IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

 
Reply to this topicStart new topic
> DSL - damn small linux, Interesanta lietina
Seven_of_zero
post Jan 5 2005, 04:12
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




Nesen, (kad vell Supernova darbojas) uzgaju linux softu sadala programu DSL, ta aiznem 50 MB, pec vinu pasu reklamas tas ietilpst 50 MB "busines cardā" aizvakar tadu ari nopirku. nokopeju pasu pedejo versijas DSL iso failu, palizu nero, lieku burn, un, b******, nelien ieksa. salidzinu diska ietilpibu ar iso failu un atkal B*****, burtiski paris baitu jautajums. skatos ko var izdzest un ieraugu vainigo, TXT fails ar informaciju, negribejas chakaret to iso un nokopeju nedaudz vecaku versiju. Ta ielida un normali vis aizgaja. Palazama ta pat ka knopix.(Boot from CD) bet tika 50 MB liela. interneta konfiguracija uz Mdsl vienas pogas spiediens. diska ieksa ir visas nepieciesamakas programmas. cd mp3 mpg uc plejeri. tex redaktors, ftp, mail, Ip telefons, un citi sikumi. Visu hardware detekte 10 -15 sek.
Vai te ir kads kurs ari vinu ir lietojis.


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 5 2005, 10:23
Post #2


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




vaig izmantot vecos nero biggrin.gif vinjiem ir iebuuveets overburners- man atljauj liidz 5mb overburnu. (karoche, diska ietilpiiba- 705 mb.)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki
post Jan 5 2005, 10:47
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 321
Joined: 16-February 04
From: Rīga, Imanta




QUOTE(Sigfa @ Jan 5 2005, 09:23)
vaig izmantot vecos nero biggrin.gif viņiem ir iebūvēts overburners- man atļauj līdz 5mb overburnu. (karoče, diska ietilpība- 705 mb.)
*



Nezinu, cik esmu mēģinajis Nero piemānīt, licis nečekot diska lielumu un atļāvis overburning, vinš tik un tā vienmār ir ziņojis - vietas esot par maz - un neko nav rakstijis vairāk par diska ietilpību. blink.gif Raksteklis itkā suportējot, visu dariju kā instrukcijās rakstīts, bet nekā. sad.gif
Vienkārši sanāk atvilkt ripus īpatnējā izmērā 351 -370 mb sērijās, jo konkrētie ripotāji laikam cd nelieto, un necenša failu izmēru pieskaņot cd matrucas tilpumam kā fansaberi.


--------------------
"And so long as the irresponsible explore unknown
lands, we need never fear..."

"Not too late?
- Everyone is still alive. Inside of you.
I might be able to do it. Another universe. A universe where everyone is still alive. I'll create it out of myself. Take me to everyone.
- Are you really sure?
I'm not alone. I'm going back to everyone.
The other universe inside me has started to move forward in time. ... beyond the time."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 5 2005, 11:17
Post #4


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




nu, man ir 5.5.3.5 versija un viss straadaa kaa vajag.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jan 5 2005, 11:37
Post #5


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




man iekš knoppix neizdodas piedabūt lai tīkls strādā! Visādus variantus izmēģināju!
šitam mož ir vieglāk?


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 06:26