IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

8 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Fate/Stay Night
Righorn
post Jan 23 2006, 20:02
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 242
Joined: 11-February 05
From: Pie kompja




Tam, jau no 7 janvāra ir parādījies jauns anime Fate/stay night zanrs - FAntasy! Esmu tikai redzējis pirmās trīs sērijas(tik jau arii tikai pashlaik ir..), un jau jūtu ka shim ir laba naakotne! Storijs ljoti labs- Notiek piektais Svētā grāla karsh(The holy grail war) un tiek izveeleeti 7 burvji(magi) kuri kljuus par 7 kalpu(servant) pavēlniekiem(master)! Taa vinjiem ir lemts ciiniities kameer paareejie 6 servanti vairs nepastaav, kursh uzvaar ieguust sveeto graalu, un vinjam tiek izpildiita 1 vēeleeshanaas, galvenais varonis(Emiya Shirou ar servantu Saber) kursh ir noleemis nepieljaut lai graals nokluust nepareiza cilveeka rokaas arii izveelas ciniities...
QUOTE(Sigfa @ Jan 23 2006, 19:26)
Erm, nevis viena veeleeshanaas, bet visas vinja veelmes tiek piepildiitas...

Seriaals labs, pagaidaam. Redzees, kas buus taalaak, shobriid veel nevar spriest.

Skatos Eclipse subus. Labas pieziimes un tiiri ok tulkojums.
*


vai tad nebija tikai viena????
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 23 2006, 20:26
Post #2


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Erm, nevis viena veeleeshanaas, bet visas vinja veelmes tiek piepildiitas...

Seriaals labs, pagaidaam. Redzees, kas buus taalaak, shobriid veel nevar spriest.

Skatos Eclipse subus. Labas pieziimes un tiiri ok tulkojums.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 23 2006, 20:55
Post #3


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Veel var njemt veeraa, ka Fate tiek taisiits no gatavas speeles sizheta, taapat kaa Tsukihime, taapeec shis seriaals nekaadi neizveertiisies par Naruto.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Jan 23 2006, 21:12
Post #4


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




Un tie kam ir interese te var novilk angliski tulkotu Fate/Stay Night speeles demo.
Ir it kaa dzirdeets ka kaut kas straadaa pie visas speeles tulkojuma, bet tas tikai baumu liimenii.
Katraa gadiijumaa japaanaa ljoti populaara speele, kaa jau arii citas TYPE-MOON speeles, un taa kaa izskataas ka shii dabuus pilnu sezonu [24 seerijas] tad varees arii plashaaku speeles dalju iekljaut saliidzinot ar to kas bija iespeejams iprieksheeja TYPE-MOON speeles paarveidojumaa uz anime - Shingetsutan Tsukihime.

btw, Eclipse tulks ir liels Fate/Stay Night speeles fans, taadeelj arii vinji sho projektu uznjeemaas, un tas arii ir iemesls kaadeelj es izveelos vinju reliizi skatiities, bez tam kliist baumas ka Eclipse vareetu saakt veel tresho versiju saakt izlaist augstaakaa izshkirtspeejaa, no labaakiem hdtv rawiem kas kjuust pieejami.


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 23 2006, 22:48
Post #5


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(Revol @ Jan 23 2006, 21:12)
Eclipse tulks ir liels Fate/Stay Night speeles fans, taadeelj arii vinji sho projektu uznjeemaas, un tas arii ir iemesls kaadeelj es izveelos vinju reliizi skatiities, bez tam kliist baumas ka Eclipse vareetu saakt veel tresho versiju saakt izlaist augstaakaa izshkirtspeejaa, no labaakiem hdtv rawiem kas kjuust pieejami.
*



Speeciigi. Un es jau domaaju, kur vinji izrok informaaciju prieksh tiem footnotiem smile.gif . taadaa gadijumaa Eclipse all the way.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Jan 24 2006, 00:08
Post #6


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(Revol @ Jan 23 2006, 20:12)
btw, Eclipse tulks ir liels Fate/Stay Night speeles fans, taadeelj arii vinji sho projektu uznjeemaas
*



Un es jau domāju, kur viņi tos visus paskaidrojumus rauj... o.o Forši!

Par animi. Šo gabalu jau gaidīju no Septembra. Pašlaik iet visai lēni, bet man jau liekās, ka drīz iešūposies. Saber rullz. XD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 24 2006, 00:11
Post #7


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Revol @ Jan 23 2006, 20:12)
Ir it kaa dzirdeets ka kaut kas straadaa pie visas speeles tulkojuma, bet tas tikai baumu liimenii.
*


Vari likt savu kedu kjiilaa, ka taa arii ir. Tas gan veel nav oficiaali, bet driiz, driiz... Bet ko gan tas dos? Teksta, ko tulkot tur ir dafiga un aatraak par pusgadu sagaidiit anglisko versiju taapat nav ceriibu. Veel viens stimuls maaciities japaanju valodu.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Righorn
post Jan 24 2006, 01:19
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 242
Joined: 11-February 05
From: Pie kompja




ES BIJU DOMAAJIS RUNAAT PAR ANIMI NE SPEELI!!!! mad.gif
TAD EJIET UN UZTAISIET TOPIKU: GEIMOS
UN MAN LIEKAS KA SABER IR ZANNA D'ARKA!!!
Ja buutu admins tad saliktu varnus ka shkiist!!! tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 24 2006, 02:11
Post #9


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Par speeli mees tikai mazliet un vispaariigi. Nervus vajag valdiit!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Jan 24 2006, 20:32
Post #10


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




Tsk, nju kaa man patika kaa viens cilveeks pa sho anime izteicaas - lielbudzheta anime, kas nav nekas sevishkjsh.
Cik nu es noskatiijos tad tieshi to pahsu ar varu pateikt, nekaa sevishkja, smuki saziimeeta, bet pagaidaam nekaa iipasha tur naf un nekas spiidosha ar nesolaas paraadiities, bet cereet jau driikst smile.gif
Vienvaardsakot pagaidaam vislielaakaas ceriibas un shiisezonas jaunumiem veejoprojaam ir Ergo Proxy un Ayakashi - Japanese Classic Horror, un Hellsing Ultimate( tsk tiko noskatiijos "fake"pirmo ep, taads pagarsh trailer klips, taa neko izskataas he he)


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jan 24 2006, 21:20
Post #11


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(harpy @ Jan 24 2006, 19:32)
Tsk, nju kaa man patika kaa viens cilveeks pa sho anime izteicaas - lielbudzheta anime, kas nav nekas sevishkjsh.
...
*


hrm. es veel nenjemos peec 3jaam epaam spriest. pa agru. bet ljoti ceru. tikai taapeec, ka pirms shiis vinjiem ir izdevusies tik reti miilja man Shingetsutan Tsukihime.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Jan 25 2006, 10:38
Post #12


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




QUOTE(Church @ Jan 24 2006, 21:20)
hrm. es veel nenjemos peec 3jaam epaam spriest. pa agru. bet ljoti ceru. tikai taapeec, ka pirms shiis vinjiem ir izdevusies tik reti miilja man Shingetsutan Tsukihime.
*



Taapec es ar ceru, ka kautkas tur tomeer beigaas buus, kautkgan manupraat arii Shingetsutan Tsukihime ir nedaudz paarveerteeta. Manupraat tur ir dazhi sizheta peveersieni, kas tur bija ielikti tik, lai aizpildiitu vietu un iistas noziimes vinjiem nebija, lai gan anime ka taada man patika, vampiiri paliek vampiiri, tur nu es nevar paliidzeet biggrin.gif ( Karin neskaitaas, Karin ir kauns un negods visaam anime kas jelkad raditas par vampiiriem)


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 25 2006, 11:22
Post #13


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(harpy @ Jan 25 2006, 09:38)
Manupraat tur ir dazhi sizheta peveersieni, kas tur bija ielikti tik, lai aizpildiitu vietu un iistas noziimes vinjiem nebija
*


Es jau tev aciis neteikshu, ka tu daudz muldi, kad neko nejeedz, bet, ja es taa teiktu, man buutu taisniiba dry.gif
Tsukihime ir monstraali garsh staasts. Anime tika iekljauta tikai maza daljinja no taa visa. Tur vareeja likt iekshaa veel un veel un bez uztraukumiem uzziimeet pilnu sezonu. Nelaime ir tur, ka muusdienaas lielaakaa dalja animes, diemzheel ieskaitot Tsukihime, tiek taisiitas tiiri naudas pelniishanas noluukos. Vinji censhas peec iespeejas mazaak izdariit, bet lai tajaa pashaa laikaa buutu ljoti daudz skatiitaaju. Tsukihime tas izdevaas. Un vinjiem izdevaas veel vairaak - taadi kaa es, kas speeli nebija speeleejushi, ieveeroja, ka sizhets ir sasteigts un saaka intereseeties par to kaapeec. Tieshaam neticami, bet sizhets bija sasteigts. Tas tika pasniegts ljoti, ljoti leenaa veidaa, bet, kur tieshaam naaca sizhetiski svariigas detaljas, taas biezhi tika vienkaarshi pamestas taa starp citu. Taapeec sho anime, vismaz man, bija diezgan pagruuti skatiities. Tajaa leenajaa garaa bija jaauztver jaasagremo un jaaneaizmirst dazhaadas detaljas. Peec taas beigaam tik riebiigi daudz palika neatrisinaats, ka, protams, logjisks man solis ir, ko pashlaik daru - gaidu, kad beigsies Tsukihime speeles angliskojuma beta testeeshana. Bet tam visam cauri, man patika Tsukihime anime tieshi deelj shaam lietaam, ko nosaucu, plus veel dieviiga muuzika. To nenoliedzu, ka vinju var uzskatiit par paarveerteetu, bet cilveeki, kas skatiijushies sho anime paarsvaraa dalaas divaas daljaas - 1. nespeeju iztureet, nav prieksh manis 2. omg omg zomg!!!!!! Protams, es atkal "nedaudz" paarspiileeju, bet ideja ta skaidra.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Jan 25 2006, 14:16
Post #14


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




QUOTE(edg @ Jan 25 2006, 11:22)
..
*



Nez pa ko tu cel breeku - es teicu, ka tur daudz ir iesakts un nav pabeigts, tu saki, ka daudz ir iesaakts un nav pabeigts veel jovairaak ja njem veeraa, ka es runajau par anime nevis staastu(mangu) kaa taadu vai kautkaadu tur speeli.
Galu galaa neviens neteica, ka anime ir slikta tikai paarveerteeta. Arii labu anime paarveertee wink.gif
Visu to garais penteris ko tu sarakstiiji - ieliec vinju game sadaljaa tiem, kas intereseejaas par speeleem tas buut interesanti image


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 25 2006, 18:26
Post #15


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Tu laikam esi akla... blink.gif
Paskaties tachu, ko esmu izciteejis! Par to es tev pretii runaaju, nevis par to, ka kaut kas nebuutu pabeigts (ko, starp citu, neteici ne tu, ne es).
Un viss tas garais penteris bija tieshi par anime.
Es saprotu, ka tev ir gruuti dziivot, jo esi maza un dumja, bet par to buutu jaakaunas un jaaizvairaas rakstiit pilniigi nelogjiskus idiotismus! Vai tad forumaa truukst spama?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 13:41