IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> edg jūdzas, tas ir process BEZ galapunkta
edg
post Oct 21 2009, 01:17
Post #1


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Ir vēls. Visi laikam jau guļ - beidzot klusums. Pulkstenis tikšķ. Diezgan skaļi pie tam. Vēl skaļāk. Ārā kaut kāds troksnis bija. Pie durvīm klusums, logi ir ciet. Izliekos, ka esmu ārā - skatos, kas tur trokšņo. Neviens nav. Kāds aizver durvis tālumā. Spārdu akmentiņus, čarkst gar smiltīm. Esmu ofisā. "Čau," atbildu, strādāju, datori rūc. Kaut kas nav riktīgi, cilvēku balsis aiz vates. Pareizi, esmu mājās patiesībā. Mans dators rūc. Un pulkstenis tikšķ. Kaut kas šņāc, bet es nezinu kas. Nobūkšķ durvis, manai mājai. Uz mani skatās krājkasīte-suns un smaida, un klusē. Es zinu, kas šņāc. Nahrenizēt tos trokšņus... Brrrrbrrrr chukchukchukshssshshshsh Skatos ar akmens seju uz ventilatoru. Bļauju sev iekšā, iztēlojos, kā dauzu to, gah, zinu, ka to nedarīšu. Mēs ar ventilatoru esam draugi. Mēs priecīgā ritmā lēkājam apkārt un man patīk arī kaimiņu mūzika, dažādi urbju trokšņi, silti ap sirdi paliek. Kad cilvēki bļauj, es arī priecīgs bļauju. Trokšņus nevar pierunāt draudzēties, viņiem nav jūtu, nekas nemainīsies, un man apnika. Brrbrrbrrr drdrasdrdadf
Ahh, mani mīļie Sennheiseri, un pasaule uzreiz skaistāka. Pat smaids...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Oct 21 2009, 01:32
Post #2


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




Edgar, Edgar, atkal gumiju saostījies?


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Oct 21 2009, 03:11
Post #3


Unregistered









Liekas tev uzmākusies vientulība...

Tad parasti cilvēki sāk šižoties un drukāt līdzīgus tekstus taviem ph34r.gif

IPB Image

Īstermiņā varu tev ieteikt aizskriet uz bodi un iepirkt alu, ko izdzert un paskatīties iekš www.youtube.com kādus AMV. Vai aizskriet ar draugiem uz kādu barčiku jeb klubiņu. Atslogot galvu - citādi strādājot vien var nojūgties un sākt sarunāties ar datora ventilatoru. Dažos brīžos īslaicīgi tas palīdz laugh.gif

Tač ilgtermiņā ir citas lietas darāmas. Vaiga atrast ceļu kā mazināt vientulību.
Protams, tu vari izmantot ienākošo iedvesmu no vientulības, lai sacerētu lesbiešu - veģetāriešu stāstiņus no sērijas "Gaudas un raudas", taču no tā dzīve neuzlabosies. Paliks tikai trakāk un pāršizosies, kamēr uztaisīsi sev galu cool.gif

IPB Image

Es tavā vietā sameklētu kādu labu mīļāko. Divatā vairs nav tā iekšējā vientulības sajūtas.
Pie kam, vakaros mīlējoties nebūs nemaz laika tādām pārdomām laugh.gif

Vismaz man palīdzēja. Parādījās daudz jaunu problēmu, daudz lietu ko darīt divatā.
Taču, par cik esmu jau pašu labāko Tīģeri pievācis sev - tev otru tikpat interesantu cilvēciņu atrast būs jau grūtāk laugh.gif

Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Oct 21 2009, 10:16
Post #4


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Iemīlēties, lai aizgaiņātu vientulību- cik tipiski. Diemžēl patieso vientulību tas neaizvāc. Cilvēkiem tā vietā rodas visādas neirozes- atkarība no otra cilvēka vai mātišķa tipa gādības uzplūdi, kas atgādina rūpes par dzīvniekiem. Nav diez ko progresīvi. Un vispār, nav jau tā, Šumin, ka tas neder- var teikt, savā ziņā, ka arī es izmantoju šo modeli (sesks ir labs), bet, vai nu tev nebūs lietot vārdu "mīļākais", jo tas neskan pietiekami nopietni vai arī nemērķē uz ilgtermiņa problēmas atrisinājumu, jo ar tādu attieksmi to nevar atrisināt.

Es balsoju par mīlestības pilnām attiecībām, kurā cilvēki nevis kliedē viens otra vientulību, bet palīdz otram attīstīties pozitīvā virzienā un ir viens otra dzinējspēks un virzuļi, bet katrs ir lielisks arī pats par sevi. Es gan domāju, ka jums ar Tīģeri gan jau ir tieši tik jauki (kaut gan neko nezinu). Un katrs domā, ka viņa "dzīvnieciņš" ir vislabākais no visiem ^.^

Ā, un edg- mans komentārs fail, jo būtu stulbi teikt "mīli kādu". Bet nav jau obligāti jāmīl kāda pretējā dzimuma būtne (vai sava, ja ir homoseksuālas noslieces). Var jau mīlēt kādu draugu vai radu vai pats sevi. Jebkurā gadījumā būs jautrāk dzīvot, ja centīsies radīt skaistu simbiozi ar kādu būtni, kaut vai ar sevi pašu.

This post has been edited by FuschichO: Oct 21 2009, 10:18


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Oct 21 2009, 15:19
Post #5


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Kāpēc gan jūs uzreiz nosodat edg mīlestību pret ventilatoru un krājkasi-suni? Domājat ka visiem jābūt vainu heteroseksuāliem, vai homoseksuāliem? Ir diezgan nožēlojami vārīties tikai savā sulā un nepieņemt neko citu, noliegt visu jauno un nepazīstamo.

Un gumija noteikti bija baigi labā.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Oct 21 2009, 15:30
Post #6


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




QUOTE
Ir vēls. Visi laikam jau guļ - beidzot klusums. Pulkstenis tikšķ. Diezgan skaļi pie tam. Vēl skaļāk. Ārā kaut kāds troksnis bija. Pie durvīm klusums, logi ir ciet. Izliekos, ka esmu ārā - skatos, kas tur trokšņo. Neviens nav. Kāds aizver durvis tālumā. Spārdu akmentiņus, čarkst gar smiltīm. Esmu ofisā. "Čau," atbildu, strādāju, datori rūc. Kaut kas nav riktīgi, cilvēku balsis aiz vates. Pareizi, esmu mājās patiesībā. Mans dators rūc. Un pulkstenis tikšķ. Kaut kas šņāc, bet es nezinu kas. Nobūkšķ durvis, manai mājai. Uz mani skatās krājkasīte-suns un smaida, un klusē. Es zinu, kas šņāc. Nahrenizēt tos trokšņus... Brrrrbrrrr chukchukchukshssshshshsh Skatos ar akmens seju uz ventilatoru. Bļauju sev iekšā, iztēlojos, kā dauzu to, gah, zinu, ka to nedarīšu. Mēs ar ventilatoru esam draugi. Mēs priecīgā ritmā lēkājam apkārt un man patīk arī kaimiņu mūzika, dažādi urbju trokšņi, silti ap sirdi paliek. Kad cilvēki bļauj, es arī priecīgs bļauju. Trokšņus nevar pierunāt draudzēties, viņiem nav jūtu, nekas nemainīsies, un man apnika. Brrbrrbrrr drdrasdrdadf
Ahh, mani mīļie Sennheiseri, un pasaule uzreiz skaistāka. Pat smaids...

IPB Image
QUOTE
Es tavā vietā sameklētu kādu labu mīļāko. Divatā vairs nav tā iekšējā vientulības sajūtas.
Pie kam, vakaros mīlējoties nebūs nemaz laika tādām pārdomām

IPB Image
QUOTE
Jebkurā gadījumā būs jautrāk dzīvot, ja centīsies radīt skaistu simbiozi ar kādu būtni, kaut vai ar sevi pašu.

IPB Image


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Oct 21 2009, 15:37
Post #7


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Šumins, kopš Tigra vairs nedzīvo pie tevis, tu jocīgs paliec. Jocīgāks. Viss, ko es rakstu, tev izklausās pēc žēlabām un vaimanāšanas, un tu lietas pasniedz tā, ka cilvēks vairs nevar šizoties, ja nav vēnu graizītājs. Jūgšanās nav ne iemesls, ne sekas. Tas ir līdzīgi kā lietot alk/nark/tēju, tikai self-induced. Bārs nekad nav stāvējis līdzās sēdēšanai un blenšanai sienā pie "Comfortably Numb". Man.

P.S. Paldies Fuschi, ka vēsā mierā nosauci mani par pidaru...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Oct 21 2009, 15:45
Post #8


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




jup, bet arī self-induced var izraisīt atkarību biggrin.gif iespējams, vēl spēcīgāku, jo nav jāmeklē vielas.


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Oct 21 2009, 16:00
Post #9


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




QUOTE(edg @ Oct 21 2009, 13:37) *

P.S. Paldies Fuschi, ka vēsā mierā nosauci mani par pidaru...


inb4 flames:

"Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis." (edg sigs)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Oct 21 2009, 18:20
Post #10


Unregistered









QUOTE(FuschichO @ Oct 21 2009, 10:16) *

...


To es arī gribēju teikt - tikai tu to vairāk centies aprakstīt kā literatūras skolotāja dry.gif

Shumins: Zāle ir zaļa...
Literatūras skolotāja: Cik tipiski, zāle nav tikai zaļa. Tājā no rīta sakrājas rasas pilieni, un tajos atstarojas lecošā saule. Zāli var nopļaut un izbarot govīm, kad dod pienu un veldzē slapes laukos - tobiš zāle var būt da jebkāda laugh.gif
Shumins: Nā okey...

Pēc viena menēša iekš www.otaku.lv

Shumins: Zāle ir zaļa, sudrabota, dzeltena un arī balta (es esmu kruts, ka to zinu) laugh.gif
edg: Tu kaut ko neesi sapīpējies - nu to balto zāli?
Shumins: Njus tur ar to balto zāli ir tā (blā, blā H2O)...

Pēc viena menēša skolā

Shumins: Zāle ir zaļa...
Literatūras skolotāja: Cik tipiski, zāle nav tikai zaļa ... IPB Image
Shumins: Fucko off - es labāk pagulēšu un pasapņošu par lauvām dry.gif

IPB Image

Protams, rakstot es to jau esmu ievērtējis, tikai kā teica sen atpakaļ TAKA, tos garos sacerējumus tāpāt neviens nelasa. Tāpēc mēģinu visu saīsināt, un dažreiz mazsvarīgo vienkārši izlaist.

QUOTE(edg @ Oct 21 2009, 15:37) *

Šumins, kopš Tigra vairs nedzīvo pie tevis, tu jocīgs paliec. Jocīgāks. Viss, ko es rakstu, tev izklausās pēc žēlabām un vaimanāšanas, un tu lietas pasniedz tā, ka cilvēks vairs nevar šizoties, ja nav vēnu graizītājs.


Protams, tāpēc jau es arī darbdienu vakaros šižojos un vispār šitos murgojumus rakstu laugh.gif
Vienkārši nav ko darīt...

Bet par to jocīgumu, liekas smagi tuvojas 30-tā dzimšanas diena. Un tas cipars ir puse no dzīves.
Ir beidzot pienācis laiks ko dzīvē sasniegt (Get Rich or Die Tryin').

Tu nemanot sāc ignorēt apkārtējo viedokli, gribi sasist tos, kas atļaujas tevi kritizēt. Tu paliec par īstu riebekli, kas ir ar mieru darīt visu, lai gūtu varu un naudu. Un, protams, "Gaudas un raudas", lai arī cik interesantas tās agrāk likās, tagad tās vairāk uzskatu par vājuma pazīmi. Pietiek ņaudēt, cik tad var - ar to naudu nenopelnīsi ph34r.gif

Iesaku tev vienu vecu, bet labu filmu pārdomām:



Un, ja internetā nevari to vairs atrast, lai Watch online, viens, kurš drīz smagi atrausies pa autortiesību pārkāpumiem - to ir ielicis iekš www.youtube.com

Conan The Barbarian part 1

Go to the top of the page
+Quote Post
Kazuki
post Oct 21 2009, 18:45
Post #11


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 633
Joined: 15-September 05




Tā vēlme sist ventilatoru man atgādina Filmu "Office space". Tikai tur naida upuris bija printeris.
http://www.youtube.com/watch?v=_PC_X5GV5c0...feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=nfCYzJAgwrw&NR=1
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Oct 21 2009, 18:57
Post #12


Unregistered









QUOTE(Kazuki @ Oct 21 2009, 18:45) *

Tikai tur naida upuris bija printeris.


Hell yeee...
Kad strādāju kādā skopā Rīgas firmā, tur arī bija aizvēsturiski printeri, kas visu laiku veda laukā no pacietības. Tikai man pietrūka drosmes tādam pasākumam laugh.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
JnVbt
post Oct 21 2009, 19:11
Post #13


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 80
Joined: 28-October 07
From: Šaurais gals ... Liepāja!




QUOTE(edg @ Oct 21 2009, 01:17) *

Ir vēls. Visi laikam jau guļ - beidzot klusums. Pulkstenis tikšķ. Diezgan skaļi pie tam. Vēl skaļāk. Ārā kaut kāds troksnis bija. Pie durvīm klusums, logi ir ciet. Izliekos, ka esmu ārā - skatos, kas tur trokšņo. Neviens nav. Kāds aizver durvis tālumā. Spārdu akmentiņus, čarkst gar smiltīm. Esmu ofisā. "Čau," atbildu, strādāju, datori rūc. Kaut kas nav riktīgi, cilvēku balsis aiz vates. Pareizi, esmu mājās patiesībā. Mans dators rūc. Un pulkstenis tikšķ. Kaut kas šņāc, bet es nezinu kas. Nobūkšķ durvis, manai mājai. Uz mani skatās krājkasīte-suns un smaida, un klusē. Es zinu, kas šņāc. Nahrenizēt tos trokšņus... Brrrrbrrrr chukchukchukshssshshshsh Skatos ar akmens seju uz ventilatoru. Bļauju sev iekšā, iztēlojos, kā dauzu to, gah, zinu, ka to nedarīšu. Mēs ar ventilatoru esam draugi. Mēs priecīgā ritmā lēkājam apkārt un man patīk arī kaimiņu mūzika, dažādi urbju trokšņi, silti ap sirdi paliek. Kad cilvēki bļauj, es arī priecīgs bļauju. Trokšņus nevar pierunāt draudzēties, viņiem nav jūtu, nekas nemainīsies, un man apnika. Brrbrrbrrr drdrasdrdadf
Ahh, mani mīļie Sennheiseri, un pasaule uzreiz skaistāka. Pat smaids...
huh ... tagad vismaz sirds mierīga zinot ka ar citiem arī tādas lietas notiek ... biggrin.gif laugh.gif
he he, atgādina mani pašu biggrin.gif tikai tādos gadījumos es izeju kkur ārā pie dabas laugh.gif
Da lab, es neuzskatu ka tas ir kkas traks vai šausmīgs! Tas savā ziņā liecina par to ka cilvēks ir spējīgs uz kādu brīdi atslēgties no ikdienas ''sūdiem'' un ieraudzīt/sajust arī kko citu uz šīs pasaules ... smile.gif

QUOTE(Shumins @ Oct 21 2009, 03:11) *

Liekas tev uzmākusies vientulība...

Tad parasti cilvēki sāk šižoties un drukāt līdzīgus tekstus taviem ph34r.gif

Īstermiņā varu tev ieteikt aizskriet uz bodi un iepirkt alu, ko izdzert un paskatīties iekš www.youtube.com kādus AMV. Vai aizskriet ar draugiem uz kādu barčiku jeb klubiņu. Atslogot galvu - citādi strādājot vien var nojūgties un sākt sarunāties ar datora ventilatoru. Dažos brīžos īslaicīgi tas palīdz laugh.gif

Tač ilgtermiņā ir citas lietas darāmas. Vaiga atrast ceļu kā mazināt vientulību.
Protams, tu vari izmantot ienākošo iedvesmu no vientulības, lai sacerētu lesbiešu - veģetāriešu stāstiņus no sērijas "Gaudas un raudas", taču no tā dzīve neuzlabosies.

Es tavā vietā sameklētu kādu labu mīļāko. Divatā vairs nav tā iekšējā vientulības sajūtas.
Pie kam, vakaros mīlējoties nebūs nemaz laika tādām pārdomām laugh.gif

Vismaz man palīdzēja. Parādījās daudz jaunu problēmu, daudz lietu ko darīt divatā.
Taču, par cik esmu jau pašu labāko Tīģeri pievācis sev - tev otru tikpat interesantu cilvēciņu atrast būs jau grūtāk laugh.gif
Vientulība nu nez nez ...
Nu padoms jau nav slikts, tādas lietas patiešām palīdz smile.gif
QUOTE
Paliks tikai trakāk un pāršizosies, kamēr uztaisīsi sev galu cool.gif

cm`on tas nu gan ir nāvīgi pesimistiski, tas ka edg biki ''dzīvi pārdomā'' nav jau nekāda traģēdija ... biggrin.gif
tādā gadījumā man jau sen bija jābūt zem zemes ... xDDDD

QUOTE(FuschichO @ Oct 21 2009, 10:16) *

Iemīlēties, lai aizgaiņātu vientulību- cik tipiski. Diemžēl patieso vientulību tas neaizvāc. Cilvēkiem tā vietā rodas visādas neirozes- atkarība no otra cilvēka vai mātišķa tipa gādības uzplūdi, kas atgādina rūpes par dzīvniekiem. Nav diez ko progresīvi. Un vispār, nav jau tā, Šumin, ka tas neder- var teikt, savā ziņā, ka arī es izmantoju šo modeli (sesks ir labs), bet, vai nu tev nebūs lietot vārdu "mīļākais", jo tas neskan pietiekami nopietni vai arī nemērķē uz ilgtermiņa problēmas atrisinājumu, jo ar tādu attieksmi to nevar atrisināt.

Es balsoju par mīlestības pilnām attiecībām, kurā cilvēki nevis kliedē viens otra vientulību, bet palīdz otram attīstīties pozitīvā virzienā un ir viens otra dzinējspēks un virzuļi, bet katrs ir lielisks arī pats par sevi. Es gan domāju, ka jums ar Tīģeri gan jau ir tieši tik jauki (kaut gan neko nezinu). Un katrs domā, ka viņa "dzīvnieciņš" ir vislabākais no visiem ^.^

Ā, un edg- mans komentārs fail, jo būtu stulbi teikt "mīli kādu". Bet nav jau obligāti jāmīl kāda pretējā dzimuma būtne (vai sava, ja ir homoseksuālas noslieces). Var jau mīlēt kādu draugu vai radu vai pats sevi. Jebkurā gadījumā būs jautrāk dzīvot, ja centīsies radīt skaistu simbiozi ar kādu būtni, kaut vai ar sevi pašu.

ja kas to ''otro pusīti'' nav nemaz tik viegli atrast kā varētu iedomāties ...
un tik viegli varētu runāt par vienas nakts sakariem ... biggrin.gif

QUOTE(ETM @ Oct 21 2009, 15:19) *

Kāpēc gan jūs uzreiz nosodat edg mīlestību pret ventilatoru un krājkasi-suni? Domājat ka visiem jābūt vainu heteroseksuāliem, vai homoseksuāliem? Ir diezgan nožēlojami vārīties tikai savā sulā un nepieņemt
+1 biggrin.gif

QUOTE(Arts @ Oct 21 2009, 15:30) *

QUOTE
Jebkurā gadījumā būs jautrāk dzīvot, ja centīsies radīt skaistu simbiozi ar kādu būtni, kaut vai ar sevi pašu.

IPB Image
Tas noteikti uzlaboja garīgo ... biggrin.gif

Viens veids kas var palīdzēt pret šižošanos ... biggrin.gif :

Noklausies dziesmu:
Stefanie Heinzmann - No One Can Ever Change My Mind
Un noskaties video biggrin.gif :
Click me smile.gif
vismaz man palīdz ... biggrin.gif


--------------------
Live your life with joy & no regret! =]
IPB Image
ATSLĀBSTI un baudi to ko dzīve tev sniedz!
Smieties ir labāk nekā raudāt. It sevišķi, ja nepalīdz ne viens, ne otrs.
Life`s a party! Let`s smoke it, drink it, ejoy it!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Oct 21 2009, 19:29
Post #14


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




QUOTE
Bet par to jocīgumu, liekas smagi tuvojas 30-tā dzimšanas diena. Un tas cipars ir puse no dzīves.
Ir beidzot pienācis laiks ko dzīvē sasniegt (Get Rich or Die Tryin').

IPB Image
QUOTE
Tu nemanot sāc ignorēt apkārtējo viedokli, gribi sasist tos, kas atļaujas tevi kritizēt. Tu paliec par īstu riebekli, kas ir ar mieru darīt visu, lai gūtu varu un naudu.

IPB Image

This post has been edited by Arts: Oct 21 2009, 19:30


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Oct 21 2009, 19:58
Post #15


Unregistered









QUOTE(Arts @ Oct 21 2009, 19:29) *

...


Māksla, jeb angliski (Art)... blink.gif


IPB Image

Iekārta māksla laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 05:35