IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Sword of the Stranger, Stranger -Mukou Hadan-
FuschichO
post Mar 19 2009, 11:13
Post #1


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Sword of the Stranger jebšu Stranger -Mukou Hadan-


IPB Image
Tips: filma
Kategorijas:Action, Fantasy, Historical, Martial Arts, Samurai, Seinen, Swordplay, Violence - similar
Veiotāji:BONES
Reitings: 8.60 (1846) , Mana atzīme: 10.00

Stāsts risinās Senkoku periodā. Rounins vārdā Nanashi ('nav vārda') izglābj puiku Kotarou un viņa suni Tobimaru pamestā templī. Kotarou nav ģimenes, un viņu vajā noslēpumaina organizācija no Ķīnas, un viņš nolīgst Nanashi kā savu miesassargu. Starp Kotarou vajājošajiem vīriem ir viens vārdā Rarou, ļoti prasmīgs karotājs ar blondiem matiem un zilām acīm. Viņš pakļaujas ķīniešu augstmanim Byakuran, bet atšķirībā no pārējiem nekalpo nekādam imperatoram un vienkārši meklē stipru pretinieku.

Manas domas:
Esmu kārtējoreiz iemīlējusies (lol). Mums visiem gan jau patīk BONES studija. Šis ir pirmais šāda veida darbs viņiem, kuru viņi pilnībā ir izstrādājuši paši.
Tas ir action, un nekādu baigo sižetu tur nevajag meklēt, zinu, ka daudzi pārmet šo trūkumu, bet manās acīs tas nav nekas svarīgs. Tad, kad redz, cik skaisti tur šķīst asinis, cik organiski tiek šķaidītas galvas, kāds ir kadrējums un horeogrāfija, sižets ir pilnīgi pie vienas vietas.
Atsevišķi kadri ļoooti atgādināja tradicionālos japāņu kokgriezumus. It kā jau anime tā ir plakans, bet tur viss vēl nedaudz vairāk stilizēts. Tas tā, raugoties no māksliniecisko izteiksmes līdzekļu viedokļa.
Vēl man patīk, ka galvenais varonis neizskatās pēc totāla geja, kā tas bieži ir. Tas ārietis gan man kaut kā neiet pie sirds. Pārāk pēc malkas cirtēja izskatās.
Es noteikti noskatīšos vēlreiz, tieši cīņas ainas. Kaut kā taču sava slimā būtība ir jāapmierina xD

This post has been edited by FuschichO: Mar 19 2009, 11:13


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
IronSoul
post Mar 19 2009, 13:56
Post #2


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 117
Joined: 22-November 07
From: Riga, Salu tilts




ū šitais super duper gabals ar baigi skukam cīņām. Ļoti patikās smile.gif


--------------------
Saproti, dēls, dzimteni un prezidentu neizvēlas...
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Jan 9 2010, 22:03
Post #3


Unregistered









QUOTE(FuschichO @ Mar 19 2009, 11:13) *

Mums visiem gan jau patīk BONES studija.


Patīk gan, tikai kādreiz šamiem gadās nošaut greizi dry.gif

Šoreiz kārtējā Ķīnas imperatora vēlme pēc nemirstības un ķīniešu ierašnās Japānā bija interesants pavērsiens, kas šo Animi manās acīs padarīja mazliet interesantāku.
Man ir apslēpts Ķīniešu fetiš no HK filmām cool.gif

Par galveniem varoņiem nekā nebildīšu. Kaitināja suns Tobimaru, būtu labāk uztaisījuši Kotarou māsu.
Citādi, kad suns satuvina cilvēkus, risina problēmas likās pietieši banāli - atgādināja Lesiju.

Bet cita runa ir par cīņām un kaujas skatiem. Bones ir patiešām pacentušies, lai mēģinātu padarīt visu daudz realistiskāku.
Bezsainieka samurajs "nav vārda" cīnījās godam gan ar vietējo japānu zemes lorda Itadori armiju, gan ķīnas imperatora kaujas eliti. Īpaši pēdējā kauja cietoksnī.

Patika Ķīnas armijas kareivis Rarou, šī mana mīļākā klišeja, dzīvo cīņai...

IPB Image

Iesaku noskatīties, ja vientuļā vakarā uznāk neliela asinskāre. Neskatoties, ka filma nav pēdējā savaiguma.

Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18 April 2024 - 17:14