IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Anime Lietiņas [somas], Elkor Plaza
Pakkun
post May 14 2008, 22:51
Post #16


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




da nu.. elkor plaza arī Slayer krekliņus tirgo. LŪK kam jāpievērš uzmanība.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dark ruin
post May 15 2008, 11:59
Post #17


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 74
Joined: 7-March 04




IPB Image

Vel viens brinums ...
Es pats nesprotu, katru dienu bus info par jauno anime DVD Latvija ???
Ls 1.99 LV kaut-kur pec 2 nedeljam...

This post has been edited by dark ruin: May 15 2008, 12:00


--------------------
We Burn And Screamed Inside
We Burn And Screamed In Hell
/Death In June/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post May 15 2008, 13:24
Post #18


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Ēeeee es tikai nesaprotu kapēc viņi neatstāj arī orģinālo skaņu celiņu sad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
monk
post May 15 2008, 14:05
Post #19


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 46
Joined: 1-December 05
From: Starp loģiku un neloģiku




QUOTE(dark ruin @ May 15 2008, 11:59) *



Vel viens brinums ...
Es pats nesprotu, katru dienu bus info par jauno anime DVD Latvija ???
Ls 1.99 LV kaut-kur pec 2 nedeljam...

lol. apraksts uz vāciņa vienkāršs mēsls. es saprastu te forumā pa kādam vārdam nepareizi uzraksta, bet tas taču produkts, ko cilvēki pērk un vērtē.

Un gan jau ka neatstāja oriģinālos celiņus, lai var pa lēto laist tirgū.


--------------------
Iegūstot mani tu iegūsi visu.
Bet Tava dzīve piederēs man.
Vēlies, un Tavas vēlmes piepildīsies.
Bet saskaņo tās ar savu dzīvi.
Ar katru tavu vēlmi
es dilšu tāpat kā Tavas dienas.
Vai vēlies mani?
Tad ņem!... Tevi uzklausīs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
cdmax
post May 15 2008, 16:03
Post #20


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 135
Joined: 5-February 08
From: Latvija




Orģinālie celiņi nav tapēc ,ka licenze ir daudz lētāk.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post May 15 2008, 16:55
Post #21


Unregistered









QUOTE(monk @ May 15 2008, 14:05) *

Un gan jau ka neatstāja oriģinālos celiņus, lai var pa lēto laist tirgū.


Nuja, vēl varēja paši iedziedāt Op un OST vai paņemt to no grupas, kura Baltijas valstīs ir ar mieru kļūt populāra par velti. Kādi, piemēram, iz grupas "Rīgas jestrie puikas". Un ar skaņām fonā arī varētu ko izdomāt...

Tad jau vispār pa animācijau tikai jāmaksā un būtu pa 1,0 ~ 1,5Ls laugh.gif

Ko tikai nedara, lai taupītu naudu, bet gan jau atradīsies, kas arī pirks to tādu. Bez orģinālā skaņas celiņa Animei miskastes vērtība. Ja nu vienīgi Vacieši mēģina pārspēt sevi un uztaisa kādu brīnumu.

Kādreiz no interneta novilktiem *.ogm failiem līdzi nāk Eng, bet iztulkot tā, ka mati ceļas stāvu, analogi Rus, liekas pats varētu labāk.

Nemaz nerunājot par piemeklētām balsīm personāžiem...
Go to the top of the page
+Quote Post
dark ruin
post May 15 2008, 18:14
Post #22


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 74
Joined: 7-March 04




Pec savas pieredzes domaju, ka japanju skanju cielinju pazaudej tapec, ka -
vispirms izpaltitaji ir tirgotaji, un ka izskatas starp viniem nebija neviena otaku smile.gif ,
lai pastatsit ka bez "japanese" DVD diskam ar anime ne bus daudz vertibas cienitajam,
bet parastam pirceijam no "Maxima" galveno lai tur bus skanja ar vinjam skaidrai valodai.
Un daudz naudas izplatitaji zaude uz darbs ar tulkojumu un aktieriem, ja vini taisa katram
Baltijas valstim attiecigu skanju. Par "original score" gandriz vienmer neko ne vajag maksat,
jo tas atljaujo tiesibas... Parastam cilvekam ne nak prataa, ka Baltijaa kadam vajadziga
japanju cielinja, istinibaa smile.gif

This post has been edited by dark ruin: May 15 2008, 18:15


--------------------
We Burn And Screamed Inside
We Burn And Screamed In Hell
/Death In June/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post May 15 2008, 19:10
Post #23


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Domāju, ka šeit strādā gan tas, ka izplatītāji pat iedomāties nevar, ka kādam vajadzētu arī japāņu celiņu, gan arī licences lētums, ja nosacījums ir dubot bez oriģinālceliņa, jo šajā gadījumā atkrīt bažas, ka šī animes versija varētu nonākt internetā ārpus baltijas valstīm, un nodarīt kādus nebūt nopietnus zaudējumus licences turētājam.

Lēta produkcija masām.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post May 15 2008, 20:40
Post #24


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Pamēģiniet paši iepirkt šovu un šeit notirgot ... no licenzes cenas slikti paliks...
Paskatieties, cik maksā anime amazon.com ar jap celiņu un tad runājiet.
Dārgs tas prieks. Un lai nosistu cenu, tad taisa tikai vietējās valodās, tad licenze tikai Baltijas reģionam, kas ir stipri lētāk. Tiesa, es neloloju nekādas ilūzijas par LV duba kvalitāti, nav jau Disney/Pixar, kas ļoti seko līdzi kvalitātei.

Paskatieties uz to no gaišās puses - šādi diski piesaistīs animei jaunus cienītājus, neraugoties uz tizlo aprakstu smile.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post May 16 2008, 01:18
Post #25


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




QUOTE(monk @ May 15 2008, 14:05) *


lol. apraksts uz vāciņa vienkāršs mēsls. es saprastu te forumā pa kādam vārdam nepareizi uzraksta, bet tas taču produkts, ko cilvēki pērk un vērtē.




apraksts "vienkārši mēsls" ir šāds:


LORD von PIKACHU:
Ня! Видел сегодня на лотке в переходе клёвые диски! Ппотратил 15 минут, что б записать дословно аннотации.)
1. Ангел смерти. (Новейшее анеме прямиком из Японии! К парню явилась богиня смерти и сказала чтоб он помог ей! Брызги крови! Огромные мечи! Духи и демоны! Не пропустите! 70 серий на диске!)
2.Грустная Харики. (В каждом классе есть ненормальная. А если она дружит с роботом, магом и инопланетянином? Главный герой попал в её сети. Окунитесь и вы с головой в безбашенные выходки Харики и её друзей!)
3. Смерть в блокноте. (Дар свыше попал в руки ребёнка, который становится величайшим злдеем в истории! Он сеет смерть,убивая направо и налево, ведь для этого достаточно всего лишь написать имя жертвы в ЧЁРНОЙ ТЕТРАДИ!)
4. На-на. (Нет! Тут не о попсе! Тут другое! Панки, секс, слёзы и кровь! Безумный водоворот страстей и похоти, который окунёт вас в самые неприглядные глубины шоу-бизнеса!)
Вообще говоря,я не знал, плакать или смеяться. долго пытал пирата, где он взял эти диски. В ответ упрямое: "Лицензия!"


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
monk
post May 16 2008, 09:14
Post #26


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 46
Joined: 1-December 05
From: Starp loģiku un neloģiku




QUOTE(+Chibi+ @ May 16 2008, 01:18) *



apraksts "vienkārši mēsls" ir šāds:


LORD von PIKACHU:
Ня! Видел сегодня на лотке в переходе клёвые диски! Ппотратил 15 минут, что б записать дословно аннотации.)
1. Ангел смерти. (Новейшее анеме прямиком из Японии! К парню явилась богиня смерти и сказала чтоб он помог ей! Брызги крови! Огромные мечи! Духи и демоны! Не пропустите! 70 серий на диске!)
2.Грустная Харики. (В каждом классе есть ненормальная. А если она дружит с роботом, магом и инопланетянином? Главный герой попал в её сети. Окунитесь и вы с головой в безбашенные выходки Харики и её друзей!)
3. Смерть в блокноте. (Дар свыше попал в руки ребёнка, который становится величайшим злдеем в истории! Он сеет смерть,убивая направо и налево, ведь для этого достаточно всего лишь написать имя жертвы в ЧЁРНОЙ ТЕТРАДИ!)
4. На-на. (Нет! Тут не о попсе! Тут другое! Панки, секс, слёзы и кровь! Безумный водоворот страстей и похоти, который окунёт вас в самые неприглядные глубины шоу-бизнеса!)
Вообще говоря,я не знал, плакать или смеяться. долго пытал пирата, где он взял эти диски. В ответ упрямое: "Лицензия!"


biggrin.gif:D lol. Tad jau tie diski kas maximā vēl ar normāliem aprakstiem. Bet šie kaut kāds murgs. Noteikti ne viens vien cilvēks ir iegrābies pērkot pēc apraksta un skaistajām bildītēm skaistajā iepakojumā.


--------------------
Iegūstot mani tu iegūsi visu.
Bet Tava dzīve piederēs man.
Vēlies, un Tavas vēlmes piepildīsies.
Bet saskaņo tās ar savu dzīvi.
Ar katru tavu vēlmi
es dilšu tāpat kā Tavas dienas.
Vai vēlies mani?
Tad ņem!... Tevi uzklausīs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post May 16 2008, 10:19
Post #27


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




QUOTE(+Chibi+ @ May 16 2008, 01:18) *

QUOTE(monk @ May 15 2008, 14:05) *


lol. apraksts uz vāciņa vienkāršs mēsls. es saprastu te forumā pa kādam vārdam nepareizi uzraksta, bet tas taču produkts, ko cilvēki pērk un vērtē.




apraksts "vienkārši mēsls" ir šāds:


LORD von PIKACHU:
Ня! Видел сегодня на лотке в переходе клёвые диски! Ппотратил 15 минут, что б записать дословно аннотации.)
1. Ангел смерти. (Новейшее анеме прямиком из Японии! К парню явилась богиня смерти и сказала чтоб он помог ей! Брызги крови! Огромные мечи! Духи и демоны! Не пропустите! 70 серий на диске!)
2.Грустная Харики. (В каждом классе есть ненормальная. А если она дружит с роботом, магом и инопланетянином? Главный герой попал в её сети. Окунитесь и вы с головой в безбашенные выходки Харики и её друзей!)
3. Смерть в блокноте. (Дар свыше попал в руки ребёнка, который становится величайшим злдеем в истории! Он сеет смерть,убивая направо и налево, ведь для этого достаточно всего лишь написать имя жертвы в ЧЁРНОЙ ТЕТРАДИ!)
4. На-на. (Нет! Тут не о попсе! Тут другое! Панки, секс, слёзы и кровь! Безумный водоворот страстей и похоти, который окунёт вас в самые неприглядные глубины шоу-бизнеса!)
Вообще говоря,я не знал, плакать или смеяться. долго пытал пирата, где он взял эти диски. В ответ упрямое: "Лицензия!"



Apraksts izvilkts no nyash.org.ru tur vēl ir daudz labu atziņu biggrin.gif

Cena ir tīri simpātiska es domāju kādu dvd ievērtēšanai iepirkšu, pēc tam varēs pieteikties pēc kārtas kuram vēl gribēsies uzzināt cik "labs" ir tas tulkojums smile.gif
Any way šai kustībai hip hip urrā drīz anime fests būs uz 2k cilvēku. (''')<(^.^)>(''')


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post May 17 2008, 18:21
Post #28


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE(Taka @ May 15 2008, 20:40) *
.. Paskatieties, cik maksā anime amazon.com ar jap celiņu un tad runājiet.
Dārgs tas prieks. Un lai nosistu cenu, tad taisa tikai vietējās valodās, tad licenze tikai Baltijas reģionam, kas ir stipri lētāk. Tiesa, es neloloju nekādas ilūzijas par LV duba kvalitāti, nav jau Disney/Pixar, kas ļoti seko līdzi kvalitātei.


Patiesībā arī par to vēl varētu pastrīdēties..
piem. lētais dvd Spirited Away: gan subtitri, gan ieurnāts pāri krievu, latviešu, igauņu un lietuviešu valodā, izplatīšanai baltijas valstīs (ar oriģinālo japāņu skaņu celiņu) par ~2lvl vai dvd izpatīšanai EU par ~7lvl Yu-gi-oh! The Movie: Audio - English, Polish, Czech (no japanese here~); subtitles - English, Polish, Czech, Estonian, Latvian, Lithuanian.
Well... you tell me what's really more worth.

This post has been edited by Ginta: May 17 2008, 18:23


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post May 18 2008, 22:25
Post #29


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Ir dažādiem reģioniem domāti diski, līdz ar to dažādas licenzēšanas nianses, un līdz ar to dažāda cena.
Spirited Away šķiet nāca no austrumpuses, bet Jugio, kā pati saki - no EU. Eiropas diski vienmēr būs dārgāki par ex-PSRS domātiem. Bez tam austrumpuses disku ražotāji varētu būt tuvāki otaku aprindām un līdz ar to arī pacentās ielikt jap. valodas treku. Bet tā ir tīrākā spekulācija no manas puses.
Baltijas valstis skaitās "zemas pirktspējas reģions", EU - nē. ASV - vispār skaitās augstas pirktspējas reģions, vēl sālītāk. ASV sub only relīzes bieži vien maksā dārgāk par relīzēm ar dubiem.
Ir šovi, kurus šeit nerelīzēs vispār, jo licenzētāji pieprasa mērķauditoriju, kuras apjoms pārsniedz Baltijas valstu tirgus iespējas.

Vērtība vispār ir strīdīgs jēdziens - kāds aiz laimes spiegs, ieraugot Jugio disku, kamēr Tu nicīgi novērsīsies. Vispārīgai publikai Spirited Away par 2Ls rimīša kastē neko neizsaka. Bet labi, ka viņš tur ir - gan jau kāds nopirks un ieinteresēsies.

This post has been edited by Taka: May 18 2008, 22:40


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post May 19 2008, 04:05
Post #30


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE(Taka @ May 18 2008, 22:25) *

Ir dažādiem reģioniem domāti diski, līdz ar to dažādas licenzēšanas nianses, un līdz ar to dažāda cena.
Spirited Away šķiet nāca no austrumpuses, bet Jugio, kā pati saki - no EU. Eiropas diski vienmēr būs dārgāki par ex-PSRS domātiem. Bez tam austrumpuses disku ražotāji varētu būt tuvāki otaku aprindām un līdz ar to arī pacentās ielikt jap. valodas treku. Bet tā ir tīrākā spekulācija no manas puses.
Baltijas valstis skaitās "zemas pirktspējas reģions", EU - nē. ASV - vispār skaitās augstas pirktspējas reģions, vēl sālītāk. ASV sub only relīzes bieži vien maksā dārgāk par relīzēm ar dubiem.
Ir šovi, kurus šeit nerelīzēs vispār, jo licenzētāji pieprasa mērķauditoriju, kuras apjoms pārsniedz Baltijas valstu tirgus iespējas.

Vērtība vispār ir strīdīgs jēdziens - kāds aiz laimes spiegs, ieraugot Jugio disku, kamēr Tu nicīgi novērsīsies. Vispārīgai publikai Spirited Away par 2Ls rimīša kastē neko neizsaka. Bet labi, ka viņš tur ir - gan jau kāds nopirks un ieinteresēsies.


Nope, Spirited Away ir izdevis Sonatiin OU (igauņi, kā liekas).
Vispār, skatoties kaut vai uz to, kā dažs labs gausās par piem. Šreka dublējuma izmaksām, sāk likties, ka tādi vispār ir maz kam vajadzīgi... lai gan ko es varu teikt? (man vienmēr paticies arī filmas skatīties ar saprotamiem subtitriem un oriģinālo skaņu.)
Un jā- lai gan vērtība ir tikpat strīdīgs jautājums kā gaume, Yu-gi-oh! diez vai tuvākajā laikā iegūs kādu oskaru, zelta lāci vai pat jebkādu nomināciju pasaulīgu video balvu dalīšanā.

p.s. tikai Tavai zināšanai - konkrēti es no nekā nicīgi nenovēršos.

This post has been edited by Ginta: May 19 2008, 04:08


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 07:42