IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

5 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Kamikaze Kaito Jeanne, iespaidi,un viss kas cits
Isabel Carmin fon Edelhain
post Aug 12 2005, 23:15
Post #16


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Nu ko gan gan garlaicības māktam cilvēkam slimošanas laikā darīt, ja ne lasīt vai kautko pa TV skatities. Nu un nebiju nekāds izņēmums. Skatijos arī KKJ. Nezinu, bet man kautkā Saylor Moon atgadināja. Toreiz vēl šausmīgi patika tas sarkanmatainais skolotajs.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post Aug 13 2005, 15:33
Post #17


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




Man arii patiik KKJ... wub.gif bet zjeel, ka man vairs neraada RTL II.... sad.gif citus kanaalus kur raada KKJ nezinu!!!!! mellow.gif sad.gif sad.gif mellow.gif sad.gif sad.gif sad.gif :'(
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Aug 13 2005, 19:39
Post #18


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




QUOTE(Tomoko @ Aug 13 2005, 15:33)
Man arii patiik KKJ... wub.gif bet zjeel, ka man vairs neraada RTL II.... sad.gif citus kanaalus kur raada KKJ nezinu!!!!!  mellow.gif  sad.gif  sad.gif  mellow.gif sad.gif sad.gif sad.gif :'(
*



Vai esi mēģinājusi novilkt caur DC vai Torrentiem? wink.gif


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post Aug 14 2005, 13:21
Post #19


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




QUOTE(Kikumi @ Aug 13 2005, 19:39)
QUOTE(Tomoko @ Aug 13 2005, 15:33)
Man arii patiik KKJ... wub.gif bet zjeel, ka man vairs neraada RTL II.... sad.gif citus kanaalus kur raada KKJ nezinu!!!!!  mellow.gif  sad.gif  sad.gif  mellow.gif sad.gif sad.gif sad.gif :'(
*



Vai esi mēģinājusi novilkt caur DC vai Torrentiem? wink.gif
*



Man DC++ leenc, un mani izbannoja no vieniigaa anime huba, kuraa es biju, bet nav pietiekams shaare... bet novilkt kautkaa vajag... ja tikai nebuutu taa : seerija1. kachaajam. seerija2. kachaajam, un peekshnji nebuus seerija 3, bet gan 4 smile.gif rolleyes.gif laugh.gif man taapat bija ar Inu-Yasha smile.gif! Bet kachaajaas kaadas... mm... 7h par kaadu 1/2h seeriju... unsure.gif vismaz man taa bija.... bet nju, shis topicks par KKJ... wub.gif taakaa lieki neko daudz nerunaasim wink.gif!

P.S. mmm.... es nezinu kas iisti bija torrenti, kur tos eee.... dabuut .....arii nezinu... unsure.gif unsure.gif unsure.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Aug 14 2005, 17:48
Post #20


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




Paskaties www.animesuki.com vai www.boxtorrents.com! Tur kaut kam jābūt! Ehm, torrenti darbosies tikai tad, ja būs ieinstalēts Bittorents... Ja nav, tad to var atrast caur Google... wink.gif


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post Aug 14 2005, 17:53
Post #21


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




QUOTE(Kikumi @ Aug 14 2005, 17:48)
Paskaties www.animesuki.com vai www.boxtorrents.com! Tur kaut kam jābūt! Ehm, torrenti darbosies tikai tad, ja būs ieinstalēts Bittorents... Ja nav, tad to var atrast caur Google... wink.gif
*



Tieshaam BIG THANKS! happy.gif Man Kagome piedaavaaja caur skyp`u atsuutiit, un man tagad laadeejas iekshaa, bet liels paldies! Labi, tagad zinaashu, un nebuus probleemu dabuut kaaroto... rolleyes.gif smile.gif!

P.S. Man jaasaka publiska Pateiciiba Kagomei, kura man suuta KKJ seerijas caur skype! Tieshaam, BIG Thank's!!!!! smile.gif wub.gif happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Aug 15 2005, 22:15
Post #22


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




hmm, es saaku domaat pa KKJ skatiishanos. tachu man skiet ka shitaas man arii vilksies superleeni(veca vel paliksu! blink.gif )


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Aug 16 2005, 12:14
Post #23


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




OFFTOPIC:
Principā sēriju vilkšanas ātrums ir atkarīgs no interneta pieslēguma ātruma un no tā vai tu velc vienu vai vairākas sērijas reizē. Arī tas iespaido! Un, ja tu pa starpu vēl kaut ko citu dari internetā... rolleyes.gif Tad tiešām var palikt vecs! laugh.gif


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mei
post Aug 29 2005, 20:11
Post #24


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 225
Joined: 27-August 05
From: The waiting room for miracles




Kamikaze Kaitou Jeanne cīnās ar vienu citu mult. par pirmo vietu manā multeņu parikšanā.Ja vienīgi es redzētu pēdējās sērijas, tad man liekas Kamikaze Kaitou Jeanne uzvarētu. biggrin.gif


--------------------
IPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Aug 29 2005, 20:12
Post #25


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(Tairanda @ Aug 29 2005, 20:11)
Kamikaze Kaitou Jeanne cīnās ar vienu citu mult. par pirmo vietu manā multeņu parikšanā.Ja vienīgi es redzētu pēdējās sērijas, tad man liekas Kamikaze Kaitou Jeanne uzvarētu. biggrin.gif
*


Kaada ir otra anime?????? KKJ man liekas nav pietiekami laba lai buutu fav anime topos, gribu redzeet kas konkurencee????? tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mei
post Aug 29 2005, 20:17
Post #26


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 225
Joined: 27-August 05
From: The waiting room for miracles




Man ļoti iepatikās sērija 1. sezonā kad Janne lūdza Sintbatam palīdzību, jo viņa bija izmežģījusi potīti.Un tad nākamā sērija kad Chiaki Maronu uzgrūda uz beņķa vienu roku atspiedis pret sienu skatījās Maronai tieši acīs un jautāja "Vai man uz ceļiem jāsaka, lai tu man ticētu?"


--------------------
IPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Aug 29 2005, 20:21
Post #27


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Vislabaakaa bija peedeejaa seerija, bija smuka ciinja un beidzot pienaaca beigas tongue.gif Forsha seerija bija, kad dzekinja sirdii bija iemiesojies demons Zanna nevareja vinju izdziit, jo tad pazustu taa dzekinja sirdz!!!!!!!! Paareejaas seerijas bija diezgan liidziigas, taapeec aatri palika garlaiciigi!!!!! Kas ir otra anime????? Tairanda?????? kas ir otra anime????? wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tsukino
post Aug 29 2005, 20:32
Post #28


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 296
Joined: 24-April 05
From: Hinata-sou




QUOTE(Ichno-sama @ Aug 15 2005, 22:15)
hmm, es saaku domaat pa KKJ skatiishanos. tachu man skiet ka shitaas man arii vilksies superleeni(veca vel paliksu! blink.gif )
*


Don't worry! Pacik shii anime ir paveca ir torrents! Anime Suki ir vieniigais ko es zinu, bet es domaaju, ka ir veel....... laugh.gif


--------------------
image

Insanity: a perfect rational adjustment to an insane world.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post Aug 29 2005, 23:08
Post #29


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




Nenormaali gribas redzeet peedeejo seeriju, bet tomeer.. jaaskataas pa seerijai, jo gribas redzeet, kad Maron ar Chiaki buus paariitis! smile.gif Man liekas, ka tad jau buutu interesanti biggrin.gif!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Aug 31 2005, 21:19
Post #30


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




Tā.......es pateikšu kad man ļoti patika pēdējās sērijas ļoti aizgrābjošas...*snif snif* biggrin.gif


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 15:09