IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V « < 2 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
> sh*t happens..., so what?
Tomoko
post Nov 12 2007, 21:02
Post #46


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




Jopcik popcik ar ārā, nu pēdējie zīmējumi ir vienkārši... Iepletās acis un mute atkārās vaļā, bez meliem.
Tiešām lieliski zīmējumi! Par katru varētu viskutēt ļoti ilgi, bet rakstiski - tas nav gluži manā stilā.
Either way, turies un rādi mums ko māki! :33
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Nov 12 2007, 23:03
Post #47


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




QUOTE(nikitaa @ Nov 11 2007, 21:10) *

Šajā es labi apzinos, ka smagi nolaidu garām ar drēbēm... ;___;
IPB Image

Savukārt es par tām drēbēm esmu sajūsmā - izskatās kā no mīksta, silta, bet zīdaina auduma (vilna + zīds?). Tikko Neiko no šī apburošā stāsta manā iztēlē ieguva precīzu izskatu. Bet zobens... Sasodīts - ar tādu nevar iedurt vairāk par ~15 cm, jo visticamāk sasprūstu dēļ tā cauruma asmenī, jo puisis nebūt neizskatās tik stiprs, lai iedurtu nevis ar paša zobena svara piepalīdzēšanu, bet savu muskuļu spēku vien, tā, ka gravitācija traucēs precīzam duurienam vai cirtienam... wink.gif


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nothinga
post Nov 13 2007, 15:55
Post #48


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 226
Joined: 22-May 07
From: sapņa beigas. punkts.




Neiko no Zilās prērijas gara blink.gif ? Kaut ko nesaprotu? Tas taču nekur nebija minēts...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cilveeks
post Nov 14 2007, 00:09
Post #49


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




Nezinu vai nothinga to jau piemineeja(man bija slinkums lasiit vinjas nenormaali garo spamu postu), bet man radaas iespaids ka bezkraasainajos darbos esi centusies izvairiities no kaaju ziimeeshanas.. smile.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nikitaa
post Nov 14 2007, 10:25
Post #50


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 81
Joined: 3-September 07




FuschichO Paldiesā... ! Nu ar apģērbu jau nav tik traki... Ja sākumā pati nevari izdomāt idejas apģērbam, paskaties kādas bildes,pasmelies kādu ideju, loģiski nejau nozīmējot, bet principu paskatot. es domāju ka tā varētu sanākt, pēc tam tā lieta aizies pati no sevis un varēsi zīmēt tādas klozītes ka prieks. biggrin.gif Par sarežģītākām pozām, jap... tas arī vēl jāpamācās.
Tomoko Thanks, nu mēģināšu turēties un zīmēt vēl.. wink.gif
Tenma cik es saprotu, tad tev mans zīmētais puisietis atgādina tēlu no tā stāsta.... Forši.. smile.gif Es tam stāstam tik ātri uzmetu aci, neko pārāk neiedziļinājos, stāsts patiešām liekas interesants, tik žēl, ka nav vairāk laika lai palasītu. Ar zobenu.. nu tas jau tik tā, fiziski tas puisis to zobenu vispār pat ar grūtībām paceltu, kur nu vēl iedurt kādam. Tā jau tik... Fantāzija! smile.gif
Cilvēk Jūuuu, protams.. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Nov 14 2007, 11:23
Post #51


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




QUOTE(nikitaa @ Nov 14 2007, 09:25) *

Tenma cik es saprotu, tad tev mans zīmētais puisietis atgādina tēlu no tā stāsta.... Forši.. smile.gif Es tam stāstam tik ātri uzmetu aci, neko pārāk neiedziļinājos, stāsts patiešām liekas interesants, tik žēl, ka nav vairāk laika lai palasītu. Ar zobenu.. nu tas jau tik tā, fiziski tas puisis to zobenu vispār pat ar grūtībām paceltu, kur nu vēl iedurt kādam. Tā jau tik... Fantāzija! smile.gif

Kaut gan no otras puses... ņemam kaadu jauku vieglu un izturiigu lidmashiinu vai kosmoskuģu taisaamo materiaalu un nebuus vairs tik traki wink.gif

Nothinga, es teicu, ka tas tik sasaistiijies manaa izteelee wink.gif


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mimi
post Nov 28 2007, 01:06
Post #52


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 440
Joined: 31-December 06




sensejos.


--------------------
(sun)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nikitaa
post Dec 17 2007, 18:53
Post #53


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 81
Joined: 3-September 07




tenma nu tā arī var. biggrin.gif
Mimi ganjau kādreiz, kā saka - labs nāk ar gaidīšanu. smile.gif

Ļoti sen te nekas nav likts, tapēc laikam jāiemet šo to. Kautkas jau atkal nav riktīgi bet nu... Šie tie paši fanarti, tikai izkrāsoti. x_X
IPB Image
IPB Image
IPB Image

oiij, on šis ir ļoti sviestains. Kautkas nav kā vajag.. Pirmais darbs, kas zīmēts 100% uz datora. Tas laikam skaitās speedpainting. >.<
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Misa
post Dec 17 2007, 19:29
Post #54


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 311
Joined: 12-November 06
From: ?




sugoi.
fantastisks pēdējais.


--------------------
IPB Image
Nori Nori Nori~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Dec 17 2007, 20:22
Post #55


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Indeed.....but something is missing.
Hmm,vajadzētu nedaudz asuma,lai zīmējumi nebūtu pārāk pliekani.
Taču ir baudāmi,ļoti labi. smile.gif


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Dec 17 2007, 20:47
Post #56


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Jā, man patīk. Taču vienam viedoklim gan es nepiekritīšu. Varbūt uz kopējā fona pēdējais ir labs, bet ja es to redzētu kā atsevišķu mākslu, tad tas mani nemaz nekustinātu. Tu jau noteikti neesi no tiem trakajiem, kas krāso ar peli, vai ne?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klokjvaarpsta
post Dec 18 2007, 09:35
Post #57


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 288
Joined: 20-June 05
From: Riiga




Ziimeejumi,protams, ir ljoti labi, bet uzmaaciigi uzkriitoshaa izvairiishanaas no pagrieztas galvas ziimeeshanas un tikpat uzkriitoshaais meitenju/sievieshu kaaju truukums manu veerteejumu velk uz leju. Bet visaa kopumaa njemot, super, ja apsolies ar laiku ziimeet veel labaak un izjustaak


--------------------

There are two kinds of people, those who finish what they start and so on.
-Robert Byrne
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Dec 18 2007, 10:03
Post #58


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




sievišķim bez lieka silikona, apjomam gurnu līmenī ir jābūt lielākam vai vienādam kā krūšu līmenī. Sakurai ir pārmērīgi šauri gurni (pārējām vēl var iztikt) un izskatās, ka viņai zarnukauli ir vnk ielauzti uz iekšu un pārmērīgi garš viduklis (mazāk izteikta, bet tomēr, ši problēma ir arī Hinatai)... Ino tiešām ir Ok, ja neskaita pāmērīgi kārnos augšdelmus - no tiem izvairījusies tikai Sakura. Pagaidām pietiks piekasīties. Portrets ir tiešām jauks...


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Dec 18 2007, 12:21
Post #59


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Es gan pamētāšos ar kritiku - ķermeņi ir pārāk gari, t'kā šo nevarētu gluži nosaukt par "clamp" stilu kurā tu zimē , ta nu derētu piestrādāt pie proporcijām.
Sakuras bilde ir laba no rokām līdz krūtīm. - zobens - khem rokturis nebūs resnāks par pašu zobenu, jo īpaši ņemot vērā ka to tur meitene, kā arī āsmenim jābūt uz otru pusi , šitā zobenu tur tikai un vienīgi cilvēki, kas sev vēlas nogriezt pirkstus biggrin.gif
Krūtis - khem nokarājušies silikona blāki ? nu nez moš es tur kko nesaskatu cool.gif Kā arī krūškurvja izliekums sākas krietni pa zemu.
Meitenei ar trejžubur-nažiem (Inoue ?) - piekasīšos pie nažu lieluma ... khem nu viņi nav tik izteikti W, viņiem i jābūt ar izliekumiem, kā arī smalkākiem un garākiem, šis ierocis ir domāts duršanai - respektīvi smaks iegarens un tievs, lai spētu veiglak ieiet mērķī. Kā arī Labā roka - khem - nazis karājas gaisā.
Hinata (imho laikam) - Prikš tik smalka ķermeņa tāda apaļīga seja ? vai arī otrādāk.

P.s. Kritika ir domāta, lai uzlabotu darbus smile.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Dec 18 2007, 13:13
Post #60


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




btw, tikko pamanīju Hinatas vēders apgaismojumu ņēm no citas vietas, kā pārējais ķermenis


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V « < 2 3 4 5 6 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 14:45