IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> ENDINGS ENDINGS, brrrrrrrrr........
Ghoul
post Jan 6 2005, 16:46
Post #16


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(Hideki @ Jan 5 2005, 22:34)


Nezinu, man tādas beigas Chobits nelikās sliktas.  Neizdevās uzminēt. smile.gif Tikai visa manga tur nesanāca. Tajā esot gan par to magnētoptisko disku, kas sākumā izkrita, gan laikam arī kā viņa nonāca tur, kur tika atrasta. Citādi man arī likās dīvaini, pēc loģikas tad tai vajadzēja būt Freijai. Uz to disku sākumā vērsa uzmanību, bet pēc tam aizmirsa.  rolleyes.gif
*


Ma n tieshi sanaaca taa ka beigas bija pilniigi taadas kaaiedomaajos( skatoties to kas beigaas notika) nearko nepaarsteidz tikai ar vienkaarshiibu. smile.gif
un diezgan labas beigas ir 1 ArmitageIII taadas diezgan klasiskas visi ljaunie piekauti un iet ar draudzeni radiit gimeni man piemeeram patiik smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki
post Jan 6 2005, 17:34
Post #17


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 321
Joined: 16-February 04
From: Rīga, Imanta




Par smagām beigām... tadas bija arī Mahoromatic 2 sezonas beigas, vismaz priekš manis. sleep.gif

QUOTE
Ma n tieshi sanaaca taa ka beigas bija pilniigi taadas kaaiedomaajos( skatoties to kas beigaas notika) nearko nepaarsteidz tikai ar vienkaarshiibu. smile.gif 

Pašu vienkāršāko parasti neiedomājas. smile.gif Vismaz pēc sižeta likās ka beigsies savādāk.


--------------------
"And so long as the irresponsible explore unknown
lands, we need never fear..."

"Not too late?
- Everyone is still alive. Inside of you.
I might be able to do it. Another universe. A universe where everyone is still alive. I'll create it out of myself. Take me to everyone.
- Are you really sure?
I'm not alone. I'm going back to everyone.
The other universe inside me has started to move forward in time. ... beyond the time."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Jan 6 2005, 18:19
Post #18


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE(ShinChan @ Jan 5 2005, 17:34)
Es kā reiz esmu 10-to sēriju piebeidzis un izlasījis brīdinājumu no subotājiem. Hmm, kā man rīkoties? Domāju, ka nekādu lielu paarsteigumu priekš manis vairs nebūs, jo nojaušu ar ko šis stāsts beigsies...uz to jau tiek dotās norādes visā paarējā seriāla gaitā.
*


ee taa piebilda no suberiem ir galiigi nevajadziiga es domaaju jebkursh gribees noskatiities showu liidz galam nevis atstaat kau kur pusrataa nepabeigtu un Rozem ir taisniiba beigas nav gluzhi beediigas nu noskaties pats sapratiisi


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16 April 2024 - 14:14