IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> MythWar, Kārtējā foršā MMORPG
One winged angel
post Aug 12 2006, 13:20
Post #1


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 356
Joined: 1-September 05




Nu es kādu laiku neesmu neko postojis Otaku forumā, nolēmu beidzot atgriezties, jo esmu atgriezies pie tādām nūģīgām lietām kā: Anime skatīšanās un Geimu spēlēšana... Lai nu kā šis topiks ir par MMORPG, kas saucas MythWar Online. Nezinu vai tāds jau ir bijis vai kāds otakietis kko tādu ir mēģinājis, bet nav manīts, spēlei uzdūros pavisam nesen un pats tikko kā sāku spēlēt, prasības nav lielas, ja ir interese varat pievienoties... Mazliet par spēli. PIRMĀ MMORPG, kuru es redzu, AR JRPG veida TURN BASED cīņas sistēmu un man tas patīk... Diemžēl chara taisīšana nav tā pati labākā, būtībā ir tikai chara izvēle, tātad ir 4 klases/rases, kas vēlāk var dabūt subklases... protams ir abi dzimumi... Tātad klases/rases ir Human, Centaur, Mage un Borg, abiem dzimumiem iegūtie skilli atšķiras. Iespēju šajā spēlē ir ļoti daudz, pat baisi daudz, vienīgais, kas apbēdina ir tas, ka characters nevar būt unikāls ar savu ārējo izskatu, nevar redzēt cik pārkruts equips ir uzmaukts pa gabalu, līdzīgi kā ragnarokā vienīgi te arī headgearu nevar redzēt sad.gif Kā arī tas, ka chars nevar būt unikāls ar skilltree attīstību un klases veidu... Jo tur katrai klasei ir tikai ( sad.gif ) 4 skilli, kurus tālāk attīsta pa pakāpēm un tad tie izskatās savādāk un krutāk un pievienojas vel kāds effekts un viss ir kewl beigu beigās, un tas īsti tomēr neapbēdina smile.gif Tur tiešām ir daudz par ko domāt un runāt. Ļoti laba ir pet sistēma, vienam čaram var būt nevis 1 bet gan vairāki Peti, kuriem arī tāpat kā charam ceļas levels un viņš kļūst spēcīgāks un iemācās skillus, kā arī tos attīsta... Ļoti patīk party sistēma, un ir diezgan smiekļigi, ka tad, kad ir organizēts Party, to var vadīt tikai party līderis un pārējie velkas līdzi garā ASTĪTĒ laugh.gif cīnā party arī ļoti labi darbojas... Vienīgā atšķirība te ir, ka cīņa, Lai gan turn based, tomēr notiek diezgan ātri un varbūt uzreiz nevar piešauties, darbības ir jāmaina starp turniem, kamēr pildas jūsu SP stabiņš( kā vairākos JRPG līdz pienāks noteiktā chara kārta veikt darbību) ja jūs neko nemainat, chars atkārtos jūsu iepriekš uzlikto darbību (attack, magic, defence etc etc etc) jādomā ir diezgan ātri...


Nu ielikšu pāris screenus, kurus uzņēmu kkur spēles sākumā lai radītu, tādu mazu, mazu mazu mazu mazu priekšstatu pa to kas spēlē notiek


Tātad es paņēmu BORG(tikai pirmais chars) tāds lūk vinš izskatās (augšējais, jo apakšējais ir human, arī male), tas ir Sky Passage, vieta, kur visi sāk spēli un pilda vairākus kvestus, kas palīdz spēlei piešauties biggrin.gif

IPB Image

Tad te ir cīņa, es kopā ar savu Lojālo Pet (bloodpede) pats pirmais, laikam arī vājākais pets, kuru var dabūt pildot kvestus tajā sky passage biggrin.gif

IPB Image

Nu lūk te ir chara logs

IPB Image

Ļoti žēl, bet izsatās ka foršo Pet status screenshotu es būšu izdzēsis sad.gif

Lai nu kā, te būs vel:

Chara izvēlnes logs

IPB Image

ah, ko nu es tur vel kko bāzīšu nāciet paši pārbaudiet, ja ir interese, kā jau teicu pats nesen sāku un nav tik biežas izdevības normāli paspēlēt, tāka panāksiet ātri un varēsim levelupoties kopā biggrin.gif Spēle tiešām atgādina kādu Jrpg un tas man liek šo spēli spēlēt biggrin.gif spēle nav nemaz tik sen iznākusi un turpina ttīstīties, katru ceturtdienu, piemēram, ir 2 stundu maintance, kad vinji kko jaunu uzmeistaro vai pievieno, lai gan speele skaitās pabeigta... biggrin.gif

aahhh, tikko kamēr postoju atklāju vienu tādu nepatīkamu lietu ar screenshot failiem kamēr postoju, ka labāk pēc katras izlogoshanās tos pārvilkt citā mapē vai mainīt nosaukumus, jo kad ielogojas no jauna un taisa screenus vinjsh saak skaitiit no nulles un paarraksta jau esoshos failus, bet izskatās, ka tas tiks labots ar spēles versijas attīstīšanos cool.gif

He, nav tik nopietni viss kā vairākās citās MMO kuras esmu gamojis, bet ir ļoti interesanta un patīkama, daudz kvestu un citu lietu biggrin.gif

Aizmirsu vel piebilst, ka speeleetaaju skaits paarsniedzis 80 000 biggrin.gif un pilniigi nekaadu lagu

This post has been edited by One winged angel: Aug 12 2006, 14:20


--------------------
Kewl, mans profils vel nav dzeests =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hybrid
post Aug 21 2006, 11:25
Post #2


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 2
Joined: 21-August 06




būs janovelk un jaizmēģina. izskatās jau norm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Aug 21 2006, 22:58
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




Varbuut kautkaadus linkus? kur novilkt, kaadu maajaslapu, deriigu info utt ? Nu es saprotu, var jau izmantot googles tanti, bet atvainojiet, es neesmu google psihs, lai peec katras kaada cita neviizhiibas ietu raktos caur googli...
Ja taisi topicu, tad taisi to kaartiigi.


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
One winged angel
post Aug 21 2006, 23:52
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 356
Joined: 1-September 05




oi.... atvainojiet....

www.mythwaronline.com




visp. man ljoti patīk šī spēle un es viņu spēlētu, pat draugi bija, vnk mani pierunāja atsaakt RO ar visādām sarunām par vecajiem labajiem laikiem, ka tā arī darīju, bet es vel atgriezīšos!!!!

This post has been edited by One winged angel: Aug 21 2006, 23:54


--------------------
Kewl, mans profils vel nav dzeests =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 22:59