IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Kuroshitsuji / Kuroshitsuji II, 黒執事
Arta
post Oct 9 2008, 18:29
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Nosaukums: Kuroshitsuji/Kuro Shitsuji/黒執事/Dark Butler
Epizodes: 24
Pirmās un otrās sezonas datumi: 02.10.2008 - 26.03.2009. | 01.07.2010. - ?
Žanrs: Comedy, Fantasy, Historical, Shounen, Super Power & līdzīgi
Tips: TV sērijas [yaay]
Par & ap: Phantomhive ģimenes villa atrodas Anglijā. Tās sulainis Sebastians ir apveltīts ar ļoti labām manierēm, ir gudrs, izveicīgs un var izpildīt jebkuru uzdevumu kuru viņa pavēlnieks - 12 gadus vecais Ciels - viņam uzdod. Ciels ir ģimenes galva, viņš ir ļoti gudrs, izglītots, iespējams, prasīgs.
Sebastians šķiet ir kas vairāk, nekā tikai sulainis, viņam piemīt demona gars.

Manas domas bija omg man tas jāredz!, kad ieraudzīju bildīti ar Ciel un Sebastian.
Šausmīgi, briesmīgi patīk šāda veida tērpi un tāda Noble Family attitude no Ciel puses. Tas kā čari ir ierunāti arī patīk.. bēt neko īpašu nevaru pateikt, jo nosktījos tikai 1. epu [2. vēl šķiet nav iznākusi ;D].
Laikam turpināšu skatīties, jo acis priecē šis stils un kā jau teicu - tērpi. wub.gif
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Ļoti patika moments, kā Sebastians novilka to galdautu no galda un nekas neizlija. Tas bija tāds tā kā randoms priekš viņa. ^^ Un beigās chibi varianti ir labie. ;D nezinu, cik ļoti liels spoileris šis ir, bet labāk lai ir šādi. :]


IPB Image

Citi attēli -

IPB Image IPB Image



This post has been edited by Art`a.: Jul 3 2010, 22:25


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 9 2008, 18:36
Post #2


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




uff, man gan izlasot aprakstu uznaca veedergraizes. Man jau shkjiet, ka lai nu kas, bet shounen shis nav, driizaak shoujo. Peec bildiiteem man jau shkjita, ka buus kautkaads Bartender meets XXX-Holic variants, kas buutu bijis kruta, oh well.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Oct 9 2008, 18:39
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Izklausās pēc Artēmija Faula


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Oct 9 2008, 18:42
Post #4


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




par agru veerteet, peec 1as reliizotas/nosubotas epas. ja to tomeer dara, imho shovs tomeer sliecas uz viduveejiibu. kaut kaa dazhas ieraudziitaas klishejas pazeminaaja veerteejumu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Oct 9 2008, 18:52
Post #5


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Šo man nekādi negribas vērtēt, vismaz pagaidām ne. Parasti tā nav, bet skatos vnk skatīšanās pēc. ^^ Tāds diezgan viegls skatāmais, nekas pārāk pārdabisks vai nenormāli aizraujošs. Bet gaumes lieta, kā nu kuram. :]


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Oct 9 2008, 19:55
Post #6


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Šajam, ja godīgi, anime gaidiju jau sen (t.i. kopš tas tika izziņots - pirms dažiem mēnešiem).
Anyway... Ir tā, ka es ļoti labi apzinos, ka šajā darbā tiešām ir padaudz klišejiski elementi un stāsts/sižets arī (izlasot 4 manga volūmes) pagaidām atstāj mazuma piegaršu, BET ir arī lietas, kas ir pietiekami labas, kā dēļ var turpināt lasīt (un tagad arī skatīties anime). Kā, piem., glīši zīmējumi (pavisam nopietni, Toboso Yana artwork manā skatījumā ir stipri virs viduvēja), pietiekami interesanti tēli (oh, just wait and see Grell Sutcliff - nu ļoti interesants character) +salīdzinoši labi (kaut arī standartīgi) izspēlēti joki. Kā arī (bonuss animē) - ir izvēlēti ļoti labi seiyuu. (starp citu- laba pazīme, ka Kuroshitsuji patiešām ir drīzāk shoujo: shounen anime parasti netiek likti tik daudz seiyuu, kas ierunā Boys' Love DramaCD :3)

IPB Image

This post has been edited by Ginta: Oct 9 2008, 20:14


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Oct 9 2008, 22:33
Post #7


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




peec tiko ieliktaas bildes gribaas citeet vienu animi "goth, goth, loli, loli" smile.gif
bet nu erm. peedeejos shovos bik pabiezhi meegjina maat uz gotu pusi. mode? bezgaumiiba?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Oct 9 2008, 22:37
Post #8


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




QUOTE(Church @ Oct 9 2008, 22:33) *

peec tiko ieliktaas bildes gribaas citeet vienu animi "goth, goth, loli, loli" smile.gif
bet nu erm. peedeejos shovos bik pabiezhi meegjina maat uz gotu pusi. mode? bezgaumiiba?

Nu viņiem tur tāds bums panesies.. ko padarīt..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Oct 10 2008, 01:19
Post #9


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE(Church @ Oct 9 2008, 22:33) *

peec tiko ieliktaas bildes gribaas citeet vienu animi "goth, goth, loli, loli" smile.gif
laugh.gif

Na, jā gosu-rori stils, kā zināms, pie viņiem jau diezgan pasen pastāv (gluži kā eiropas tautu mēdz piesaistīt āzijas kultūra ar samurajiem, geišām utt., tad viņiem arī mēdz fascinēt ši, viena no ievērojamākajām eiropas kultūrām - viduslaiki, gotiskums utt.)
Anyway... mans teiktu, ka anime/manga/whatever industrija vienkārši paplašina potenciālo patērētāju loku, mēģinot piesaistīt arī šo sabiedrības slāni.

Labi - atgriešoties pie tēmas... etto... zinājāt, ka Toboso Yana ir tikai 24 gadi? Un ņemot vērā, ka viņai, kā liekas, ir tikai divi manga titles, tas ir tikai apsveicami, ka viņa ir tikusi arī pie ekranizējuma.

This post has been edited by Ginta: Oct 10 2008, 04:18


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Oct 10 2008, 08:29
Post #10


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(Church @ Oct 9 2008, 22:33) *

peec tiko ieliktaas bildes gribaas citeet vienu animi "goth, goth, loli, loli" smile.gif


*kasa galvu* Kura anime tā bija?...

Man tīk, pat ja klišejas ir. Dievīgs settings.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Oct 10 2008, 09:38
Post #11


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE(Kikyou @ Oct 10 2008, 08:29) *

QUOTE(Church @ Oct 9 2008, 22:33) *

peec tiko ieliktaas bildes gribaas citeet vienu animi "goth, goth, loli, loli" smile.gif
*kasa galvu* Kura anime tā bija?...

Yamato Nadeshiko Shichi Henge


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Karamele
post Oct 11 2008, 18:02
Post #12


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 695
Joined: 7-December 05
From: huhu




Eeh, šo gabalu es jau kādu laiciņu gaidu un beidzot ir sagaidīts. Manga ļoti patika un tāpēc bija tomēr bail, ka kaut ko ne tā uzzīmēs, ne tādus seiyuu ieliks un būs pārāk daudz atšķirību, taču anime mani pozitīvi pārsteidza! Seiyuu ir lieliski izvēlēti, manuprāt, animācija un OST's arī apmierina. Skatīšanās vērts gabals, pat kā jau augstāk minēts klišejas uzpeld visai bieži. Tēlu dēļ vien tā vērts un Grell tiešām ir labs piemērs. Tagad tikai jātur īkšķi, ka animācija un pārējais nešļuks uz leju, kā tas mēdz notikt. Jauki, ka nevelk neko garumā, un pat ja kaut kas no mangas atšķiras, tad tikai piedod tādu interesantāku piegaršu visam.

Ja interesē, tad Devils Food Cake ir noderīga saite, kur palasīt par tēliem/mangu/mangaku.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Oct 30 2008, 01:32
Post #13


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




mmm... man patīk. manga pusratā un animei redzēta 1 sērija. neteikšu, ka pārāk oriģināli (šitie elegantie demoni - viņš pārāk atgādina Neuro (mangu vajag lasīt, ne animi!); kontrakts labajā acī atgādina Code Geass...), bet pietiekami, lai piesaistītu uzmanību. Sajūsmu izsauca viņa mīlestība pret kaķiem smile.gif

This post has been edited by Tenma: Oct 30 2008, 01:55


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Nov 14 2008, 16:41
Post #14


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Šī anime man patīk arvien vairāk un vairāk. <33
Nekas pārdabisks tur nav, kas varētu tā piesaistīt [ok, pārdabisks tur tomēr ir.. xD]. Es vnk esmu tā safanojusies šobrīd. biggrin.gif
Super & nevaru sagaidīt nākamo epu. ^^

Atļaušos ielikt bildīti..
IPB Image


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Nov 14 2008, 18:15
Post #15


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Skatiijos piermo epu, tad otro... un tad sapratu, ka tresho vairs negribu.
Nee protams, ir animes kuraam storijs ir taads pavaajsh, bet var skatiities deelj uuber-kiber mega super vizualizaacijas (kaa 5 cm per second)
Tachu shitais nav tik labi nostraadaats, lai skatiiitos ar tik sasodiiti leetu un klishejisti neaizraujoshu storiju. Tas storijs ir ne tikai leets, bet arii izdirsts.
Paaraak velk uz Hayate no gotoku.

Shis gabals ir tieshi taads pats kaa dr.oetker picas - ar aareejo noformeejumu, kas liek gaidiit ko labu.
IPB Image
(Garsho peec shaizes)

IPB Image
''Boy makes contract with deamon. ''

Pirmaa doma: Ooo! Jaabuut labam. Saistosha teema, skaists artworks.

Un tas, kas mani besii visvairaak ir tas, ka tam bija potenciaals buut kam sasodiiti labam, taapat kaa oetker picaam - ideja, sakaartojums labs, bet izpildiijums nekaads. (Var panjemt ideju no jebkuras oetker picas un uztaisiit uuber feinu picu.)

Shkrobe vienkaarshi..., vai tieshaam tie mangaki, kas maak smuki ziimeet un ir beztalantiigi literaati, nevar paprasiit kaadam, kuram ir talants, lai izveido feinu storiju. :S
Jo shim storijs ir tiktieshaam, visgaliigaakaa ateja. Un tie nemaakuliigie izpaliigi...sabojaa jau taa neizdevushos gabalu tik kapitaali, ka vairs nav ko piebilst.

Noveerteejums: Suuds! 2/10 (Shii ir pirmaa anime, kas saanjem no manis mazaak par 6)
Shii anime man paraadiija, ka eksistee arii ljoti suudiigas anime.




--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 13:27