IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Welcome to the NHK, First stage of schizophrenia
kaarleens
post Feb 13 2007, 10:25
Post #16


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Hehz tieshaam densha otaku un Genhiken saliidzinoshi ar shito nav nekas.
Vieniigais nespeeju es izprast tadus cilveekus rolleyes.gif tomeer jap cita mentalitaate.


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neptuuns
post Feb 18 2007, 18:47
Post #17


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 24-March 06
From: Tev aiz muguras




Noskatiijos. Ir labs, Ievilkaas skatiishanaas veelu naktii. Dažreiz gan bija neinteresanti, patiit uz priekshu gribeejaas, bet bija labs.

Beigas bija man liekas pārāk tipiskas priekš animes, kas citās jomās mēģina mūs apmānīt lai neuzminētu sižetu un padarītu reālistiskāku.


--------------------
How many Ichigo's does it take to screw in a lightbulb?

One, but it takes ten episodes.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rociel
post Feb 21 2007, 20:16
Post #18


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 20
Joined: 17-February 07




Nezinu, nelasiiju, ko jus te rakstijat, bet vienalga, te bus jums mans viedoklis, atkal izkopeets no mana bloga:

"Palasījos nedaudz pa animeblog un secināju, ka varbūt ir vērts mēģināt nokačāt, jajau pirmo vietu ieguvusi anime. Jau pēc pirmās sērijas sapratu, kāpēc tai ir piešķirta pirmā vieta - tāpēc, ka daudzi otaku & vnk anime fani tajā saskata daudz ko kopīgu ar sevi...nebij mans gadījums, tāpēc es tik aizkustināts nejutos...
Visā visumā anime ir par traģiskiem idiotiem un viņu centieniem izlauzties caur savu, atvainojiet, sadirsto dzīvi. Ne ar ko sevišķi anime neizceļas, bija diezgan paredzama un personāžu pašnāvības mēģinājumi mani vairāk izraisīja smieklus, nekā līdzjūtību, kā tas bija domāts. Un arī beigās tā īsti nekas netika pateikts.
Otaku un anime faniem jānoskatās obligāti pārējiem...nu tā, ziņkārības pēc kaut vai var noskatīties. Lai gan arī anime iesācējiem, liekas, varētu šis tas tur patikt.
"


--------------------
Dzēsto nicku kapsēta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Feb 22 2007, 09:01
Post #19


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE(Rociel @ Feb 21 2007, 19:16) *

Nezinu, nelasiiju, ko jus te rakstijat, bet vienalga, te bus jums mans viedoklis, atkal izkopeets no mana bloga:

"Palasījos nedaudz pa animeblog un secināju, ka varbūt ir vērts mēģināt nokačāt, jajau pirmo vietu ieguvusi anime. Jau pēc pirmās sērijas sapratu, kāpēc tai ir piešķirta pirmā vieta - tāpēc, ka daudzi otaku & vnk anime fani tajā saskata daudz ko kopīgu ar sevi...nebij mans gadījums, tāpēc es tik aizkustināts nejutos...
Visā visumā anime ir par traģiskiem idiotiem un viņu centieniem izlauzties caur savu, atvainojiet, sadirsto dzīvi. Ne ar ko sevišķi anime neizceļas, bija diezgan paredzama un personāžu pašnāvības mēģinājumi mani vairāk izraisīja smieklus, nekā līdzjūtību, kā tas bija domāts. Un arī beigās tā īsti nekas netika pateikts.
Otaku un anime faniem jānoskatās obligāti pārējiem...nu tā, ziņkārības pēc kaut vai var noskatīties. Lai gan arī anime iesācējiem, liekas, varētu šis tas tur patikt.
"

NHK noteikti nav taa anime ar kuru jaasaak skatiities animes


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rociel
post Feb 22 2007, 13:26
Post #20


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 20
Joined: 17-February 07




QUOTE(kaarleens @ Feb 22 2007, 08:01) *

NHK noteikti nav taa anime ar kuru jaasaak skatiities animes

Ne, nejau ta es to domaaju...nevis uzreiz jaasaak ar to, bet es atceros laikus, kad es tikko saaku skatiities anime un ja taa buutu bijusi kaada 5-6 vai vairaak peec kaartas anime, kuru es skatiitos, tad man vinja noteikti buutu patikusi. unsure.gif


--------------------
Dzēsto nicku kapsēta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tramvajs
post Oct 10 2008, 21:03
Post #21


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 138
Joined: 25-June 06
From: 5. tramvaju depo Brīvības ielā 191




Sākums man likās stipri garlaicīgs. Vispār tādas divejādas domas par šo anime- brīžiem nenormāli garlaicīgi, a vietām atkal gandrīz var smieties līdz asarām. Nepatika galvenais varonis. Baigais auna piere. biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
IronSoul
post Oct 16 2008, 15:14
Post #22


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 117
Joined: 22-November 07
From: Riga, Salu tilts




QUOTE(kaarleens @ Feb 13 2007, 10:25) *

Hehz tieshaam densha otaku un Genhiken saliidzinoshi ar shito nav nekas.
Vieniigais nespeeju es izprast tadus cilveekus rolleyes.gif tomeer jap cita mentalitaate.


hm ja Genhiken nav ne kas tad jāpalūr. Cik esmu dzirdējis tas džeks ir mana kopija laugh.gif

This post has been edited by IronSoul: Oct 16 2008, 15:14


--------------------
Saproti, dēls, dzimteni un prezidentu neizvēlas...
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Oct 17 2008, 00:44
Post #23


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Sāku skatīties un esmu sajūsmā. Hikikomori mentalitātes bremzīgums ir attēlots lieliski, cik nu es esmu noskatījusies. Esmu iekšējais hikikomori- tomēr man ir 'āra dzīve' un ar cilvēkiem runāju... Otaku gan laikam neesmu un šito mangu un visādu plastmasas sūdu pirkšanu nesaprotu, bet to, ka cilvēks pats sevi iedzen stulbā, nepamatotā psiholoģiskā aplī gan saprotu. Patīk animācija. Nez kā būs tālāk.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ankhu
post Jan 25 2009, 00:06
Post #24


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 78
Joined: 16-May 08




nesen saku skatiities so anime un man vina likas 2labaka kuru esmu redzejis... labaka pat pa Suzumia Haruhi.. Gonzo studija visp labas anime taisa (mans pasa noverojums kaut es tik 2 animes no gonzo esu redzejis) bet nu ar katru epu sizets un notikumi klust aizvien interesantaki un nevar neslegt ara.. janoskatas lidz beigam... man vislabak patika epa par to kur vini brauca uz Closed Offline Meeting - izdarrit pasnavibu uz tas salas .. bet kopuma visa anime ir baaaaigi laba.. gribetu kko lidzigu redzet.. bet no sayonara Z.S -I
toshiki Nozumo ir vnk varonis ar iistu dveseli.. tapec man patik ta anime.. ja jautasiet kapec ar IIstu dveseli.. vnk es ta to uztveru, bet nu ok tas ir jaredz


--------------------
No more limits, no more lies This is not what you think but Evil is what may make you feel better
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Jan 25 2009, 05:24
Post #25


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Es to esmu redzējusi irl, vismaz daļēji.

Tāpēc man sevišķi patīk. Liekas, ka pati atrodos iekš anime.

Kamēr nebiju ar to sastapusies irl, tik un tā baigi patika, sevišķi atsevišķas vietas. Riktīgi ņammīgi. Nedaudz asociējos ar galveno varoni, jo kazi- maz trūkst, lai es būtu tapusi diezgan līdzīga. Es viņu saprotu *noslauka asariņu*


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pinky
post Jan 25 2009, 10:04
Post #26


animens
*****

Group: Chuunin
Posts: 347
Joined: 12-May 05
From: Latvia, Riga.




juu, anime laba. protams, saskatiju liidziibu sevii ar to chali. wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mey4D
post Jan 25 2009, 14:01
Post #27


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 31
Joined: 13-April 08
From: Visums -> Galaktika -> Zeme -> Eirāzija -> Eiropa -> Latvija -> Rīga -> Purvs -> Māja -> Dzīvoklis -> Istaba -> Gulta




Anime bij diezgan laba, sākums smieklīgs un prata izpatikt, tikai uz beigām kļuva nedaudz par skumju patiesību.
All in all 7.5/10
Līdzību ar to čali varēja lieliski saskatīt =D


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sephy
post Mar 31 2009, 19:32
Post #28


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 49
Joined: 15-October 08




Šī anime man atradināja par maniem labākajiem gadiem. Kad es spēlēju world of warcraft 10 stundas diennaktī. Par to kā šis apraudājās par beautiful world bija jau 1:1 manā stilā(un arī tas kādu dzīves veidu ievēroja, īpaši jau aizvērtie aizkari, lai saule nededzina acis un neskuvies pāris nedēļas, kā arī sevis neapgrūtināšana ar atkritumu iznešanu), vienīgi mani senči drausmīgi traucēja 'normāli' spēlēt + tas ka bija jāiet uz skolu mīļā miera labad arī nebija īsti riktīgi... Arī tas nolife kas taisīja RMT bija samēra ok, man vienīgi māsa nepienesa ēst un nebija patiesas bailes no sabiedrības. Pirmā anime kur reālistiski tiek attēlots pareizs nolife dzīves veids!
Nepatika tas, ka bail no tā ka sabiedrībā kāds var aizvainot( laugh.gif ). Vēl bija nereālistiski, ka mamma atbalstīja dēliņa dzīvesveidu finansiāli, bet nu vēlāk parādījās reālisms ka jāmeklē darbs. Beigās bija kaut kāda neizdevusies klišejiska drāma, kas arī īsti nebija ok dry.gif

Mans vērtējums 8/10 cool.gif


--------------------
There is nothing either good or bad, but thinking makes it so.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lapsus
post Mar 31 2009, 23:58
Post #29


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 2
Joined: 20-January 07
From: Behind you




Kur tie gadi, kad šo ar divus gadus jaunāko brāli izskatijos.
Kā jau minēts, vietām pa grīdu vārtīties
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
(pr0n gabals)
, citur jālūzt no garlaicības.

Savā milzīgajā "have seen" sarakstā esmu NHK novērtējis ar 9.2, cerams, ka bija par ko.
Atminos, ka beigas man ne visai
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
(neizdevies suicīds nav fun)
.

Ja vajadzīgi prātuļojumi par NEET un hikikomori tēmām: rietumu pasaulē pamatnostāja ir, ka cilvēkam ir jākļust par "Mike from marketing", lai sasniegtu laimi un panākumus, taču es neredzu neko nosodāmu tajā, ka cilvēki ir spējīgi atslēgties no realitātes. Pie v*lna, ja šajā nedaceptajā pasaulē nebūtu jāvergo, lai tiktu pie 2000 kilokalorijām, dzīvesvietas un pietiekami daudz elekrības, lai kompis strādātu, es nepūlētos ārā no mājas rādīties... ph34r.gif

P.S. Wow, spoileru skripts te nenormāli sako..


--------------------
If you want a vision of the future, imagine a boot stamping on a human face.. forever.
I am the Mad King!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lars
post Apr 1 2009, 07:50
Post #30


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 60
Joined: 21-June 07




QUOTE(Lapsus @ Mar 31 2009, 23:58) *

Kur tie gadi, kad šo ar divus gadus jaunāko brāli izskatijos.
Kā jau minēts, vietām pa grīdu vārtīties
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
(pr0n gabals)
, citur jālūzt no garlaicības.

Savā milzīgajā "have seen" sarakstā esmu NHK novērtējis ar 9.2, cerams, ka bija par ko.
Atminos, ka beigas man ne visai
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
(neizdevies suicīds nav fun)
.

Ja vajadzīgi prātuļojumi par NEET un hikikomori tēmām: rietumu pasaulē pamatnostāja ir, ka cilvēkam ir jākļust par "Mike from marketing", lai sasniegtu laimi un panākumus, taču es neredzu neko nosodāmu tajā, ka cilvēki ir spējīgi atslēgties no realitātes. Pie v*lna, ja šajā nedaceptajā pasaulē nebūtu jāvergo, lai tiktu pie 2000 kilokalorijām, dzīvesvietas un pietiekami daudz elekrības, lai kompis strādātu, es nepūlētos ārā no mājas rādīties... ph34r.gif

P.S. Wow, spoileru skripts te nenormāli sako..
bija inchiigi, kaut gan kkaadas peedeejaas 2 serijas paraak fiksi paarskreeju...

drusku offtop P.S. ar wow tieshaam jaabuut uzmaniigam, man tieshi shodien beidzas 10 dienu triaals, esmu nolicis ierobezhojumu 1 lvl dienaaa.. biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 14:26