IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> mans storijs =), mans murgs
Shoune
post Dec 7 2005, 22:41
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 119
Joined: 13-July 05
From: tagad uz kadu laiku parvacos uz Londonu... =(




ehhh klausoties Shirou Hamaguchi, un izdomaju ka lenam saksu rakstit savu stastu, es saubos vai kads lasis, betnu lai paliek... =)

1.Dala...

Parasta diena, klusajas Anglijas ielas, cilveki dzivespriecigi skraidija no vienas ielas uz otras, izskatijas ka visi ir laimigi, bet Onagi kungs nebija no tiem parastajiem, kas rinkoja apkart un koceteja ar kaiminiem, vins bija noguris no garas darba dienas, vins nosedas kresla pie kamina, un saka lasit jaunumus...

-Cilvece, kas ir cilvece... tas ir nieks salidzinajuma ar visumu - nopuutas onagi kungs.
-Cik var stridetis visu laiku, viens un tas pats avizes, bet ko var darit neko jaunu izdomat nevar, ehhh - velreiz noputas onagi kungs.
Onagi kungs noguris velkas uz gultas pusi un te peksi pie durvim atskan zvans. Onagi kungs dusmigs, lenam pieiet pie durvim, un prasa:
-Ko vajag jums ?
-Liekat man mieru es gribu atpusties no smagas darbas dienas, ja ir vestules vai kada kaste, noliekat ludzu pie durvim, es velak savaksu.
Bet no otras durvju puses atskaneja mazas meitenites balss:
-Pamet so pilsetu, pamet visu ko tu esi darijis sos 3 gadus, vai velak varesi satikt pasu "Dievu" - druuma balsi pateica.
Onagi kungs dusmigs atver durvis un tad peksni, meitenite ar sakroplotu seju lec virsu un blauj:
-Pamet so pilsetu kamer vel nav par veelu!!!
....

-ahhh, kas tas bija, ehhh atkal kaut kads murgs, mazak jadzer miega zales...


Parasta diena, klusajas Anglijas ielas, cilveki dzivespriecigi skraidija no vienas ielas uz otras, izskatijas ka visi ir laimigi. Onagi kungs piecelas ka ists gentlmenis saklaj gultu, aiziet pie durvim, pirms atversanas vinam prata ienak viena no sapnu fragmentiem ko vins redzeja...
-uhhh, kas pie velna ?
attaisa durvis, apskatas, un redz ka apkart nav neka aizdomiga ka vienigi Ayas kundze. Ayas kundze pasmaidija un pateica: "labrit", Onagi kungs ap sirdi uzreiz labak palika un ari pasmaidija preti un pateica: "sveiki," un aizstaisija durvis ciet.
Onagi kungs ejot uz virtuves pusi, pa celu panem lidzi bildi, kur ir nofotografeejusies vins un tevs...
-Kada tiesi bija vaina mani, ka pameti... ? - Onagi kungs dusmigs pie sevis nolamajas...
Udens uzsildijies, kafiju jau uzlejis, vins lenam saka vilkties uz viessistabas pusi. Pa celu panem aviizi, beidzot laimigs ka ir spejigs aizvilkties lidz kreslam, apsezas un nopusas:
- cik man labi...
Onagi kungs iemalko kafiju, palasa avizi, redz ka neka jauna sodien nav, aiziet uz savu izstabu, sagerbjaas, un gatavojaas iet uz darbu.
-ehhh atkal darbs, atkal problemas buss, ehh... - Onagi kungs atkal nopusas.
Onagi kungs pusapstulbis atvewr ara durvis, apskatas uz leju un redz, baltu vestuli kura ar asinim ir uzrakstits kam nosutit...
Vins pacel, atver vala un sak lasit:
-Sveicinats Onagi kungs. Jus laikam mus nepazistat, mes bijam biedri ar tavu teevu, vins bija labs cilveks, bet man zel, ka vins ir aizgajis citpasaule, rekur ir noraades, mums ir piedavajums kas jums patiks, vieniga problema jus nevaresiet palikt vairs "saja" pasaule, ludzu atnakiet uz Braklas 32, jus tur sagaidis man paligs, mes busim laimigi ka jus sadarbosities ar mums... Ar cienu "Dievs"...
Onagi kungs vispar soka, neko nesaprozdams, kas notiek, vestli saples un izmet vieteja miskaste...
-Kads vel "Dievs" ka vins vispar zin par manu teevu, man tiesam mazak miega zaales jadzer...
Un ta vins aizsledza durvis un gaja uz darbu, bet vestule palika miskaste, bet 5 sekundes pirms aiziesanas, nez no kurienes vestule, pazuda no miskastes...



ehh mazins murgs, bet talak buss intrasantak he he =DDD, redzesiet, ja kads grib es varu uzsrakstit turpinajumu(ja vispar kads lasis so) =)))



--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Dec 8 2005, 02:04
Post #2


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Nja.. nav nemaz tik slikti! smile.gif
Tikai tu baigi daudz atkaarto to ''Onagi kungs''. Bet vispaar, labpraat uzzinaatu to, kas tur taalaak notiksies!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jackal
post Dec 8 2005, 02:41
Post #3


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 55
Joined: 30-August 05
From: The New World




Stāstījuma forma neizklausās īsti pareizi, varbūt tāpēc, ka dažreiz ir izmantota pagātnes forma kopā ar tagadni, bet darbs ir labs var redzēt, ka ir strādāts.
rolleyes.gif Ehh apbrīnoju jūs, es laikam nekad nevarētu saņemties un rakstīt, tas tomēr ir radošs un laikietilpīgs process, kas ar prasa daudz laika


--------------------
IPB Image

.•«anime @ DEEP»•.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Dec 8 2005, 11:35
Post #4


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Nu... patiesiibaa nav nemaz tik traki. Ja ir laba izteele un sizjetiskaa domaashana...
Pagaidaam par Shoune taa riktiigi veel nevar spriest, jaagaida naakamaa nodalja! smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Dec 9 2005, 00:34
Post #5


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Zini, izklausās cerīgi. Bija labis sākums. Ceru, turpinājums arī būs, ja? rolleyes.gif
Man patika! Pagaidām neko vairāk nevaru iedomāties, ko pateikt.


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shoune
post Dec 9 2005, 14:31
Post #6


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 119
Joined: 13-July 05
From: tagad uz kadu laiku parvacos uz Londonu... =(




he he soryzz, ka tik ilgi, beidzot esmu izgulejies un varu mierigi rakstit talak =))...

-ehh, kapec es neesmu sakrajis naudu masinai, sak jau apnikt braukt ar sabiedrisko autobusu - noputas Onagi kungs.

Beidzot dabujis kreslu kur apsesties, vins piegajis, ka ists gentlmenis blakus sev paprasijim damam vai vinas neveelas sedet, ta ka neviena negribeja, vins apsedas, vins izskatijas tik laimigs, ka beidzot var apsesties.
Onagi kungs - Kaut jus gribetu lai vins butu vecs, bet vinam ir tikai 17 gadi, vina izskats - viss savas vietas, sakot no kajam lidz galvai, vieniga problema ir tada ka vins ir loooti slinks, un ir traks uz smeikesanu, mati vinam ir lidz pleciem un balti, kaut vins looti savu teevuienist par to ka vins nez nokurienes pazuda, bet tik un ta vins gerbjas ka tevs un matus karto ka vins...
autobuss brauc brauc, un peksni avare, viss apkart beigti cilveki, Onagi kungam visas drebes asinainas.
-aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! - Onagi kungs ar asaram acis blauj...!!!

-Ah ? atkal es aizmigu, ehh labi ka vismaz pieturu savejo nenoguleju, bet kas ar mani notiekas, kapec es sakot no vakardienas saku redzet sos sapnus, un vel ta vestule... - atkal domas iedzilinajies...
NU beidzot ir ta pietura, ar Saposu pakalu, piecelas Onagi kungs, un izsezas sava pietura...

2. Dala...

Onagi kungs, bija parak slinkts, lai dabutu labaku darbu par so, bet nu vinam patika, vins saka stradat, kad tevs pazuda...
Isteniba tas bija VIENA liela firma kura vins un vel dazi paris draugu stradaja "Satanu Izdzineji"...
Darbs bijs intrasants bet gruts, jo ar katru reizi kad vins iesaistas, ciinaas, vai vismaz apkart cinai, vins cies "dzivibas trukumu," atskiriba no citiem vins vienigais var kartigi vinu aizsutit atpakl uz elli, bet nevis ar kaocinu pavicinat un vins pazud, bet taja vieta bija jaod savas dveseles sveetiba "Sveetiba Muzibai". Tapec darbu saka jauni cilveki ,kuri deva to sveetibu, gan Dievam, gan sev. Tevs bija vecakais no visiem, bet vins bija vienigais kas maceja, bez dveesles pardosanu, aizsutit moskus uz elli...
Darbs nav no vieglajiem, bet nu Pagaidam uz sis zemes pastav 6 deemonu paveidi -
1.mbinguni (Sveetie)
2. utuokoe(pasutities)
3.majaribuni(zemakas pakapes deemoni- kalpi augstakiem demoniem)
4.Poena funesta natus (tulkojums - vini tika izveidoti, lai cilveci vestu pie totala haosa, un lai Elle paraditos uz Zemes... Briesmigi lautini).
5.Mi fili( saucamie Deeli, vini ir pasi briesmigakie deemoni, kadi vien ir izdomati, vini bez zeelastibas, tavu acu prieksa, var noslepkavot tavus tuviniekus, un nosutit tevi dzivu ar taviem beigatiem radiniekiem uz Elli)...
6. Ir pats saucamais Diablo( Saatans, vins ir galvenais kas komande visus, vins nav speejigs attaisit Elles durvis uz zemi...)
ap 1453 gadaa, vins bija uzlicis laastu uz Elles durvim, lai vins nebutu spejigs attaisit durvis, bet 2000 gadaa, vins bija speejigs attaisit durvis/vartus tik platus, ka caur viniem vins vareja izsutit visus sakot no 1-5 punktam kas bija rakstits...
Tapec ir izdomata Firma, kas palidz pasaulei izmukt no haosa, bet nu Onagi kungs, nav no parastajiem cilvekiem, tevs bija tik taalu samacijies ka bija speejigs pat par gravitaaciju valdit...
Onagi, bija speejigs sajust un saredzet 4 lietas, bet priekstam vins atdeva 2/10 dalas no savas dzivibas Dievam. 1. vins var redzet nakotni, 2.vins var redzet kur tiek durvis attaisitas, 3. Dievs vinam no pasas bernibas ir Devis saucamos "Laastu sparnus", ar viniem ir spejigs pateret savu dveseles speku pret deemonu izdzisanu 4. Kaut vins nebija to sajutis un protams ka neticeja, bet vini visi saukaja par Dieva Mi fili(deelu), jo vins bija looti atskirigs no parejiem darbiniekiem firma, bet visn ari nav atskirigs no citiem cilvekiem, vieniga problema ka vins ir loooti slinks un viss labak vinam patik guleet gulta no rita lidz vakaram...
Dievs un Diablo, divi Kungi, kas cinas par vietu pasaule, bet nevienam pagaidam nav iznacis uzvaret, Dievs nav spejigs lidz zemei noklut, jo Diablo paligi, visu laiku aizstur Paradizes vartus, lai vins netiktu ara...
ta ka Dievs deva dzivibu Onagi, lai vins un vel parejie 6 Brinumbeerni rada mieru pasaulee...

3. Dala.

- Sveiki Onagi kungs, ka jums klajas - pasmejas Onagi labakais draugs Lakini kungs jeb ka vinu iesauca par "atdzimusais"...
- Sveiki, es vairs nevaru izsturet es visu laiku murgoju, un sodien veestule man atnaca, nezinu no ka, bet tur bija rakstits ka no "Dieva", tu zini ko tas noziime ? - Onagi pajauta un nopusas.
- Nav ne jausmas, bet runajot par so visu, mums atkal atnaca zina no "Teva" -

baba yetu uliye mbinguni ( musu tevs ir Paradize)
jina lako litukuzwe. ( Tavs vards - lai tiek cildenots)
Ufalme wako ufike, ( dava karalvalsts nak)
Utakalo lifankyike (lai tavi darbi )
duniani kama mbinguni ( tiek dizeni padariti)
Utepe leo chakula chetu tunachohitaji. ( uz zemes, tapat ka Paradize)...

-Onagi, es nesaprotu ko vins grib no mums, bet man liekas, ka vins grib mums pateikt kaut ko svaarigu, bet mes meignajam visadi partulkot, bet neiznaca... Varbut tu kaut ko zini ? - mierigi bez uzstraukuma Lakini pajautaja...
-Nezinu, bet kaut kas jokains notiek isteniba, es saaku just, ka Diablo ir elles vardus uz zemes ir attaisijis platak, un ka vel jaunaki deemoni naks, daudz stipraki neka mes esam vispar karojusi, bet es nesaprotu, ko "Tevs" grib, no mums, mes jau esam karojusi pietiekami. Musu senci jau no pasa sakuma jau karoja, bet tik un ta visu laiku jaunaki un stipraki deemoni paradas, un museejo mazak paliek, es nezinu cik mes ilgi to izturesim, bet ta ka dievs muss ir radijis mes vinu aizstaveesim... - Onagi izsteicis savu runu, te no aizmugures sauc, vines no stradniekiem Onagi kungs- jums atnaca veestule.
-uhh paldies, jokaini tiesi tada pati vestule, kada man bija no rita, tikai te ir kaut kas jokainaks, te uz veestules nav asinis ka bija no rita - izbriiniti noteica Onagi kungs.
Onagi kungs attaisa veestuli, un ierauga mazu dzejoliiti -

Noli nomen vocare. (Nesauc vinu vardu)
Ille iterum veniet. (vai vins atkal atnaks...)

un Peksni, vins apaksa ierauga vel vienu rindinu, no kuras paradas vizija, un no Onagi kunga aciim sak asaras krist, un vins nokrit celos un sak raudat...


turpinajums sekos!!!
ehh murgs, bisku esmu sarakstijis, bet nu ka patik ? ir jegas turpinat, man vel vismaz ir vismaz kadi 30. dalas ko vel rakstit var =DD...


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NOAR
post Dec 9 2005, 15:36
Post #7


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 87
Joined: 22-November 05
From: Latvia




Labs darbs. Es arii ssoto rakstu, bet ar taadu izdomu kaa tev, man nekonkureet.

Es esmu redzeejis tiessaam murgainus tekstus, un ssis taads nav, taakaa gaidiissu turpinaajumu. smile.gif smile.gif smile.gif

Ps.
Tiko paskatiijos citus darbus te. Jaauztaisa savas graamatas lasiitpateiciigaakas un jaaklabina augssaa.


--------------------
(\__/)-( \_/ )--(\_/)
(O.o )-(^_~)--(o o)
(> < )-(>..<)<( ' *)>join the bunny army
Copy bunnys into your signature to help them on ther way to galaxie domination!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Dec 9 2005, 18:22
Post #8


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Murgaina varbuut ir tikai gramatika un valoda, kaa arii pieturziimes.
Bet staasts ir interesants un man patiik vinju lasiit. smile.gif
Pag, tie tavi tulkojumi tachu ir izdomaati!
Turpini raxtiit!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shoune
post Dec 14 2005, 00:04
Post #9


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 119
Joined: 13-July 05
From: tagad uz kadu laiku parvacos uz Londonu... =(




heh soryzz ar nokavesanos, ok saksu rakstit.... ahh ja Sushi jap pats izdomaju bisku padalijos ar Latinu valodas vardiem he he =))

- Kas ir pa vainu ? - Lakini mierigi jautaja Onagi kungam.
- Nekas viss kartiba, es izsiesu ara svaigu gaisu paelpot, netrauce luduz mani kadu bridi - Ar asaram acis Onagi kungs paludza, lai netrauce ne Lakini ne parejie kolegi.Lauka spideja saule, viss bija pa vecam, cilveki skraidija no vienas puses uz otru, stradaja un meiginaja izdzivot, bet Onagi, saka domat par viziju ko vins redzeja:
-Murgs, kapec es peksni ieraudziju savu tevu ? Es nesaprotu es pirmo reizi muza redzu sadu viziju, bet kapec es redzu sevi vizija, ne...nevar but, bet ka es varu zinat ka tur esmu es un Tevs, ja tur ir tumss... MURGS- Onagi pie sevis, domadams, noblaustijas, noslaucija asaras un gaja atpakal uz darbu...
-Nu ka viss kartiba ? - Lakini, mierigi paprasija.
- jaa, tagad viss kartiba...! - mierigi pateica, it ka nekas nenotiktu...
-Nu labi sodien, kaut kas darams ir ? - Onagi mierigi paprasija
- ehh...Ja ir, bet problema tada, ka tas kas mums ir uzdots, nav no vieglaka, ehmmm.... Nu ka tev to pateikt... - Lakini meginaji pateikt kaut ko tadu, kas nav labs.
-Nu saki, ak dievs, taks ko tu uztraucies, taks Diablo nav vel attaisijis vartus platak, ka var izslaist vel stiprakus savus pakalpinus par Mi fili ? - Onagi pasmejas
- ehmmm... hehe... nuu.... Tas ir nekas salidzinajuma ar to ko grasos teikt... - Lakini barbijies meignia pateikt bet neizdodas.
- ehh nu saki, taks, nekas mani nevar sadusmot - Onagi atkal pasmejas.
- ehmm... nu ok, tu zini ka pastav sesi demonu pakapec vai ne ? - Lakini pajautaja
- Nu ja, bet kapec jauta ? -Onagi atbild
- Nu protblema tada ka atram vel augstaku pakapi par pasu Diablo, mes ne zinam ka vinus sauc, ne ari vai ir stipraks par pasu Diablo, bet atradam velvienu jaunu Diablo Pakalpinu paveidu, ta vien izskatas, ka varti ar katru dienu veras platak, un ka jasak gatavoties cinai, vieniga problema ir tada, ka dievs mums vispar nepalidz, blaviens pat savus engelus nevar nosutit palidzet ehhh... bet palides dievam ka dievs ir devis dzivibu tev... - lakini izsteicis komplimentu Onagi, Bet te pieskrien klat viens no kolegiem un sakt brekt:
-Uz Hilinas ielas notikusi sadursme, un viens no musus kolegiem tur tiesi redzeja demonu, vins nevar noteikt kas par pakalpiniem, bet teica, ka tadu pirmo reizi redz, bet vins teica, ka tas ir atraks par ieprieksejiem, un ka vins jokaini izskatas: Kermenis ka deemonam, bet engleu sparni...
- ko ? tas nav iespejams, nekas labi lakini braucam ,mes abi tiksim gala - Ta vini pa celu pakera svus metelus un skreja uz Lakini masinu, bet sakot no tas vietas, Onagi vairs nebus ne cilveks, ne Deemons, bet vins pazaudes kaut ko tadu no ka vins ir baidijies vissvairak...

ehh isteniba mazins murgs sanak, bet labi man miegs nak, neko laikam intrasantu neuzraktiju vai ne ? =))), nu ok pasakiet kas labs kas slikts un pasakiet ko man labot, ahh ja un pasakiet vai stasts labs un vai man jeas turpinat +D ?


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NOAR
post Dec 14 2005, 16:36
Post #10


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 87
Joined: 22-November 05
From: Latvia




Par passu storiju - vareetu kaut ko vairaak paskaidrot par teevu, vai par to, kaa iisti vinni ciinaas ar deemoniem, vai arii, kaapeec dievs ir tik vaajss, ka nevar atspeekot deemonus, kas tur ciet vaartus. Protams tikai tad ja taa nav kaada svariiga sizzeta sastaavdalla.

Ja jaunaa deemona vaards nav svariigs turpmaakajiem notikumiem, varu ieteikt 'regitaco' vai 'tepatoji', vai 'rugadeo'.


--------------------
(\__/)-( \_/ )--(\_/)
(O.o )-(^_~)--(o o)
(> < )-(>..<)<( ' *)>join the bunny army
Copy bunnys into your signature to help them on ther way to galaxie domination!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Jan 9 2006, 21:28
Post #11


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




ļoti patīk visi tie -ehh un -uhhh un -hemmm.... nee, es ierēcu - tātad labs!!!


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
silk
post Jan 9 2006, 21:53
Post #12


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 33
Joined: 5-January 06




QUOTE(Shoune @ Dec 9 2005, 13:31)
Onagi kungs  - Kaut jus gribetu lai vins butu vecs, bet vinam ir tikai 17 gadi, vina izskats - viss savas vietas, sakot no kajam lidz galvai, vieniga problema ir tada ka vins ir loooti slinks, un ir traks uz smeikesanu, mati vinam ir lidz pleciem un balti, kaut vins looti savu teevuienist par to ka vins nez nokurienes pazuda, bet tik un ta vins gerbjas ka tevs un matus karto ka vins...
*



Tev ir satriecoši gari teikumi.... biggrin.gif
Ņu, man liekas, ka tu pie sava darbiņa esi daudz strādājusi, kaut gan varbūt varētu vairāk raksturot tēlus...tie taču ir galvenie varoņi! Bet tavs darbiņš man patika...ceru uz turpinājumu ~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shoune
post Jan 10 2006, 00:27
Post #13


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 119
Joined: 13-July 05
From: tagad uz kadu laiku parvacos uz Londonu... =(




kas man ko domaju to rakstu, he he nekads ipass laiks tur nepaiet, sito sarakstiju 2 stundu laika, varbut bisku bija japadoma, bet nu turpinajumu rakstisu, ari otrajam stastam turpinajumu rakstisu Between Time and Life he he, palasiet to ari... =)


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 01:00