IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> LMstrike amv, topic created by edg
LMstrike
post Jan 30 2007, 13:20
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 23
Joined: 30-October 06




es jau esmu uztaisiijis savu 1. amv:))) es domaaju, pats uzziimeeju animaaciju uz 3min 30sec, zem muuzona, tagad straadaaju leenaa graa pie jauna un daudz iespadiigaaka projekta, ceru uztaisiit vismaz pusstundu. Manu pirmo animāciju var apskatīt draugos Lauris Maurans(profils) Tagad es jau labāk māku strādāt ar flash un 2. projekts būs daudz detalizētāks un profesionālāks, bet drīz gan nebūs, darba pāri galvai.:/

This post has been edited by LMstrike: Jan 30 2007, 13:22
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 31 2007, 21:49
Post #2


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




LMstrike.
Es gribu, lai visi debeshraushu cepeeji, dizho projektu biidiitaaji iegaumeetu shii cilveeka vaardu. Kameer juus mekleejat perfekcionismu, vinjsh izveidojis amv taa, kaa prot, un, cepuri nost par to.

Posts bija vinja ielikts zem "Animating style!, Kaadaa veidaa parasti animee?", kur tam galiigi nav vietas. Tam vajag savu topiku! Varbuut pacels slinjkjiem motivaaciju!

Personiigi, man ljoti patika rezhija. Tieshaam labi nostraadaats, un naakotnes potenciaals izskataas iespaidiigs. Animaacija gan ir pilniigs meesls. Tas aciimredzot nav bijis primaarais, un man pat vienalga. Kaads beidzot ir kaut ko uztaisiijis! Nee, tas nav nav "kaut kas". Rezhija ir skaista! Esi kaadreiz domaajis taisiit amv no anime izgrieztiem gabaliem? Varbuut kaut kas izcils sanaak, varbuut nee.

Kaut kaa tizli, ka zem draugiem.lv. Buutu baigi prieciigs, LMstrike, ja tu uploadeetu pilno versiju uz kaut kaada sendspace, iedotu man linku, lai varu encodeet normaalaa kvalitaatee un uzlikt tepat forumaa.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Jan 31 2007, 22:07
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




XDD vilciens kustas cilveeki - nee. kvalitatiivi - bad, really bad sad.gif man likaas kad skatiijos, ka viniem vienaa momentaa galvas noripos XDD nju labi cilveeks centies smile.gif (kas uz mani neattiecas laugh.gif )

This post has been edited by Catgirl: Feb 3 2007, 15:05


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LMstrike
post Jan 31 2007, 23:29
Post #4


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 23
Joined: 30-October 06




Tāks tulīt uploudošu šito, bet atkārtojos, man 1. animāciju bija plānots pabeigt 2nedēļu laikā, un es jau uz pēdējam dienām biju noguris un sāku steigties, lai iekļauties termiņos, lai pageitu uz new year:D beet nesanāca, nokavējos par 1 dienu, bet nākamā būs pavisam citā līmenī, to es garantēju, nākamais būs fighting animācija, es tagad kārtīgi studēju flash, kā arī animācijas likumus+ novēroju animatoru izmantotos trikus no citām animeem:D 2.projektā kustības būs dzīvākas un personāži daudz labāk izstrādāti, driiiz ielik6u linku, kur var novilkt 1. manu animāciju.

http://rapidshare.com/files/14303606/Lauris_anime_0001.wmv << links manai 1. animācijai biggrin.gif neesat skarbi, tas ir tikai 2ned. test

This post has been edited by LMstrike: Jan 31 2007, 23:44
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LMstrike
post Feb 2 2007, 17:47
Post #5


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 23
Joined: 30-October 06




tāks shis ir amv, ko es jau labi sen uztaisīju http://rapidshare.com/files/14558212/berserkfinal.avi << mans sižets bija par garu, mēģināju saīsināt, bet nācās pagarināt dziesmu nedaudz, bet labi sanāca. parasto AMV es laikam vairs netaisīšu, man gribas pašam zīmēt.. happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 4 2007, 16:01
Post #6


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Tas "parastais AMV" tev tieshaam nav labs sanaacis. Atbalstu, ka tu ziimee pats!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 13:18