IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> makura no soushi: the pillow book
tautietis
post Apr 2 2004, 22:41
Post #1


ausainis
****

Group: Chuunin
Posts: 145
Joined: 4-March 04




sitaa manupraat ir viena no taam krutajaam filmaam, kas jaanoskataas lai nedaudz vairaak saprastu japaanu domaasjanu.. jaa, cik daudzi no klaatesosajiem ir redzeejusi rezisora peter greenaway filmu the pillow book?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Apr 2 2004, 23:40
Post #2


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




offtop - man par nozheelu, jaasaka, ka neesmu redzeejis. tachu labi, ka pateici centiishos tagad samekleet. ah tad kanaadiec ir safilmeejis kauch ko par japaanu...


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
standby
post Apr 3 2004, 09:09
Post #3


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 2-March 04




*absoluta sajusma un aizrautiba*

Uffff.. pillow book ir viena no lieliskakajam filmam ko man ir gadijies redzet. Neesmu Petera Greenway fane (berniba redzetaa "Marijas berns"atstaja nedzeshami brutalu un vardarbigu iespaidu) tadelj filmu saku skatities ar zinamam shaubam, bet ar katru mirkli, ar katru epizodi ta mani aizrava aizvien vairak - teksti ir vienkarshi sugjestejoshi - to rimtais pludums un pec tam strauja pat haotiska darbiba.. baaa. Kolosals operatora darbs - man prata ir palikushi tieshi tie kadri kuros kamera it ka garamejot, bezmaz glastoshi pieskaras cilveku sejam, kjermenjiem. Ljoooti smalka erotika ... kaligrafija uz sievietes muguras...

Drausmigi patika neliela epizode kura galvena varone tiek nolaupita. Majas jumts, vejhs un milzigaas lidmashinas.. un vinja poze shmurguligam fotografam.

Shi filma man pirmoreiz lika aizdomatiespar moderno Japanu - tadu kadu es to nepazistu. Nu mes visi bijam redzejushi dzirdejushi geishas/samuraji/kimono/kendo/imperatori/arigato/tejas ceremonija/dzenbudisms/ uc. Bet modernaa Japana?? Tie paris turisti, holividas filmas par ljaunajiem jakudza, sony, toyota, melnie uzvalki. Bet vairak jau nekaa: cita planeta.

..Laikam es te nedaudz ieskrejos.. unsure.gif


Rezume - ljoti laba nopietna filma.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tautietis
post Apr 3 2004, 16:26
Post #4


ausainis
****

Group: Chuunin
Posts: 145
Joined: 4-March 04




man taa likaas visjapaaniskaakaa filma kaadu naacies redzeet. driizaak - glezna.. diivaini, ka vinju ne japaanji taisiija.. radaas veelme izlasiit sei sjonagon un pilnveidot kaligraafijas dotiibas:D


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Apr 4 2004, 16:06
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




tiko noskatījos The Pillow Book jāsaka ka filma tiešām ir atveidota kā glezna un mākslinieciskās vērtības ir nenovērtējamas bet par nožēlu pati filma mani nemaz neaizrāva... droši vien vēl neesmu pietiekami attīstijies lai pilnībā izprastu to visu ko autors ir vēlējis pateikt / parādīt jo daudzas lietas man likās bezsakarīgas...


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tautietis
post Apr 4 2004, 22:51
Post #6


ausainis
****

Group: Chuunin
Posts: 145
Joined: 4-March 04




vinai manupraat iisti nav sizjeta. es to uztveru kaa kraasainu prieksjmetu raamiitii pie sienas. kaligraafijas maakslasdarbu


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Apr 5 2004, 14:28
Post #7


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Viena no labaakajaam maakslas filmaam ko esmu redzeejis, protams, prieku pabojaaja LNT s....ais tulkojums, tacju anyway filma vienkaarsji burviiga. Makgregors un paareejaa brigaade liimenii (kaada uzdriiksteesjanaas ar kailskatiem ohmy.gif ) un pats Griinvejs vienkaarsji apbriinojamaa kaartaa speej tik labi izprast orientaalaas noskanjas un it kaa vienkaarsjus siikumus. Piekriitu tiem, kas saka, ka filma ir vairaak kaa glezna, jo taa tas arii ir - oda kaligraafijai...
*palicis bez elpas slavinot sjo filmu*


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Apr 6 2004, 22:58
Post #8


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Vai vinja tieshaam ir tik laba? Man vinja klusaa stuuritii staav ieraxtiita diskaa, nekaadi nav laka noskatiities. Bet ja jau te taadas atsauksmes, laikam tomer jaasanemaas.
Bet es atkal dzireedju par vinju negatiivas atsauksmes, ka esot paaraak reaalistiska un gruuti saprotama...
Bet nu saprotu, ka lai noformuleetu viedokli, tomeer jaaskataas. happy.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 10:28