IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Galerija
Austra
post Oct 27 2010, 16:17
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 15
Joined: 25-October 10
From: Latvijas Republika




Labdien,
Visiem komentētājiem atgādinu, ka labprāt arī jūsu garadarbus subjektīvi novērtētu, tāpēc esiet tik laipni pret mani un rakstiet ar apdomu. :-)
Ar cieņu,
Austra


IPB Image

This post has been edited by Austra: Oct 27 2010, 16:18
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Oct 27 2010, 16:33
Post #2


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Ahahahahaha, man nav ko vērtēt. Šis darbs ir tikai viens un tas pats ir nekārtīgs. Švīkas - stūraini stilīga figņa, bet nevajag ar tām pārforsēt.
Mazās meitenītes sejas aprises saplūst kopā ar pārējiem violetajiem izgarojumiem. Vai viņas tēvs, alkaholiķis, izvarotājs atkal viņu piekāva, vai arī tā ir dīvaini ēnu spēle uz viņas sejas? To mēs nekad neuzzināsim, jo tā ir māksla. Varbūt mazā meitenīte ir ar vēzi slima, viņai ir violeti loki zem acīm, plankumi uz sejas. Matu vairāk nav, jo tā parūka uz galvas nav mati.
Lai gan jāatzīstas,ka attēls dod daļēju vecas ģīmetnes iespaidu. To vajadzēja kārtīgāk izstrādāt, nesvaidīties tik haotiski ar krāsām un švīkām.


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koneko
post Oct 27 2010, 16:51
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 161
Joined: 23-October 09




Nevaru nepiekrist Artam, ka tās švīkas galīgi nav pievilcīgas. Krāsas ir jaukas, bet lietotas neprasmīgi. Jāsaka, ka kopumā darbs rada nevīžības un piviršības iespaidu.

P.S. Skatoties no galvas anatomijas viedokļa, kreisā sejas puse ir par lielu (bet tas tik tā - ja vēlamies kļūt sīkumaini).


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Austra
post Oct 27 2010, 17:20
Post #4


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 15
Joined: 25-October 10
From: Latvijas Republika




Atvainojiet, krāsojums man bija sekundārs, jo manā izvēlē bija tikai trīs krāsas: violeta, gaiši brūna, zaļa. Godīgi, man nav ne jausmas, kur mētājas pārējie zīmuļi.
Izvēlējos švīkāt, jo tā sanak ievērojami ātrāk. Šoriez vēlējos ''šancēt'' zīmējumus šai galerijai, kamēr nav pazudusi iedvesma kautko darīt.
Vecāks darbs.
IPB Image

This post has been edited by Austra: Oct 27 2010, 17:26
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
El4an
post Oct 27 2010, 18:01
Post #5


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 130
Joined: 26-September 10
From: nowhere




pēdējais darbs labs, bet varēji ar tievāku līniju švīkāties, citādi grūti kautko saprast... ūūnnnn ja vēl būtu ar guašām izkrāsots.. nu tu jau saprati manu domu biggrin.gif smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koneko
post Oct 27 2010, 21:20
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 161
Joined: 23-October 09




Tas pēdējais man lika nepatikā saviebties. Kaut ko tādu uzķēpāt prot pat mana 6-gadīgā māsa (un viņai zīmēšanas pieredzes ir MAZ).

Tātad, spēkā paliek jautājums - Vai tev ir arī kaut kas nesaķēpāts piedāvājumā?

P.S. Zīmuļu trūkums nav attaisnojums, ja prasi citu viedokļus par savu darbu.

This post has been edited by Koneko: Oct 27 2010, 21:20


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Austra
post Oct 27 2010, 21:52
Post #7


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 15
Joined: 25-October 10
From: Latvijas Republika




Nē, tad tas, protams, bija speciāli domāts ar tām krāsām :-)
Bez tam ir labs sākums zīmēšanai. Ak, mana nepieredzējusī roka un daltoniskā acs.
Tikko pabeidzu, par vēlu izlasīju kāda zīm.tehnika tev patīk, Kaneko.
IPB Image


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Oct 27 2010, 21:54
Post #8


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




IPB Image

No cilvēka, kurš tik autoritatīvi komentē darbus biju gaidījusi ko KRIETNI labāku. Vai tas ir joks?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Austra
post Oct 27 2010, 21:57
Post #9


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 15
Joined: 25-October 10
From: Latvijas Republika




QUOTE(FuschichO @ Oct 27 2010, 20:54) *

No cilvēka, kurš tik autoritatīvi komentē darbus biju gaidījusi ko KRIETNI labāku. Vai tas ir joks?


Vari teikt, ka esmu eksperts citu kritizēšanā, bet zīmuli pirmo reizi ņemu rokā. Bet vai tas ir godīgi? Jūs mani iedvesmojāt ķēpat un tagad apmētājiet ar akmeņiem, kauns.

This post has been edited by Austra: Oct 27 2010, 21:57
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Oct 27 2010, 22:03
Post #10


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Es nevienu akmeni neesmu metusi. Tomēr ir neadekvāti saukt sevi par ekspertu kritizēšanā, ja nespēj saskatīt kļūdas pats savos darbos. Absurds, ne? Bez tam te ieliktie "objekti" nav "darbi", bet "ķēpājumi", jo "darbos" ir ielikts "darbs". Cik saproti, tu sēdi pie kompja, švīkājies (pēc iespējas ātrāk) un tik močī iekšā. Daudzi tā dara, bet tas nepadara situāciju skaistāku.

I'm just sayin'

+plus tu "kaunini" mūs. Nu wtf?

This post has been edited by FuschichO: Oct 27 2010, 22:04


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koneko
post Oct 27 2010, 22:10
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 161
Joined: 23-October 09




QUOTE
Vari teikt, ka esmu eksperts citu kritizēšanā


Vai tev kaut kāds pašlepnums vispār arī ir? Kauna nav kritizēt, ja pats nevari izdarīt labāk vai vismaz tikpat labi?

QUOTE
par vēlu izlasīju kāda zīm.tehnika tev patīk, Kaneko


Un kas tad man patīk? Un ko gan tu zini par mani, ja nevari pat pareizi uzrakstīt KO-NE-KO?!

Tās tavas švīkas ir neglītas! Un neglītas nevis tāpēc, ka pirmo reizi zīmē, bet gan neglītas tāpēc, ka (kā jau Fušķe teica) tur nav ieguldīts darbs, un tas ir acīmredzami.

This post has been edited by Koneko: Oct 27 2010, 22:12


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Austra
post Oct 27 2010, 22:12
Post #12


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 15
Joined: 25-October 10
From: Latvijas Republika




QUOTE(FuschichO @ Oct 27 2010, 21:03) *

Es nevienu akmeni neesmu metusi. Tomēr ir neadekvāti saukt sevi par ekspertu kritizēšanā, ja nespēj saskatīt kļūdas pats savos darbos. Absurds, ne? Bez tam te ieliktie "objekti" nav "darbi", bet "ķēpājumi", jo "darbos" ir ielikts "darbs". Cik saproti, tu sēdi pie kompja, švīkājies (pēc iespējas ātrāk) un tik močī iekšā. Daudzi tā dara, bet tas nepadara situāciju skaistāku.


Paldies par tavu viedokli, protams, ka redzu kļūdas, bet mani nepamet doma par slīcināmajiem kucēniem. Varētu teikt, ka šīs ir skices, lai jūs mēģinātu apvārdot.
Galu galā, laižam šos podā un gaidam pēc labākiem. :-)

QUOTE(Koneko @ Oct 27 2010, 21:10) *

QUOTE
Vari teikt, ka esmu eksperts citu kritizēšanā


Vai tev kaut kāds pašlepnums vispār arī ir? Kauna nav kritizēt, ja pats nevari izdarīt labāk vai vismaz tikpat labi?

QUOTE
par vēlu izlasīju kāda zīm.tehnika tev patīk, Kaneko


Un kas tad man patīk? Un ko gan tu zini par mani, ja nevari pat pareizi uzrakstīt KO-NE-KO?!

Tās tavas švīkas ir neglītas! Un neglītas nevis tāpēc, ka pirmo reizi zīmē, bet gan neglītas tāpēc, ka (kā jau Fušķe teica) tur nav ieguldīts darbs, un tas ir acīmredzami.


Piedod, bet uzskatīju, ka kritizējot citus es jums palīdzu, bet ja Tev mans viedoklis nav vajadzīgs, tad lūdzu nesāc mani apvainot. Nebiju nekur teikusi, ka zīmēju par Tevi vai kādu citu labāk. Jūtos aizvainota, jo to biju domājusi vairāk kā joku nevis kā faktu.
Lūdzu, nebļausties, ja uzrakstu tavu niku nepareizi un nepazīstu tevi tik labi, lai zinātu par to, kas tev patīk, tāpēc domā pirms atbildi.

This post has been edited by Austra: Oct 27 2010, 22:19
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Oct 27 2010, 22:16
Post #13


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Turpini kritizēt un zīmēt, un lai kritikai būtu pamats, nevis IMBITCHYTODAY. Kritiķus neviens nemīl, bet tie ir vajadzīgi.
Un par zīmējumiem, hurrr.
Iemācies pamatus, lai zinātu, kur ir acis, ķepas un deguns, tad izveido/sameklē stilu kādā zīmēt.


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Austra
post Oct 27 2010, 22:24
Post #14


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 15
Joined: 25-October 10
From: Latvijas Republika




QUOTE(Arts @ Oct 27 2010, 21:16) *

Turpini kritizēt un zīmēt, un lai kritikai būtu pamats, nevis IMBITCHYTODAY. Kritiķus neviens nemīl, bet tie ir vajadzīgi.
Un par zīmējumiem, hurrr.
Iemācies pamatus, lai zinātu, kur ir acis, ķepas un deguns, tad izveido/sameklē stilu kādā zīmēt.


Necentos nevienu ar savu kritiku apvainot, izceļu to, kas man nepatīk un par to spriedelēju, neko vairāk.
Negaidīju, tomēr, uzbrukumus no visām frontēm, bet savu taisnību no katra komentāra pratīšu uztvert. Kā jau teicu - turpmāk centīšos nekrist jums uz nerviem. biggrin.gif

This post has been edited by Austra: Oct 27 2010, 22:25
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 27 2010, 22:25
Post #15


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(Koneko @ Oct 27 2010, 22:10) *

Kauna nav kritizēt, ja pats nevari izdarīt labāk vai vismaz tikpat labi?


nē, nav, un tev arī nevajadzētu būt. kritizēšanai nav sakara ar radīšanu. būtu funny, ja, piemēram, kino kritiķiem būtu jāprot taisīt izcilas filmas, lai varētu tādas kritizēt.

darbi sūkā. tos vajag satīrīt un izkrāsot. šobrīd pat nevar īst par skici nosaukt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 April 2024 - 10:24