IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

9 Pages V  1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Atsauksmes, par anime tusu Inčukalnā 15.10.2005
Yume
post Oct 16 2005, 11:40
Post #1


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Tātad, kā es domāju, no tiem 4 civēkiem, kas 7 no rīta aibrauca ar mašīnu neviens vēl pie interneta netika. Tādas te būs jauns topiks, kas tiek veidots cienijamo biedru spamam par to kā gāja tusā.

Es personīgi pašlaik domāt negribu, tāoēc atturēšos no komentāriem.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Oct 16 2005, 11:43
Post #2


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




QUOTE(Yume @ Oct 16 2005, 10:40)
Es personīgi pašlaik domāt negribu, tāoēc atturēšos no komentāriem.
*


Kurš gan grib....


Es kaadas 20 min atpakaļ tiku majaas rolleyes.gif
XD un gribu guleeet......


Spam, spam, spam, spam ............. happy.gif


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Andromens
post Oct 16 2005, 13:04
Post #3


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




Vēlētos piebilst ka galerijā ir izveidots publiks albums tus bildēm, kurā uplaod var izdarīt jebkuršs izņemot GUESTS un banotos protams.
http://otaku.lv/gallery/thumbnails.php?album=72
Kā arībūtu jauki ja jauni topiku nerastos un linku uz citiem bilu resursiem parāditos tikai te.
THX par uzmanību.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Oct 16 2005, 15:53
Post #4


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Esmu pazudis no tusa dienas vidū un tagad tiku pie Interneta. smile.gif
Kā bija varbūtīski paredzams, katrā istabā notika dažādas lietas.
Rezultātā noskatījos 1.5 reizes Final Fantasy VII: AC (pusi vienā istabā un vienu veselu otrā istabā). tongue.gif Kā arī noskatījos kārtējo reizi Hikaru no Go pirmās sērijas.
Labi pavingroju, spēlējot to tur spēli (neatceros kā saucas... katru reizi dažādus nosaukumus sauca biggrin.gif ), kuru nekad mūžā nebiju spēlējis un vienmēr gribējās to pamēģināt. Bija interesanti. biggrin.gif
Un daži cilvēki uzspēlēja Go. Tikai tā grāmatiņa atkal kaut kur aizceļoja... nu i dievs ar to. biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post Oct 16 2005, 16:08
Post #5


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




Pasaakums manupraat bija vislielaakais kaads redzeets otaku.lv veesturee huh.gif varbuut es kljuudos happy.gif
bet pasakaums bija godam...! varbuut kaadreiz atkaartosim? rolleyes.gif ja maajas saimnieku atsauksmes buus labas tad gan jau tur muus kaadreiz veel ielaidiis laugh.gif


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Janchux
post Oct 16 2005, 16:33
Post #6


knight
**

Group: Chuunin
Posts: 39
Joined: 26-December 04
From: Latvia




Tuss bija baigi labs... zheel, ka visur nepaspeeju pabuut... bet no riita ciinja pret miesnieku man patika [tie, kas zin patiesiibu, tie sapratiis].. wink.gif
Sigfa pirtinjaa diezgan daudz izklaideeja citus cilveekus...
Buus vien jaapiekriit vien little Ji [tb Red foxy], ka tuss ir viens no lielaakajiem aiz festa... =)
Liels paldies BN par labi noorganizeeto pasaakumu.. wink.gif


--------------------
When you want to fool the world, tell the truth. /Otto von Bismarck/

Call a friend, Call Janchux!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 16 2005, 16:39
Post #7


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




*nod nod* pasaakums bija labs abos galos; atturiibnieku un muuseejaa. Sen nebiju shitaa izklaideejies un ticu, ka dazhi citi arii- uz mana reekjina. Pasaakums liels, vietas daudz, paartiji katrai gaumei smile.gif zheel, ka nedabuuju uzspeeleet Go, bet nu taa taa dziive paiet. Es beigu beigaas taa arii nesapratu, tad kautkaadas zakja ruupiigi gatavotaas speelees arii tika iemeegjinaatas? Pirtinjaa svaigaaks gaiss nekad nebija bijis kaa vakarvakar, citaadi viss ir ok, nerva nezheeliigie notiekumi tika visai smagi piekaasti un neviens arii nesuudzeejaas un par Aivvv neko sliktu vakara gaitaa arii nenaacaas dzirdeet.

PS. Dvieljiem vajag ieriikot pogas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dero
post Oct 16 2005, 16:50
Post #8


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 337
Joined: 17-June 05




tuss tika svinēts godam bez liekiem pārpratumiem (par laimi biggrin.gif ), tiešām darīt tur varēja da jebko, gan visādas spēles spēlēt un brokastis arī tika uztaisītas (par kurām nevar sūdzēties), tākā nav nevienam iemesls būt vīlušamies šajā tusā.

P.S Liels paldies rīkotājiem wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
not_alone
post Oct 16 2005, 17:36
Post #9


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 460
Joined: 3-December 04
From: Nenoteikta atrašanās vieta




ok!!!!man patika ļoti mega giga xtra super duper ultra xtreme!!!!!!!!
forši!!!

p.s. kad nākošais? laugh.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Oct 16 2005, 17:39
Post #10


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Katram tika tas, ko pats vēlējās. Tā kā mani miega rūķis visu pasākuma laiku nemitīgi lauza nost (taču tā līdz galam nolauza tikai uz pāris stundām) izvēlējos savam aktivitātes līmenim atbilstošu nodarbi — zolīti. Un protams jaunās "Harry Potter the real story" mangas zīmēšanu. Cerams, ka latsguru, tiko atkopsies no svinībām ievietos pusgatavo materiālu art sadaļā.
Kopumā viss bija ok, ja neskaita lietu (nu, to kas līst no gaisa), kuram, kā man šķiet bija īpašs naids pret mūsu kompāniju.
P.s. Lielais cieņas un apbrīnas apliecinājums Shaisukei, kura kā atspole skraidīja pa māju un rūpējās par katra labsajūtu un gadīgi sedza "kritušos". Appuišot tādu baru nav joka lieta.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GunMetaL
post Oct 16 2005, 18:04
Post #11


hentai lion
******

Group: Chuunin
Posts: 666
Joined: 28-January 05
From: ZAFt headquarters




tuss bija uz goda smile.gif... labi amv tagad zinu ko gribu vilkt, un vel uzinaaju ka ar isabelu(miestnieku) mortal kombat speeleet negribu biggrin.gif gaajaa jautri vaard sakot, kaa arii iepazinu jaunus otakieshus
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Oct 16 2005, 18:13
Post #12


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Ko lai tur daudz saka? Sigfa's vārdiem runājot - "Pats labums!".


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Oct 16 2005, 18:13
Post #13


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Nu, tā kā es piedalījos tikai 10 no pasākuma, man nez kāpēc Zaķa tuss liekas labāks. XD Taču ticu, ka ja būtu visu to laiku, būtu lielākā starā. Es jau tā esmu starā, bet nu.. Well, yes. Es daudz palaidu garām, male sit.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sepultura
post Oct 16 2005, 18:21
Post #14


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 10
Joined: 9-October 05




njaa bij ok... man liekas ka mees ar trotilu visu laiku reecaam.. protams nejau par kaadu no pasaakuma daliibniekiem.. katraa zinjaa man bij jautri.. :DDD tik riits taads gruuts bij sanaacis tongue.gif .......to Trotis -----> lets go kill !! laugh.gif :DDDDDD


--------------------
[COLOR=red][B]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Oct 16 2005, 18:28
Post #15


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(EliminatoR @ Oct 16 2005, 17:04)
labi amv tagad zinu ko gribu vilkt
*


Paldies! Man tieshaam likaas, ka tie mani cietie buus ne paaraak iecieniits papildinaajums tam, ko citi tur sanesiis. Bet beigaas no tiem tika skatiits viss peec kaartas, ieskaitot R.M.Freivalda lekciju "Datori, nejaushiibas un briivaa griba". Un man prieks, ka cilveeki priecaajaas nevis dusmojaas, ka uzliku Blind Guardian, aizmirsu, un tad visu nakti skaneeja.
Vispaar tuss bija labaaks nekaa biju gaidiijis. Cilveeki bija draudziigaaki nekaa biju gaidiijis. NERV bija cilveeciigaaki nekaa biju gaidiijis. Zaale bija zaljaaka. Bet uudens ezeraa gan bija auksts.
Visi, kas nedzirdeeja mani un cilveeku, kura vaardu kaa jau daudziem neatceros, speeleejam kokli un dziedam dziesmas, var pleest matus, jo neko tik gjeniaalu biezhi nevar dzirdeet.
Nozheeloju, ka nepanjeemu Pokemonu filmas. Buutu bijis jautri redzeet reakciju, ja kas taads tiktu palaists. Taapat nozheeloju arii to, ka neuzliku Otaku No Video cilveeku biedeeshanai ar vinju potenciaalo naakotni. Tas viss paliek naakamajaa tusaa.

Milziigs paldies Shaisuke un visiem, kas ieradaas!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

9 Pages V  1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16 April 2024 - 20:26