IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Captain Obvious skola. Seja dažādos pagriezienos, Ļoti pakāpeniski un ļoti vienkārši
FuschichO
post May 22 2009, 01:03
Post #1


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Es iepriekš atvainojos par satriecošo kvalitāti, bet te viens bērns gribēja, un es nevarēju paciesties, lai uztaisītu ko jaukāku.
Pirmais pagrieziens:

IPB Image

This post has been edited by FuschichO: Jun 10 2009, 16:40


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post May 22 2009, 13:51
Post #2


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Itkā bija zināms [bet nonozīmē, ka ievēroju, shame one me xD], bet labi, ka šis viss tiek atgādināts, man vienmēr noder. <3


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post May 22 2009, 22:24
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Vēl gribu piebilst, ka tik apaļu pauri esmu redzējusi vien Kevijam Speisijam. Vismaz man priekšpēdējā bilde asociējas tieši ar viņu XD


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkDevilCat
post May 22 2009, 23:06
Post #4


Shishaku
*****

Group: noedit
Posts: 300
Joined: 13-August 06
From: ~In my Dreams~




LIELS PALDIES


--------------------
"Deep down, I'm pretty selfish, possessive and like things my way" /Shota/

IPB Image

IPB ImageIPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post May 23 2009, 08:35
Post #5


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(FuschichO @ May 22 2009, 22:24) *

Vēl gribu piebilst, ka tik apaļu pauri esmu redzējusi vien Kevijam Speisijam. Vismaz man priekšpēdējā bilde asociējas tieši ar viņu XD


Kevijam, lol. Neizskataas gan peec vinja tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post May 23 2009, 09:18
Post #6


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Tomēr, virsrakstu izlasot, nāca prātā galīgi kas cits.
IPB Image
IPB Image
IPB Image

Tuts jau labs, bet 100% skaidrs, ka tik apdomāti un precīzi es nekad nezīmēšu, kas ir kāpēc es nekad nebūšu tik brīnišķīgs, hahah. But keep 'em coming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post May 23 2009, 09:23
Post #7


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Tik apdomaati un preciizi neziimee neviens, paaraak liels chakaris peectam dzeest lieko, vai kaadi nu kuram iemesli, bet afaik tas ir vairaak jaazin/jaastaadaas priekshaa lai vareetu uz aci ziimeet, nevis katra paliigliinija preciizi ar lineaalu jaaizziimee.

EDIT: un tev vajag paliidziibu.

This post has been edited by Sigfa: May 23 2009, 09:24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post May 23 2009, 13:45
Post #8


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




QUOTE(Sigfa @ May 23 2009, 09:23) *

Tik apdomaati un preciizi neziimee neviens, paaraak liels chakaris peectam dzeest lieko, vai kaadi nu kuram iemesli, bet afaik tas ir vairaak jaazin/jaastaadaas priekshaa lai vareetu uz aci ziimeet, nevis katra paliigliinija preciizi ar lineaalu jaaizziimee.

EDIT: un tev vajag paliidziibu.


Kevins, Kevijs.. Kivijs.. zupa Un man asociējas, nevis līdzinās

Tavuprāt, es zīmēju tās līnijas? Kad zīmēju, paturu prātā tikai divas- vertikālo un horizontālo viduslīniju.

Ja cilvēks man prasa, kā uzzīmēt seju, es nevaru teikt: nu sejai ir acis, deguns, mute, zods... that would be captain obvious stilā, ne?

Ai, cilvēki, es jūs nesaprotu. Parastie, nedetalizētie tutorial jums ir par parastu un bieži neko neizsaka, bet ja kaut ko klasisku jums iedod, tad tas ir OMG- you sickfuck!

Smiekliņam pastāstīšu vēl kaut ko.
Kad klasē skatījāmies filmu par Leonardo da Vinči, vienubrīd izskanēja viņa raksturojums, kuru es vairs neatceros (kaut kāds vispusējs, darbīgs,... ekscentrisks un propably piu) un puse klases kliedza: izklausās pēc {insert my irl name}...
So I'm sick? Need halp? XD Man jau personīgi ir labi tāpat... lol lol


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post May 23 2009, 14:04
Post #9


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




lol, tas mans peedeejais posts bija atbilde kikyou biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post May 23 2009, 14:08
Post #10


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




QUOTE
So I'm sick? Need halp? XD Man jau personīgi ir labi tāpat... lol lol

IPB Image

Tutorials jau normāls,tas feiss,atgādina Lāčplēsi vai Kurbadu,dunno lol.


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post May 23 2009, 16:28
Post #11


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




ah, sorry, Sigfa... biggrin.gif
Man liekas, ka šodien pasaule sazvērējusies pret mani:
māsa sakūla saldo krējumu sviestā
tā vietā lai iemidzinošais uzlējums mani iemidzinātu, tas lika man mocīties bezmiegā un vnk gulēt tā rezultātā ilgāk kā parasti
kaķis apkakāja grīdu
vīnogu ķekarā bija viena iepuvusi vīnoga
Es centos retardēties no dzīves skumjām ar Silenthill, bet atklāju, ka tas ir episks sūds, tāpēc jūtos vēl šausmīgāk

tāpēc next tutorial propably coming soon


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post May 24 2009, 04:02
Post #12


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




paldies par esošo, bet varbūt vari pie reizes piemest arī kādus padomus, kā panākt, lai seja izskatās atbilstoši dzimumam? kaut kādus raksturīgos leņķus, proporcijas? man tas ir visai regulārs klupšanas akmens...


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post May 24 2009, 09:47
Post #13


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(Sigfa @ May 23 2009, 09:23) *

EDIT: un tev vajag paliidziibu.

IPB Image
kaapeec tu wienmeer esi tik ljawns??????????????????
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post May 24 2009, 12:29
Post #14


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07





Atšķirība starp vīrieša un sievietes seju, atbilstoši zinātnei


Matu līnija

Vīriešu matu līnija parasti veido M burtu, atkāpjoties virs deniņiem, turklāt tā mēdz būt augstāk kā sievietēm, seviški, ja ar vecumu tā vispār atkāpjas.

Imho- so not true, jo man ir M-shaped matu līnija

Piere

Šī ir viena no svarīgākajām iezīmēm. Vīriešiem ir daudz izteiktāki uzacu loki (tie ir tie kauli, kas ir zem uzacīm, lol)- tie ir lielāki, vairāk "pārkarājas pār aci". Daudzām sievietēm šī pieres daļa vispār ne ar ko neizceļas- viņu pieres ir maigi apaļas un... plakanas? XD Tāpat jāpiebilst, ka vīriešu pieres, parasti ir slīpākas, kamēr sievietēm- vertikālākas.
Tālāk seko kaut kas, ko es nesaprotu: The bossing above the eyes is called the orbital rim and is made of solid bone but the bulge towards the middle of the brow ridge covers the usually hollow area of the frontal sinuses.

Uzacis

Sieviešu uzacis parasti ir novietotas nedaudz augstāk un tās parasti ir tievākas un ar lielāku izliekumu, izteiksmīgumu, parasti, tas ir uzacu "ravēšanas" dēļ.

Deguns

Sieviešu deguni parasti ir mazāki, īsāki un tiem ir šaurāks tiltiņš un nāsis kā vīriešu deguniem. Tāpat sieviešu deguniem parasti ir taisnāks vai velvētāks profils, tie ir strupāki un uzrautākiem galiņiem, vīriešiem tie parasti ir kumpāki un reti tie mēdz būt uzrauti, taču kopumā deguni ir ļoti dažādi un ir grūti tiem piešķirt kādas dzimumatšķirības, tie arī ļoti atšķirās atkarībā no etniskās piederības.

Vaigi

Sieviešu vaigi parasti ir apaļāki un pilnāki kā vīriešiem. Vīriešiem bieži ir diezgan "plāni" un iekrituši vaigi, jo tajos ir mazāk tauku. Tāpēc labi var redzēt piemēram vaigu kaulus vai košanas muskuli, ko sauc arī par skaistuma muskuli.

Virslūpas garums

Attālums starp virslūpu un degunu vīriešiem parasti ir garāks, reizēm pat ļooti garāks. Kad sievietes mute ir atslābusi un nedaudz atvērta, parasti var redzēt pāris milimetrus viņas augšējo zobu. Tas tiek uzskatīts par smukumu un parasti piešķir sejai jaunības garšu.

Zods

Sieviešu zodi ir apaļāki, bet vīriešu- platāki un it kā taisni, daudz stūraināki. Tie parasti ir arī garāki un "smagāki".

Žoklis

Vīrieša žokļa kauls parasti ir daudz smagnējākas uzbūves kā sievietēm. Ja skatās no priekšas, vīrieša sejas apakšējā trešdaļa parasti ir platāka (nesaprotu tik, vai salīdzinot ar paša seju vai sievietes seju- laikam abi varianti ir patiesi). Tas daļēji ir tāpēc ka žokļa kauls pats par sevi ir platāks un daļējo- jo muskuļi, ar kuriem tas ir piestipirināts vīriešiem ir lielāki. Sieviešu žokļa līnija visticamāk ir maiga un plūstoša, ja skatās no zoda līdz ausij (no sāniem), bet vīrietim šī līnija parasti iet taisnā leņķī no auss, veidojot visai izteiktu un asu leņķi un tad tā iet uz zoda pusi. Respektīvi, vīrieša žoklis ir daudz stūraināks, taisnāks, lielāks utt..

Ādamābols

Ādamābols ir svarīga dzimumu diference- to šad tad var redzēt sievietēm, bet tas parasti daudz izteiktāks ir vīriešiem un bieži tas ir ļoti izteksmīgs.

Vispārējā forma

Sievietes seja ir vairāk noapaļota, ar noapaļotiem matu līnijas stūriem un zodu. Vīrieša sejas apakšējā trešdaļa parast i ir garāka, garākās augšlūpas un zoda dēļ. Vīriešu sejas pārsvarā ir stūrainākas, ar M veida matu līniju un stūraino zodu.

Etniskās variācijas

Parasti atšķirības, kas minētas augstāk atbilst visām etniskajām grupām. Tomēr dažādi etniskie foni rada dažādas priekšrocības un mīnusus sievišķīguma izpausmēm. Piemēram āfrikāņiem visiem ir diezgan biezas lūpas un izteikti uzacu loki, kamēr Austrumāzijas iedzīvotājiem parasti ir visai neizteiksmīgi uzacu loki, bet ļoti izteiksmīgi žokļu leņķi. Kā jau minēts iepriekš arī deguni mēdz būt ļoti dažādi un ar to ir jāuzmanās.

Piemēri:

IPB ImageIPB Image
Attēlos redzama Greisa Kellija un Berts Lankasters.

Berta matu līnija veido klasisko M formu. Palūkojiet, kā viņa uzacu loki izvirzās pār acīm un cik zemas viņam uzacis, salīdzinot ar Greisas gludo pieri un augstajām, izliektajām uzacīm. Viņa deguns ir garš un taisns ar platām nāsīm; viņas deguns ir nedaudz izliekts, šaurs un nedaudz uzrautu degungalu. Greisas mute lieliski ilustrē tipisko sieviešu īso augšlūpu, parādot arī zobiņus. Viņas vaigu kauli ir augstāki un vairāk pavirzīti uz priekšu kā Bertam. Beidzot- palūkojieties uz Greisas maigo žokļa līniju no ausīm līdz pat zodam un salīdziniet to ar Berta stūraino žokli un garo, plato zodu .

No otras puses ir iespējami arī citi varianti...

IPB ImageIPB Image

Attēlā redzama Sigurnija Vīvere un Leonardo di Caprio. Tie ir labi paraugi, ja meklējam vīrišķīga izskata sievieti un sievišķīgu vīrieti (es vienmēr esmu teikusi, ka viņa seja vairāk līdzinās bērna gludajam dibentiņam, bet nu...)
Acīmredzot Sigurnijas skūtā galva un meikapa neesamība pastiprina vīrišķīguma efektu, bet pievērsiet uzmanību viņas uzacu lokiem, viņas relatīvi plānajām lūpām ar garo augšlūpu; viņas plato, stūraino žokli un stūraino zodu. Leo, no otras puses, ir diezgan gludas pieres īpašnieks, viņam ir mazs un nedaudz uzrauts deguns un visai pilnīgas lūpas ar diezgan īsu augšlūpu. Viņa sejas apakšējā trešdaļa ir relatīvi šaura ar V veidīgu zodu, kam ir nevis divi stūri, kā vīrietim pienākas, bet kas savienojas vienā punktā. Nu vismaz viņam ir M veida matu līniju, so he's oficially a boy.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post May 28 2009, 01:22
Post #15


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




QUOTE(FuschichO @ May 24 2009, 12:29) *


Atšķirība starp vīrieša un sievietes seju, atbilstoši zinātnei

Matu līnija
Vīriešu matu līnija parasti veido M burtu, atkāpjoties virs deniņiem(..)
Imho- so not true, jo man ir M-shaped matu līnija
pavisam droši nav taisnība. tā ir recesīva pazīme, kas piemīt vienlīdz abiem dzimumiem.


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 16:02