IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Atradu DC++ dazjus labus jocinjus., =]]]
Ella
post Sep 11 2004, 17:16
Post #1


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 1080
Joined: 16-May 04
From: Wherever my heart takes me ... *^^*




Runв, ka pзdзjв datortehnikas izstвdз COMDEX, Bils Geits paziтojis, ka, ja General Motors attоstоtos kв Microsoft, tad mзs jau sen brauktu ar auto, kas maksвtu 25$ un patзrзtu 0,005 l/100km.

Nвkoљajв dienв General Motors pвrstвvis atbildзja, ka ja General Motors sekotu Microsoft tendencзm, tad:

1. Absolыti bez iemesla apmзram katrs auto nokпыtu avвrijв apm. 2 reizes dienв.
2. Katru reizi, kad mainвs ceпa apzоmзjumi, nвktos pirkt jaunu auto.
3. Bieћi vien auto apstвtos ceпa vidы. Lai brauktu tвlвk, nвktos aizstumt auto lоdz apmalei, aizvзrt visus LOGUS, noslвpзt motoru, atvзrt visus LOGUS, iedarbinвt motoru un tikai tad braukt tвlвk.
4. Izpildot strauju manevru auto var noslвpt un vairвk nedarboties. Nвktos pвrinstalзt motoru.
5. Macintosh bыtu izveidojis auto, kas izmantotu saules enerмiju, bыtu 5 reizes вtrвks par auto no Microsoft, 2 reizes vieglвk vadвms, bet varзtu pвrvietoties tikai pa 5% no visiem ceпiem.
6. Visus rвdоtвjus panelо varзtu nomainоt uz vienu- "Jыsu auto veica nelegвlu operвciju un tыlоt noslвps".
7. Pirms nostrвdвs droљоbas spilveni parвdоsies uzraksts: "Are you sure?"
8. Daћreiz auto aizslзgsies un Jыs netiksiet iekљв. Nвksies vienlaicоgi nospiest durvju rokturi, pagriezt atslзgu un nospiest radio antenu-sistзma atbloнзsies.
9. Katru reizi pзrkot jaunu auto nвksies mвcоties braukt no jauna, jo katras maљоnas vadорana pilnоgi atљнirtos no iepriekљзjвs.
10. Lai izslзgtu motoru jвnospieћ START.
11. HELP derзtu tikai lai atrastu bagвюniekв noslзptu "aptieciтu".

Runв, ka Geits esot apvainojies…






AUDI- Another Ugly Deutsche Invention.
BMW- Brutal Money Waster
CHEVROLET- Cracked Head, Every Valve Rattles Oil Leaks Every Time.
FIAT- Failed Italian Automotive Technology
FORD- Fast Only Rolling Downhill
FORD- Fix Or Repair Daily
HONDA- Had One, Never Did Again
HYUNDAI- Hope You Understand Nothing`s Driveable And Inexpensive
JAGUAR- Jews And Germans Usually Argue Retail
LOTUS- Lots Of Trouble, Usually Serious
MAZDA- Most Always Zipping Dangerously Along
NISSAN- Nasty Import mmm Savings Away to Nippon
PORSCHE- Proof Of Rich Spoiled Children Having Everything
RENAULT- Retarded Engine No Acceleration Ugly Lump of Trash
SAAB- Swedish Automobiles Always Broken
TOYOTA - Too Often Yankees Overprice This Auto
VOLVO - Very Odd Looking Vehicular Object
VW - Virtually Worthless









Stвsts, kuram piedzejots nav pilnоgi nekas, - pilnоgi pietiek ar faktiem...
Manam kolзмim piezvanоja kвda jaunuve un, atsaucoties uz kopоgu paziтu, lыdza palоdzоbu darbв ar datoru. Izmisums! Esot divas naktis strвdвjusi, un tagad dators ziтo, ka zuduљi visi dati!!!
Visai drоz noskaidrojвs, ka viтai disketз iedots sakompresзts teksts, ko turpat disketз viтa atvзrusi ar WinZip, turpat WinZip logв redzamo failu atvзrusi Word, rakstоjusi, labojusi un turpat arо saglabвjusi...
Kolзмis mulsi paskaidroja, ka parasti failu vispirms iekopз datorв, tad atspieћ un tikai tad ver vaпв un kaut ko dara. Meiиa bija izmisumв, jo darbam termiтi pagвjuљi, darbs ieguldоts!
Puisis informзja, ka vзl ir cerоba atrast kвdus TEMP failus, ko WinZip parasti noliek pie Windows\temp. Taиu kad ieteica atvзrt Windows mapi, jaunuve kategoriski paziтoja, ka datorв tвdas nav, - savu datoru viтa pazоstot diezgan labi. Windows parвdвs, vienоgi datoru startзjot, - liels uzraksts „Windows XP”.
Arо C disku atrast bija grыti, tomзr, meklзjumus sвkot ar „My Computer”, atradвs arо C disks un kв par brоnumu arо Windows, tur iekљв – Temp, bet failu tur tomзr nebija. Pзc vairвkiem neveiksmоgiem mзмinвjumiem fails no disketes tomзr atvзrвs, un ar nelielu palоdzоbu tika saglabвts cietajв diskв, ko kolзмis priecоgs uztvзra kв saprвta uzvaru.
Kad jaunuve tekstu bija pabeigusi, viтa piezvanоja vзlreiz un sыdzзjвs, ka failu nevar vairs saglabвt disketз - tas acоmredzot ir par lielu. Mзмinвjusi astoтвs daћвdвs disketзs. Kolзмis informзja, ka љвdв gadоjumв failu nвksies saspiest ar to paљu WinZip un tad kopзt disketз. No tв jaunuve kategoriski atteicвs, jo WinZip Пoti Nepatоkot. Gan tikљot kaut kв galв pati.
Tв kв meiиa nedzоvo Rоgв, tad aizbraukt un palоdzзt uz vietas nebija iespзjams.
Pзc neliela brоюa viтa piezvanоja atkal un teica, ka izjaukusi datoru un atvedоs puisim visu disku. Uz jautвjumu, kв tad viтa to veikusi, jaunuve dzоvesprieciigi informзja, ka viss esot bijis vieglвk nekв atvзrt kosmзtikas maciтu: "Datoru atskrыvзjot, tur ieraudzоju Max Factor (t.i., Maxtor HDD - aut.), kas bija pвrвk stipri pieskrыvзts, tвpзc to izтemt neizdevвs. Toties diezgan viegli iznвca cita laba daпa, kurai bija daudzi vadiтi."
Nвkamajв dienв viтa ieradвs ar CD-ROM iekвrtu. Pвrзjie kolзмi taktiski izgвja gaitenо, kur jau pзc оsa brоюa locоjвs krampjos, klausоdamies sarunв. Puisim nвcвs jaunuvi apbзdinвt, ka failu tur iekљв nebыs vis.
Jaunuve: „Kв, tur taиu bija tik daudz vadiтu! Tie faili tak turpat skrien pa tiem vadiтiem. Vai tad tв nav tв datora bыtоba? ...nu, tur vзl bija tвds zaпр ar baltвm pumpiтвm. To es arо mзмinвju izraut, bet tas pоkstзja - pilnоgi kв dzоva dvзselоte!!! Kв es rauju, tв viтр pоkst!!! Es rвvu stipri, bet viтр вrв nenвca, tikai uzlоmоtes bira nost... un tur bija tik netоrs, tвdi putekпi! Es paтзmu slapju lupatiтu un kвrtоgi noslaucоju.
Puisis: "Tв nu nedrоkst, ka datorв iekљв nedrоkst neko darоt ar ыdeni, tur, piemзram, pвris kvadrвtcentimetros ir vairвki miljoni pusvadоtвju!"
Jaunuve no sirds brоnоjвs: "Nevar bыt. Љitвdв mazв plвksnоtз?!?" Tad sarosоjвs: "Ziniet, es par to datoru samaksвju 400 latu! Kв lai es to atkal salieku kopв?"
Puisis: „Nu, dariet visu apgrieztв secоbв, kв izjaucвt! Bet pвrbaudiet, vai tur iekљв viss ir sauss, salieciet kopв un nekad vairs nejauciet вrв! Kad viss salikts, ieslзdziet, uzspiediet failiтam ar peles labo pogu, paтemiet „Add to archive” vai kaut kв tamlоdzоgi un saspiesto failu iekopзjiet disketз.”
Jaunuve: „Nз, tas man bыs par sareћмоtu, es labвk atnesорu jums to zaпo ar pumpiтвm!!”
Kad puisis atvзra sava datora sвnu, jaunuve priecоgi iesaucвs: „Redziet, jums arо te tвds ir!!!” Jв, tieљвm, bija – mвtes plate... Un ar nenobiruљвm uzlоmоtзm...
Jaunв sieviete tomзr nespзja noticзt, ka failu kastоtз (tb CD-ROM) nav: „Tur bija tik daudz vadiтu! Turpat taиu ir visi tie faili! Ja пoti pacenstos, jыs noteikti izdabыtu failu no turienes!”
Puisim nвcвs viтu apbзdinвt, stвstot par daћвdu datora sastвvdaпu funkcijвm. Vairвkas reizes viтр uzstвjоgi ieteica doties uz tuvвko grвmatnоcu, sameklзt grвmatu „Windows iesвcзjiem” vai ko lоdzоgu un vairвkas reizes uzmanоgi izlasоt, bet saтзma pвrliecinoљu atbildi, pзc kuras vairs nebija, ko piebilst: „Nu beidziet! Es taиu visu te zinu! Visu љito lieliski pвrzinu!”, - jaunuve enerмiski teica, rвdоdama uz klaviatыras taustiтiem.
Izmantojot iespзju, puisis vзl centвs parвdоt, ka saspiest failu nav sareћмоti un ka tas noteikti bыtu pareizs risinвjums, kв to nogвdвt vajadzоgajвs rokвs. Instrukcija strauji aprвvвs tajв vietв, kur saspiestais fails ar peli tiek ielikts disketз.
„Pagaidiet, pagaidiet, kв jыs to darвt?” - jaunuve izbrоnоta vaicвja, skatоdamies uz brоnumaino „drag-and-drop” manipulвciju. „Pirmo reizi kaut ko tвdu redzu. Jыs tв paтemat failu un ieliekat tukљв logв? Nз, parвdiet kaut kв citвdi, љitв es nevarзрu.” Tad puisis ieteica kopзt failu ar control+C un control+V. Љо opercija meiиai patika, tikai lыdza uzrakstоt to uz papоra un iedot lоdzi, citвdi aizmirsорot.
Atstвjot mыs visai kritiskв stвvoklо, kura aprakstорanai talkв bыtu jвтem medicоnas termini, meiиa devвs mвjвs apтзmоbas pilna salikt datoru un iekopзt failu disketз.
Nвkamajв dienв viтa atkal piezvanоja un bзdоgi pavзstоja, ka salikt datoru neizdodas: „Es te tagad lieku kopв sarkanos ar dzeltenajiem. Nu, pastвstiet man pa punktiem, kв man te jвdara!”
Kolзмis iebilda, ka pa telefonu to nespзрot un ka nezinot, kas viтai ir dzeltenie un kas – sarkanie.
„Nu taиu vadi, vadi tie ir!!!” - jaunuve iesaucвs, izbrоnоta par puiљa nekompetenci un neattapоbu. Tomзr kolзмis pa telefonu salikt datoru atteicвs, ieteikdams atvest visu љurp.
Vзl pзc dienas jaunuve zvanоja atkal un priecоga pavзstоja, ka sameklзjusi kвdu vietзjo speciвlistu, kurљ datoru salicis un tas – mums pilnоgi negaidоti – arо darbojas.
„Es tagad zinu visu par savu datoru!”, viтa lepni teica. „Tam ir trоs galvenвs sastвvdaпas: disks, atmiтa un procesors.” Un datorspeciвlists, atљнirоbв no rоdziniekiem, esot izrвdоjies оsts dћentlmenis: ne tikai salicis datoru, bet vзl arо pajautвjis, vai viтa ir dabiski blonda vai tikai krвsojas...


Cieniijamais servisa dienest! Pagaajushajaa gadaa es atjaunoju programmas uz datora: "Draugs 5.0"vietaa es uzinstaleeju "Viirs 1.0" un konstateeju, ka jaunaa programmair saakusi veikt negaidiitas izmainjas finansu moduljos un irierobezhojusi pieeju moduljiem +ziedi un +juvelieris, kuri lieliskistraadaaja "Draugs 5.0" vadiibaa.Bez tam, "Viirs 1.0" ir nodzeesis daudzas citas veertiigas programmas,piemeeram, "Romantika 9.9", un tai pat laikaa ir uzstaadiijis "Futbolu5.0", "Garaazhu 4.5" un "Televizoru 6.0". Programma "Saruna 8.0" vairs nepalaizhas, bet palaizhot programmu "Maajas uzkopshana 2.6",visasiteema uzkaras. Es meegjinaaju palaist "Zheelabas 5.3", bet rezultaatus neguvu.Luudzu, paliidziet!Izmisusii Ieva! --------Cieniijamaa Ieva!Luudzam Juus njemt veeraa, ka "Draugs 5.0" - taa ir leeta speele, betViirs 1.0" - vesela opereetaajsisteema.Pameeghiniet ievadiit komandu C:/ES-UZSKATIIJU-KA-TU-MANI-MIILI, betpeec tam palaizhiet datoraa programmu "Asaras 6.2". "Viirs" tadautomaatiski izpildiis divas programmas: "Vainiigs 3.0" un "Ziedi 7.0".Bet Jums jaatceras, ka paarlieka aizraushanaas ar to var izsauktprogrammas "Druuma Kluseeshana 2.5" vai "Alus 6.1" (ljoti biistamaprogramma, kura rada audio failus formaataa +Skalja kraakshana. Un atcerieties - nekaadaa gadiijumaa neuzstaadiet programmriiku >"Sievasmaate 1.0" vai papildus programmai "Viirs" programmas "Draugs1.0" versiju. Shiis programmas netiek uztureetas un izsauks sisteemas"Viirs 1.0" avaariju.Kopumaa "Viirs 1.0" ir briinishkjiiga programma, bet tai irierobezhotaatminja, un jaunaas programmas biezhi saakumaa nepalaizhas.. Padomaajiet par citu programmu iegaadi, kuras uzlabotu "Viira 1.0" darbiibu.. Personiigi es rekomendeeju sekojoshas: "Karsta bariiba 3.6", "Skaista velja 4.2" un "Labs garastaavoklis 1.1"Ar cienju, Servisa dienests

Padomi raxtot CV:

Pilsonоba: ir

Vзlamais amats - sekretзrs

Esmu komunikabls un pateicоgs, patоk darbs ar cilvзkiem.

Manas zinврanas ir pietiekamas pozitоva pirmв iespaida radорanai.

Man prieks, ka es jums varu vel uzrakstit vestule, man ir 28 gadi, man ir pieredze ne tikai darbв, bet arо visвda dzоves pieredze. Es daudz ko mвku darоt, bet arо вtri macos, ja niepieciesami nakamai darbai. Un vзlos, lai jus novзrtejat mani un sutiet man atbildi lai pozitоvu - jыsu piekriљanu darbai vai jыsu atteikљanu. Paldies par jыsu uzmanоbu pret mani vзstule un cv.

Darba pieredze: sekretвre - maљnоste

Latvieљu valoda: perfekti, пoti lвbs sapratорanas lоmenis

Angпu valoda – intermediate lewel

Intereses: cilvзku testзрana un pвrbaudорana

Spilgtвkвs personоgвs оpaљоbas: oriмinalitвte un lоdzjыtоba

CV – оsa aut.big.

Darba pieredze: grвmatvзюu izpalоdzзtвja

Pieтemot mani, jыs iegыsiet darbinieku, kas darbu neatklвj rыpоgi pusdarоtu.

Interesз: atpыsties.

Man ir auksta atbildоba.

Patоk spзlзties basketbolu.

Es studзjos banku augstskolв.

Ja jыs nevзlaties mani pieтemt darbв, izskatорu visus pвrзjos piedвvвjumus...

Spilgtвkв personоbas iezоme: nepatоk cilvзki, kas dzer.

Mзrнis: iekпыt darbв.

Sveicinвti љeit jums raksta students no ekonomikas fakultвtes vзlos uzzinвt vai jums nav vajadzоgi darbinieki kas var apvienot darbu ar mвcоbв. Varu atsыtоt arо savu CV, vai arо jыs varat man piezvanоt vai arо sыtоt email.

Datorzinврanas: office, corel, outlook express, vadоtвja apliecоba.

Мimenes stвvoklis: neprecзjuљies

Darba pieredze: manageris

Esmu пoti aktоvs un atraktоvs. Pasivitвte nav manв dabв.

Intereses: akva, aerobika

Man ir пoti svarоgi, lai cilvзki pзc tikљanвs ar mani bыtu apmirinвti.

Izglоtоba: ekanomikas maмistrs

Ir iegыts bakalavra grвds tiesоbu zinвtnзs.

Dzimљanas dati: Vec. 20.

Protu apieties ar skaidru naudu.

Viegli protu iejaukties kolektоvв.

Esmu apguvusi datorus un turpinu tos pilnveidot, jo zinu to pilnоbв.

Papildus izglоtоba: klavier spзlзрana un matemвtikas pamatоga apgырana.

Hobiji: nвkotnes pareмoљana, mыzika, internets.

Iemвnas: prasmes ar datoru

Pievienotais CV sniedz оsвku informвciju par mani.

Priecврos atbildзt uz pilnоgi visiem un jebkвdiem jautвjumiem, ko jыs vзlзtos man uzdot.

Man ir liela darba cilvзku apkalpoљanas jomв.

Vienmзr varu atrast vai nu kopоgu valodu, vai vismaz kompromisu.

Strвdвjot par jurista palоgu, manо parвdоjвs atbildоba.

Esmu iemвcоjies neљнiesties ar laiku.

c-dвmas, g-kungi!

P.S. Es gaidu !!!

Raksturоpaљоbas: иaklums, augsta atbildоbas sajыta, literatыra, labas komunikвciju spзjas.

Мimenes stвvoklis: neprecзjies (Jыlija)

Vзlamais amats: tыrisma aмentыras darbiniece, kв arо personвla atlases speciвlists, visa veida darbi, saistоti ar.

Sakarв ar sludinвjumu piesaku savu kandidatыru visa veida darbiem ar cilvзkiem.

Es vзlos izmвcоties un apgыt izglоtоbu.

Darba pieredze: datu apstrвdes menedћeris, vecвkais

Esmu operвtoriska un enerмiska.

Lыdzu dot ziтu, kad jыs varзtu pieтemt manu darba interviju.

Esmu izlasоjusi sludinвjumu un gribзtu piedвvвties љai vakancei.

Saglabвjiet konfencialitвti maniem datiem.

Apliecоba uz elektriskв kases aparвta.

Pielikumв: dzоves paraksts uz 1 lp.

Ceru ar sevi iepazоties tuvвk darba intervijas laikв.

Strвdвju kвdu laiku par cilvзku, kas sniedz izziтas.

Es pastвvоgi cоtоgi strвdвju uz datora, galvenokвrt uz interneta.

Datorzinврanas (kopjutзrkursi), Internet vadоtвja apliecоba

Mзneљalga: sвkot no: 130:00.

Esmu darbв spзjоga, aktоvв.

Iespзja uzsвkt darbu: apvienojoties

Pastвvоgi sevi pilnveidoju, mвcos angпu valodu, vвcu un lasu, interesзjos par mвkslu, teвtriem, izstвdзm ceпot patоk.

Kursi - mustanga autoskola

Sevо jыtu milzоgu gribu, kas vзrsta tв virzienв, lai pilnveidotos un darbotos. Iekљзji domвju, ka mans enerмiskums un darboties griba un pilnveidoties vзlme varзtu lieti bыt noderоga un godam izpildоt visu man uzticзto.

Mana ir liela pienвkumu paziтa, pildot jebkurus darba uzdevumus.

Priecврos par iespзju pierвdоt, kв darbojas manas prasmes.

Manв CV ir tuvвk norвdоti citi obligatoriskie biogrвfiskie dati.

Labprвt ar jums paspriestu, pastвstоtu, padiskutзtu par manas kandidatыras noderоbu.

Katоgie ieradumi: nesmзнзju, nedzeru

Ilgu laiku esmu pildоjusi noformзtвjas pienвkumus gan skolв, gan lоdz љim bijuљajвs darba vietвs kв uz datora, tв arо ar roku.

Darba pieredze: modists

Izglоtоba: deviтgadоgвs skolas pamatu izglоtоba

Vвcu valodas zinврanas – parasta sarunu valoda

Marijas XXX Pieteikums.
Vзlos strвdвt Jыsu uzтзmumв.
21.10.2003.

angпu valodas zinврanas: пoti labas, apgыtas internacional corespondent curse tвlmвcоbas programmв.

Darba pieredze: preиzоne-noliktavas vadвtвja-operвtore (maz un daudz tirdzniecоba)

Ir divi bзrni, maita un dзls.

LR pislonis

Darba pieredze: galvena grвmatvede vietniece

Izglоtоba: nepabeigta augstвkв izglоtоba: LU sveљvalodu fakultвte, 1999.09-2000.02

Lоdz pзdзjam laikam strвdвju akciju sabiedrоbв xxx.

Ir darba pieredze lohistikв.

Veselоbas stвvoklis: normвls, nesmзнзju, nelietoju alkoholu un citвdi.

Uzтзmоgas jaunietes CV (virsraksts tвds, virs personas datiem)

Atpыta: atpыsties

Elektroaparвta kases sertifikвts iegыts pagaiљgad.

Pielikumв pievienojos CV.

Apgыta biroja organizвcija un etiнe.

Es nemitоgi kontaktзjos ar cilvзkiem un skaidru naudu.

Adrese: latvijв

Labdien, cien kungs-dze!

Uzaicinot mani uz darba interviju, jыs iegыsiet patоkamu sarunu biedru.

Pвrvaldu krievu valodu, mвtes valoda.

Sasaucoties ar jыsu sludinвjumu, gribu pretendзt.

Esmu ieinteresзta sniegt jыsu firmai informвciju par sevi, pievienojot savu cv. Tвpзc informзju kвda vakance mani interesз: tв, kas minзta sludinвjumв. Paldies par uzmanоbu.

Мimenes stвvoklis: meita precзjusies 4 gadi

Intereses: testi un mоklas

Lоdz љim strвdвju firmв xxx par angпu valodu.

Lыdzu iesaistоt mani darbв, ar cieтu.

Datorprasme: tоkls internetв.

Vвrds: Alla; Dzimums: vоr/siev

Darba pieredze: buhaltзrijв, galvenв buhaltзre.

Papildus informвcija: pзc horoskopa esmu zivis.

Bзrni – nav!!!

Ir labas datorzinврanas un t.t.

Mans hobijs ir ceпot internetв un pa Latviju.

Personiskвs оpaљоbas: tikumi un trыkumu nav.

Cur.Vita

Patоk: statistika

Intereses: precзрanвs

Viegli konstaktзjos ar cilvзkiem, esu precоza.

Dzоvoju Rоgв, Laиplieљa ielв.

Mзrнis attоstоt talantus un prasmes jaunajв darbв

Veselоbas stвvoklis: stabоls

2000.g. – 2001.g. mвjs – nepabeigta vid. izglоtоba

Hobijs: dзjas (dзjoju jau 10 gвdus – plastik modem)

Darba pieredze: SIA, strвdвju par barmenu – par kurjeru un par masieru.

Adrese: Rоgas centrs

Angпu, vвcu valodas – labu sarunu lоmenо

Pabeigta vidusskola un apliecоba.

Darba pieredze: auklоte un ceпoљana pa Amзriku un Eiropu

Angпu valoda: teicamnieks

Aizraujos ar sport (pelљana).

Vзlos stabоlu darbu. Protu apieties ar ofisa tehnоku.

Тemot vзrв manu auto atbildоbas sajыtu, esmu љim darba piemзrots.

Mвrketinga meneмeris


--------------------
If there's so mutch i must be, can i still just be me? The way I am... Can I trust in My own heart, or remain just one part, of some big plan...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Sep 11 2004, 19:53
Post #2


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Me iereeca par shito visu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Sep 11 2004, 21:53
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




neslikti, neslikti....


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ella
post Sep 11 2004, 22:35
Post #4


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 1080
Joined: 16-May 04
From: Wherever my heart takes me ... *^^*




Te veel ..................


Sludinвjumi.


Palоdzзрu novвjзt.Apзdорu jыsu brokastis, pusdienas un vakariтas.Students Bзrziтр.

Вtri un kvalitatоvi paveiksim jebkuru haltыru.

Piedвvвju atlоdzоbu Jвтa Kalniтa pases atradзjam.Lыdzu nesmejieties par fotogrвfiju!

Pieredzзjis psihoterapeits palоdzзs jums atbrоvoties no skopuma.Maksa par vienu seansu:1500 latu.

Vajadzоgi meћstrвdnieki ar savu meћu.

Mвcu vвcu valodu pзc Gestapo metodes.

Pazaudзts иemodвns ar naudu.atdodiet vismaz naudu!

Pвrdodam bзrnu motorzвмus.Tie pilnvзrtоgi nodroљinвs jыsu bзrnu atpыtu!

Pвrdodu boksera kucзnus.Vecвki-pasaules иempioni boksв.

Vзlos оrзt dzоvokli.Garantзju kвrtоbu visв rajonв.


Iepazорanвs sludinвjumi.

Izcila skaistule iepazоsies ar оpaљi neglоtu vоrieti,lai vзl vairвk izceltu savu skaistumu.

Pieredzзjusi atraitne,kurai bijuљi pieci vоri,meklз sev dzоvesdraugu.Par sevi:patоk lasоt sзnes un gatvot.

Jauka sieviete iepazоsies ar vоrieti,kam nav sievas, bзrnu un citu problзmu.Mums viss vзl priekљв.

Pвrliecinвta vecmeita iepazоsies ar neglоtu,dumju un kaљноgu vоrieti,lai nostiprinвtu savus uzskatus.

Paziтojumi marљruta autobusв.

Ja vзlies izkвpt, kliedz! Vadоtвjs slikti dzird.

Tikai 20 minыtes baiпu,un jыs esat mвjвs. Ir iespзja izmantot katapultu.

Necзrtiet durvis. Vadоtвjs baidвs.

Paziтojumi pie daudzdzоvokпu mвjas.

Cienоjamie оrnieki,ja nesamaksвsiet par gвzi, turpmвk gвzi piegвdвsim pa ventilвcijas lыkвm.

Rоt-оrnieku sapulce. Notiks mвjas gariтa ievзlзрsana.

Uzraksts uz zobвrsta kabineta durvоm.

Smaidiet! Iespзjams to darвt pзdзjo reizi.

Sludinвjums pie cirka durvоm.

Mums nepiecieљama vзl viena gaisa akrobвtu grupa.

Brоdinвjuma teksts kopmоtnз.

Lыdzu, nemest вrв pa logu izlietotвs mantas.Bзrni tвs paceп un piepыр.



Uzraksts vоrieљu tualetз virs pisuвra.

Neglaimo sev! Pienвc tuvвk!

Uzraksts uz meistardarbnоcas durvоm.

Mзs remontзjam absolыti VISU! Klauvзjiet skaпвk! Zvans nedarbojas!

Paziтojums bзrnu dвrzв.

Izsniedzam bзrnus tikai tiem vecвkiem, kuri ir skaidrв prвtв!


Reklвmas.

Jums ir runas defekti? Raustвt valodu? Nespзjat izrunвt burtu,,R,,? Prasiet aptiekвs jauno brоnumlоdzekli ,,Reprurtrovrolu,,!

Cirks uz ыdens! Tas jums ir jвredz! Klauni neprot peldзt!

Pзrc pienu un uzbыvз sev mвju! Katrв piektajв pakв-нieмelis!



SOOBИENIJA NA PEIDЋER
1. «Леша, у нас родилась девочка! Спасибо тебе большое. Пока, Серега».
2. «Папа, позвони домой. Не могу найти опилки от хомяка».
3. "Я нахожусь на кладбище у бабушки Шуры, сегодня 5-летие смерти. Скоро приеду. Привезу много вкусного. Целую, мама.
4. «Это Сергей Юрьевич, сын Андрея».
5. «Максим, спасибо тебе и папе, что были на могилке у бабушки. Целую, бабушка».
6. «Андрюша, мы купили шикарный намордник, приезжай».
7. «Купи туалетной бумаги и что-нибудь попить».
8. «Дорогой, я не уехала на дачу, потому что мне не открутить руль».
9. «Жора, ты жив? Меня терзают смутные сомнения».
10. «Миша, это мама. У меня к тебе большая просьба, забери у Ильи противогаз, он может в нем пойти купаться и утонуть. Это мне сказал Валера. Позвони мне и выброси его по дороге».
11. «Катя, приходил разгневанный спаренный сосед по поводу неработающего телефона».
12. «Ты что, опять снял штаны и не слышишь пейджера?»
13. «Я даже сесть не могу. Спасибо за прекрасный праздник. Света».
14. «Коля, я жду тебя у заднего прохода.»
15. Приходите пешком. Поедем на мне.
16. Кассовый аппарат сломан. Чек пищит и не лезет. Лариса.
17. Милый, забери срочно Машеньку из детского сада. Приезжай, будем варить холодец!
18. «Милая я спускаюсь, меня не целуй, я с женой»
19. Лена, забери у бабушки в красной сумке КЛЮЧИ ОТ БЕНЗОПИЛЫ… 20. «Купи ТУАЛЕТНУЮ БУМАГУ и езжай домой СРОЧНО!!!!!!»
21. Привези колбасу, яйца, туалетную бумагу, шампунь и что-нибудь на десерт.
22. Валера, отбей мне что-нибудь. Маша.
23. Дорогой, по дороге домой купи одну сосиску, у нас сегодня гости. Дорогая.
24. Матом тебя прошу, приезжай скорее!


Tautas ticзjumi un parunas

Ja dыmi veпas pa zemi - atgriezieties un izslзdziet gludekli,
Ja stвvus kвpj debesоs - vairs varat arо neatgriezties!

Ja niez kreisв roka, bыs nauda, ja deguns, bыs iedzerљana, ja gan tas, gan tas - bыs dzerљana uz haпavu.

Ja vоrs dвvina ziedus bez jebkвda iemesla, tвtad tomзr ir kвds iemesls.

Ja sievietei uz rokas ir gredzens, tas nozоmз, ka viтa, visticamвkais, ir precзjusies. Ja viтai ir krelles, tas neko nenozоmз! Ja viтai ir gan gredzens, gan krelles - viтa ir precзjusies, bet tas neko nenozоmз!

Ar вmuru iedzоta skrыve turas labвk nekв ar skrыvgriezi ieskrыvзta nagla.

Vзlies justies kв zvaigzne? Apsзdies egles galotnз!

Kad sieviete saka, ka viтai nav ko uzvilkt, tas nozоmз, ka viтai nav nekв jauna, ja to saka vоrietis - tвtad viтam nav nekв tоra.

Ja jums ilgi nezvana draugi un radinieki, tвtad viтiem viss kвrtоbв.

Labi ir tur, kur ne tikai mыs nav, bet tur, kur mыs arо nekad nebija.

No rоta pamostoties un skatoties uz sievieti sev blakus, ar
љausmвm saproti, ka tas, ka tu viтu vakar savaldzinвji, nebija vis
tavs, bet gan viтas nopelns.

Kad мimenз ir tikai viena sieva, viтa izaug par egoisti!

Ja tev ir burvоga sieva, nepвrspзjama mопвkв, kruts auto, tev
nav problзmu ar varas iestвdзm un nodokпu inspekciju, bet, izejot ielвs,
tev vienmзr spоd saule un smaida apkвrtзjie - pasaki NЗ narkotikвm!

Pastвv 3 metodes kв kaut ko izdarоt:
izdarоt paљam;
noalgot kвdu, kas to izdara;
aizliegt saviem bзrniem to darоt.

Dzоve, protams, nav izdevusies, bet ar pвrзjo viss ir OK.

Padarоt sievieti laimоgu nav nemaz tik grыti! Grыtвk ir paљam to darot
palikt laimоgam!

Ja tu strоdies ar idiotu, visticamвkais - viтр dara to paљu.

Pareizi pamests vоrs vienmзr atgrieћas........... tвpat kв bumerangs.

Smiekli bez iemesla - pazоme, ka vai nu jыs esat idiots vai arо jauka
meitene.

Loterija - visprecоzвkв optimistu uzskaitорanas metode.

Оstai sievietei jвnozвмз koks, jвsagrauj mвja un jвuzaudzina meita.

Rasols - nвkamвs dienas dzзriens.

Ir tikai оss brоdis starp tavu bijuљo sievu un nвkamo.
Lыk, tieљi to arо sauc par dzоvi.

Piens ir 2reiz smieklоgвks, ja to lieto pзc gurнiem.

Sieviete nav zvirbulis - ja ielidos, nepabarosi.

Zinвt savu cenu vзl ir par maz. Vзl ir vajadzоgs arо pieprasоjums.

Saudzзjiet dzimteni - atpыtieties вrzemзs!

Meitenei galvu var tв sagrozоt, ka vзl 9 mзneљus viтai nвks vзmiens.

Viss iet labi.... bet tikai garвm.

Ja kalns neiet pie Muhameda.... tвtad zвlоte bija sыdоga!


--------------------
If there's so mutch i must be, can i still just be me? The way I am... Can I trust in My own heart, or remain just one part, of some big plan...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ella
post Sep 11 2004, 22:40
Post #5


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 1080
Joined: 16-May 04
From: Wherever my heart takes me ... *^^*




Te buus viens prikols >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Labais vecais „Word“ nav nemaz tik slikts, kв tu domв...

Lыdzu veic sekojoљвs darbоbas:


1. Iezоmз visu dokumentu (CTRL + A)
2. Uzliec fonta izmзru uz 9
3. Nomaini fontu uz Courier New
4. Novieto tekstu pa kreisi (CTRL + L)
5. Noтem teksta iezоmзрanu
6. Nomaini mзrogu no 100% uz 50%

VAI TAS NAV JAUKS REZULTВTS?



. ...
.''.' . '.
. '' ".'.:I:.'.. '.
.'.:.:..,,:II:'.'.'.. '.
.':.'.:.:I:.:II:'.'.'.'.. '.
.'.'.'.'::.:.:.:I:'.'.'.'. . '
..'.'.'.:.:I::.:II:.'..'.'.. .
..'.'':.:.::.:.::II::.'.'.'.'.. .
..'.'.'.:.::. .:::II:..'.'.'.'.'. .
.':.''.':'.'.'.:.:I:'.'.'.'.'.. '.. ..
':. '.':'. ..:.::.::.:.'..' ':.'.'.. ..
.:.:.':'. '.:':I:.:.. .'.'. ': .'.. . ..
'..:.:'. .:.II:.:.. . .:.'. '.. '. . ..
.. :.:.'. .:.:I:.:. . . ..:..:. :..':. . '.
.:. :.:. .:.:I:.:. . . ..:I::. :: :: .. ..
.. :'.'.:. .:.:I:'. ..:.:I:. :: ::. . '.
'..:. .:.. .:II:' ,,;IIIH. ::. ':. .
.:.::'.:::..:.AII;, .::",, :I .::. ':. .
:..:'.:II:.:I: ,,;' ' .;:FBT"X:: ..:.. ':. . .
.. :':III:. :.:A"PBF;. . .P,IP;;":: :I:..'::. . ..
. .:.:II: A.'.';,PP:" . . ..'..' .: :.::. ':... . ..
. .: .:IIIH:. ' '.' . ... . .:. :.:.. :... .'
. .I.::I:IIA. .. ... ..::.'.'.'.: .. . .
.:II.'.':IA:. .. ..:. . .:.: .''.' .. . .
..::I:,'.'::A:. . .:'-, .-.:.. .:.::AA.. ..:.' .. .
':II:I:. ':A:. ..:' ''.. . : ..:::AHI: ..:..'.'.
.':III.::. 'II:.:.,,;;;:::::". .:::AHV:: .::'' ..
..":IIHI::. . "I:..":;,,,,;;". . .:AII:: :.:' . .
. . IIHHI:..'.'.'V::. ":;;;" ...:AIIV:'.:.' .. .
. . :IIHI:. .:.:.V:. ' ' . ...:HI:' .:: :. . ..
. . ':IHII:: ::.IA.. .. .A .,,:::' .:. .
:. ...'I:I:.: .,AHHA, . .'..AHIV::' . . : ..
:. '.::::II:.I:.HIHHIHHHHHIHHIHV:'..:. .I.':. .. '.
. . .. '':::I:'.::IHHHHHHHHMHMHIHI. '.'.:IHI.. ' ' '.
':... . ''" .::'.HMHI:HHHHMHHIHI. :IIHHII:. . . . .
:.:.. . ..::.' .IV".:I:IIIHIHHIH. .:IHI::'.': '.. . .
. .:.:: .. ::'.'.'..':.::I:I:IHHHIA.'.II.:...:' .' ... . '..
'..::::' ...::'.IIHII:: .:.:..:..:III:.'::' .' . .. . .
'::.:' .'' .. :IIHI:.:.. ..: . .:I:"' ...:.:. .. .. ..
.:..::I:. . . . .IHII:.:' .. ..".::.:II:.:. . ... . ..
.. . .::.:.,,...-::II:.:' . ...... . .. .:II:.:: ... .. ..
..:.::.I . . . .. .:. .... ...:.. . . ..:.::. :.. . ..
.'.::I:. . .. ..:.... . ..... .. . ..::. .. .I:. ..' .
.'':.: I. . .. ..:.. . . .. ..... .:. .:.. .:I.'.''..
. .:::I:. . . .. .:. . .. .. . ... .:.'.'I' . ...
. ::.:I:.. . . . ....:. . . .... .. .:...:.:.:. ''.''
'.'::'I:. . .. ....:. . .. . .. ..' .'.:..:.. '
:. . . .. .. .:.... . . .... ... . .:.:.:.. '.
:. . . . .. .:.... . . ........ .:.:.::. . .
:. . . . . . .. .::..: . ..:.. . ::.:.:.. . .
:.. . . . . . .. ..:.: .. .. .:. .. ':::.::.:. . .
':.. . . . . .. .. ...::' .. .. . .:. . V:I:::::.. . :.
::. . . .. .. ... .:.:: .. . . .. .. . VI:I:::::.. ''B
:.. . . .. ..:.. ..I:... . . . .. ... . VII:I:I:::. .'::
':.. . . . .. ..:..:.:I:.:. . . .. . .:. . VHIII:I::.:..':
::.. . . .. ..:..:.HI:. . . . .... . :HHIHIII:I::..:
':. . . .. .. ..:.:.:HI:. . . .. ..... . HHHHIHII:I::.'
:.. . . . .. .:.:.:.HI:. . . .. ... . IHHHHIHHIHI:'
:.. . . . .. ..:..IH:. . . .. .. ,,, . 'HHHHHHHHI:'
':.. . . .. ..:.:.:HI.. . . .. . :::::. MIH:"""'
:. . . . .. ..::.:.VI:. . . .. .:::'::. HIH
:.. . . .. .:.:.:.V:. . . . ...::I"A:. HHV
:. . . . .. ..:.:.V:. . . ....::I::'.HV:
:. . . . . .. .:..II:. . . . ....':::' AV.'
:.. . . .. ... .:..VI:. . . .. .:. ..:.AV'.
':.. . . .. ..:.:.:HAI:.:...:.:.:.:.AII:.
I:. . .. ... .:.:.VHHII:..:.:..:A:'.:..
IA.. . . .. ..:.:.:VHHHHIHIHHIHI:'.::.
'HA:. . . .. ..:.:.:HHHIHIHHHIHI:..:.
HIA: . . . .. ...:.VHHHIHIIHI::.:...
HIHI:. . .. ... .::.HHHIIHIIHI:::..
HII:.:. . .. ... .::VHHIHI:I::.:..
AI:..:.. . . .. ..:.VHIII:I::.:. .
AI:. ..:.. . . .. ..' VHIII:I;... .
AI:. . .:.. . . . ... VHIII::... .
.A:. . :.. . . .. .:.. VHII::.. .
A:. . . ::. .. .. . .:.. "VHI::.. .
.:.. . . :.. .:..... .::.. VHI:..
... . . . . . :.:. ..:. . .::.. VI:.. .
.. .. . . . . ...:... . .. . .:::. V:.. .
'.. .. . . .. ..:::.... .:. . ..::.. V.. .
. . .. . . . . .. ..:::A. ..:. . . .::.. :..
. .. .. .. . . . ... ..::IA.. .. . . ..::. :.. .
.. .. ... . . .. .... .:.::IA. . .. . ..:.::. :. .
. . . .. . . . .. ..:..:.::IIA. . . .. .:.::. :. .
.. . . . . . .. ... ..:.::I:IHA. . . . ..:.::. . .
.: .. . . . . ... .:.. .:I:IIHHA. . . .. .::I:. .
.::. . . . .. ..:. .::.:IIHIIHHHA. . .. ..:I:. . .
A::.. . . ...:..:.::I:IHIHIHHHHA. . . ..::I:. .
:HI:.. . . .. .:.:.::I:IHIHIIHIHHHA. . .. .::I:. ..
AI:.. .. . . .. .:.:.::II:IHIIIHIHIHHHA. . . ..::I:. ..
:HI:.. . . . . .. .::.:I:IHIHIIIHIHIIHHHA.. . .. .::I:. ..
AI:.:.. . . . ... .::.::I:IHIIHIHIHIHIHIHHA. . . ..::I:. .
HI:. .. . . . . .. .:..::IIHIHIHIIIIWHIIHHMWA. . . .:::I:. . .
HI:.. . . . . .. ..:.::I:IIHHIIHIHIHIHHMMW" '.. . ..:::II: . .
HI::.. . . . .. .:..:::IIHIHIIWIWIIWMWW" . .. . ..::III: . .
HI::... . . . . ... ..:.:::IIHIWIWIWMWMWW. . . . .. .:.:III. . .
II::.:.. . . . .. ......:..IHWHIWWMWMW".. . . . . '... .:.:IHI:.. .
II:I::.. . . . . .....::.:IHWMWWWMW:.. . . . . .:..:::IIHII..
:II:.:.:.. . . . ......:.:.:IWWMWWW:.:.. . . . . :...:.:IHHI:..
HI::.:. . . . . . ...:.::.::.VWMWW::.:.:.. . . .. . :.. ..:IHHI::.'-
HII::.:.. . . . .. .:..:.'. 'WWWI::.::.:.. . . . .. ':...:II:IIII::
III::.:... . . . ...:.:... . WII:I::.:.. . . .. . . :.:::...::.::
VII::.:.. . . . .. ...:.... VHI:I::.:.. . . ... .. .::.:..:.:..:
VII::.:.. . . . ..:.::.. . :HHII:I::.:.. . . .. .. .'::':......
III:I::.. .. . . .. .:.:.. . :VHIHI:I::.:... . . .. .. .':. .. .AH
AA:II:I::.. . . . .. ..:.. . . ::HHIHII:I::.:... .. .. ... .:.::AHHH
AHH:I:I::.:.. . . .. ..:.:.. . ::VHHHVHI:I::.:.:.. ..:. .::.A:.AHHHM
HHHAII:I::.:.. . . . .. ..:.. . . :::HIHIHIHII:I::.:.. .. .:. ..AHHMMM:
AHHHH:II:I::.:.. . . .. ..:.:.. . .:I:MMIHHHIHII:I:::.:. ..:.:.AHHHMMM:M
HHHHHA:II:I::.. .. . . .. .:... . .:IIVMMMHIHHHIHII:I::. . .. AHHMMMM:MH
HHHHHHA:I:I:::.. . . . ... ..:.. ..:IHIVMMHHHHIHHHIHI:I::. . AHMMMMM:HHH
HHHHHMM:I::.:.. . . . .. ...:.:...:IIHHIMMHHHII:.:IHII::. AHMMMMMM:HHHH
HHHHHMMA:I:.:.:.. . . . .. ..:.:..:IIHHIMMMHHII:...:::.:.AHMMMMMMM:HHHHH
HHHHHMMMA:I::... . . . . .. ..:.::.:IHHHIMMMHI:.:.. .::AHMMMMMMM:HHHHHHH
VHHHHMMMMA:I::.. . . . . .. .:.::I:IHHHIMMMMHI:.. . AHMMMMMMMM:HHHHHHHH
HHHMMMMMM:I:.:.. . . . . ...:.:IIHIHHHIMMMMMHI:.AHMMMMMMMMM:HHHHHHHHHH
HHHHMMMMMA:I:.:.. . . . .. .:IIHIHHHHIMMMMMH:AMMMMMMMMMMM:HHHHHHHHHHH
VHHHMMMMMMA:I:::.:. . . . .. .:IHIHHHHHIMMMV"AMMMMMMMMMMMM:HHHHHHHHHHHH
HHHHHMMMMMA:I::.. .. . . ...:.:IHHHHHHIM"AMMMMMMMMMMMM:HHHHHHHHHHHHHH
VHHHHHMMMMMA:I:.:.. . . . .. .:IHIHHHHI:AMMMMMMMMMMMIHHHHHHHHHHHHHHHH
VHHHHHMMMMMA:I::.:. . . .. .:.:IHHHV:MMMMMIMMMMMMMMMMMMMHHHHHHHHV::.
VHHHHMMMMMMA:::.:..:.. . .. .:::AMMMMMMMM:IIIIIHHHHHHHHHHHHHHHV:::..
HHHHHMMMIIIA:I::.:.:..:... AMMMMMMMMMM:IIIIIIHHHHHHHHHHHHHHHV::::::
VHHHHMMIIIIMA:I::::.::..AMMMMMMMMMMM:IIIIIIIHHHHHHHHHHHHHHV::::::::
HHHHMIIIIMMMA:II:I::AIIIMMMMMMMMMM:IIIIIIIHHHHHHHHHHHHHHV:::::::::
VHHHHIIIMMMMMMA:I:AIIIIIIMMMMMM:IIIIIIIIHHHHHHHHHHHHHHV::::::::"'
HHHHHIIMMMMMMIMAAIIIIIIIIMMM:IIIIIIIIHHHHHHHHHHHHHHHV:::::""'
VHHHIIIIMMMMIIIIIIIIIIIIII:IIIIIIIIHHHHHHHHHHHHHHHV::""'
VHHIIIMMMMMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHHHHHHHHHHHHHHHV
VHHIMMMMMMMIIIIIIIIIIIIIIIIIHHHHHHHHHHHHHV
VHHHMMMMMMMMIIIIIIIIIIIHHHHHHHHHHHV
VHHHMMMMMMMMMMMMMHHHHHHHHHHHHHV


8888 8888888
888888888888888888888888
8888:::8888888888888888888888888
8888::::::8888888888888888888888888888
88::::::::888:::8888888888888888888888888
88888888::::8:::::::::::88888888888888888888
888 8::888888::::::::::::::::::88888888888 888
88::::88888888::::m::::::::::88888888888 8
888888888888888888:M:::::::::::8888888888888
88888888888888888888::::::::::::M88888888888888
8888888888888888888888:::::::::M8888888888888888
8888888888888888888888:::::::M888888888888888888
8888888888888888::88888::::::M88888888888888888888
88888888888888888:::88888:::::M888888888888888 8888
88888888888888888:::88888::::M::;o*M*o;888888888 88
88888888888888888:::8888:::::M:::::::::::88888888 8
88888888888888888::::88::::::M:;:::::::::::888888888
8888888888888888888:::8::::::M::aAa::::::::M8888888888 8
88 8888888888::88::::8::::M:::::::::::::888888888888888 8888
88 88888888888:::8:::::::::M::::::::::;::88:88888888888888888
8 8888888888888:::::::::::M::"@@@@@@@"::::8w8888888888888888
88888888888:888::::::::::M:::::"@a@":::::M8i888888888888888
8888888888::::88:::::::::M88:::::::::::::M88z88888888888888888
8888888888:::::8:::::::::M88888:::::::::MM888!888888888888888888
888888888:::::8:::::::::M8888888MAmmmAMVMM888*88888888 88888888
888888 M:::::::::::::::M888888888:::::::MM88888888888888 8888888
8888 M::::::::::::::M88888888888::::::MM888888888888888 88888
888 M:::::::::::::M8888888888888M:::::mM888888888888888 8888
888 M::::::::::::M8888:888888888888::::m::Mm88888 888888 8888
88 M::::::::::::8888:88888888888888888::::::Mm8 88888 888
88 M::::::::::8888M::88888::888888888888:::::::Mm88888 88
8 MM::::::::8888M:::8888:::::888888888888::::::::Mm8 4
8M:::::::8888M:::::888:::::::88:::8888888::::::::Mm 2
88MM:::::8888M:::::::88::::::::8:::::888888:::M:::::M
8888M:::::888MM::::::::8:::::::::::M::::8888::::M::::M
88888M:::::88:M::::::::::8:::::::::::M:::8888::::::M::M
88 888MM:::888:M:::::::::::::::::::::::M:8888:::::::::M:
8 88888M:::88::M:::::::::::::::::::::::MM:88::::::::::::M
88888M:::88::M::::::::::*88*::::::::::M:88::::::::::::::M
888888M:::88::M:::::::::88@@88:::::::::M::88::::::::::::::M
888888MM::88::MM::::::::88@@88:::::::::M:::8::::::::::::::*8
88888 M:::8::MM:::::::::*88*::::::::::M:::::::::::::::::88@@
8888 MM::::::MM:::::::::::::::::::::MM:::::::::::::::::88@@
888 M:::::::MM:::::::::::::::::::MM::M::::::::::::::::*8
888 MM:::::::MMM::::::::::::::::MM:::MM:::::::::::::::M
88 M::::::::MMMM:::::::::::MMMM:::::MM::::::::::::MM
88 MM:::::::::MMMMMMMMMMMMMMM::::::::MMM::::::::MMM
88 MM::::::::::::MMMMMMM::::::::::::::MMMMMMMMMM
88 8MM::::::::::::::::::::::::::::::::::MMMMMM
8 88MM::::::::::::::::::::::M:::M::::::::MM
888MM::::::::::::::::::MM::::::MM::::::MM
88888MM:::::::::::::::MMM:::::::mM:::::MM
888888MM:::::::::::::MMM:::::::::MMM:::M
88888888MM:::::::::::MMM:::::::::::MM:::M
88 8888888M:::::::::MMM::::::::::::::M:::M
8 888888 M:::::::MM:::::::::::::::::M:::M:
888888 M::::::M:::::::::::::::::::M:::MM
888888 M:::::M::::::::::::::::::::::::M:M
888888 M:::::M:::::::::@::::::::::::::M::M
88888 M::::::::::::::@@:::::::::::::::M::M
88888 M::::::::::::::@@@::::::::::::::::M::M
88888 M:::::::::::::::@@::::::::::::::::::M::M
88888 M:::::m::::::::::@::::::::::Mm:::::::M:::M
8888 M:::::M:::::::::::::::::::::::MM:::::::M:::M
8888 M:::::M:::::::::::::::::::::::MMM::::::::M:::M
888 M:::::Mm::::::::::::::::::::::MMM:::::::::M::::M
8888 MM::::Mm:::::::::::::::::::::MMMM:::::::::m::m:::M
888 M:::::M::::::::::::::::::::MMM::::::::::::M::mm:::M
8888 MM:::::::::::::::::::::::::MM:::::::::::::mM::MM:::M:
M:::::::::::::::::::::::::M:::::::::::::::mM::MM:::Mm
MM::::::m:::::::::::::::::::::::::::::::::::M::MM:::MM
M::::::::M:::::::::::::::::::::::::::::::::::M::M:::MM
MM:::::::::M:::::::::::::M:::::::::::::::::::::M:M:::MM
M:::::::::::M88:::::::::M:::::::::::::::::::::::MM::MMM
M::::::::::::8888888888M::::::::::::::::::::::::MM::MM
M:::::::::::::88888888M:::::::::::::::::::::::::M::MM
M::::::::::::::888888M:::::::::::::::::::::::::M::MM
M:::::::::::::::88888M:::::::::::::::::::::::::M:MM
M:::::::::::::::::88M::::::::::::::::::::::::::MMM
M:::::::::::::::::::M::::::::::::::::::::::::::MMM
MM:::::::::::::::::M::::::::::::::::::::::::::MMM
M:::::::::::::::::M::::::::::::::::::::::::::MMM
MM:::::::::::::::M::::::::::::::::::::::::::MMM
M:::::::::::::::M:::::::::::::::::::::::::MMM
MM:::::::::::::M:::::::::::::::::::::::::MMM
M:::::::::::::M::::::::::::::::::::::::MMM
MM:::::::::::M::::::::::::::::::::::::MMM
M:::::::::::M:::::::::::::::::::::::MMM
MM:::::::::M:::::::::::::::::::::::MMM
M:::::::::M::::::::::::::::::::::MMM
MM:::::::M::::::::::::::::::::::MMM
MM::::::M:::::::::::::::::::::MMM
MM:::::M:::::::::::::::::::::MMM
MM::::M::::::::::::::::::::MMM
MM:::M::::::::::::::::::::MMM
MM::M:::::::::::::::::::MMM
MM:M:::::::::::::::::::MMM
MMM::::::::::::::::::MMM
MM::::::::::::::::::MMM
M:::::::::::::::::MMM
MM::::::::::::::::MMM
MM:::::::::::::::MMM
MM::::M:::::::::MMM:
mMM::::MM:::::::MMMM
MMM:::::::::::MMM:M
mMM:::M:::::::M:M:M
MM::MMMM:::::::M:M
MM::MMM::::::::M:M
mMM::MM::::::::M:M
MM::MM:::::::::M:M
MM::MM::::::::::M:m
MM:::M:::::::::::MM
MMM:::::::::::::::M:
MMM:::::::::::::::M:
MMM::::::::::::::::M
MMM::::::::::::::::M
MMM::::::::::::::::Mm
MM::::::::::::::::MM
MMM:::::::::::::::MM
MMM:::::::::::::::MM
MMM:::::::::::::::MM
MMM:::::::::::::::MM
MM::::::::::::::MMM
MMM:::::::::::::MM
MMM:::::::::::::MM
MMM::::::::::::MM
MM::::::::::::MM
MM::::::::::::MM
MM:::::::::::MM
MMM::::::::::MM
MMM::::::::::MM
MM:::::::::MM
MMM::::::::MM
MMM::::::::MM
MM::::::::MM
MMM::::::MM
MMM::::::MM
MM::::::MM
MM::::::MM
MM:::::MM
MM:::::MM:
MM:::::M:M
MM:::::M:M
:M::::::M:
M:M:::::::M
M:::M::::::M
M::::M::::::M
M:::::M:::::::M
M::::::MM:::::::M
M:::::::M::::::::M
M;:;::::M:::::::::M
M:m:;:::M::::::::::M
MM:m:m::M::::::::;:M
MM:m::MM:::::::;:;M
MM::MMM::::::;:m:M
MMMM MM::::m:m:MM
MM::::m:MM
MM::::MM
MM::MM


Iesaku nokopeet un izpildiit noraadiijumus.


--------------------
If there's so mutch i must be, can i still just be me? The way I am... Can I trust in My own heart, or remain just one part, of some big plan...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Sep 11 2004, 23:13
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




he he..vecais labais ascii


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ella
post Sep 12 2004, 23:17
Post #7


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 1080
Joined: 16-May 04
From: Wherever my heart takes me ... *^^*




Jaunie Windows paziņojumi:

1. Enter any 11-digit prime number to continue.

2. Press any key to continue or any other key to quit.

3. Press any key except... no, No, NO, NOT THAT ONE!

4. Bad command or file name! Go stand in the corner.

5. This will end your Windows session. Do you want to play another game?

6. Windows message: "Error saving file! Format drive now? (Y/Y)"

7. This is a message from God Gates: "Rebooting the world. Please log off."

8. To "shut down" your system, type "WIN"

9. BREAKFAST.SYS halted... Cereal port not responding.

10. COFFEE.SYS missing... Insert cup in cup holder and press any key.

11. File not found. Should I fake it? (Y/N)

12. Runtime Error 6D at 417A:32CF: Incompetent User.

13. Error reading FAT record: Try the SKINNY one? (Y/N)

14. WinErr 16547: LPT1 not found. Use backup. (PENCIL & PAPER.SYS)

15. User Error: Replace user.

16. Windows VirusScan 1.0 - "Windows found: Remove it? (Y/N)"

17. Your hard drive has been scanned and all stolen software titles have been deleted. The police are on the way.


--------------------
If there's so mutch i must be, can i still just be me? The way I am... Can I trust in My own heart, or remain just one part, of some big plan...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ella
post Sep 12 2004, 23:29
Post #8


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 1080
Joined: 16-May 04
From: Wherever my heart takes me ... *^^*




Hakeris, kurš pārkvalificējies par mācītāju, atlaiž grēkus [ pilnīgā pālī]:
Lai tev palīdz F1 un sargā F2! Svētā Ctrl, Alt un Delete vārdā, ENTER!

Kas rakstīts uz kompjuter fana kapa?"
Game over"


Antiviruusa programma -uzmaniibu ,juusu datoraa ir atrasts viruss.Izveelaties taalaako riiciibu :
Izaarsteet
Paarvietot
Izdzeest
Ignoreet
Aizsuutiit draugam!


Pirmais pie datora piesezas Raimis, peec stundas saprot, ka palaist datoru ir pilniigi bezceriigi. Otrs pieseezas Dziivnieks pec dazham stundaam arii vins saprot, ka tas ir bezceriigi. Piesezas Marks. Paiet stunda, 5 stundas, 12 stundas, 1 diena, 2 dienas, Pec nedeljas uz datora monitora paraadas uzraksts "Es padodos, es vairs nekad neuzkarshos, tikai novaaciet no manis to garmataino ..."


-Windows lūdz apstiprināt:Vai Jūs tiešām vēlaties idzēst šo failu?
-Lietotājs uzklikšķina uz YES!
-Windows:Un interesanti gan - Kapēc?

Ķīmķis, Fiziķis, Datoriķis brauc ceļojumā un viņiem saplīst auto. Ķīmiķis saka- laikam mums ir par maz eļļas. Fiziķis saka - mums ir saplīsis starteris. Datoriķis saka - labāk izkāpjam arā no auto un iekāpjam atpakaļ - būsim veikuši RESTART...

Uzraksts uz datora monitora:''Ja šis uzraksts samazinās, Jūsu datoru nes projām.''

Dialogs starp programmistu un viņa sievu vakarā pēc darba.
Vīrs: Good evening dear, I`m now logged in.
Sieva: Maizi nopirki?
Vīrs: Bad command or filename.
Sieva: Nu bet es tev jau no rīta lūdzu.
Vīrs: Erroneous syntax. Abort?
Sieva: Kā būs ar jauno televizoru?
Vīrs: Variable not found...
Sieva: Vismaz iedod savi kredītkarti, aiziešu uz veikalu.
Vīrs: Sharing Violation. Access denied...
Sieva: Tu mīli mani vai datorus, vai arī ņirgājies par mani?
Vīrs: Too many parameters...
Sieva: Veltīgi ar tevi apprecējos.
Vīrs: Data type mismatch.
Sieva: Tu esi nekam nederīgs...
Vīrs: It`s by Default.
Sieva: Kas ar tavu šī mēneša algu?
Vīrs: File in use... Try after some time.
Sieva: Kāda man ir loma mūsu ģimenē?
Vīrs: Unknown Virus


Citāts no kursa darba informātikā:
"Dators sastāv no sistēmbloka, monitora, klaviatūras, ar kuru datorā ievada simbolus un peles."
-Ar ko ievada kaķi?


WindowsCE+WindowsME+WindowsNT= CEMENT


Parole - kaa konjaks: jo vairaak zvaigzniites, jo gruutaak viltot.


Satiekas divi tīņi, programmētāji. Viens saka: "Zini, vecāki mani vairs nemīl." Otrs prasa, nafig šis tā domā. "Viņi vairs neatcerās nevienu manas mājaslapas skriptu..."


- Kaa var rezerveet vietu paradiizee?
- Ljoti vinkaarsji - suutiet e-mail uz peteris@dievs.lv.


Datoram 32 Mb atmiņas, - tā nav atmiņa, tā ir vienkārši skleroze


Stāsts no dzīves.
Kādā dzīvoklī notiek kārtīgs kodiens, kurā piedalās arī daži ķerti datoristi. Izdzerts tiek tik daudz, ka atlūzt kur nu kurais. No rīta mēģinot pamodināt vienu no datoristiem, tas atver vienu aci un nokunkst: "Paga, ļauj sistēmu ielādēt"!

Ir ienācis paziņojums par Linux un MsWindows apvienošanos. Jaunā produkta emblēma būs pingvīns, kas krīt ārā pa logu.


MS WindowNT-Not Tested
MS WindowXP-Experimental
MS WindowME-Microsoft Eror



Kādam programmistam kafejnīcā no maizes nokrīt desa un viņš domā - kur velns parāvis šeit atrodas Ctrl-Z


Skolotaja kaunina Janiti
S: Kaapeec tu luureeji meitennu gerbtuvee?
J: Saprotiet, mums maajaas nav Interneta

Pirmaa depresijas paziime:pisleedzies internetam un nezini, kurp gribeetos iet.

Kafejnīcā sēž divi programmētāji. Garām iet glīta meitene.
- Tai nu gan lieliski properties! – pirmais saka.
- Es vakar pārbaudīju… Visi ir read only… – skumji atbild otrais.


Sarunājas divi klases biedri.
Viens saka:"Vakar biju pie tēta darbā,jaunu spēli"Informācija grāmatvežiem" datorā atradu."
Otrs:"Nu un kā?
-Forši!Tikai tālāk par trešo līmeni netiku.
Ar nodokļiem nospieda...


Jaunais krievs izraada draugam savu jauno kotedzju. Abi ieiet vannas
istabaa:
- Kaapeec tev tik siikas fliiziites uz griidas?
- Siikas, bet toties labas firmas!
- Un kas par firmu?
- ⌠Intel„ .


--------------------
If there's so mutch i must be, can i still just be me? The way I am... Can I trust in My own heart, or remain just one part, of some big plan...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ella
post Sep 12 2004, 23:33
Post #9


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 1080
Joined: 16-May 04
From: Wherever my heart takes me ... *^^*




Kluuda datoraa,jums nav klaviatuuras-nospiediet F1 lai turpinaatu.

- Ar ko atšķiras programmētājs no parasta cilvēka?
- Parasts cilvēks ir pārliecināts, ka kilobaitā ir 1000 baitu,
bet programmētājs ir pārliecināts, ka kilogramā – 1024 gramu.


Programmētājs dodas uz veikalu un prasa sievai, ko nopirkt.
Sieva:
- Nopērc "Ramu"
Programētājs:
- Cik megabaitu?

Kā atbildi uz Colgate Navigator iznācis Blend - a - Med Explorer.

Bērniem līdz 16, Windows instalāciju skatīties un klausīties aizliegts.

"Dzīve pašlaik ir tāda, ka nepārtraukti jāmainās".
"Kas es tev reklāmas baneris mājas lapā, vai?"


Dators bez Windows - tas ir kā saldējums bez tomātu mērces

Salavecim gara baarda, vairaak nezinu ne vaarda.
Redzu, ka tas iekshaa naak,
Skaljus vaardus baarstiit saak.
Panjemu es kraasnes krukji,
Bliezhu tam pa vinja snukji!
Salavecis skalji breec,
Un caur logu laukaa leec!
Nabag' vecais Santa Klaavs,
Shitais tak ir simtais staavs!
Microsoft XP "We belive you can fly!"




--------------------
If there's so mutch i must be, can i still just be me? The way I am... Can I trust in My own heart, or remain just one part, of some big plan...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ella
post Sep 12 2004, 23:37
Post #10


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 1080
Joined: 16-May 04
From: Wherever my heart takes me ... *^^*




Zvans uz datoru servisu:
Kur atrodas 'any' taustiņš?

Jus esat sanjemis pasaule krutako igaunju manualo datorvirusu. Pec shi zinjojuma sanjemshanas nospiediet Ctr+Alt+Del


Nokavējies vovočka ielido klasē & neko neteicis, cepuri arī nenoņēmis apsēžas solā. Učene: "Vova, tūlīt izej ārā un ienāc pa jaunu!!!" Vovočka:"Va velns, nu taisni windouzs kaut kāc.."

Norwegian E-mail virus:
You have just received a Norwegian virus. Since we are not so technologically advanced in Norway, this is a MANUAL virus.
Please delete all the files on your hard disk yourself and send this mail to everyone you know.
Thank you very much for co-operation.


39 karaļvalstī, 3d līmenī reiz dzīvoja Kaščejs Nemirstīgais, un bija tam 4 dzīvības, 300% veselības un labirinta plāns, bet Kaščeja nāve bija Ctrl + Alt + Del.


Programmers don't die, they just GOSUB without RETURN.


Sēž programmētājs pie datora.
Beidzot izdodas kaut ko ieprogrammēt
un programmētājs nobučo datorkasti.
Pēkšņi sieviešu dzimtes monitorā parādās ziņojums:
" Ej,āpsi, liec mierā manu liktenīgo vīrieti!!!

Viens vīrietis sūdzas otram:
Mans modems atrada čatā draudzeni!
Otrs: Nu un
Pirmais: Jā, bet kamēr es darbā, tikmēr
tas visu laiku sēž čatā, tieši tad, kad
ir dārgais tarifs


Pie mezha staav liels uzraksts: Please visit our home page: www.vilks.com

Bils geitss noķer zelta zivtiņu, un viņa saka: "Laid mani, un es izpildīšu vēlēšanos".
Bils Geitss saka: "Novērs karu Maķedonijā"
ZZ: To es nevaru izpildīt, vēlies ko citu.
BG: lai Windows 2000 strādātu bez kļūdām.
ZZ: nes karti, rādi kur tā tava Maķedonija ir




--------------------
If there's so mutch i must be, can i still just be me? The way I am... Can I trust in My own heart, or remain just one part, of some big plan...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ella
post Sep 12 2004, 23:41
Post #11


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 1080
Joined: 16-May 04
From: Wherever my heart takes me ... *^^*




Hakera liktenis:
Savos 20 gados viņš zināja 9 operāciju sistēmas un nevienas sievietes. rolleyes.gif
Manupraat she var atpaziit kaads savu situaaciju!!!!!



Kompjuteru tosts (izpidīts ar gruzīnu akcentu)
Dzīvoja uz zemes vīrietis un sieviete. Vīrietis vaicāja sievietei "vai tu esi gatava būt par manu sievu" Sieviete atbildēja ka padomās, bet pagāja tik daudz laika ka vīrietis nomira.
Tad iedzērsim par procesoru "Pentium -3" kurš sekundē izpilda 500 mlj. operāciju.


Trako namā ekskursija.
Šinī palātā mums visi kas sagāja sviestā uz Linux, bet šinī ģuļ tikai Gameri, bet šinī Windowsisti. Pienāk pie nakošās palātas, bet tā izrādās tukša, "a kāpēc te neviena nav?"
Nu takš saprotiet arī mūs, Slimību vēstures mums Accesa, grāmatvedība Exelī


Hakeris atnāk pie hakera un prasa: "A kāpēc jums Windows ir tik zils"
Otrs atbild: "Beigts tāpēc arī zils"


ASV notiesaats uz 10 gadiem ljaunpraatiigais hakeris Biliijs Dzhons. Peec tieslietu ministrijas kompjuutera datiem vinsh jau ir pilniibaa izcietis sodu un riit tiks atbriivots


Datorists veikalā:
Iedodiet man 21 collu 1,4 megabaitu cīsiņus un 1 gigapaketi multimēdiju sulu




--------------------
If there's so mutch i must be, can i still just be me? The way I am... Can I trust in My own heart, or remain just one part, of some big plan...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ella
post Sep 12 2004, 23:45
Post #12


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 1080
Joined: 16-May 04
From: Wherever my heart takes me ... *^^*




Armēņu radio jautā: Kas notiksies ja uz ASV raketēm uzlikt Windows?
Armēņu radio atbild: Tās pakārsies gaisā vai arī aizlidos pie Bila Geitsa pēc apdeita


Saruna datorikja gjimenee. Sieva saka viiram:"Miiljais es gribu beerninju!" Viirs:"Gulsties, instaleesim..."


Definiton for Windows 95
A 32-bit patch for a 16-bit GUI shell running on top of an eight-bit operating system written for a 4-bit processor by a two-bit company that can't stand one bit of competition.


Dažas pazīmes, kas liecina par neveselīgu aizraušanos ar datoru:
braucot vilcienā Jūs lielāko laika daļu pavadāt izklaidējot savu portatīvo datoru. Bērnu Jūs esat nodevis bagāžā.
kad Jūsu sieva aizrāda, cik svarīgas ir sarunas ģimenes lokā, Jūs nopērkat viņai datoru lai varētu papļāpāt ar viņu IRCā;
vārds "neveiksminieks" Jums asociējas ar cilvēku, kuram ir 28.8 kbs modems;
Jūs nezināt trīs savu draugu dzimumus, jo viņu iesaukas ir neitrālas, bet pajautāt kaut kā nav ienācis prātā.
remontējot istabu Jūs nevarat izšķirties - līmēt tapetes vai izstiept gleznu pa visu sienu;
vairumā Jūsu draugu vārdu figurē simbols @
Jūsu sunim ir sava mājas lapa;
Jums ir tetovējums ""This body best viewed with Internet Explorer 4.0 or higher".
Izlasot šo, pirmā doma, kas Jums ienāca prātā, bija pārsūtīt to draugiem.


Datorikjis iekljuvis armijaa robezhsardzee. Staav postenii (nakts), peekshnji dzird taadus kaa soljus. Shis jautaa:
- Paroli.
- ... (klusums)
Shis izlaizh kaartu no sava kalashnikova un saka:
- User anonymous access denied.


Kara laikā mana vecmamma piekāva kādu frici un atņēma tam datoru. Gribu izstāstīt tā parametrus.
Procesors-Pentium 0,001 1Mhz
Operatīvā atmiņa-12b
Cietais disks-1b
CD rom-Cik ātri griez tik iet




Sludinaajums aviizee:
Mekleeju kaadu, kas dievina Microsoft. Atradiishu - nositiishu!!!




--------------------
If there's so mutch i must be, can i still just be me? The way I am... Can I trust in My own heart, or remain just one part, of some big plan...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ella
post Sep 12 2004, 23:51
Post #13


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 1080
Joined: 16-May 04
From: Wherever my heart takes me ... *^^*




Pie programeetaaja notiek kodiens. Vinsh pats galiigi piemeties saak aardiities - pleesh traukus, dauza meebeles. Vinha sieva pieskrien klaat un miiklas ruli ievelk shim pa galvu, dzheks bezsamanaa nokriit uz griidas. Viena sievas draudzene izbriiniijusies jautaa: - Vai ar vinu viss buus kaartiibaa?S. - Jaa, paarlaadeesies un atkal buus normaals.


- Labdien, vai Jaanis maajaas? -
- Jaanja vairs nav! -
- Ko miris? -
- Nee, nopircis datoru un piesleedzies Internetam!


-Dieviņ,Dieviņ!Kā tevi atrast?
-Ļoti vienkārši!WWW.Dievs.lv!


Datorists, guleet ejot, noliek uz tumbochkas divas glaazes, vienu pilnu ar uudeni, otru tukshu.
Pilno gadiijumam, ja naktii gribeesies dzert. Tuksho- ja negribeesies.


- Rabinovič, kādas avīzes jūs pasūtijāt šim gadam ?
- Ko es darīšu ar avīzēm, ja man ir INTERNETS ?
- Bet dibenu atejā ar klaviatūru slaucīsiet, ko ?


Gājējs ceļmalā ierauga mazu puisīti, kurš stāv un raud.
- Kas ir, puisīt, ko raudi?
- Apmaldījos
- Kā Tevi sauc?
- Nezinu!, atbild brēcošais mazulis
- Kā sauc Tavus vecākus?
- Nezinu
- Adresi ar nezini?
- Zinu - www.puisītis.lv



--------------------
If there's so mutch i must be, can i still just be me? The way I am... Can I trust in My own heart, or remain just one part, of some big plan...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ella
post Sep 12 2004, 23:54
Post #14


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 1080
Joined: 16-May 04
From: Wherever my heart takes me ... *^^*




Jūs esat neglābjami slims ar "inetmāniju", ja :
zvanot savai Interneta servisa firmai, jūs nekad nesastopaties ar signālu “aizņemts”, jo jūs no tās nemaz neatvienojaties.
jūs esat konsultējies ar santehniķi, cik izmaksātu krēsla, uz kura sēžot, strādājat ar datoru, pārveidošana par klozetpodu.
jūs nezināt, kāds šobrīd ir mēnesis un gads.
jūs nenogriežat modema skaņu pēc savienojuma saņemšanas, jo esat atklājis, ka tā šķiet kā brīnišķa mūzika un mazliet pat līdzinās jūras šalkoņai.
jūs ieslēdzat datoru un izslēdzat sievu.
kad jūsu automašīna pār kraujas malu gāžas bezdibenī, jūsu pirmā reakcija — meklēt podziņu “Back”.


Jū esat "inetmāns", ja:
pārbaudāt savu e-pastu un dators atbild: “Jaunu vēstuļu nav”, jūs tūlīt pārbaudāt to vēlreiz.
nosaucot savu vecumu, jūs sakāt: “3.x…”
uz publisko tualešu sienām jūs meklējat intīmo Tīkla lappušu adreses.
saviem sīkajiem sakāt, ka tētim ir darāms darbiņš un viņi tāpēc nevarēs lietot datoru, bet darbiņa jums nav jau sen…
draugi vairs jums nesūta e-vēstules, jo viņi tāpat zina, ka esat IRCā.
jūsu sieva mēģina ieviest jaunu noteikumu mājas kārtībā: “Datoram nav atļauts gulēt gultā.”
jūs esat sev ādā ietetovējis: “Šo ķermeni vislabāk aplūkot ar Netscape 3.0 vai jaunāku.”


Interneta loma jūsu dzīvē patiešām ir samērā liela, ja :
jūsu sirds sāk sist straujāk, ja TV vai radio ziņās izdzirdat nosaucam jaunu URL adresi.
jūsu sieva pārklājusi datora monitoru ar blondu parūku, lai jums atgādinātu, kā viņa izskatās.
visu jūsu draugu vārdos ir burtiņš @.
ja esat aizkuģojis uz kādu lappusi ar hipersaitēm, tās visas tiek parādītas krāsā, kura nozīmē, ka tur esat jau bijis.
jūsu sunim ir sava HTML lappuse.
mātei jūs vairs nezvanāt — viņai taču nav modema.
dodoties pačurāt, konstatējat, ka visā mājā ir aizdomīgi kluss un nez, kur tad palikuši bērni...


Jūs slimojat ar "inetmāniju", ja:
jūs skūpstāt savas sirdsdraudzenes Interneta lappusi;
navigators jūsu bookmark failu nolasa ne mazāk kā piecpadsmit minūtēs;
jūs atsakāties pavadīt atvaļinājumu vietā, kur nav tālruņa un elektriskās strāvas;
jūs tomēr dodaties uz iepriekšminēto atpūtas vietu, bet vispirms iegādājaties mobilo tālruni ar modema funkciju un pārnēsājamo datoru;
nakts sapņi jums rādās tikai HTML formātā;
strādājot teksta redaktorā, jūs aiz katra punkta klusiņām piebilstat: “com.” ;
ejot uz tualeti, sakāt: “Iešu izdarīt daunloudu.”


Jūs varat būt pavisam drošs, ka ciešat no “inetmānijas”, ja:
“konektējat” vairāk nekā desmit reižu dienā.
sērfošanas laikā jūs ik pēc pusminūtes dodat komandu “Get mail”.
sarunājoties ar laulāto draugu, kolēģiem vai kaimiņiem, domās apsverat iespēju
izveidot jaunu vēstkopu.
uz vizītkartes jums ir vismaz četras e-pasta adreses.
jūs pusdienojat AltaVista vai Yahoo priekšā.
jaunākās ziņas klausāties pa RealAudio.



--------------------
If there's so mutch i must be, can i still just be me? The way I am... Can I trust in My own heart, or remain just one part, of some big plan...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ella
post Sep 13 2004, 00:01
Post #15


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 1080
Joined: 16-May 04
From: Wherever my heart takes me ... *^^*




ORALA ROBERTSA VĪRUSS. Tas paziņo, ka gadījumā, ja jūs nesamaksāsiet miljonu dolāru, programmētājs paņemt to atpakaļ

PARANOISKAIS VĪRUSS. Sūrojas, ka citi faili viņu apdraud, un iznīcina tos “pašaizsardzības nolūkos”.

TEDA TĒRNERA VĪRUSS. Padara krāsainu jūsu melnbalto ekrānu.


MARIO KUOMO VĪRUSS. Būtu lielisks vīruss, bet nedarbojas.

DŽORDŽA BUŠA VĪRUSS. Tas ierodas, paziņodams: “Izlasi… Nav jaunu failu.” Tad pamazām ar šādiem apgalvojumiem piepildās viss cietais disks, bet pēc tam tiek vainots Kongresa vīruss.


ZVAIGŽŅU KARU VĪRUSS. Iekaro tādas jūsu sistēmas vietas, kur vēl nekad neviens vīruss nav bijis.

SLIMOKASES VĪRUSS. Veselu dienu pārbauda jūsu sistēmu un pēc tam atsūta rēķinu par astronomisku summu.

DŽIMIJA HOFA VĪRUSS. Jūsu programmas nekad vairs netiks atrastas.

OLIJA NORTA VĪRUSS. Liek jūsu printerim kļūt par papīra smalcinātāju.

ELVISA VĪRUSS. Jūsu dators kļūst resns, lēns, slinks un pašiznīcinās.

VĒLĒŠANU VĪRUSS #2. Vienlaikus darbina katru cietā diska programmu, bet neļauj pabeigt neko no tā, kas iesākts.

VĒLĒŠANU VĪRUSS. Dators “uzkaras”, ekrāns sadalās divās daļās, uz katras daļas parādās uzraksts, ka notikušajā vainojama otra puse.

TEKSASAS VĪRUSS. Aizņem lielāku vietu nekā jebkurš cits fails.

BIROKRĀTIJAS VĪRUSS. Sadala jūsu datora cieto disku simtiem mazās daļiņās, kuras katra atsevišķi neko nedara, bet visas kopā pretendē uz datora visnozīmīgākās daļas nosaukumu

VALDĪBAS EKONOMISKĀS POLITIKAS VĪRUSS. Nekas nedarbojas, taču diagnosticējošās programmas apgalvo, ka viss ir labākajā kārtībā.

DENA KVEILA VĪRUSS. “Kaukas nau riktīgi ar jūsu kompūteru, es tikai nevaru sapast, kas īsti.”

ROSA PERO VĪRUSS. Aktivizē visas sistēmas sastāvdaļas neilgi pirms tam, kad dators “uzkaras”.

“TIESĪBAS DZĪVOT” VĪRUSS. Neļauj iznīcināt nevienu failu, lai cik vecs tas arī būtu. Ja mēģināt failu izdzēst, dators liek jums uzklausīt padomus par iespējamām alternatīvām.

POLITISKI KOREKTS VĪRUSS. Nekad nesauc sevi par vīrusu, bet gan par “elektronisko mikroorganismu”.

POLA RIVĒRA VĪRUSS. Šis revolucionārais vīruss nejādelē apkārt. Tas brīdina par uzbrukumu cietajam diskam. Ja tas grasās uzbrukt vienreiz, tad uz ekrāna parādās uzraksts LAN, bet, ja divreiz, tad var lasīt c:>.

MCI VĪRUSS. Katras trīs minūtes atgādina, ka jūs pievēršat pārāk lielu uzmanību AT&T vīrusam.


AT&T VĪRUSS Katras trīs minūtes atgādina jums, cik fantastisks serveris jums tiek piedāvāts.

OPRAS VINFRIJAS VĪRUSS. Jūsu 200 MB cietais disks pēkšņi saraujas līdz 80 MB un tad lēni izplešas atpakaļ līdz 200 MB.



--------------------
If there's so mutch i must be, can i still just be me? The way I am... Can I trust in My own heart, or remain just one part, of some big plan...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 21:49