IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

48 Pages V « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Zīmējumi un krāsojumi, no sushi ledusskapja un pieliekamā
edg
post Sep 11 2005, 23:28
Post #46


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Missy @ Sep 11 2005, 21:55)
Heh... nocirsta plauksta... vai arii uztaisiita no vaska!!! biggrin.gif
*


Es biju paarliecinaats, ka nocirsta >_<

Cilveekiem ir speeciigi atshkjiriigi viedoklji par to, ko noziimee "gudrs", "gudri" utml. No mana viedoklja mees pljaapaajam Missy maakslas galerijaa. Protams, tas ir spams, un to vajadzeetu dariit kaadaa citaa vietaa, bet citas vietas nepatiik tongue.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 12 2005, 00:00
Post #47


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Kāpēc šis topiks vēl nav saskaldīts un tā ūdeņainākā daļa aiztransportēta uz offtopiku, kur es to būtu daudz fiksāk pamanījis un pacenties iegāzt arī savu notekūdeņu spaini?


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 12 2005, 00:42
Post #48


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Buutu labi, ja paliktu kaa ir! Interesantas diskusijas (kuraam te nevajadzeetu buut), labi riit ielikshu jaunus ziimeejumus! smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Sep 12 2005, 01:40
Post #49


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(ShinChan @ Sep 11 2005, 23:00)
Kāpēc šis topiks vēl nav saskaldīts un tā ūdeņainākā daļa aiztransportēta uz offtopiku, kur es to būtu daudz fiksāk pamanījis un pacenties iegāzt arī savu notekūdeņu spaini?
*


Iespeejams tieshi taadeelj biggrin.gif

Ja salaatos ir tikai gurkji, tomaati, loki un kreejums, tad salaati ir garshiigi. Bet, kad tur samet sinepes, citronskaabi un visu citu, ko virtuvee var atrast... Kad runaa dazhi cilveeki, saruna ir sakariiga, patiikama, mieriiga. Ja iejaucas Shinchan un veel citi, tad saruna kljuust neizsekojama, haotiska un murgaina, to gruuti lasiit, orienteeties.

Shiis sarunas risinaas Missy personiigajaa bilzhu galerijaa. Tiek ietureeta patiikama gaisotne, dzerta teeja. Mees staavam pie Missy jaunaakaas gleznas un paarspriezham dziivi. Taa nav saruna ar meerkji atrast dizhus atrisinaajumus vai iekraat viedokljus. Taapeec taa patiikami var risinaaties dazhu cilveeku starpaa bez vajadziibas peec tirgus. Ne vien nav vajadziibas, bet ir daudz patiikamaak. Klusums. Miers. Teeja. Btw, ljoti laba.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 12 2005, 20:46
Post #50


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




QUOTE(edg @ Sep 12 2005, 02:40)
QUOTE(ShinChan @ Sep 11 2005, 23:00)
Kāpēc šis topiks vēl nav saskaldīts un tā ūdeņainākā daļa aiztransportēta uz offtopiku, kur es to būtu daudz fiksāk pamanījis un pacenties iegāzt arī savu notekūdeņu spaini?
*


Iespeejams tieshi taadeelj biggrin.gif

Ja salaatos ir tikai gurkji, tomaati, loki un kreejums, tad salaati ir garshiigi. Bet, kad tur samet sinepes, citronskaabi un visu citu, ko virtuvee var atrast... Kad runaa dazhi cilveeki, saruna ir sakariiga, patiikama, mieriiga. Ja iejaucas Shinchan un veel citi, tad saruna kljuust neizsekojama, haotiska un murgaina, to gruuti lasiit, orienteeties.

Shiis sarunas risinaas Missy personiigajaa bilzhu galerijaa. Tiek ietureeta patiikama gaisotne, dzerta teeja. Mees staavam pie Missy jaunaakaas gleznas un paarspriezham dziivi. Taa nav saruna ar meerkji atrast dizhus atrisinaajumus vai iekraat viedokljus. Taapeec taa patiikami var risinaaties dazhu cilveeku starpaa bez vajadziibas peec tirgus. Ne vien nav vajadziibas, bet ir daudz patiikamaak. Klusums. Miers. Teeja. Btw, ljoti laba.
*



*applause* Luuks shis ir reaali labi uzrakstiits teksts, kaa arii labs saliidzinaajums! rolleyes.gif Dzirdeeji, ShinChan? smile.gif
rolleyes.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post Sep 12 2005, 21:00
Post #51


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




QUOTE(edg @ Sep 12 2005, 02:40)
Iespeejams tieshi taadeelj biggrin.gif

Ja salaatos ir tikai gurkji, tomaati, loki un kreejums, tad salaati ir garshiigi. Bet, kad tur samet sinepes, citronskaabi un visu citu, ko virtuvee var atrast... Kad runaa dazhi cilveeki, saruna ir sakariiga, patiikama, mieriiga. Ja iejaucas Shinchan un veel citi, tad saruna kljuust neizsekojama, haotiska un murgaina, to gruuti lasiit, orienteeties.

Shiis sarunas risinaas Missy personiigajaa bilzhu galerijaa. Tiek ietureeta patiikama gaisotne, dzerta teeja. Mees staavam pie Missy jaunaakaas gleznas un paarspriezham dziivi. Taa nav saruna ar meerkji atrast dizhus atrisinaajumus vai iekraat viedokljus. Taapeec taa patiikami var risinaaties dazhu cilveeku starpaa bez vajadziibas peec tirgus. Ne vien nav vajadziibas, bet ir daudz patiikamaak. Klusums. Miers. Teeja. Btw, ljoti laba.
*



Baac... Shitas bija labs.. Tu, edg, tikai aizmirsi piemineet ka ne tikai teeja ir laba... Arii darbi ir varen labi happy.gif


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 20 2005, 16:38
Post #52


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Shis pagaidaam ir mans jaunaakais darbinjsh! Uz photoshopa! biggrin.gif
image


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
AmnE
post Sep 20 2005, 16:40
Post #53


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 157
Joined: 14-August 05




O_o wow... diewiigs ziimeejums.. baigi gliish.. vieniigais man liekas, ka kruutis bish pa zemu, bet nu tas tikai mans viedoklis.. tieshaam gliishi!


--------------------
...:::ReSpEcT YoUr SeLf AnD ReSpEcT ThE OtHeRs:::...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 20 2005, 16:41
Post #54


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Paldies par komentinju! Es pavisam noteikti zinu, ka ar taam kruutiim k-kas nav! Taadas neformiigas, bet kaa saka- visas jaw nav ideaalas! happy.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Janots
post Sep 20 2005, 16:44
Post #55


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 246
Joined: 9-November 04
From: балванское болото




jep!!!! shis - THE BEST!!!! wub.gif tik dazhas kluudas... deguns mazliet ne savaa vietaa smile.gif labam plecam jaabut mazliet augstaak ==> cut-cut garaakam kaklam un paarak plakana mugura... vai arii viduklis neizteiksmiigs...


--------------------
IPB Image
А вот и плесень зацвела....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 20 2005, 16:54
Post #56


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Nu... te buus paarlabots! Tachu vinja izskataas mazliet resna... bet gan jau buus labi! biggrin.gif
image


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Sep 20 2005, 17:03
Post #57


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Missy @ Sep 20 2005, 15:54)
Nu... te buus paarlabots! Tachu vinja izskataas mazliet resna... bet gan jau buus labi! biggrin.gif
*


Ja shitaa ir resna, tad lielaakajai daljai meitenju jaasaak jau rukshkjeet. Tas resnuma efekts lielaa meeraa ir garaa kakla nopelns.

P.S. Izlabotais ir daudz labaaks.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 20 2005, 17:09
Post #58


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Hmmm... Labot uz tievaaku? smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
AmnE
post Sep 20 2005, 17:15
Post #59


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 157
Joined: 14-August 05




driizaak izskataas formiiga nevis resna.. nu manaa skatiijumaa! wink.gif


--------------------
...:::ReSpEcT YoUr SeLf AnD ReSpEcT ThE OtHeRs:::...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 20 2005, 17:17
Post #60


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




QUOTE(AmnE @ Sep 20 2005, 17:15)
driizaak izskataas formiiga nevis resna.. nu manaa skatiijumaa! wink.gif
*




Vispaar man arii... Normaali gurni!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

48 Pages V « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 15:37