IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> movies in Latvia
Andromens
post Jul 9 2005, 01:19
Post #1


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




Vardu sakot kaut kadi amatieri ir pacentushies un sastitejushi kaut ko, ko var saukt par filmu, ta ir fantasy filma un lai man nebutu daudz jastasta lidziga LOR, nu lidziga lielos vilcienos protams ;]
Filma ilgst aptuveni 30 min, manuprat vinja ir pat skatama ( jo bez taa veel tur var nenormali iereekt)
Filminja saucas Legends of Namaris, novilkt + uzziants visu par filmu un tas veidotajiem var http://www.ahmedpictures.tria.lv
Ka ari ja kads neprot kirilicu tad daudz maz sakarigu izklastu var izlasit http://nemirst.lv/index.php
Tiesham gribetos dzirdet atsauksmes par filmu, man personigi stjita ka ir pat visai skatama ...
p.s ja kads kas velas vinju skatit un ir dsl nets tad trubaz.com pie sadaljas ENG ir shis garadarbs


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jul 9 2005, 01:38
Post #2


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




He he... Filma tiešām ir ok.. Var parēkt.. Sākumā novilktu lai apskatītos kā mūsu "latvieši" taisa filmas amatieru līmenī, bet nu beigās skatījos ar intresi. Var redzēt ka zēni ir pacentušies...
Burvis džinsos tongue.gif
Iepatikās tas sarkanais personāžs beigās... ļoti atgādināja kādu asasinu...

Vēl pāris tādas filmas un kautkas pavisam labs viņiem sanāks...


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Jul 9 2005, 07:54
Post #3


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




QUOTE(Shumins @ Jul 9 2005, 01:52)
Novilku traileri, kaa jau pienaakas, tach iespaids okey...vareeja jau LV variantu arii uztaisiit...citaadi angliski skan toch perveersi...Visu cienju fanaatiem un tiem kam nav ko dariit...
*



man domāt, LV variantā skanētu tikpat perversi.
viņiem labāk krieviski taisīt.


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-nDigo-
post Jul 9 2005, 12:52
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 197
Joined: 29-August 04
From: home




lai gan amarieriski taisaiits un mazliet kaujas ne tik aizraujoshas utt nu kopumaa man pat patika smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CloudX
post Jul 9 2005, 18:30
Post #5


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 439
Joined: 1-September 04




QUOTE(Shumins @ Jul 9 2005, 18:19)
  pat sizjetu nevareeja paredzeet, nu kau vai ka shis ir ljaunais un grib savaak sev visus atifaktus
image

*



smile.gif Spoilers


--------------------
I dont like anime , anime like's me :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jul 11 2005, 12:32
Post #6


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Vaajpraataa noreecos par fraazi "Ze darkness is creaping around..." Ja nesaprataat, izlasiet veelreiz wink.gif

Bet latvieshiem ir stipri labaakas fantasy filmas. Kautvai tie pashi Trollju nakshu treileriishi ir vnk lieliski un ar labu humoru.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jul 11 2005, 12:50
Post #7


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Sigfa @ Jul 11 2005, 11:32)
Bet latvieshiem ir stipri labaakas fantasy filmas. Kautvai tie pashi Trollju nakshu treileriishi ir vnk lieliski un ar labu humoru.
*


Kas tie? Kur dabuut?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jul 11 2005, 15:02
Post #8


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Jaa, nu es pamekleejos internetaa, bet tie serveriishi kur bija samests (laikam jau viss uz pashu kompiishiem bijis ar mDSL piesleegumu...) vairs nav. Tagad vieniigais ir caur cilveekiem, kuriem tie ir un uz diskiem. Ja tikshu klaat, uzlikshu visu vienaa torrenta failaa un uzlikshu arii uz sava nabaga datora :S
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jul 11 2005, 17:57
Post #9


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Tas buutu briinishkjiigi!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Andromens
post Jul 11 2005, 23:52
Post #10


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




so amatieru movie ko pats filemju ;] http://adrians.ventspils.us/viskas1.php?id=3
adresite var mainities, bet ja kas tad 4ekojiet saitu vinsh nav liels un tur gan jau bus filminja : P


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jul 12 2005, 00:47
Post #11


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Gribētu zināt, vai tiešām ir kāds cilvēks, kas skatoties šo "filmu" nesmējās? Vājprāta murgi, it īpaši tā burvja bārda. Un kāda velna pēc viņa ir angļu val.? vai kāds ir sacerējies ar šo prodžektu iestūrēt starptautiskos ūdeņos? Ambīcijas Namarisas leģendu veidotājiem ir bijušas lielas, bet beigu beigās čiks vien ir, labāk būtu par to naudiņu labus ieročus un tērpus larpiem nopirkuši - burvju pelnu trauks, ko neteiksi.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jul 12 2005, 01:30
Post #12


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




ShinChan, ja visu taisiitu uzreiz ar taadu veerienu un nopietniibu, kaa tu gribi, tad maz kas vispaar jelkad tiktu pabeigts. Amatieru video (un amatieru darboshanaas vispaar) ir piedziivojums, mazaak skatiitaajam, vairaak tiem, kas piedaliijaas. Ar to amatierisms atshkjiras no profesionaalisma.
Ja tev uz meeles ir teikt: "Nu tad kaapeec mums jaagruuzh sejaa taadi murgi?", tad atbilde ir: "Ir cilveeki kam patiik (piem., edg)".


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki
post Jul 12 2005, 09:09
Post #13


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 321
Joined: 16-February 04
From: Rīga, Imanta




QUOTE(edg @ Jul 12 2005, 00:30)
Amatieru video (un amatieru darboshanaas vispaar) ir piedziivojums, mazaak skatiitaajam, vairaak tiem, kas piedaliijaas. Ar to amatierisms atshkjiras no profesionaalisma.

Nu gadās jau dažādi, ir arī tādi amatieru darbi, vismaz kuru rēcīgumu var saprast tikai personīgi pazīstot aktierus reālā dzīvē, šis laikam nav gluži tas gadijums. smile.gif


--------------------
"And so long as the irresponsible explore unknown
lands, we need never fear..."

"Not too late?
- Everyone is still alive. Inside of you.
I might be able to do it. Another universe. A universe where everyone is still alive. I'll create it out of myself. Take me to everyone.
- Are you really sure?
I'm not alone. I'm going back to everyone.
The other universe inside me has started to move forward in time. ... beyond the time."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jul 12 2005, 09:23
Post #14


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Shumins @ Jul 11 2005, 23:58)
Filma angliski, jo taisiija krievi, labaak buutu krieviski?
*


Būtu daudz labāk ja tā būtu krieviski un jo īpaši tāpēc, ka to taisīja krievi.
Nav jau grūti subus angļu vai lat. val uztaisīt

QUOTE(edg @ Jul 12 2005, 00:30)
ShinChan, ja visu taisiitu uzreiz ar taadu veerienu un nopietniibu, kaa tu gribi, tad maz kas vispaar jelkad tiktu pabeigts. Amatieru video (un amatieru darboshanaas vispaar) ir piedziivojums, mazaak skatiitaajam, vairaak tiem, kas piedaliijaas. Ar to amatierisms atshkjiras no profesionaalisma.
Ja tev uz meeles ir teikt: "Nu tad kaapeec mums jaagruuzh sejaa taadi murgi?", tad atbilde ir: "Ir cilveeki kam patiik (piem., edg)".
*


Tu esi mani mazliet pārpratis. Es nevēršos pret amatieru kino, un vērojot šādas filmas es nebūt negaidu, ka katrā kadrā ieraudzīšu miljonus dekorācijās un specefektos. Tā lieta, kas man šo konkrēti šo filmu padarīja nebaudāmu ir, absolūts paškritikas un humora izjūtas trūkums. Zinot, ka netaisa neko dižu varēja tak mazliet par sevi pasmieties un kādu humora pavedienu iepīt (tāpēc krievu val. būtu īsti vietā), nevis ar lielām ambīcijām par savu meistardarbu kā slotaskāti noskaldīt patosainus tekstus, pavicināt zobenteli un noplaģiātot visu kas fantasy žanrā ir plaģiātojams. Mans uzskats ir tāds, ja tu taisi amatieru kino tad pārsteidz ar kaut ko oriģinālu un nebijušu (Blēras raganu variants) un neba nauda vai aktiertalants vienmēr spēlē pirmo lomu. Tas ko es redzēju šajā gadījumā bija LotR ambīcijas bet sūnu ciema izpildījums. Pārāk liela disonance.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jul 12 2005, 12:58
Post #15


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




hmm, es shodien aizskrieshu pie vieniem pazinjaam, kas taisiija treileri savam samurajiskajam larpam "celjsh" es gan esmu nosoliijies vinju vairaak stilistiski uzlabot, bet uz vakarpusi laikam uzlikshu uz sava nabaga kompiisha nelabotu. Vnk lai paraadiitu jums, kaa ieksh amatieru video vajadzeetu izskatiities ciinjaam.

Man jaasaka, ka piekriitu shin-chan'am. Es skatiijos un man aiz garlaiciibas pat bija gruuti panjirgaaties vietaam. paaraak banaals un prasts tas gabals.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 21:05