IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> School days, School days
reinhoolds
post Oct 24 2008, 14:24
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 5
Joined: 24-October 08




Sveiciens visiem kas lasa šo topic.

Man personīgi likas šis anime diezgan intresants , un dāžos momentoes tas atgādina stipri realo dzīvi , un lietas ko mēs nodaram citiem savas neziņas dēl. Citiem iesaku noskatīties smile.gif


Info (ceru ka nevienam nav problemas izlasīt angļu valoda,ja vajadzēs iztulkošu) -

Makoto Ito rides the train to and from school every day. However, at the beginning of his second term, he falls in love with a beautiful girl that also rides the train. Unfortunately, she barely knows of his existence. Her name is Kotonoha Katsura, and though they attend the same school, they are not in the same class. In an attempt to catch her eye, Makoto enlists the aid of a close female friend of his: Sekai Saionji. She helps him, despite the fact that she--unbeknownst to Makoto--is in love with him. Thus the three are bound in a love triangle of life changing proportions.

Kopumā ir 12 episodes +3 ova's .
Kategorija - Drāma, Romantika (Drama, Romance)


Bildes -

IPB Image

IPB Image

IPB Image


P.S Noskatities Online var šeit (TE)

This post has been edited by reinhoolds: Oct 24 2008, 14:57


--------------------
Chau visiem , esmu jauninjais shaja fourma , tapec ka nezinaju Latvijas otaku =) , vislaik dzivojus pa otakucenter... proti Angļu otaku site =)


Mazinjsh Anime saraksts kuras esmu redzējis -

Air,Saikano,Hellsing,Elfen Lied,D.N. Angel,Spice and Wolf,Claymore,Death Note,Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora,Please Twins,Please Teacher,Myself; Yourself,Blood+,Full Metal Panic,FMP Fumoffu,FMP The second ride,Full Metal Alchemist, Shakugan No Shana Season1;2,Karin,Chrno Crusade,Kanon 2006,Neon Genesis Evangelion,Sola,School days,Clannad,EF - A Tale of Memories,Love Hina(LH AGAIN),NSR,my-hime,my-otome(z-hime),This Ugly Yet Beatiful World,Girls Bravo,maburaho,noein,Bastard!!,5 Centimeters Per Second.


Visas Animes kuras skatos ir English Subs (Vai English Dub) , tapec ka nesmu vel redzējis ar Latvian SUb/DUB anime.. ja kads zin PM ME ! =)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Oct 24 2008, 14:32
Post #2


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




Topiks par Love Hina jau te ir ticis taisīts: http://otaku.lv/index.php?showtopic=74
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
reinhoolds
post Oct 24 2008, 14:37
Post #3


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 5
Joined: 24-October 08




Opa un es pamanījos vinju izlaist ... , paskatishos ko tagad varu darīt lietas labā =)


--------------------
Chau visiem , esmu jauninjais shaja fourma , tapec ka nezinaju Latvijas otaku =) , vislaik dzivojus pa otakucenter... proti Angļu otaku site =)


Mazinjsh Anime saraksts kuras esmu redzējis -

Air,Saikano,Hellsing,Elfen Lied,D.N. Angel,Spice and Wolf,Claymore,Death Note,Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora,Please Twins,Please Teacher,Myself; Yourself,Blood+,Full Metal Panic,FMP Fumoffu,FMP The second ride,Full Metal Alchemist, Shakugan No Shana Season1;2,Karin,Chrno Crusade,Kanon 2006,Neon Genesis Evangelion,Sola,School days,Clannad,EF - A Tale of Memories,Love Hina(LH AGAIN),NSR,my-hime,my-otome(z-hime),This Ugly Yet Beatiful World,Girls Bravo,maburaho,noein,Bastard!!,5 Centimeters Per Second.


Visas Animes kuras skatos ir English Subs (Vai English Dub) , tapec ka nesmu vel redzējis ar Latvian SUb/DUB anime.. ja kads zin PM ME ! =)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Oct 24 2008, 14:42
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




Turpmāk ieskaties te: http://otaku.lv/index.php?showtopic=1213
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
reinhoolds
post Oct 24 2008, 14:44
Post #5


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 5
Joined: 24-October 08




Paldies par Info , ka jau redzat es jauniņais šeit. Parveidošu topicu , uz kadu citu anime , savādāk izkatās pēc galīgi nederīga topica =) , Ceru ka piedosiet ka pieļavu šādu mazu kļumi ar LOVE HINA rolleyes.gif

This post has been edited by reinhoolds: Oct 24 2008, 14:54


--------------------
Chau visiem , esmu jauninjais shaja fourma , tapec ka nezinaju Latvijas otaku =) , vislaik dzivojus pa otakucenter... proti Angļu otaku site =)


Mazinjsh Anime saraksts kuras esmu redzējis -

Air,Saikano,Hellsing,Elfen Lied,D.N. Angel,Spice and Wolf,Claymore,Death Note,Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora,Please Twins,Please Teacher,Myself; Yourself,Blood+,Full Metal Panic,FMP Fumoffu,FMP The second ride,Full Metal Alchemist, Shakugan No Shana Season1;2,Karin,Chrno Crusade,Kanon 2006,Neon Genesis Evangelion,Sola,School days,Clannad,EF - A Tale of Memories,Love Hina(LH AGAIN),NSR,my-hime,my-otome(z-hime),This Ugly Yet Beatiful World,Girls Bravo,maburaho,noein,Bastard!!,5 Centimeters Per Second.


Visas Animes kuras skatos ir English Subs (Vai English Dub) , tapec ka nesmu vel redzējis ar Latvian SUb/DUB anime.. ja kads zin PM ME ! =)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Oct 24 2008, 15:38
Post #6


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Es līdz galam School Days tā arī nenoskatījos. Līdz 9. sērijai iztureju, pēc tam atmetu tālāk skatīšanos... kaut kā bija garlaicīgi. Nez vai tāpēc, ka pieradu vairāk pie komēdijām... huh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
reinhoolds
post Oct 24 2008, 20:05
Post #7


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 5
Joined: 24-October 08




QUOTE(Hikaru @ Oct 24 2008, 14:38) *

Es līdz galam School Days tā arī nenoskatījos. Līdz 9. sērijai iztureju, pēc tam atmetu tālāk skatīšanos... kaut kā bija garlaicīgi. Nez vai tāpēc, ka pieradu vairāk pie komēdijām... huh.gif



Par gaumi jau nestrīdās , man piemēram patik gandrizvai jebkādi animes , tikai ne tie jaunie..


Vēlāk iepostošu paris anime kur arī tīri normāli var parsmieties =)


--------------------
Chau visiem , esmu jauninjais shaja fourma , tapec ka nezinaju Latvijas otaku =) , vislaik dzivojus pa otakucenter... proti Angļu otaku site =)


Mazinjsh Anime saraksts kuras esmu redzējis -

Air,Saikano,Hellsing,Elfen Lied,D.N. Angel,Spice and Wolf,Claymore,Death Note,Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora,Please Twins,Please Teacher,Myself; Yourself,Blood+,Full Metal Panic,FMP Fumoffu,FMP The second ride,Full Metal Alchemist, Shakugan No Shana Season1;2,Karin,Chrno Crusade,Kanon 2006,Neon Genesis Evangelion,Sola,School days,Clannad,EF - A Tale of Memories,Love Hina(LH AGAIN),NSR,my-hime,my-otome(z-hime),This Ugly Yet Beatiful World,Girls Bravo,maburaho,noein,Bastard!!,5 Centimeters Per Second.


Visas Animes kuras skatos ir English Subs (Vai English Dub) , tapec ka nesmu vel redzējis ar Latvian SUb/DUB anime.. ja kads zin PM ME ! =)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Oct 24 2008, 20:34
Post #8


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




School Days jau nav veca. Un, jā, es nekad netiku pāri 2. epai - it kā zinu, ka beigas ir ohohoho, bet tā anime vienalga ir garlaicīga.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CirvjaKaac
post Oct 25 2008, 01:10
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 206
Joined: 13-January 05
From: Kačoku zāle




Miegu uzdzenoša kaka. No desmit ballēm dotu siltu, atšālējušos alu.
Gana teikts..


--------------------
Mainu mopēda pumpi un 6 flomasterus pret dzīvu sesku
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Oct 25 2008, 08:14
Post #10


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Es noskatījos līdz galam, jo tobrīd bija laiks un gribējās kaut ko romantisku. Vidusdaļā prātoju, vai ir vērts tālāk kko skatīties, bet turpināju to darīt tajos brīžos, kad nebija nekā labāka, ko darīt. Beigas gan man patika un es jutu, ka bija vērts noskatīties šo anime. smile.gif Ja ne beigas, visādi citādi nekā šajā animē nav.


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mangakid
post Oct 26 2008, 19:25
Post #11


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 9
Joined: 14-October 08
From: Neviens nevar paredzēt kur es būšu...




Tieši tagad skatos.
Esmu jau noskatījies 5.epizodes.
Diezgan interesanti. Bet neteikšu, ka labakākais ko esmu redzējis.
Dodu 9/10. Skaisti uzzīmēts.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ruriko
post Mar 13 2009, 09:36
Post #12


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 1
Joined: 13-March 09




http://www.lovelyanime.com


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tostermaize
post Mar 18 2009, 15:18
Post #13


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 371
Joined: 1-September 04
From: Riga




noskatijos liidz galam un teikshu 12 seerijaa taads negaidiits paveersiens bija.....


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18 April 2024 - 17:43