IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

19 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Elfen Lied, nelaidiet bērnus šim tuvumā...
ShinChan
post Oct 3 2004, 19:51
Post #1


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Pagaidām esmu noskatījies 10 sērijas (no 13).... Pa galvu ārdās pretrunīgas domas un pat nezinu ko par sjo anime uzrakstīt. Ir filmas kuru gadījumā var skaidri pateikt: Tas ir kaut Kas! Vai ari: pilnīgs sū.s. Sjis nav tas gadījums. Sjī anime vispār nekādos rāmjos nelien. AnimeNfo.com viņu raksturo kā action, horror. Tasinība. bet ne pilnībā. Horrors ir vienkārsj vājprātīgs un ne tikai fizioloģisks, bet arī mentāls. + vēl daudzi kailskati, daļa no kuriem iekļaujās arī pedofīlijas kategorijā. Bet sjajā gadījumā nevar runāt ne par ecchi, ne hentai.
Es savā pietiekami ilgajā mūzjā daudz sjausmu esmu skatījis, gan animētas, gan mākslas gan dok. filmās, gan dzīvē, bet tas, kas notiek uz ekrāna sjajā anime man brīzjiem uzdzina nelabumu. Un ne jau tāpēc, ka pa gaisu ietu cilvēku ekstrimitātes un asins paltis (starp citu, sjī ir vienīgā anime kurā man nerodas iespaids, ka asinis ir tikai ekrānu aizpildosja krāsa, bet gan reāli no ķermana izdalijies sķidrums, cepuri nost asinis sjeit ir dozētas tā kā tam ir jābūt, pretstatā Hellsing u.tml.), nelabumu man uzdzina kas cits un ja jūs skatīsieties sjo animi (lai gan es neiesaku to nevienam darīt), tad sapratīsiet kas.
Grūti pateikt ko es jūtu pret sjo seriālu. Tas viennozīmīgi nav stulbs hack n' slash tirpalu gabals. Sizjets ir plūstosj un tēli atklāti samērā labi. Brīzjiem emocionāli sakāpinājumi...un fizioloģiski graujosj.
Tagad īss sizjeta izklāsts. Darbība, cik var noprast, norisinās mūsdienās, vai arī ļoti tuvā nākotnē. dazjiem cilvēkiem saak dzimt ragainas meitenes-mutanti (vairaak izskataas peec cat-girl), kurām ir labi attīstītas maņas, kas vienkārsjajiem cilvēkiem nav. Sjo mutantu mērķis (vai arī tās ir tikai cilvēku iedomas?) ir iznīcināt cilvēku rasi, tāpēc sjos mutantus vai nu iznīcina uzreiz pēc dzimsjanas vai nu arī iesloga slepenā izpētes centrā, lai veiktu eksperimentus. Vienam izdodas izbēgt...
Sjī anime ir Genco un VAP studiju kopdarbs. Par animāciju (gan tēlu, gan fona) būtu grēks sūdzēties, jaukas, mīļas, bez maz vai čibi sejiņas. Subo kaut kādi "anime fin", neko par tādiem nezinu, tacju lielas glupības vēl neesmu pamanījis.
Skatieties ja jums sjādas lietas patīk, tacju nesakiet, ka nebrīdināju, ārstēsjanos psihiatriskajā slimnīcā apmaksāt netaisos. Un cilvēkiem līdz 16 gadiem, no tiesas neiesaku skatīties. Man liekas, neatradīsies tāda televīzija, kas atļausies kādreiz sjo seriālu rādīt. Te būs dazji ekraansjaavinji:
user posted image
user posted image
user posted image


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ONIX
post Oct 3 2004, 21:01
Post #2


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 94
Joined: 29-September 04
From: Riga




Es jau sito arii kaadu laiku skatos, esu ticis laikam liidz 5tajai seerijai. Tik traki jau arii nemaz nav, ir filmas kuraas var redzeet daudz lielaakas sausmas, kas liek tiesaam aizdomaaties par daudzaam lietaam. Piemeeram sii http://wayney.pwp.blueyonder.co.uk/muerte.htm filma tiesaam ir speejiga uzdziit nelabumu. Zinu, zinu taa nav Anime, bet tik un taa veeleejos veikt saliidzinaajumu.
Ja runaa par pasu Elfen Lied, tad seriaals nav slikts, saakuma melodija vispaaar ir super! Noteikti vareetu ieteikt visiem kam nav bailes no nezeeliigaam ainaam.


--------------------
"We shall dive down through black abysses...and in that lair of the Deep Ones we shall dwell amidst wonder and glory forever." H.P. Lovecraft.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Oct 3 2004, 21:21
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




tomēr kāds saņēmās un uzrakstīja arī kaut ko par Elfen Lied smile.gif
negribētu piekrist ka Elfen Lied būtu kaut kas tāds patiesību sakot biju gaidījis pat ko mazliet vairāk... tiesa gan ka konkrētais seriāls izceļas uz pārējo fona tomēr ne tādā mērā lai būtu jāsaķer galva un jāsāk domāt kāpēc es vispār ko tādu skatījos smile.gif
QUOTE(ShinChan @ Oct 3 2004, 19:51)
Man liekas, neatradīsies tāda televīzija, kas atļausies kādreiz sjo seriālu rādīt.

AT-X
QUOTE(ONIX @ Oct 3 2004, 21:01)
.. saakuma melodija vispaaar ir super!

kā meidz teikt par gaumi jau nestrīdās bet imho viens no vissliktākajiem intro ever !


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ONIX
post Oct 3 2004, 21:25
Post #4


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 94
Joined: 29-September 04
From: Riga




Kaa var nepatikt sis intro, tiesi otraadi man likaas viens no labaakajiem intro kaads redzeets. Nu, bet labi nestriideesimies par gaumi. smile.gif


--------------------
"We shall dive down through black abysses...and in that lair of the Deep Ones we shall dwell amidst wonder and glory forever." H.P. Lovecraft.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Oct 3 2004, 22:29
Post #5


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Vispirms neliela infa uzziņai par mani: vidusskolā mani uzskatīja par ar vardarbību apsēstu cilvēku (pamatoti?). Patika melnais humors, sadistiski pastāsti, biedēt meitenes stāstot tām seno ēģiptiesju mumificēsjanas tehniku. Iesvētībās es vazājos apkārt ar iecirstu cirvi mugurā un dazjas skolotājās gandrīz paģība, jo skats, jātzīst, bija visai naturāls. Mūsu sagatavoto fuksju spīdzinājsanu atzina par kaut ko reti pretīgu, zjetonniekā es uzstājos kā ķirurgs-miesnieks (tērps atbilstosj lomai), bijusī klases audzinātāja sjausminājās maniem vecākiem. Esmu redzējis sakropļotus līķus dabā. Dazjreiz aizeju uz anatomikumu ekskursijā. Kāpēc es to stāstu? tāpēc lai jūs nepadomātu, ka man nāk ģībiens ieraugot asinis.
Tagad par Elfen Lied, jebsju, elfu dziesmu (joprojām neesmu sapratis, pri cjom te vācu val.). Piekrītu, ka ir virkne filmu, tai skaitā anime, kur vardarbības ir vairāk un attēlots tas tiek vēl naturālāk (dīrātas ādas, izritinātas zarnas, izrauti acu āboli utt.). Tas, kas mani sjokēja (un mani nav viegli sjokēt) bija sjīs anime kontrasts. Sizjets un darbības vieta būtu ideāli piemērota jebkurai schoolkids drāmai. Divi vidusskolnieki, vecāku nav, liela māja, pieauklēti dzīves pabērni (mazas meitenes un suņi), cīņa par izdzivosjanu skarbajā pasaulē bla, bla, bla... vienkārsji, emocionāli, nodrāzti. Pat animācija ir tiesji tāda, kāda tā ir sjada veida seriālos (sjausmu gabalos parasti čaru animācija ir pavisam citāda), bet nee, paralēli augstākminētajam notiek bērnu masveida slepkavības (visvairāk atmiņā iesēdās abu "diklonu" cīņa un tās iznākums (laikam 4 sērija) un incidents ar suni un bērniem internātā. Ļoti piesātinātas (ar visu) ainas laikam 8 sērijā). Kas tas ir? Tas ir tāpat kā, piedodiet, ieksj pokemoniem iekļaut hentai, piemēram, Eš vai kā nu tur viņu, saak dupsēt pikaču, vai Mistiju, vai vienalga ko. Ja es redzu glītu bērna seju, tad es negaidu, ka jau nākamajā brīdī viņa tiks kopā ar visu galvu atdalīta no ķermeņa un kā trofeja aizstiepta prom. Es nesaku, ka Elfen lied ir slikts seriāls, man tas patīk un ar nepacietību gaidu nākamās sērijas, tacju tā saturs, par spīti daudzām kvalitātēm ir ļoti strīdīgs. Negribu moralizēt, tacju negatīvais iespaids, kādu var atstāt sjī anime uz nenobriedusjiem prātiem ir daudz lielāks nekā noskatoties "Sjausmas gobu ielā" vai "5diena 13." Taapeec arii bija viss tas penteris par sjausmaam ieksj sjiis anime.
Kas attiecas uz TV ar to vairaak bija domaatas televiizijas aarpus Jap. un Dienvidkorrejas. Tas tacju nav nosleepums, ka turienes cilvjiem dziies uzskati ir radikaali atskjiriigi no Vecaas pasaules (kaut vai skolniecju apenju kolekcioneesjana rolleyes.gif ).
Nu gan aizmuldeejos, vainojiet Bjorku un vinjas jauno albumu "Medulla".


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Oct 3 2004, 23:02
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




respect ShinChan ! smile.gif
tavu domu uztvēru un atzīšos ka izjūtas man ir diezgan līdzīgas varbūt vienīgi ne tik sakāpinātas - es to visu ( lasīt : Elfen Lied ) kaut kā pagaidām esmu uztvēris mazliet vieglāk tiesa gan 8 epizode un konkrētais atgadījums ar kucēnu lika varbūt ne tik daudz aizdomāties kā nodomāt - ja vien es tur būtu bijis blakus... šeit vietā būtu teiciens 'dots devējam atdodas'


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Oct 3 2004, 23:24
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




Kur shito dabuut? Torrentus kaut kaa nevaru atrast dry.gif


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ONIX
post Oct 3 2004, 23:26
Post #8


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 94
Joined: 29-September 04
From: Riga




Es vilku no vecaa labaa DC++, tur diezgan daudziem ir.


--------------------
"We shall dive down through black abysses...and in that lair of the Deep Ones we shall dwell amidst wonder and glory forever." H.P. Lovecraft.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Oct 3 2004, 23:26
Post #9


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




sheitan

ups, nespaskatiijos, tur laikam tikai liidz 5 ep ir.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Oct 3 2004, 23:52
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Man atskiriba no citam animem sitai animei ir respekts...Uzstaisita un izdomata ir idela un viss sizets ari...Te nav taka parejas horror animes kur asinis skists pa visu ekranu un ta 24 min,un ta visas serijas...Sito animi ir man liekas ka loti ilgi domata jo pec sizeta var noprast ka sita anime nav nekada bernu pat ne tiem cilvekiem kuriem ir pari 21 ar vaju sirdi,man skatoties sito animi ari sliktumu uzmet,nevis taka ir uzstaisits bet pats sizets siten ir tipiska drama...Es pat apskatijos animenews un tur rakstits bija ka sito animi var skatities cilveki ar stipru sirdi un jaskatas uzmanigi un par to radisanu ekranos, ta gan ir taisniba vot sitadu animi brinos vai kados ekranos radis ja vienigi japana pa pasu nakti kad visi gul un skatas tie kuri uztver sito animi par nepieciesamu viniem...Es var but kaut ko nepareizi saku bet vienigi ko es zin tas ir tas ka sita anime nav domata skatities cilvekiem kuriem ir vaja sirds...aa un es vel redzeju GENRE:SuperMature
es nez ko tas nozime bet tas nozime ka vel trakak neka pasiem Mature xe...Es neiesaku skatities cilvekiem so animi...Bet tie kuri jau skatas jau saprot par ko es runaju smile.gif..Es nezinu ka citiem bet sita ir viena no retakajam animem kuru skatos ar interesi....Nez varbut es kludos varbut ne, bet ja sito varetu ari parejie apskatities tad sita klutu pavisam populara jo pec sizeta un pec zimesanas... ph34r.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Oct 4 2004, 00:15
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




Rune: anime-fin.elandal.net:6969
.. varbūt kādam ir aizķēries EL outro 'Be Your Girl' by Chieko Kawabe - lipīgs gabals tomēr smile.gif


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Oct 4 2004, 01:59
Post #12


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




QUOTE(Saiko @ Oct 4 2004, 00:15)
.. varbūt kādam ir aizķēries EL outro 'Be Your Girl' by Chieko Kawabe - lipīgs gabals tomēr smile.gif
*



Chieko Kawabe - Be Your Girl
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Oct 4 2004, 02:17
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




danke smile.gif


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Oct 4 2004, 10:21
Post #14


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Saiko @ Oct 3 2004, 23:15)
.. varbūt kādam ir aizķēries EL outro 'Be Your Girl' by Čieko Kawabe - lipīgs gabals tomēr smile.gif
*


Nez, man tiesji sjī dziesma nelīmējās kopā ar uz ekrāna notiekosjo. Lēta popsa Avrilas Laviņjas stilā. Kurpretī intro songs dod labu štimmungu un jau iesilda turpmākajām sjausmeklībām.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Oct 4 2004, 13:04
Post #15


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Nu es te lasu baigaas rekomendas dod: tipa mazaak par 21 labaak lai acis izdur pirms skatiities sho animi, BET kaa raadasa visi kam nav slinkums ciitigi aizsit savu traffiku ar shii seriaala douvnloadu.
Nu bet seriaals ir labs.Civeeciiga vardarbiiba un pietam ljoti patiesa. Nu es vispaar filmu neatziistu par apbalvojumu ja taa neuzsit pa peleeko dranjkji muusu galvaas, savaadaak tas ir komerciaals buljlja suuds ar ljoti piparotu maarketingu. Shitaadas lietas kad ir ziimeetas ir pienjemamaakas nekaa kad filmaa iemiesotas. Nu taisniiba vien jaasak, ka scenaarists bija krietni domaajis lai visu shito samikseetu un skatiitaaji saaktu punjkjoties biggrin.gif.
Vot beigas gan liekas taadas rihtiigi paredzamas. Shaubos vai mani paarsteigs beigas, bet man ir variants ka to puisi beigaas taa maniakaali sexiigaa Nyuu noslaktees peec tam kad buus kljuvusi gruusna. Logisks iznaakums buutu ja taa Lucia izdariitu pashnaaviibu peec savas sister-in-law asaru pilnas pusseerijas nospiidzinaashanas liidz koka kastiitei. Nu bet tas ir ljogiski pareizais iznaakums. Kaa mees zinaam tad tie abi divi vienaa mieraa vaislos jaunu paaudzi ar radzinjiem. Zheel taas vinja maasiicas, esmu par 51.49% procentiem paarliecinaats ka yamaa mirs nedabiskaa naavee.
Nu nevar iztikt arii bez kritikas. Animaaciju gribeejaas man bisku detalizeetaaku, tur kur notiek taa extremitaashu daliishana. Op theme ir ljoti labi panjem kopaaa ar taam freskaam. Savukaart En theme ir aarpus teemas ar savu skaneejumu lai gan vaardi ir pienjemami. Vareeja ko dramatiskaaku uzlikt, kaa piemeeram tas ir Serial Lain En theme - smuks gabals(kaadam mosh ir OST).
Mmm... taa shizofreenijas pieskanja no Lucia puse ir diezgan patenteets variants kaa atgriezt jebkuru nokliidusho avi, bet tas nekas, sheit tas ir diezgan jauki. Taalaak man shkiet ka vaidzeeja vairaak paarrunas ar sevi katram no personaazhiem (monologus) savaadaak iznaak ka vinji tos textus tur rullee peec notiim(saprast jau var tos zemtextus kaa bija domaats, bet biezhi vien to izrunaataa autors ir domaajis nedaudz savaadaaku zemtextu). Tas algotnis kuram to roku atshkeereeja un acis izduura, ir pataisiits par gandriiz aklu ljauno, lai gan vareeja pastaastiit nedaudz vairaak kapee vinjam taa vardarbiigaa nosliece.
Nu bet taas ir tikkai mana domas ja gribas piesieties, bet principaa tas ir lielisks staasts, kaac nezin, ir tam gabalam arii manga vai kaacs manuskripts peec kura tapa shis shedervs.

QUOTE
Vispirms neliela infa uzziņai par mani: vidusskolā mani uzskatīja par ar vardarbību apsēstu cilvēku (pamatoti?). Patika melnais humors, sadistiski pastāsti, biedēt meitenes stāstot tām seno ēģiptiesju mumificēsjanas tehniku. Iesvētībās es vazājos apkārt ar iecirstu cirvi mugurā un dazjas skolotājās gandrīz paģība, jo skats, jātzīst, bija visai naturāls. Mūsu sagatavoto fuksju spīdzinājsanu atzina par kaut ko reti pretīgu, zjetonniekā es uzstājos kā ķirurgs-miesnieks (tērps atbilstosj lomai), bijusī klases audzinātāja sjausminājās maniem vecākiem. Esmu redzējis sakropļotus līķus dabā. Dazjreiz aizeju uz anatomikumu ekskursijā. Kāpēc es to stāstu? tāpēc lai jūs nepadomātu, ka man nāk ģībiens ieraugot asinis.

Huh. Tu saac attaisnot pats sevi gadiijumam ja nu tev iznaaks taads darbs kaa kaadam kuceenam ar neasu cirvi atskaldiit piemeeram asti vai apgriezt jamam ausis vai sazin veel kaadu legaalo iespeeju zarninju izritinaat biggrin.gif. Tevi gadiijumaa jau neuzskata par meebeli anotomikumaa un dazhos morgos laugh.gif. Ieteikshu varas iestaadeem piegriezt tev lielaaku veeriibu biggrin.gif.

Taalaak tu jau otro reizi mini ka pie visa vainiigs ir Bjorkas albuums "Medulla". Man ir pamatotas aizdomas ka ar tevi liidziigs scenaarijs kaa tai filma "Lili chou-0chou"<_< . Nebuus ilgi jaagaida ka tev saaksies daliities ieksheejais no aareejaa "es", kur aareejaas mekleee mierinaajumu attaisnojumu ieksheejajaa(nu manaa gadiijumaa tu saaksi vainot pie visa NGE un taisniiba jau vien buus neieshu liegties, tas bija tikkai teiksim lielaaks piliens nekaa visi paareejie). Sagaidu ka tu izkjidaasi mani uz uz dazhaam a1 formaata lapaam biggrin.gif

QUOTE
respect ShinChan !
tavu domu uztvēru un atzīšos ka izjūtas man ir diezgan līdzīgas varbūt vienīgi ne tik sakāpinātas - es to visu ( lasīt : Elfen Lied ) kaut kā pagaidām esmu uztvēris mazliet vieglāk tiesa gan 8 epizode un konkrētais atgadījums ar kucēnu lika varbūt ne tik daudz aizdomāties kā nodomāt - ja vien es tur būtu bijis blakus... šeit vietā būtu teiciens 'dots devējam atdodas'

Visi ir varonji ekraana shai pusee - notici man ka tu nebuutu nekaads varonis blakus vinjiem, jo tevis blakus kaa vecaakas personas tur offic nebuutu. Tu tur vareetu buut kaa vieniigi tikpat mazs beerns un viss tavs ienaids neizspaustos vairaak kaa sevis smaceeshanaa ar naida audzeeshanu un tikko tu iepiiksteetos taa tu to pashu sanjemtu paar seviim. Shis ir tipiskais variants kad visi domaa savaadaak bet vienalga seko liiderim. Driizaak shii episode bija domaatu lai cilveeki saaktu aizdomaaties, cik nepiedodama ir pasivitaate apkaart notiekoshajam un cik ljoti atttiasnojama ir mazaas Nyuu riiciiiba.

Shitai animei vareetu arii uzbliezt sequel, kur ciinja ir izlauzusies jau plashaakaa sabiedriibaa un saak izveersties jau politiskaas intrigas.

P.S. Shito gabalu vaidzeetu tanii Anime festinjaa uzbliest lai tauta nedaudz aizdomaajas. Savaadaak tur buus pliki dramatiskie romantismi.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

19 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 04:57