IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

21 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> contests!, I want a cookie!
kabuki
post Dec 6 2009, 00:45
Post #1


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 63
Joined: 26-July 07




Sakaraa ar to, ka kkas no manas kruuziites ir izdzeeris visu iedvesmu un viss forums kaa apmiris... naaku klajaa ar jaunu priekshlikumu:D noteikti neesmu vieniigais, kursh desmitiem minuushu, vai pat stundaam seezh un domaa, kam lai dod dziiviibu uz papiira lapas! piedaavaaju riikot weekly wai monthly contestus!:) veelams, lai lielie sensei onkulji pie mazajiem nelien un neapeed muus te:D

doma taada- Kaads no sensejiem ievieto tematu, vai lietu uzskaitiijumu, kam jaabuut ziimeejumaa.. dod terminju. mees ziimeejam un metam iekshaa:) veertee senseji un pashi daliibnieki jeb tie kas piedalaas:)





Ja retardosiet manu ideju, neapvainoshos:D zinu, ka maakslai uz pasuutiijuma gruuti tapt, bet tas buutu ideaals treninsh wink.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sunder
post Dec 6 2009, 01:46
Post #2


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 27-October 07




Idejas man pasham ir pa pilno, tik rokas pa līku lai kko no tā realizētu biggrin.gif
Bet par šo idēju es ar piebalostu, tik jāsagrabina vel pārējie iesācēji biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dmonster
post Dec 6 2009, 02:27
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 498
Joined: 16-February 05




Būtu normāli taisīt weeklijus. Man vienmēr ir vēlme sacensties ar idio... gribēju teikt māksliniekiem. Lai metas senseji čupā ar n00bjiem savādāk beigu beigās būs shit galore kontests un daži mākslas rednecki centīsies urinēt par pusmetru tālāk uz papīra lapas nekā citi. Citādāk izsakoties, ja ir kādi, kam labāk pieprotas lietas, un tādi, kuri varbūt ar tehnisko izbildījumu vecus ļaužus var pat nogalināt, tad sliktākajiem būs iemesls censties 3x vairāk (mana argumentācija varbūt sūkā, bet man tā būtu).
Vērtēt arī būtu labi, ja būtu tiesības visiem. Pat bomzis, kas zīmuli mūžā nav turējis rokā, var būt apdāvināts ar 2, jā, jūs pareizi dzirdējāt, 2 acīm, kuras redz, kam gan idejas atveidojums, gan tehniskais izpildījums ir labāks. Aka, visi vērtē -> visi lamājas -> neviens nav laimīgs -> uzvarētājs dabū manus kailfoto -> suicide -> PROFIT!!!


--------------------
Lulvat? Tas galīgi nav man nopietni domāts.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Dec 6 2009, 04:06
Post #4


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Sensenos laikos, nevis aiz trejdeviņiem kalniem, bet gan tepat, kad forums vēl bija puslīdz aktīvs mums bija kaut kas tāds...

Nedēļa gan iespējams varētu būt pārāk īss laiks, ņemot vērā, ka mums te bez NEETiem ir arī cilvēki, kas strādā un/vai mācās. Bet nu, mēģināt jau var. Dot tēmu, nūbkeiki?

QUOTE(dmonster @ Dec 6 2009, 01:27) *

Būtu normāli taisīt weeklijus. Man vienmēr ir vēlme sacensties ar idio... gribēju teikt māksliniekiem. Lai metas senseji čupā ar n00bjiem savādāk beigu beigās būs shit galore kontests un daži mākslas rednecki centīsies urinēt par pusmetru tālāk uz papīra lapas nekā citi. Citādāk izsakoties, ja ir kādi, kam labāk pieprotas lietas, un tādi, kuri varbūt ar tehnisko izbildījumu vecus ļaužus var pat nogalināt, tad sliktākajiem būs iemesls censties 3x vairāk (mana argumentācija varbūt sūkā, bet man tā būtu).
Vērtēt arī būtu labi, ja būtu tiesības visiem. Pat bomzis, kas zīmuli mūžā nav turējis rokā, var būt apdāvināts ar 2, jā, jūs pareizi dzirdējāt, 2 acīm, kuras redz, kam gan idejas atveidojums, gan tehniskais izpildījums ir labāks. Aka, visi vērtē -> visi lamājas -> neviens nav laimīgs -> uzvarētājs dabū manus kailfoto -> suicide -> PROFIT!!!

Tavi tēlainie izteiksmes līdzekļi sviedrē man pēdas. C:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kabuki
post Dec 6 2009, 12:10
Post #5


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 63
Joined: 26-July 07




tieshaam, dmonster... tava meele ir lokanaaka par puserekteejushu araabu rikshotaaja locekli smile.gif

katraa zinjaa, par to senseju daliibu vareetu ilgi diskuteet.. j0o- man liekas lielaakaa dalja to pavisam noobiigo noobu nobiisiesm, kad ieraudziis, piem, keydana postu smile.gif

uun par balsoshanu- piem jaaniitim patiik anninja... bet jaaniitis ir aktiivs tikai gameru subforumaa... anninja ielikusi savu maakslojumu, un neuzkriitoshi paprasa jaaniitim, vai vinsh negrib par vinju nebalsot, ja nee anninja vinju nemiilees... jaaniitis jonjo uz contest topicu biggrin.gif

beeeeeeet...... f.ck this.. ka tik konkurence:D

kikyou- dod mums!


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Dec 6 2009, 13:34
Post #6


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Es ar piekrītu. Un es nemaz negribētu piedalīties ar zīmēšanu, jo tā ir mana profesija- zīmēt pēc pasūtījuma. Bet labprāt vērtētu un varbūt kādreiz kādu tēmu iešķiebtu.
Kikyou te bija pirmā. Lai sāk.

This post has been edited by FuschichO: Dec 6 2009, 13:34


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kabuki
post Dec 6 2009, 13:37
Post #7


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 63
Joined: 26-July 07




Go Go Kikyou!! manupraat ideaalais terminsh ir 10 dienas:)

This post has been edited by kabuki: Dec 6 2009, 13:38


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Dec 6 2009, 17:48
Post #8


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Ok! Pirmā tēma ir...
ZVAIGZNES! Interpretējiet kā gribat.

Deadline: 13. decembra 23:59
Bet, protams, var sarunāt nelielu pagarinājumu, ja nu kādam pietrūkst pieci centimetri.

This post has been edited by Kikyou: Dec 6 2009, 17:50
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kabuki
post Dec 7 2009, 01:19
Post #9


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 63
Joined: 26-July 07




yaaaaay! pabeidzu smile.gif

negribaas jau likt pirmajam, bet laikam savadaak nevaru atljauties biggrin.gif

IPB Image


sooo.. konkurenti!!


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sunder
post Dec 7 2009, 13:34
Post #10


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 27-October 07




nu kkas tāds savdabīgs man sanāca. ar savu leimo skilu viņu zīmeju gandrīz visu nakti, pietam liekot tās zvaigznes acis nežēlīgi sāpēja biggrin.gif

IPB Image

This post has been edited by sunder: Dec 7 2009, 22:03
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cowkiller
post Dec 7 2009, 13:52
Post #11


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 953
Joined: 10-September 06
From: Earth...




hmm i guess ill try to take this full of crap contest ^^


--------------------
IPB Image
PREDATOR
http://www.youtube.com/watch?v=JayynOsTHsc yep thats f...ing me! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Dec 7 2009, 14:33
Post #12


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(Cowkiller @ Dec 7 2009, 12:52) *

full of crap

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Dec 7 2009, 15:50
Post #13


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Tas nu gan jocīgi, ka jau divi cenšas pēc iespējas ātrāk, it kā tas dotu papildu punktus. Ieguldiet tak darbā normālu laiku un nesteidzieties- galvenais ir kvalitāte


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sunder
post Dec 7 2009, 15:54
Post #14


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 27-October 07




nu nav tā, ka es necentos, jo galvu man nācās krietni palauzīt krāsojot... man tak vispār nav ne mazākas sajēgas, ka jākombine krāsas, lai izskatās pēc kautcik skatāma attēla nevis dmonstera avatara. Un pietam pazīstot sevi, ja neķeršos klāt uzreiz, tad tā arī nekad neizdarīšu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Dec 7 2009, 16:03
Post #15


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




mans monitors rāda melnu un dažādu pakāpju rozā krāsu. Varbūt kaut kur kaut kas zilgans. Tā ir krāsu kombinācija? Oh well, izskatās jau normāli.
(par monitora tumšumu nepiesieties, viņš vismaz rāda piesātinātas krāsas un +/- tā, kā tas izskatīsies drukājot, tas ir ļoti svarīgi)


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

21 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18 April 2024 - 09:08