag izdomaatt scenaariju vai atrast kaadu kursh to varees izdariit un tad riikoties
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lestats
post Jul 11 2009, 22:02
Post #38


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 63
Joined: 21-June 09
From: Tukums




biggrin.gif eerrrm par to ka krustneshi letinjus apslakteee...kinda vesturisko variantu vareetu uzmest smile.gif


--------------------
Fun Is Fun and Done Is Done
MyAnimeList
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lilion
post Jul 11 2009, 22:20
Post #39


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 315
Joined: 2-May 06
From: Braindead land




Es ldrīzāk par to kā kurši sasit krustnešus durbes kaujā, vai arī par latviešu strelniekiem, ja jau cilā vēsturiskās idejas.
Skaidrs, ka letiņiem ir asiņainas pasakas,kaut vai kurbads , tur galvenais varonis iet bojā.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Jul 11 2009, 22:42
Post #40


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




QUOTE(lilion @ Jul 11 2009, 22:20) *

kaut vai kurbads , tur galvenais varonis iet bojā.


Par kurbadu jau muļķiks izveidots XD Pie tam kāds vēl, futūristisks, ar visiem lāzerieročiem un zombijiem.
Nez es domāju, ka tas krustnešu storijs ir absolūts FAIL.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rinkans
post Jul 12 2009, 00:19
Post #41


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 2
Joined: 7-July 09




es varētu izdomāt kādu scenāriju, bet tikai tad ja sāktos īsts projekts ar normālu mākslinieku. vairāk neko nevajag.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hentaiby
post Jul 17 2009, 14:45
Post #42


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 8
Joined: 17-July 09




latvija razotu anime , man liekas tadu redzeesim tikai peec 50 gadiem vismaz tadu kur ir anime stils (lol)
latvijaa atbildigie jeb tie kuri taisa multenes utt nesparot animes nozimi pasaule vini neredz tas jegu ....
tas ir diezgan beedigi...... patiesiba ljoti bedigi es negribu gaidit suuda 50 gadus lai varetu redzet lv anime......
varbut pat tikai peec 100 gadiem hmmmmmmm dry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lilion
post Jul 17 2009, 16:33
Post #43


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 315
Joined: 2-May 06
From: Braindead land




Geez ar tādu attieksmi mēs visi varam aiziet un pakārties, jo mums taču nav nekādu cerību. Tie cilvēki kas taisa multfilmas taisa tās pēc savām velmēm, un arī pēc tā, kas varētu tikt novērtēts pārdots citur. Ir muļķīgi dusmoties uz viņiem tikai tāpēc, ka viņi nevēlas taisīt kaut ko anime stilā. Tad jau man vajadzētu iet kauties ar ikvienu, kas paziņo, ka anime ir .... khm un to, ka es esmu pikaču.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Jul 17 2009, 21:53
Post #44


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Ja es taisītu multeni, es arī to diez vai taisītu anime stilā. Drīzāk tādā spocīgā, jocīgā grafikā. Tas nekas, ka man pašai anime patīk. Latvijā multfilmu taisīšana nav īsti nekāds labais bizness, drīzāk cilvēka izpausme, jo ar to te naudu riekšām sagrābties nevar. Anime ir īpatna ar to, ka no visiem multiplikācijas stiliem tā man visvairāk asociējas ar komerciālismu, savukārt tie no-life cilvēki, kas pie mums taisa savas fantāziju vizualizācijas diez vai ir saucami par komerciāliem.

Es, protams, varu kļūdīties, jo es pati neesmu nekādā veidā piedalījusies animāciju veidošanā, un ar tiem cilvēkiem, kuri ir, es īsti neesmu par to runājusi, bet nu tas ir mans pusaklais viedoklis.

This post has been edited by FuschichO: Jul 17 2009, 21:54


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Egro
post Jul 18 2009, 17:32
Post #45


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 2
Joined: 18-July 09




Mans ieteikums jums kungi. Scenārijs Lāčplēsis!!! Kaut ko līdzīgu Vampir Hunter D . Tikai Lāčplēsis. Kurš cīnītos pret Melno Bruņinieku!!! Pie tam. Atrast finansējumu nav ti grūti, kā jums liekas. Izveidojiet 20 min anime ( idejālu ) Un meklējiet sponsorus. Tā tās lietas darās. Reklāma + Sponsori + Darbs + Anime!!! Nevis Bariņš + čakars + finansējuma trūkums! Ja būs kaut viena sērija ( Laba protams ) Tad būs pamats kaut kam nopietnākam kungi. Nevis uzreiz bliezt anime. Galvenais mājā ir pamati, un protams pats grūtākais. Scenārīju ir pilna pakala kungi. Cik lien. Lūdzu Par Tā saucamajiem Gopnikiem un viņu savstarpējām attiecībām. Par Kuršiem. Kā no viņiem baidījās pus Eiropas. Par Karu I II . Par 1990 gadiem. Līgas mednieki ( Anšlavs Eglītis ) Lūdzu, scenāriju ļoti daudz. Par mistiku arī var.

PAR censoņiem, kuri dibināja Latvijas Go Federāciju un viņu savstarpējām attiecībām ar sabiedrību!!!!!!!!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 12:32