IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Kas pie velna ir metaals?
Keydan
post Feb 16 2010, 16:04
Post #46


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




QUOTE
Mūzikas daudzveidība /= daudzveidība žanra ietvaros.


K, Explain plox. Jo man viena doma ir, vienkārši gribu pirms tas izteikšanas redzēt, ka tu to visu definē.

QUOTE
Izskatās, ka Tu sev nepatīc, jo kā man rādās, Tava apsēstība ar metālu ir visnotaļ fanātiska.


Kur tu esi redzējis fanātismu, huh? Šis therads nav "liksim sudu uz metālu", kādam metālu ir jaaizstāvē kamēr mūsu eksperta nav šeit. Un tas nav mana problēma, ka Jus nevariet atšķirt vienu metālu no otra un sākat "hurr durr all metalz ir teh same derp", that's closed-mindeness my friend, man metāls patik, ka vel over 9000 citu žanru un muzikas stilu.

This post has been edited by Keydan: Feb 16 2010, 16:07
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Feb 16 2010, 16:07
Post #47


Unregistered









QUOTE(Art`a. @ Feb 16 2010, 13:03) *

Ejat labāk paklausīties kārtīgu klasisko mūziku, kas, nevis liks jūsu smadzeņu poda sastāvam retardēties ..

Klasiskā mūzika jau atklausījos bērnībā dzīvodamies pa laukiem. Apkārt skaists Nature, miers un klusums, kuru pārtrauc govju maušana. Ideāli, ja var dzīvot mierīgi, priecāties par vasaras negaisiem, apkārt ziedošām pļavām...
Ne velti man patīk Vivaldi, īpaši Vivaldi skaņu darbs Gadalaiki. Tas šādiem brīžiem vienkārši ir idāls.

Vivaldi Summer

QUOTE(ETM @ Feb 16 2010, 01:34) *

.. varu precizēt ka interneti saka ka metālam ir raksturīgas distorted (izkropļotas?) ģitāras, izteiksmīgs ritms, piesātināta basa un bungu partija un spēcīgs vokāls.

Taču jau kopš 2000. gada, kad dzīvojos pa Rīgu esmu mainījies un Vivaldi mūzika nesniedz vairs nekāda baudījuma, tikai pakavēties atmiņās par laiku laukos. Rīga jau arī savā būtībā ir "distorted (izkropļota), izteiksmīgs ritmi (celtniecība, transports un satiksme), bungu partija un spēcīgs vokāls (Rīgas centrā dusmīgie krievu kaimiņi )"

Un tev nemaz nemanot pilsēta tevi izmaina, un gribas ko vairāk par saldām skaņām, vairāk emociju uzplūdu. Un protams Metāls ir tas, kuru klausos tagad. Iespējams arī esmu "mentally retarded".

Taču par domājot par Rīgu nāk galvā tikai viena dziesma, kuru kādreiz izpildīja ABBA.

Therion - Summernight City
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Feb 16 2010, 16:32
Post #48


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




QUOTE(Keydan @ Feb 16 2010, 15:04) *


K, Explain plox. Jo man viena doma ir, vienkārši gribu pirms tas izteikšanas redzēt, ka tu to visu definē.


Zenofex šajā gadījumā uzsvēra mūzikas kā kopuma daudzveidību līdz ar to noliedzot to, ka tā būtu jāgrupē žanros. Tu savukārt uzsvēri daudzveidību žanra ietvaros, kas norāda uz to, ka mūziku tomēr var grupēt. Tādēļ atkal rodas jautājums, kas tad ir šīs grupas pamatā, ja reiz atšķirība starp subžanriem ir tik liela? Varbūt atšķirība nepastāv un Tu esi tas, kurš to neredz nevis, visu cienījamā, ALK grupa?
QUOTE

Kur tu esi redzējis fanātismu, huh? Šis therads nav "liksim sudu uz metālu", kādam metālu ir jaaizstāvē kamēr mūsu eksperta nav šeit. Un tas nav mana problēma, ka Jus nevariet atšķirt vienu metālu no otra un sākat "hurr durr all metalz ir teh same derp", that's closed-mindeness my friend, man metāls patik, ka vel over 9000 citu žanru un muzikas stilu.

Šī tēma saucās "Kas pie velna ir metaals?" tādēļ, pa manam, pēc aizstāvēšanas neprasās. Bet kā likums uz aizstāvēšanu, nevis diskusiju par un ap, skrien tā dēvētie fanboys, kuru uzskati par konkrēto tēmu var līdzināties fanātismam. Savukārt tas nozīmē, ka tieši šīs grupas pārstāvis ir closed-minded, jo zināmu iemeslu dēļ nespēj pieņemt to, ka kādam varētu būt pretēji uzskati. Šeit gan jāpiebilst, ka ALK grupas pārstāvji līdz šim nav saņēmuši pietiekoši kārtīgi konstruētas atbildes par attiecīgo tēmu, un, kā pats pareizi novēroji, mēs nespējam atšķirt metāla subžanrus, līdz ar to es vēlētos ierosināt vairs nelikt dažādus video klipus kā piemērus attiecīgā mūzikas žanra daudzšķautņainībai, bet paskaidrot, kāda tad šī atšķirība beigu galā ir.

This post has been edited by Sērfijs: Feb 16 2010, 16:35


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Feb 16 2010, 16:38
Post #49


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Lielais sakars metālam ar klasisko mūziku:



This post has been edited by Arts: Feb 16 2010, 16:38

--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Feb 16 2010, 17:21
Post #50


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




QUOTE
Zenofex šajā gadījumā uzsvēra mūzikas kā kopuma daudzveidību līdz ar to noliedzot to, ka tā būtu jāgrupē žanros. Tu savukārt uzsvēri daudzveidību žanra ietvaros, kas norāda uz to, ka mūziku tomēr var grupēt. Tādēļ atkal rodas jautājums, kas tad ir šīs grupas pamatā, ja reiz atšķirība starp subžanriem ir tik liela? Varbūt atšķirība nepastāv un Tu esi tas, kurš to neredz nevis, visu cienījamā, ALK grupa?


Mūziku VAR grupēt, toties kad sāk rasties pārāk daudz žanru un kad mūzika ir pieejama plašam cilvēku masām tas it tikai laika jautājums kad apli sāks uzlikties viens uz otra veidojot vai nu jaunus žanrus vai arī žanru maisījumus, kam ka patiks, un ka masmedia to uztvers.
Derētu izskatit to processu kas ievad mūs pie žanru veidošanai, jo ja ta logiski padomat, tieši mūzikas daudzveidības, konstanta evolūcija un cilvēku velmē būt oriģinālam un štampet visu ko viņš (vai arī ne viņš) ir izdomājis utt stāv aiz žanru veidošanas.
Visur iebāžas evolūcija. Ņem kubismu un tas dēlu (kinda...) futūrismu 20gs sakumā. Izskatās tik līdzīgi, toties mākslas estēti un profesori domāja citādi. To ceļi atveda uz pavisam dažādam vietam.

QUOTE
Šī tēma saucās "Kas pie velna ir metaals?" tādēļ, pa manam, pēc aizstāvēšanas neprasās. Bet kā likums uz aizstāvēšanu, nevis diskusiju par un ap, skrien tā dēvētie fanboys, kuru uzskati par konkrēto tēmu var līdzināties fanātismam. Savukārt tas nozīmē, ka tieši šīs grupas pārstāvis ir closed-minded, jo zināmu iemeslu dēļ nespēj pieņemt to, ka kādam varētu būt pretēji uzskati. Šeit gan jāpiebilst, ka ALK grupas pārstāvji līdz šim nav saņēmuši pietiekoši kārtīgi konstruētas atbildes par attiecīgo tēmu, un, kā pats pareizi novēroji, mēs nespējam atšķirt metāla subžanrus, līdz ar to es vēlētos ierosināt vairs nelikt dažādus video klipus kā piemērus attiecīgā mūzikas žanra daudzšķautņainībai, bet paskaidrot, kāda tad šī atšķirība beigu galā ir.


Par "Kas pie velna ir metāls?" to nosauca edq pārceļot to no cita topika. In general, šis threads ir par metālu. Closed-mindnes šeit tieši nestrada jo tas ir paredzams, ka ne visiem patiks metāls, tomēr vieni "go in foot down I don't get it and don't want to see mode" kad citi dod vīniem kaut ko lai salīdzinātu un redzētu, ka viņiem nav taisnība, ko pirmie pēc tam nosauc par fanātismu. But what would you expect, tas ir internets, vienmēr kādam nav taisnība. Atgadina vēco temu par CREATION vs SCIENCE, kas jau no pati sakuma nevjadzetu strādāt, jo ticībai nav nekādu sakaru ar zinātni.
Sēd un klausies tos video ko mēs sūtam.

This post has been edited by Keydan: Feb 16 2010, 17:24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Feb 16 2010, 19:12
Post #51


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality






--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Feb 16 2010, 21:35
Post #52


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




mkay Arta, Kikyou,

es atzīstu, ka man kaut kas ar galvu pēdējā laikā galīgi nav kārtībā un sarkasmu/ironiju/cinismu internetā manas smadzenes vispār atsakās uztvert. Well, tas laikam nav pārsteigums, tā kā dzīvē es arī palieku aizvien dīvaināka :S


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 16 2010, 22:13
Post #53


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Metaals man paliidz salgabaat intereses fokusu. Citaadi man ir ADD. Nemeegjinaashu izlikties, ka saprotu iemeslus zem taa (skaljsh, nepaartraukts, saistiits troksnis paliidz koncentreeties?), bet paliidz, un man tas patiik. Izsmalcinaataaka muuzika (kuru es veel nezinu no galvas) pieveersh uzmaniibu pati sev, taapeec nevaru padariit citas lietas (multitasking 0). Tuctuc pieveersh manu uzmaniibu katram sasodiitajam sitienam atsevishkji, ja neesmu dzeeris, taapeec nevaru padomaat vispaar nemaz, un tas kaitina. Jpop, turpretii, garlaiko liidz naavei, un, atshkjriibaa no metaala, pat nemeegjina izlikties, ka ir klausiishanaas veertas.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Feb 17 2010, 01:53
Post #54


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(FuschichO @ Feb 16 2010, 20:35) *

mkay Arta, Kikyou,

es atzīstu, ka man kaut kas ar galvu pēdējā laikā galīgi nav kārtībā un sarkasmu/ironiju/cinismu internetā manas smadzenes vispār atsakās uztvert. Well, tas laikam nav pārsteigums, tā kā dzīvē es arī palieku aizvien dīvaināka :S

Vāks, "pēdējā laikā" gan ir kļuvis par ilga laikaposma apzīmējumu. ohmy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Feb 17 2010, 11:12
Post #55


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Es sliecos domāt, ka man tā nav bijis vienmēr :S
Tam, kāpēc es jūs nesaprotu, ir gan pāris iemesli tādi, ka internetā vispār neko saprast nevar un es jūs nepazīstu


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Feb 17 2010, 12:33
Post #56


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality






--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Feb 18 2010, 19:49
Post #57


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Speed metal yah...

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Feb 19 2010, 00:31
Post #58


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Lol, Dragonforce.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Feb 19 2010, 13:35
Post #59


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




QUOTE(zenofex @ Feb 16 2010, 13:42) *

Protams, pūlēties saprast, kāpēc mūzikas eksperti iedala mūziku novirzienos, žanros utt. un mēģināt pašiem kaut ko iedalīt un saprast attiecīgo žanru pamatīpašības ir jauki un izglītojoši.
Vienīgi, na* tas vajadzīgs? Esmu klausījies pietiekami daudz dažādu mūziku savā dzīvē, lai saprastu, ka žanriem (man) vispār nav nozīmes. Žanri var diezgan plūstoši pāriet no viena uz otru, skaņdarbi savākt sevī dažādas atšķirīgu žanru īpašības un citādi jaukties. Vienīgās divas kategorijas, kuras man pastāv, ir "patīk" un "nepatīk". Ja patīk, uzzinu kaut ko vairāk, meklēju vēl līdzīgas lietas, un tādā veidā pilnveidojos.


Voot! Piekrītu šim viedoklim. Kāda starpība kā saucas (un pie kura no izdomātajiem žanriem pieder), galvenais, ka labi skan un patīk!

Metal, rock, whatever..
sympho-melodic-power-metal-rock-opera-like-piece-of-music
Man patīk Avantasia!
Nav ne jausmas pie kā šis precīzi pieder, bet, liekas, ka kaut kas uz apspriežamo pusi ir XD



This post has been edited by xikes: Feb 19 2010, 17:58

--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Feb 19 2010, 18:11
Post #60


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
Nav ne jausmas pie kā šis precīzi pieder


Pie šī:

IPB Image


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 10:18