IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Amatsuki
Ginta
post Apr 25 2008, 02:28
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Nosaukums: Amatsuki

IPB Image

Genres: Supernatural, Historical, Fantasy, Action

Producers: Studio DEEN

Apraksts: Rikugou Tokidoki skolā diez ko nepadodas vēstures mācībās. Lai saglābtu atzīmes, viņš dodas uz high-tech vēstures muzeju (tematisko parku)
Apmeklējuma laikā viņam pēkšņi uzbrūk Ayakashi ar Nue un viņš nokļūst savādā pasaulē - Amatsuki, kas atgādina Edo laikmeta beigas, kur līdzās dzīvo gan cilvēki gan Ayakashi.

Vēl info: Official page; AniDB; MAL; ANN

fansub: skatīt AniDB

---------------------------
Subjektīvs komentārs:
Kad uzzināju, ka šamējam būs anime, patiesi priecājos, jo manga ir vienkārši lieliska, bet pagaidām, pēc dažu sēriju noskatīšanās, izjūtu nelielu vilšanos, BET tas nemaina faktu, ka šis joprojām ir diezgan baudāms gabals. ^^


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Miyako
post Apr 25 2008, 21:07
Post #2


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 58
Joined: 4-November 07




Anime diezgan saistoša, ar interesantiem varoņiem un sižetu. Diezgan grūti kaut ko daudz teikt, jo nosubotas maz sēriju un tas notiek salīdzinoši lēni, bet priecājos, ka vispār kaut kas ir biggrin.gif Noteikti gaidīšu nākamās sērijas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Apr 25 2008, 21:25
Post #3


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




viennoziimiigi veerteet peec 2 epaam tieshaam paagri, bet arii man liekas, ka shovs ir daudzsoloshs. looking forward for predicted in my mind romance development with sword wielding tsundere chick smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Apr 26 2008, 02:35
Post #4


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Nah, take a look at Raimei from Nabari no Ō or Eri from School Rumble or Shana/Nagi/Louise Francoise le Blanc de la Valliere (sorry, I just couldn't resist the urge to cite her full name) for those are the real tsunderekos.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post May 31 2008, 16:53
Post #5


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Pievienojos skatītājiem, intriģējoši. Nav slikts gabals, main osts arī man patīk. happy.gif Toki šķiet pietiekami saistošs galvenais tēls. smile.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arashi
post Oct 23 2008, 19:32
Post #6


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 22
Joined: 18-September 08




Nesen noskatījos un iepatikās.
Kgan esmu redzējusi daudz anime par edo periodu, šī anime nelika aizdomāties visu laiku par to no kurienes es šito jau esmu redzējusi un dzirdējusi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Oct 23 2008, 20:05
Post #7


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Ja godīgi - man tiešām būtu gribējies šam ko vairāk. Bet skatāms ir. (man pat uz labo pusi mainījās viedoklis par Tsuyukusa :3)
Kā liekas, novērtēju uz 7/10, bet tas tāpēc, ka iedevu papildus punktus par op un seiyuu (Paku Romi + Fukuyama Jun + Morikubo Showtaro + Suwabe Junichi = <3)

This post has been edited by Ginta: Oct 23 2008, 23:33


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Oct 24 2008, 16:10
Post #8


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




5 sērijas noskatījos un gandrīz nekā interesanta nebija. (Izņemot to pēkšņu važu uzburšanu vilkam/sunim nez no kurienes). Tālāk skatīties negribās. Un neizskatās, ka pārējās 8 sērijās pēkšņi sāksies kaut kas īpašs, dēļ kā bija vērts skatīties pirmās 5 sērijas.

This post has been edited by Hikaru: Oct 24 2008, 16:10
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Masha
post Oct 24 2008, 23:44
Post #9


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 92
Joined: 22-April 05




No pēdējā laikā redzētajām anime Amatsuki ir man viena no mīļākajām, kaut gan no sākuma nemaz nelikās, ka būs vērts skatīties. grūti pateikt kāpēc, bet gan pats stāsts, gan visa tā atmosfēra ļoti ievilka sevī, arī visi varoņi bija ok (nu varbūt izņemot Heihachi, kas man biku uzkrita un nerviem). interesanti ir tas, ka robeža starp labo un ļauno ir ļoti izplūdusi, gandrīz katram ir savs personīgs motīvs.
ja par mīnusiem- nu tad man jāsaka, ka galvenais varonis pārak izdevīgi iekļuva tai citā realitātē- tipa uzreiz bija draugi un atbalstītāji, vieta kur palikt utt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Oct 25 2008, 08:16
Post #10


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Noskatījos kkādas 6 sērijas, laikam, īsti neatceros. Nekā. Palika garlaicīgi. Sākumā šķita intriģējoši, bet tad jau jutu, ka ir lietderīgāks laika pavadīšanas veids happy.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 14:58