IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

14 Pages V « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Standarta tikshanaas vieta, Riigaa
edg
post Feb 20 2006, 23:19
Post #46


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Nu, ja taa to lietu pagriezh... tad es neveelos tur vairs atgriezties. Es eju uz teejas naminju ar domu, ka tur buus teejas naminja atmosfeera. Un gan jau neesmu vieniigais. Ja to paarveersh par bljaustiishanaas vietu, tad labaak eju uz Runci.
Atkal sanaak, ka esmu vienkaarshi egoists, kas veelas tikai kaa pasham labaak patiik. Man tikai likaas pashsaprotami, ka citi arii ir taados uzskatos par teejas naminju kaa es. Bet laikam jau nee.
Sipps tev izraadiijaas taisniiba, vari pieskaitiit savam kontam cepumu. Manas domas par teejas naminjiem bija aplamas.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Feb 20 2006, 23:33
Post #47


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




kaadi tu to lietu gribi padriezt? ja tu gribi teejas naminja atmosfeeru, tev neviens neliedz to tur uztureet. man arii patiik klusas vietinjas, bet diemzheel liidz ar tautu naak arii troxnis. es izteicos tikai par to ko es noskaidroju no samnieces; aigarius piedaavaaja uzvediibas kontroleeshanas sheemu. kas tev nepatiik, man nav skaidrs.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 21 2006, 00:52
Post #48


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Nekaadi vairs nedomaaju to griezt. Kaa jau teici - ar tautu naak troksnis. Es varu gribeet klusumu, bet tikliidz buus kaut viens cilveeks, kas labaak bljaustiisies, tad buus troksnis. Man nav tiesiibu pieprasiit tur klusumu, ja naminja iipashniecei troksnis netraucee. Varbuut esmu akls vai noguris, bet neredzu, par kaadiem nopelniem mans viedoklis gribeet klusumu ir labaaks par viedokli gribeet bljaustiities.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Feb 21 2006, 01:02
Post #49


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




par kaadiem nopelniem? klusumaa labaak domaajas un go speeleejas varbuut? viens mans draugs teica ka tur vairs neatgrieziisies peec viena apmekleejuma delej trokshnja.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Feb 21 2006, 01:41
Post #50


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Tur jau ir tā lieta - troksnis. Saimniecei patīk vai nē, bet tas ir tējasnamiņš un tējasnamā, kā mums visiem zināms, ir pieņemts klusums.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Feb 21 2006, 09:27
Post #51


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
tējasnamā, kā mums visiem zināms, ir pieņemts klusums.


Tiešām? Kaut kā līdz šim nebiju manījis dižu atšķirību no citām iestādēm. Ar ko tējas nams atšķiras no kroga? Atmosfēru? Muļķības - atmosfēru rada paši apmeklētāji, tā nav noteikta. Piedāvāto sortimentu? Diez vai - tam, vai pārdod tur šņabi vai zaļo tēju, nav lielas nozīmes, tas tikai parāda uz kādu vecuma grupu tur tiek mērķēts. Tādēļ, ja var atļauties bļaustīties krogā, var atļauties to darīt arī tējas nāmā. Te vairāk izskatās, ka vairums, kas vēlas ieturēt, tā teikt, smalko stilu, ir nez par ko nokaunējušies.
Te nu paliek atklāts jautājums - ja jau tā, tad kāpēc tad jūs ejat uz tējas namu, nevis krogu, lai kopā pasēdētu? Tāpēc, ka krogā nelaiž tos zem 18 (pēc valsts likumiem, patieso situāciju tāpat labi zinām)? Bet pašlaik izskatās, ka jums šie sīči vairāk traucē ne izrādās noderīgi, nevis diži noder. Bērnelim tu nepateiksi, lai viņš ievēro nez kādas pieklājības normas, tādēļ, imo, jums tur vajag izvērtēt prioritātes un vai nu sūtīt traucētājus, latviski sakot, dirst, vai arī pārvākties uz citu iestādījumu.
Protams, varbūt esmu ko pārpratis, un lielie traucētāji ir, piemēram, edg, kurš tējas afektā kails dauza galdus - ja tā tad, te jāvēršas pie psihoterapeita, ne NERV.

PS: Un vispār - f.ck otaku sēdēšanas, ALK "pasākumi" ir daudz pelēkajai vielai galvā... erm... noderīgāki...


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post Feb 25 2006, 12:58
Post #52


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




Viss!! Man ir izbesiijis!!! Mamma man jau paspeeja pateikt, ka lai es vairaak uz Jukatan nevelkos (kaut gan biju tikai 1 reizi..).. es taa jau vienkaarshi arii aizietu.. bet sajuuta atnaakot maajaas 3h garu lekciju "nesatikties ar nepaziistamiem cilveekiem" ir vnk drausmiiga mad.gif .. vai arii vinja man ies liidzi uz Jukatan... ohmy.gif Mana dziive ir sabojaata... KO MAN DARIIT?.... (Vinja sestdienaas, kaa visi normaali cilveeki seezj maajaas un pamaniis, ja es ieshu aaraa....)


..shis posts tiks dzeests peec 1. pieprasiijuma..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Feb 25 2006, 13:24
Post #53


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




QUOTE(Tomoko @ Feb 25 2006, 11:58)
Viss!! Man ir izbesiijis!!! Mamma man jau paspeeja pateikt, ka lai es vairaak uz Jukatan nevelkos (kaut gan biju tikai 1 reizi..).. es taa jau vienkaarshi arii aizietu.. bet sajuuta atnaakot maajaas 3h garu lekciju "nesatikties ar nepaziistamiem cilveekiem" ir vnk drausmiiga mad.gif ..  vai arii vinja man ies liidzi uz Jukatan...  ohmy.gif Mana dziive ir sabojaata... KO MAN DARIIT?.... (Vinja sestdienaas, kaa visi normaali cilveeki seezj maajaas un pamaniis, ja es ieshu aaraa....)
..shis posts tiks dzeests peec 1. pieprasiijuma..
*


O, jaa, dziive beigusies. Nu un, ka tevi nelaizh? Iisteniibaa es daljeeji saprotu to mammu. Es tieshaam nezinu, vai foruma profilaa ir korekti dati, bet ja tev ir veel tas vecums, kad ir jaatprasas sestdien, lai izietu aarpus maajas, tad nu laist tevi uz pasaakumu kur tik tieshaam nevienu nepaziisti nav taa p[atiikamaakaa alternatiiva vecaakiem.

Pameegjini ar kaadu sava vecuma parstaavi iepaziities (kas dziivo taa tuvaak), sadraudzeeties, un tad jau nebuus arii iisti tik liela saape kad uz pasaakumu netiek.

Un, lai arii lastguru ir diezgan speeciigi argumenteejis preteeju variantu, es veel joprojaam uzskatu ka teejas naminjsh nav taa vieta uz kurieni jaaiet izaardiities.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Feb 25 2006, 20:26
Post #54


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




honestly, jums laikam nav ko darīt, ka tik apspriest šo absolūti bezjēdzīgo jautājumu, jo no tā, ka jūs nonāksiet pie seicnājuma, ka jāuzvedāš klusāk, labāk tāpat nepaliks.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Faplo
post Feb 26 2006, 00:52
Post #55


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 136
Joined: 22-September 04
From: Jaunogre




Bah, šodien pirmo reizi nokļuvu Jukatanā varbūt šī reize bija izņēmums vai kā, bet nekāds "baigais" troksnis nemaz ar nebija. Saimniece vispār nelikās ne zinis par mums...
QUOTE
tējasnamā, kā mums visiem zināms, ir pieņemts klusums.

Oh really? Es kautkā iepriekš stādijos tējas namu apmērām tā atnāk cilvēki padzert tēju un parunāt ( runāšana jau nav klusums ) ... ph34r.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Feb 26 2006, 06:09
Post #56


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




Ai, gribeju atnaakt šosesdien un pagajušsesdien, bet nesanaaca, nereali aizņemts biju un veljoprojam esmu un tas man jau sak besiit. Bet nu lab, es ļoti ceru atnaakt un Jukatanu naakamsesdien, ja sanaaks.

Baigi gribas atnaakt xDDDD jo sen jau neesmu Jukatanaa bijis, ļoti sen..... ph34r.gif


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kyoushu
post Apr 7 2006, 22:34
Post #57


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 209
Joined: 16-January 05
From: Paardaugava...=]




Ja driikst jautaat, kas plaaano ierasties sestdien Jukatanaa un pabuut tur ap kaadiem 18.00.. ? Vai buus go speeleetaaji?


--------------------


image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Apr 8 2006, 20:55
Post #58


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




TOMOKO, sadraudzējies ar kādu gotu, izliecies, ka aizbēdz no mājām, sāc it kā ''graizīties''(pēc drauga ieteikuma), izliecies, ka starp tevi un tavu draugu notiek TAS aiz slēgtām durvīm, vakaros vēlu pazūdi, uztriec mātei stresu, un pasaki, ka viss var būt vēl ļaunāk, bet ir tāda jaukia vieta Jukatan, kur sēž miermīlīgi ļautiņi, un, vai viņa labāk negribētu lai tu dirni tur, nevis blandies apkārt! tas ir tik viegli kā divus pirkstus apčurāt!


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Apr 9 2006, 01:44
Post #59


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




QUOTE(kahi @ Apr 8 2006, 20:55)
TOMOKO, sadraudzējies ar kādu gotu, izliecies, ka aizbēdz no mājām, sāc it kā ''graizīties''(pēc drauga ieteikuma), izliecies, ka starp tevi un tavu draugu notiek TAS aiz slēgtām durvīm, vakaros vēlu pazūdi, uztriec mātei stresu, un pasaki, ka viss var būt vēl ļaunāk, bet ir tāda jaukia vieta Jukatan, kur sēž miermīlīgi ļautiņi, un, vai viņa labāk negribētu lai tu dirni tur, nevis blandies apkārt! tas ir tik viegli kā divus pirkstus apčurāt!
*


Un ka gan lai tāds stulbums palīdz te? Nu labi izdaris, sagraus attiecības ar māti plus vēl radis nervu sabrukumu. Doma ka pēc kautka tada uzticēsies? No ta ka netiek uz Jukatan gabals nenokritīs un nebūs apokalipse. Vienmēr jau var atrast kadu alternatīvu laika pavadīšnas veidu.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kyoushu
post Apr 9 2006, 17:22
Post #60


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 209
Joined: 16-January 05
From: Paardaugava...=]




QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Apr 9 2006, 00:44)
QUOTE(kahi @ Apr 8 2006, 20:55)
TOMOKO, sadraudzējies ar kādu gotu, izliecies, ka aizbēdz no mājām, sāc it kā ''graizīties''(pēc drauga ieteikuma), izliecies, ka starp tevi un tavu draugu notiek TAS aiz slēgtām durvīm, vakaros vēlu pazūdi, uztriec mātei stresu, un pasaki, ka viss var būt vēl ļaunāk, bet ir tāda jaukia vieta Jukatan, kur sēž miermīlīgi ļautiņi, un, vai viņa labāk negribētu lai tu dirni tur, nevis blandies apkārt! tas ir tik viegli kā divus pirkstus apčurāt!
*


Un ka gan lai tāds stulbums palīdz te? Nu labi izdaris, sagraus attiecības ar māti plus vēl radis nervu sabrukumu. Doma ka pēc kautka tada uzticēsies? No ta ka netiek uz Jukatan gabals nenokritīs un nebūs apokalipse. Vienmēr jau var atrast kadu alternatīvu laika pavadīšnas veidu.
*



Tas bija joks...


--------------------


image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

14 Pages V « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 March 2024 - 10:58